Stoiczkow
Dołączył/a: sierpień 2012
35 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Zgoda. Nie mam zamiaru upierać się przy tej hipotezie, jedynie chciałem zaznaczyć, że jest możliwa.
10
Wiesz Mati, nie chce wchodzić w buty psychoanalityka, ale czasami tak jest, że człowiek po potwornym doświadczeniu życiowym nie wykazuje od razu objawów tego co spotkało. Wiem z własnego podwórka, że niektórzy potrafią trzymać takie negatywne emocje miesiącami czy nawet latami, im dłużej chyba tym gorzej. Każdy człowiek jest inny.
0
Ja jestem z usposobienia wybitnym optymistą, więc liczę dalej na bardzo dobry rezultat. Oczywiście od godziny 22 będę całym sercem za klubem z piorunem w herbie ;)
0
Panie Tesla chyba ma Pan rację. Czuje się póki co jednak lekko zawiedziony bo liczyłem na pogrom.
1
Dobre King. Ja do tej pory pamiętam ten świński ryj... pamiętam też moje nadzieje pokładane w Litmanenie (moim ulubieńcu) kiedy przychodził do Barcy. Pamiętam czasy kiedy mówiło się ludziom, że kibicuje się Barcelonie to oni przeważnie reagowali, " kibicujesz tym co zawsze chcą wejść z piłką do bramki a im to nie za bardzo wychodzi". Tych wzlotów i upadków było o wiele więcej, ale to może na odrębny temat. Tak czy inaczej oby Barca pod wodzą Luisa (kolejny ulubieniec) sięgnęła nieba... czyli trypletu!
Ps. Masz jeszcze tę koszulkę Figo?
2
Tak jak większość z was czekam z ogromną niecierpliwością na ten mecz! Czekam na 3 punkty zdobyte w dobrym stylu. Czekam na zwycięstwo, które podbuduje nasz zespół w obliczu niełatwych spotkań jakie nas czekają w niedalekiej przyszłości. Czekam na odblokowanie się Neymara, na bardziej kreatywną grę pomocy no i oczywiście na grad bramek. Oby wszystkie te oczekiwania zostały spełnione, wtedy będę z większym spokojem czekał na mecz w Andaluzji oraz w Paryżu.
1
Dyspozycja drugiej ekipy, oraz szybka analiza karier jakie robią nasi wychowankowie w Europie, daje prawdziwy obraz potencjału naszej szkółki. La Masia niewątpliwie mieści się w czołówce światowej, ale nie jest lekarstwem na wszelkie zło jak niektórzy pisali jeszcze 1-2 sezony temu. "Złote pokolenie" może już się nie trafić, jedynie poszczególne przypadki i to nie na pozycjach gdzie akurat potrzebujemy wzmocnień.
2
Z tego co wiem na waszej zacnej stronie większość kibiców ma w zwyczaju wyśmiewanie informacji płynących z "rynsztokowych mediów hiszpańskich". Rozumiem, że sytuacja się zmienia jeżeli dotyczy zawodnika obozu rywala. Dodatkowo zalatujesz typowym trolem. Pierwszy dzień masz konto i już starasz się wywołać burzę na forum drużyny przeciwnej? Jak będziesz to robił w tak oczywisty sposób długo tu nie zabawisz.
10
Otóż to! Tylko biali muszą się nieustannie biczować, posypywać głowę popiołem. Niech tylko któryś spróbuje powiedzieć, że nie chce... zostanie przykładnie "ukrzyżowany" w imię oczywiście tolerancji.
Najbardziej mnie jednak śmieszą poprawni politycznie ignoranci, którzy tak ochoczo pomstują na swój kraj. Och jaka ciemnota, och jakie zacofanie. Poleciłbym takiemu jednemu i drugiemu szybki kurs tolerancji w niektórych państwach gdzie władzę sprawują te "wykluczone" i "zaszczute" rasy.
Nie bronię takich zachowań ,ale stosujmy jakąś miarę.
4
Bardzo trafnie zwróciłeś uwagę na van der Wiel'a. Kiedy opuszczał Ajax niecałe 3 lata temu miał potencjał na absolutny top światowy, w PSG idzie mu w kratkę. Raz gra lepiej raz gorzej. Jednak to zawodnik nad którym można się zastanowić, tylko wiadomo jak idzie prowadzenie negocjacji z właścicielem paryskiego klubu.
Co do reszty kandydatur to przyznam się szczerze, że nie mam wyrobionego zdania. Chyba masz rację, Aurier i Gaspar to najlepsze opcje. Tylko w przypadku tego pierwszego znowu wszystko rozbija się o mur z petrodolarów.
Na rynku jest naprawdę bardzo ciężko o prawego obrońce, a pozyskanie prawego obrońcy, który by idealnie zastąpił Alvesa i pasował do stylu Barcy może być wręcz niemożliwe.
1
Z przodu zdecydowanie zabrakło walki, środek pola skupiony tylko na defensywie. Taka statyczna gra i wyczekiwanie tylko gwizdka musiała się zemścić. Chodzi mi też o walkę o lepszy rezultat, o próbę dołożenia drugiej bramki i przypieczętowania zwycięstwa.
14
A tutaj jak zawsze po słabszym meczu czy to Barcy, czy to repry jest grupowe rwanie włosów z głowy, wyzywanie, odsyłanie na ławakę itd. Fakt zagrali kiepsko. Zero kreacji, absolutnie żadnego ruchu, energii, walki. Cóż takie mecze też się zdarzają. Co ma powiedzieć np. taki brązowy medalista zeszłorocznych MŚ? Wczoraj Czesi też ledwo zremisowali fartem z Łotwą mimo, że to Łotwa miała więcej okazji do wygrania tego meczu. Liczę na dużą poprawę w kreowaniu gry do przodu w środku. Może jednak Błaszczu by się przydał?
0
Dzieki, zyleta!
0
Poprosze o link jestem po za chata
1
Bardzo dobry mecz. Wygrana osiągnięta najmniejszym nakładem sił i właśnie o to chodziło. Pomijając drobne błędy bardzo cieszy mnie postawa Bartry oraz Pique, aczkolwiek z postawy tego pierwszego jestem bardziej zadowolony. Pomoc w eksperymentalnym składzie okazała się być dosyć jałowa, tylko do Rakiety nie można mieć większych zastrzeżeń. Nasz atak spisał się dzisiaj poprawnie. Neymar najgorzej mimo paru sztuczek, Suarez w miarę jako tako, tylko on przez większość czasu nie dostawał podań(niczym Milik z Dnipro). No i Messi to Messi. Klasa sama w sobie, nie wymaga komentarza. Jestem spokojny o LM i GD.
Nie twierdzę, że będą to spacerki, ale wyglądamy w pół rezerwowym składzie lepiej niż rywal (City).
Czekam na jutrzejszy mecz Realu.
0
Nie. Na przyszłość, zupełnie niezłośliwie polecam http://www.livesports.pl/
Tam sobie można przewijać dni, tabele itd.
1
Dokładnie tak! Niewątpliwie miał też swój udział w zażegnaniu konfliktu w szatni z grudnia ubiegłego roku. Barcelona wyszła z tej trudnej sytuacji obronną ręką, a nie było to łatwe. Jednak ludzie nie chcą chyba oceniać realnych działań i ich skutków, tylko chcą powtarzać frazesy.
Osobiście uważam, że jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Może nie jest to popularny pogląd, ale co z tego...
0
Rafa da radę. Ps.Eddie z Ironów zawsze na propsie. Up the Irons!
2
Nigdzie Dnipro nie wlezie, Ajax na arenie się przebudzi i pokaże dlaczego jest klubem historycznie tak bardzo połączonym z Barcą. Problemem jest wiek, wiek, wiek i doświadczenie. Tak czy inaczej Let's go Ajax, let's go!!
1
Kiedy ten .... Costa odepchnął Marquinhosa też mi się krew zagotowała, szczególnie mając na uwadze za co Ibra dostał czerwo. Też miałem gdzieś kto awansuje, ale z przebiegu spotkania cieszę się, że awansowało PSG.
3
Mimo, że nie lubię PSG to cieszę się, że wygrali. Wygrał football, wygrała ekipa która grając w 10 była w stanie zagrać na tyle dobrze, że przynajmniej ja nie dostrzegałem różnicy jednego zawodnika. A propos czerwona dla Ibry zupełnie z kapelusza.
Silva genialnie się zrehabilitował za karnego. Ogólnie to ewidentnie jeden z lepszych meczy Champions League jaki miałem ogromną przyjemność oglądać od dłuższego czasu. Brawo dla PSG!
6
Czego nie ogarniasz? Jest to proste jak drut. Pan Cruyff był wybitnym zawodnikiem i dobrym trenerem (jak na tamte czasy). Zapisał się na kartach historii Barcy jako legenda i nikt mu tego statusu nie odbierze. No i tu pojawia się problem, bo właśnie przez ten status legendy dosłownie wszystko co powie Cruyff jest traktowane (przez część kibiców) jako prawda objawiona. Kto ośmieli się nie zgodzić zaraz zostanie zakrzyczany i obwołany zdrajcą wartości, tradycji itd.
Czasem mówi z sensem, czasem opowiada kompletne dyrdymały.
W atakach na zarząd często zapędzał sam siebie w kozi róg. Wszystkie te ataki były napędzane urażoną dumą, co często niestety nie najlepiej wpływało na merytoryczną wartość wygłaszanych tez.
Jeżeli to co piszesz się potwierdzi będzie to oznaczało, że Panu Johanowi obiecano jakieś stanowisko doradcze, bądź coś w tym stylu i to w wystarczający sposób przekonało Pana Johana do zmiany stanowiska. Holender zawsze lubił być pytany o opinię, lubił wcielać się w rolę mentora. Podejrzewam, że Bartek mógł mu taka ofertę złożyć.
Powtarzam, jeżeli ta informacja się potwierdzi to mam mieszane uczucia, ponieważ Pan Cruyff czasem potrafi powiedzieć jedno zdanie za dużo i liczenie na to, że będzie pełnił role tylko "ozdobną" wg mnie jest naiwne.
0
Dokładnie. Poza tym Baskowie wydają się dla mnie groźniejsi mimo wszystko w finale.
3
Dzisiaj wyjątkowo kibicuje Espanyolowi, chcę aby to Barca w finale miała tą przyjemność zdemolowania wiecznego wroga zza miedzy.
1
Oj tam oj tam. Przecież niosą misję dla szarych mas, pokazują wyższą kulturę np. tańcowanie gwiazd na lodzie i inne wyborne działa...
1
Dziennikarze sportowi w publicznej to tzw. małe piwo :)
4
Nie chciałbym wyjść na niepoprawnego optymistę, ale wszystko co najgorsze już za nami w PK. Ideałem byłoby zrównanie z ziemią Espanyolu w finale. Wiem, wiem mecz meczowi nie równy itd. Mimo wszystko ja już oczami wyobraźni widzę puchar w naszej gablocie i uważam, że tylko katastrofa nam go wydrze z rąk ;)
0
Stary wyga Xavi zagrał na centymetry, a Neymar strzela swoją kolejną upragnioną bramkę do klasyfikacji króla strzelców PK.
4
Czy część osób myśli zanim coś napisze, czy też hejtuje wszystko ot tak dla zasady. Wygrywamy małym nakładem sił nie licząc tragicznej kontuzji Busiego. Teraz "beka" ze zmian? Co w tym dziwnego, że oszczędza Maczete przy urazie Busiego?
1
No to pięknie. Na koniec sezonu wypada Busi...co by hejterzy nie pisali, ostatnio raczej najlepszy pomocnik.