0

Dokładnie tak, pełna zgoda.

69

Za stary? Na tej stronie to już chyba same małolaty zostały co to 30 latka uważają za starego. Drodzy krytykanci pamiętacie chociażby Heńka? Ile miał lat jak przychodził pełnić rolę jokera w Barcelonie? Otóż miał 33 lata, tyle ile będzie miał Lavezzi jak już wypełni ewentualny kontrakt z Barcą.
Młodych perspektywicznych zmienników ze światowego topu zostawcie sobie na ławkę w Fifie i Pesie.
Barcelona bardzo mądrze celuje! Będę się tak samo cieszył z Nolito, jak z Ezequiela. Dwa bardzo dobre typy na ławkę.

15

Messi nie napina się jak pajac, nie strzela minek jakby miał się zaraz popłakać, nie wskazuje mięśni , nie macha łapami za każdym razem kiedy ląduje na dupsku, a ląduje nader często, znalazłoby się jeszcze kilka rzeczy, ale nie chce mi się wymieniać.

6

Ronaldo mimo strzelonej bramki gra kiepsko tak jak cały Real z małymi wyjatkami (Marcelo, Navas). Dadam że Cr7 jest chyba najbardziej irytujacym zawdnikiem w historii piłki, ja mam na niego alergię.

1

Niestety znając głód gry Messiego ulegnie tej presji. Czym to się może skończyć? Chyba każdy pamięta zbyt szybki powrót do gry w LM dwa lata temu i jakie to miało konsekwencje.
Ostatnio użytkownik pax napisał świetny artykuł dotyczący Messiego, jego charakterystycznej anatomii oraz potrzeby regeneracji. Każdego kto jeszcze nie przeczytał zachęcam do odszukania w archiwum i zapoznania się z tym tekstem, mi osobiście on wiele rzeczy w sposób merytoryczny wyjaśnił.
Ciekawe co teraz piszą dziennikarzyny w argentyńskich gazetach? Bez Messiego jest jeszcze gorzej? Hmm... to może problemem reprezentacji nie jest Messi, tylko coś, lub ktoś zupełnie inny?

6

Być może jest tak jak piszesz. Chelsea ma wyjątkowo podłą formę nawet jak na ten 3 sezon Mou. Ciekawe czy się odbudują, ciekawe też czy Romek wykaże się wyrozumiałością. Co prawda póki co podobno wspiera Portugalczyka, ale wiemy, że Rosjanin ma ograniczone pokłady cierpliwości.

6

Hiszpania prowadzi co mnie bardzo cieszy. Fabregas widzę, że nawet jesieni nie ma dobrej. Czyli teraz cały rok kiepski, czy na wiosnę przerzuci zwyżkę formy?

1

Jestem przekonany, że ta sytuacja ma drugie dno i nie jest jedynie konsekwencją samej niesubordynacji Valdka. Musiało dojść do potężnej kłótni pomiędzy Van Gaalem a Valdesem. Co się naprawdę wydarzyło wiedzą tylko sami zainteresowani.
Nigdy nie byłem wielkim fanem Valdka, ale mi go trochę szkoda, niech odejdzie zimą do jakiegoś średniaka i tam powoli odbudowuje formę.

1

Ale zaraz, zaraz, nie zasługuje na znalezienie się w 10? No to już jest zupełnie niepoważne.

4

Słuchaj, nie znasz się a zabierasz głos. Polacy nawet kiedy zajmowali 3 Msc. na MŚ. nie potrafili zakwalifikować się na ME, bo wtedy awansowały tylko 1. Więc jest to sukces I skoncz pier.... malkontencie.

2

Kuba tak jak myślałem dobrze spełnia rolę jokera. Wszedł i jest lepiej.

1

Oh Danny boy the pipes, the pipes are calling... Oby dzisiaj Irlandczycy nie mieli piwodów do świętowania. Chociaż będę życzył im wszystkiego najlepszego w barażach. Do boju!!!

1

El Ghazi talent ma, ale jest ... samolubem jak Roben a nawet gorzej. Strasznie irytuje jego gra i wieczny brak podnoszenia głowy.

0

Kuba jako joker, oby wypaliło!

0

Nie prowokuj pajacu.

0

No to jazda!! Po zwycięstwo!!

4

Oczywiście masz absolutną rację. Aby zadowolić wszystkich trzeba by mieć ciasto i je jeść, a jak wiemy to niemożliwe ;) Nolito ma 28 lat, czyli tyle ile np. miał Giuly kiedy przychodził do Barcy.

0

No tak, bo jak przychodził do nas Heniek Larsson to był bardzo młody, jedyne 33 lata, w tym samym czasie przyszedł Giuly 28 lat. Można poczytać jak się przysłużyli Barcelonie.

3

Wiem, że w niedzielę na Amsterdam Arena obecni byli Ariedo Braida oraz dyrektor klubu Robert Fernández aby przyjrzeć się mu z bliska, przy okazji byli świadkami wpie.... jaki spuścił Ajaxowi PSV.
Tak się składa, że od lat śledzę z taką samą uwagą poczynania Barcy jak i Ajaxu. Chłopak na pewno talent ma i rzeczywiście potrafi zagrać dobry mecz, jednak nazywanie go drugim Rijkaardem jest póki co bardzo grubym nadużyciem. Tak na marginesie to na Franka też bym się za bardzo nie powoływał, bo chłop się ostatnio pogubił w Amsterdamie i jak ktoś nie obserwuje tego na bieżąco, to może odbierać mylny obraz sytuacji. Ajax mając przyzwoity skład leje ogórki ze słabej Eredivisie, a w Europie odpada z Rapidem i ma problemy u siebie z osłabionym Celtikiem.
Chłopak przyszedł do Amsterdamu w 2012 roku, ma kontrakt do 2020, regularnie gra w pierwszym składzie, ogrywa się w technicznej lidze holenderskiej i w Europie, pod wodzą gamonia Franka, ale jednak.
Po jakiego ... mu transfer do Barcy B? Potrzebne mu to jak rybie ręcznik. Zaraz rozpocząłby się cykl wypożyczeń i innych roszad. Niech spokojnie dojrzewa w Amsterdamie, przyjdzie pora, że zmieni klub na "rozmiar większy". Póki co, dla niego samego najlepszą opcją jest pozostanie na Arenie.
Bazoer nigdzie się nie rusza!

0

W Ajaxie bardzo przeciętnie na początku sezonu. Ostatnio nieco lepiej jednak daleko do optymalnej dyspozycji. Cieszyć może fakt, że forma stopniowo rośnie i być może w kadrze zagra przyzwoicie.

2

Pełna zgoda. Szczerze to przeważnie irytuje mnie przesadna ekscytacja polskimi sportowcami, dokładnie ich sukcesami na arenie międzynarodowej. Jednak to co pokazuje obecnie Lewy to absolutna miazga. Jest się czym zachwycać, jest za co chwalić, oby forma go nie opuszczała cały sezon, a jej szczyt przypadł na czerwiec 2016.

11

Bayern jak i Lewy są w gazie. Przed meczem można było przeczytać tutaj na forum masę pobożnych życzeń, jakoby Bayern miał przegrać, a Lewy nie strzelić bramki. Cóż, jak wyszło w praniu każdy widzi. nie lubię Bayernu, ale trzeba przyznać, że obecnie są chyba najmocniejsi w Europie. Oczywiście przyznawanie im już pucharów jest głupotą, jednak są w ścisłej czołówce faworytów.

0

No nie do końca póki co Eriksen, Vertonghen, Walker, Lamela czy Hary Kane grają ciągle dla Kogutów. Mi się akurat podoba jak budują zespół, mam nadzieję, że zacznie im się coraz bardziej zazębiać i będzie coraz lepiej.

0

Cieszy mnie to bardzo! Akurat sympatyzuje z tym klubem. To moi ulubieńcy w Anglii, mają ciekawy i perspektywiczny skład.

0

Basel nie gra wcale jakoś lepiej od Kolejorza. Póki co wyrównany mecz.

2

Spokojnie. Uważam, że pisanie szerzej o Barcelonie np. o Valdku nie będzie skutkowało banem. Nie mniej jednak pisanie o grach, konsolach, składach innych drużyn i innych duperelach będzie słusznie karane. Dla tego typu mieszanej tematyki utworzono dział La Rambla i uważam to za świetne posuniecie, które w dłuższej perspektywie czasu przysłuży się jakości komentarzy, no i co najważniejsze usystematyzuje dyskusje.

1

No tak. Temat dotyczy obecnych problemów z kadrą Barcelony, więc pisanie o Realu czy PSG nie jest trzymaniem się tematu. Widzę jednak, że moderacja jest póki co w miarę wyrozumiała, ludzie muszą zmienić nawyki pisania o wszystkim i o niczym pod głównym artykułem.

6

Jak widać apel nie skutkuje. Jak grochem o ściane.

9

Dzisiaj liga angielska po raz kolejny pokazuje, że jest bezsprzecznie najlepszą ligą w Europie ;)

0

Dla mnie ciągle młody, bo inaczej ja byłbym stary :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?