3

Spoko, racja. Poprawione.

6

Co jak co, ale sędzia w meczu Lech-Fiorentina godny ligi hiszpańskiej. Tragedia.

1

Cristiano " dla mnie jestem najlepszy, dlatego mogę sobie pozwolić na podanie do bramkarza drużyny przeciwnej".

2

Hen doskonale o tym wiem, niestety na chorobę zwaną "Ronaldo jest i tak najlepszy" nie ma remedium.

1

Nie mam pytań! Jednak taka jest piłka, nie zawsze wygrywa drużyna lepsza,

0

Ja już wiem, Navas musiał jakieś gusła przed meczem odprawiać! Jak to nie wpada?

3

Kurde dzisiaj zapowiada się mecz gdzie drużyna "lepsza", drużyna która atakuje przegra. Jak nigdy trzymam kciuki za PSG!

1

Oblężenie twierdzy Madryt trwa. Brawo dla PSG za wytrwałość. Oby coś wpadło!

0

Bardzo miło ze strony "aniołka", ze podał do Navasa.

0

Cavani chyba na moment oślepł, bo inaczej tego nie umiem wytłumaczyć.

5

W pierwszej połowie to oczywiście PSG było zdecydowanie lepsze, ale jak wiadomo piłka to gra błędów i w sumie drużyna lepsza przegrywa. Póki co trzeba przyznać, że ekipa z Paryża prezentuje się zacnie(szczególnie, że zszedł Verratti). No i Cavani to... Jak można aż tak zj...

0

Piłka nożna to jednak bardzo niesprawiedliwy sport! PSG ciśnie nieustannie, ale bramkę (z dupy) zdobywa pasywny, w sumie słaby Real.

0

Jazda PSG! Nie lubię was, ale dzisiaj to wy gracie, a niestety Real strzela.

0

No żesz ja pie... a było tak dobrze.

18

haha Jak miło ze strony bramkarza PSG, że udawał trudności w wychwyceniu tej "torpedy" Kapitana Grzmota :)

1

Ta wypowiedź nie była tak do końca bezdennie głupia, zależy jaki styl dana drużyna by preferowała. Do piłki technicznej, wykwintnej Busi jest idealny, ale do piłki twardej, siłowej sam wybrałbym Krychę.

2

Jak Verratti nie będzie dalej grał to słabo to widzę.

3

PSG w meczu z Realem u siebie mocno mnie zawiodło. Przyznam się, że nie lubię tej drużyny, ale spodziewałem się o wiele lepszego występu ekipy z Paryża na własnym stadionie. Póki co to PSG nie przekonuje mnie, że jest w stanie powalczyć na poważnie choćby o finał LM. Dzisiaj nie liczę na fajerwerki, niemniej jednak każde urwanie punktów dla Królewskich przyjmę z uśmiechem na twarzy.

1

Totki zasłużenie prowadzą dwa do zera! Czuję, że w tym sezonie mogą być wreszcie czarnym koniem!

0

Brawo! Tak dalej Koguty! Totki mają pecha, przegrali w sumie tylko jeden mecz! Liczę na zacne zwycięstwo!

0

Krystian przeniósł piłkę minimalnie nad poprzeczką na początku meczu, no i potem świetnie uderzył, ale bramkarz Utd. obronił. Szkoda Walkera, który pechowo wepchał piłkę do własnej bramki.

0

Zaraz grają Koguty z ekipą z Birmingham, która delikatnie rzecz ujmując ostatnio nie zachwyca. Mam nadzieję, że Tottenham nie spartoli szansy na zadomowienie się w pierwszej piątce i wyprzedzi West Ham.
Trzeba zauważyć, że w tym sezonie Koguty przegrały tylko jeden mecz! Polegli z United na Old Trafford w pierwszej kolejce i od tamtej pory nie przegrali żadnego meczu, dlatego ich obecna pozycja w tabeli jest trochę myląca!
Liczę na dobry występ zaciągu z Ajaxu i na pewne 3 punkty Londyńczyków. Mam również ogromną nadzieję, że na listę strzelców wpisze się Krystian lub Janek!

3

No i pisząc o potędze mam na myśli Ajax z sezonu 94/95 i 95/96. Chyba nikt o zdrowych zmysłach nie podważy wielkości tej ekipy. Jako pierwsi byli o włos od obrony LM! Dlatego jeb... Juve!

3

Ere niestety nieustannie obniża loty, to fakt. Jestem jednym z tych gamoni co to jeszcze pamięta jej potęgę i ciągle wierzy, że się odrodzi niczym feniks z popiołów.
Co do Arka to się nie zgodzę. Na Ajax można narzekać, ale tryb szkoleniowy maja taki, że tak tu kochany Johan chciał jego tajniki za kasę sprzedać, zainteresowanym polecam google :)
Arek powinien się wzorowac na najlepszych, czyli naśladować Luisa, a ten odszedł dopiero w 2011 roku mając 24 lata i jakoś mu to kariery nie złamało!!!

4

Tam gdzie ich miejsce :) Oczywiście piszę to jako wierny fan Ajaxu!

2

Ehh... pewnie będę jednym z nielicznych, albo i sam, ale doping i holenderski klasyk genialny w 1/16 pucharu Feye-Ajax. Atmosfera na stadionie "karaluchów" genialna!!!

20

O czym Ty za przeproszeniem bredzisz? Jakie tonie? Absolutną dominację w Europie w ciągu ostatniej dekady nazywasz tonięciem? W dupach się poprzewracało!

8

Przestańcie wypisywać głupoty, że Celta zagrała z nami mecz życia. To my zagraliśmy kiepsko tamtego dnia i tyle.

0

Blablacar pudło :)

0

Jak nie widziałeś debaty na żywo to zaczekaj do jutra. Pojawi się na youtubie wrzucona przez użytkownika CEPERolkV... Tak czy inaczej będziesz świadkiem pobożynych życzeń i głosu Unii Polityki Realnej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?