0

Mam to szczęście, że mi umowa kończy się w połowie października.

1

Zgoda. To co oni ostatnio odp... To nie mieści się w głowie. Stworzyli kupę programów canal+. Na dwóch pierwszych puszczają ciągle to samo z godzinnym opóźnieniem, dalej seriale, dokumenty, teraz dojdzie golf i regaty zamiast dobrej piły, nba I ręcznej. Jak dla mnie przestają być tv premium. Tylko ceny złodzieje mają europejskie i premium.

0

Masz rację. Konkurencja jest dobra I pożyteczna dla klientów/konsumentów. Bezczelność nc sięga zenitu, może to sprowadzi ich trochę na ziemię. Stracili 3/4. sportowej oferty premium, jako abonent liczę na obniżkę albo mocno rozważę rezygnację mimo iż jestem z nimi od 99r.

1

A niby to kur.. czemu towarzyszu? Może jeszcze każdemu samochód, dom z ogródkiem za darmola? Dobra biorą się z pracy. Im wykonywany zawod wymaga większych umięjętności, nauki tym lepiej płatny, tum więcej dóbr można za to nabyć. To jest sprawiedliwe.

0

Tak , płacę za zwierzaki, abonament I za programy których używam proszę nie generaliziwać.

2

Wrzucili dzisiaj do obiegu reklamę gdzie chełpią się, że są jedynym miejscem gdzie można oglądać LM. Jest to żałosna próba ratowania siebie w momencie kiedy stracili 2/3 sportowej oferty premium!

1

Wircznie nie bedzie za darmo. No chyba, że ten cały Mirosławski razem z eleven bedą robić za organizację charytatywną.

5

Widzę że niektórzy potwierdzają niestety swoimi komentarzami niektóre negatywne opinie o części Polaków. Mianowicie, że cieszą ich porażki, nieszczęścia innych choćby takie drobne. Ja nie mam haha I on też nie będzie miał, dobrze mu tak. Przemawia tu chyba zazdrość, zawiść, ogólnie słoma z butów wystaje.

2

Dobry artykuł to jest kur.. skandal z tym całym przetargiem. Do tego nieustannie zawracają mi d. z nc+ w sprawie przedłuzenia umowy.

1

Nie wiem jak pod wp, ale na androidzie zdarzyło mi się oglądać mecze, normalnie jak na kompie z takich popularnych stron jak meczyki.pl czy meczenażywo. Spróbuj teraz odpalić sobie mecz Chelsea z City.

5

A kogo to jeszcze odkupiliśmy za duże pieniądze, że stało się to normą?

0

To tez nie miejsce na debilizmy.

4

Widać ,że Enrique słońca nie unikał, prawie go nie poznałem. Don Vasyl Enrique :)

0

Problemem tej druzyny j je... De Boer, ktory jest downem, ktory jest niereformowalnym idiota i tyle w temacie. Do póki Frank bedzie siedział na ławie to Ajax(z najlepszym od kilku lat składem na papierze) bedzie grał wielkie g... Chyba, że sie ogarnie, w co jednak wątpię znając hiostorię oraz temperametnt amsterdamskich-gwiazd-wychowoanków!

1

Sory, że dopiero odpisuję, ale mozilla mi zwariowała. Ja zupełnie inaczej pojmuje wolność. Fakt obecnie dyskryminacja ma pejoratywny wydźwięk chociaż z łaciny oznacza rozróżnianie. Dla mnie wolność oznacza swobodę wyrażania swoich sympatii i antypatii. Dopóki nie ma konkretnej szkody fizycznej, psychicznej czy innej, karanie i zwalczanie tego "procederu" jest od d... strony nieustannym ograniczaniem wolności słowa oraz wyrażania swoich przekonań.
Obecnie doszliśmy już do takich absurdów, że państwo zmusza mnie do nazywania faceta, który obciął sobie jaja kobietą pod groźbą kary. Czyli stwierdzenie faktu naukowego jest karane. Na tym forum można było czasem zauważyć do jakich absurdów prowadzi przesadne trzymanie się sztywnych reguł poprawnej nowomowy. Użycie słowa murzyn w stosunku do czarnoskórego zawodnika odbierane było tutaj nie raz jako atak rasistowski mimo, że to słowo nie ma żadnych negatywnych konotacji. Jest to stwierdzenie faktu.
Nienawidzę faszyzmu, nazizmu, komunizmu i innych totalitarnych ustrojów, ale też brzydzę się obecnie kwitnącą poprawnością polityczną, która wręcz zamienia facetów w ciepłe kluchy a kobiety w babochłopów.
"Brak akceptacji zła nie jest nietolerancją, a krzewienie szacunku nie jest zamordyzmem."
Oczywiście, że może być i jest zamordyzmem. Mamy w obecnych czasach multum przykładów. Takie nieustanne przytłaczanie ludzi i wręcz nakazywanie im masz tak mówić, tak myśleć, tak się wyrażać, działa wręcz odwrotnie i przynosi często naturalnie odwrotny skutek.
Szacunku trzeba uczyć oczywiście, ale na szacunek też trzeba zasłużyć i zapracować, musi to nastąpić naturalnie, nigdy się tego nie zrobi przymusem.
Każdy człowiek ma być równy wobec prawa i koniec, reszta to robienie zbędnego zamętu i wody z mózgu przez "nowoczesnych".

1

Wszystko ok, tylko podziały są naturalne, są również częścią życia społecznego, tak jak dyskryminacja. Jak można tego nie rozumieć? Dopóki niechęć czy dyskryminacja jest wyrażana w sposób cywilizowany to jest ok. Np. dziewczyna wybierając sobie partnera, który jej odpowiada dyskryminuje resztę zalotników, czy należy zmuszać tę dziewczynę do akceptowania zalotów wszystkich jak leci? No nie. Człowiek nieustannie dyskryminuje, posiada sympatie i antypatie. Nie można zmuszać ludzi do lubienia wszystkich, jest to głupie i absurdalne.
Naturalną rzeczą jest przekładanie się pewnych antypatii na stadiony. Nie widzę w tym nic złego dopóki nie prowadzi to do przemocy i zniesławienia dobrego imienia osoby prywatnej.
Nie żyjemy w świecie idealnym, trzeba zdjąć różowe okulary i najzwyczajniej w świecie odczepić się od ludzi, którzy myślą inaczej niż my i nie starać się ich nawracać na siłę, szczególnie groźbą, karą itd. Jest to wprowadzanie zamordyzmu w imię wyimaginowanych, debilnych, nierealnych wyobrażeń o świecie!

1

Głupoty. Odrobina uszczypliwości nikomu nie zaszkodzi, dodaje pikanterii, dodatkowego smaczku. Nie kierujmy sie ślepo tą cholerna poprawnościa polityyczna czy jak ją tam zwać, która każe wszystko i wszystkich równać i zawsze na wszystkop przytakiwać. Jest to wbrew naturze człowieka. Dopóki jakaś grupa ludzi wyraża swoją niechęć w sposób cywilizowany, bez przemocy oraz nie dopuszcza się publicznego zniesławienia konkretnej osoby to niech wszyscy poprawni... dzadzą sobie siana.

0

Wybacz, ale jako wieloletni fan "Joden" uważam, że najlepsze co mógł zrobic Arek to przejść do Amsterdamu. Szkopy by go zmarnowały jak wielu, szkółka Ajaxu jest dla mnie na równi ze szkółką Barcy. Złote pokolenie kazało cenić dla wielu ją (Barcelony) wyżej od tej z Holandii, ale jest na równi. Ajax jest lepszy od szkopów i pokaże to w tych rozgrywkach...ale w sumie co ja wiem, jestem od lat zdeklarowanym kibiecem Ajaxu, wiec jestem nieobiektywny.

0

Milik genialna asysta a Ajax w swoim stylu kładzie Rapid na łopatki. Licze na więcej bo apetyt rośnie w miare jedzenia!

0

Do boju Ajax i Lech!!! Lech w roli kopciuszka a nóż widelec zaskoczy, a Ajax musi bo inaczej osiwieje a potem wyłysieje.

2

Doskonale o tym wiem. Ciężko aby akurat on był fanem Barcy czy Athletic Bilbao, zespołów, które mają od zarania wpisane na swoje sztandary hasła niepodległościowe.
Osobiście brzydzę się wszelkimi ustrojami totalitarnymi, tylko pamietajmy, że w Polsce był ktoś taki jak Piłsudski. On też doszedł do władzy przez zbrojny zamach stanu (przewrót majowy), jego rządy miały też wiele cech ustroju totalitarnego, a jednak wielu do dzisiaj uważa go za wielkiego Polaka, i po części słusznie. Nie chcę wchodzić w debatę historyczną bo jest to temat zbyt obszerny aby go poruszać na tej stronie. Chciałem tylko zauważyć, że skoro można nosić takich sku...ów jak Lenin czy Che Guevara na koszulce to czemu nie Franco? Szczególnie w Hiszpani, szcególnie w Kastylii czy w Andaluzji.

2

Generał Franco nie jest jednoznacznie złą postacią. Zaskakujace ale o samej postaci wiadomo mało. Był napewno hiszpańskim patriotą, nie mial też najbardziej lotnego umysłu bo nie zostawił po sobie jednej spojnej ideologi i spadku politycznego. Nie jestem absolutnie jego fanem tylko nie lubię hipokryzji. Skoro mozna nosić koszulki z podobiznami takich sku...ów jak Lenin czy Che Guevara to czemu nie z Franco?

2

Dobrze niech chłopaki sie odprężą. W sumie to też bym chętnie zobaczył. Nie za bardzo znam zasady, ale chyba sa podobne do "palanta" w którego się kiedyś grało na podwórku.

0

Dzięki za propozycje może kiedyś skorzystam ;)

71

Ciekawe ile będzie trwał zbiorowy ból d... Laporciarzy? Jest to z jednej strony śmieszne zjawisko, z drugiej strony jednak staje się coraz bardziej irytujące. Ojoj tak kocham Barcę, że "marzę aby Bartomeu poszedł siedzieć","szkoda, że zdobyli tryplet, bo bez niego Bartomeu by nie wygrał"," przestaje kibicować Barcelonie bo ten klub stracił już wszystkie wartości". Tego typu podobne stwierdzenia nieustannym potokiem zalewają forum tej strony.
Wy nie kochacie Barcy, wam się tylko tak wydaje. Barcelona ma problem z kibicami sukcesu, którym się w d... poprzewracało. Było to wyraźnie widoczne w grudniu i styczniu poprzedniego sezonu, jest widoczne i teraz!
Zachowujecie się niektórzy jak rozkapryszone bachory, które nie otrzymały swojej zabawki więc wyczekują upadku Barcy pod rządami Bartka. Wszystko po to aby tylko nasycić swoje ego, swoją próżność, aby móc postawić na swoim, a potem wytykać to innym. Oczywiście nie jest to zachowanie egoisty toż to prawdziwa miłość do klubu...
Jeden z drugim gówniarzem musi zrozumieć, że życie nie zawsze polega na stawianiu na swoim, że bardzo często bez kompromisu nie da rady nic sensownego zbudować. Czasami warto spojrzeć dalej niż czubek swojego nosa.

3

No to ja też się zgłaszam. Żeby nie było, że się ukrywam.

7

Każdy sympatyk Lapoty już wie, że

0

Serio? Taki komentarz? No daj spokój. Więcej dystansu.

19

Jako zwolennik Bartka czekam aż na koszulki trafią nowi, sponsorzy najlepiej z Arabii Saudyjskiej, Kataru. Oczywiście im więcej reklam tym lepiej. Unicef zupełnie trzeba wywalić, mam nadzieję, że już za tydzień go nie będzie. Fajnie by było jakby zawodnicy Barcelony na rozgrzewce przed meczowej nosili agale, pewnie jeszcze więcej hajsu by wpadło. No i co rozumie się samo przez się Camp Nou zostanie słusznie nazwane "Stadium of Prophet Muhamed". Wreszcie idzie nowe.

0

Nie chcę ciebie pouczać i nie czuje się żadnym autorytetem. Jestem takim samym gościem zza ekranu jak reszta. ni gorszym ni lepszym. Twierdze tylko, że aż tak histeryczna reakcja jest przesadzona i tyle. Jeżeli przeżyłeś z tym klubem rzeczywiście tyle lat to nie zauważyłeś większych problemów po drodze... serio?
Ps. Gdybym takimi kryteriami kierował się w kibicowaniu mojej regionalnej drużynie i Ajaxowi to już dawno bym nie był kibicem jednych i drugich. Powyższe zdanie nie ma zrobić ze mnie lepszego kibica, tylko uważam, że przy obecnych wynikach sportowych i finansowych Barcy nie powodów aż do takiej dramaturgi.
Pozdrawiam i życzę więcej dystansu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?