0

Mam nadzieję, że wreszcie ulżyło niektórym osobom i dadzą sobie wreszcie spokój z narzekaniem na zarząd, przynajmniej w tej sprawie.

1

Barca dzisiaj zagrała słabo, widać było ewidentne zlekceważenie przeciwnika i chęć zdobycia 3 punktów jak najmniejszym nakładem sił, co się udało.
Ciekawą sytuację ma jutro Real w meczu wyjazdowym z Malagą. Do Andaluzji nie pojadą: Pepe, Bale, Benzema, Varane.
Ciekawe jak będzie wyglądał atak i obrona Realu na ten mecz? Liczę na to, że Malaga ukradnie punkty dla Realu. Gdyby przewaga w lidze urosła do 10 pkt, byłaby to bardzo komfortowa sytuacja.

8

Abelardo to swój chłop!!! Najdłuższą i najbardziej owocną część swojej kariery spędził w Barcelonie. Przyszedł na Camp Nou w 1994 właśnie ze Sportingu Gijon i pozostał tutaj do 2002. Spędził w Barcelonie tyle samo czasu co Luis Enrique (8 lat), tylko że on przyszedł do Nas wcześniej o dwa lata i dwa lata wcześniej Nas opuścił. Może nie był super wybitnym piłkarzem, ale był solidnym defensorem i zaliczył sporo występów w reprezentacji Hiszpanii.
Zawsze budził moją sympatię i bardzo pozytywnie wspominam tego zawodnika. Oby mu się poszczęściło w fachu trenerskim. Jest on na pewno prawdziwym cule.

7

Co roku ten sam cyrk. Tylko Hiszpanie mają taki problem, tylko w Hiszpanii co roku jest dziecinada ze strony dwóch największych klubów. Są dwa proste rozwiązania. Pierwsze bardziej kosztowne, czyli wybudowanie stadionu narodowego, drugie to wprowadzenie zapisu do regulaminu rozgrywek PK, że stadion na finał wybierany jest przed rozpoczęciem rozgrywek i żadnej drużynie nie przysługuje odwołanie od tej decyzji.

3

Glory Glory Tottenham Hotspur!
And the Spurs go marhing on!
Wygrana z $hity na ich terenie, piękna sprawa. Aż się łezka w oku zakręciła kiedy Pochettino po meczu pozdrawiał kibiców Tottków, cały stadion się już wtedy wyludnił i tylko sektor kibiców przyjezdnych pełny. Brawo Eriksen! Brawo Tottenham!

0

Jakie ma argumenty oprócz kasy? Nie panikujmy, będzie dobrze. Nikt odpowiedzialny i rozgarnięty nie będzie teraz podpisywał nowej umowy! Nikt! Zakończy się rok fiskalny, wpłyną środki od sponsorów, podpisze się nowe umowy i wtedy będzie czas na podpisywanie nowych umów z zawodnikami.
Nie bijmy piany na pusto!!!

0

Neville mistrzu prowadź dalej, prowadź do segunda! Już jest blisko, jeszcze trochę... To w Hiszpanii taktyka "kick and run" się nie sprawdza? Nie może być.

0

W ostatnim zremisowanym meczu z Roda strzelił bramkę, ale jego ogólny występ pozostawiał sporo do życzenia. Oby się chłopak szybko ogarnął. Mamy luty i w sumie to 4 miesiące do Euro, a Arek w dobrej dyspozycji jest nam potrzebny w reprezentacji.

0

Na jego pozycji grał dzisiaj wymiennie El Ghazi z Fisherem. Szczerze to nie wiem dlaczego nie grał. Nic mi nie wiadomo o żadnej kontuzji, na mecz został powołany tylko cały spędził na ławce. Chyba decyzją Franka nie wystąpił, bo szczerze to gra Arka ostatnio nie rzucała na kolana.

0

W De Klassiker Ajax właśnie pokonał Feyenord 2-1. Gdyby Nemanja Gudelj nie zmarnował karnego byłoby wyżej. Mecz był naprawdę ciekawy, co ostatnio nie było regułą na boiskach Holandii.
Teraz Arsenal na wyjeździe z Bournemouth, ciekawe czy Kanonierzy zepchnął City na 4 miejsce?

1

Spoko, oby tylko $hity było 3, no i Arsenal tradycyjnie 4. Dla Totków wicemistrz to i tak spore osiągnięcie.

1

$hity przegrało, a Tottenaham prowadzi! Jak dowiozą do końca, albo podwyższą to będzie wicelider! Bardzo bym chciał aby to Koguty albo Lisy zdobyły majstra. Wolę Tottenham, ale się nie obrażę jak kopciuszek zdobędzie koronę. Dalej $hity 3 no i Arsenal 4.

0

Tottenham jak wygra dzisiaj z Watford będzie miał 48 pkt, będzie drugie w tabeli i jak najbardziej będą mieli realne szanse na mistrza, na co liczę.

1

Leicester - pieniądze nie grają. Brawo, lać $hity!!

0

Barca gniecie tak jak to było do przewidzenia. Ja rozumiem szacunek do rywala itd. Jednak przed meczem na tej stronie były wygłaszane zupełnie niepotrzebne tyrady jak to się Valencia nie zepnie na Barce. No jak widać. Szpital w szatni plus Neville na ławce, fatalna ostatnio gra nietoperzy i mamy miazgę.

0

W szatni szpital, na ławce Neville, to nie będzie ciężka przeprawa dla Barcelony.

0

Dokładnie. Sam się zastanawiałem dlaczego Puyol oddał "piatkę" dla Busiego. Teraz już wiem. Tarzan się nie myli.

4

Nie wiem czy ktoś już to pisał (pewnie tak), ale brak Busiego jest decydujący! Jak tego człowieka nie ma to sypie się dosłownie wszystko!!! To nie Iniesta, to nie Messi jest mózgiem tej drużyny. Jest nim Busi. Wielu pewnie się nie zgodzi! Ja wiem swoje.

1

No to zrobił się nam ciekawy mecz. Znowu kontrowersje sędziowskie! Coś czuję, że gdyby Vermaelen strzelał to w barwach Arsenalu na boiskach Anglii teraz byłoby 1-1.

0

Musze to napisać. Oprawy robione własnym sumptem przez kibiców Barcy z sektora "żylety" są gorsze niż niejedna oprawa z 2 ligi polskiej, nie wspominając o 1 lidze, czy ekstraklasie.

2

Ratamahatta ma rację, ale i Ty również. Osoby, które miały kontrowersyjne poglądy na różne sprawy, ale prowadziły dyskusje na argumenty i na poziomie potrafiły zarobić zastraszającą ilość minusów. Dotyczyło to nawet starych, rozsądnych użytkowników tej strony. Przez to też łowcy plusów starali się pisać wyjątkowo pod publiczkę, co wypaczało ideę realnej dyskusji na forum.

2

"rzadko powiesz coś mądrego", odezwał się geniusz ze strony fcbarca.com. Trochę szacunku dla legendy klubu!

0

"The Deer Hunter", tylko z innego profilu ;) Każdego kto nie oglądał gorąco zachęcam!!!

4

Akurat Busi może mieć gorszy dzień. On praktycznie zawsze gra wyśmienicie!

1

A tak a propos czy zauważyłeś jak Ignacio Camacho wyglądał z tym czerwonym bandażem, praktycznie jak bodajże Christopher Walken z plakatu The Deer Hunter ;) Zwróciłem na to uwagę na forum, ale nie otrzymałem odpowiedzi. Widocznie ludziska nie oglądają klasyków. Jeszcze raz pozdrawiam.

1

Cóż ja mógłbym tutaj dopisać? Ująłeś wszystko o czym ja zapomniałem wspomnieć, albo i czego zwyczajnie ja nie wyłapałem. Brawo! Mogę tylko napisać, ze jesteś łebski facet i znasz się na rzeczy. Pozdrawiam!

1

Piękna sobota!!! Barca wygrywa bardzo trudny mecz, po bardzo mądrych zmianach w drugiej połowie( Matheiu, Rakitić), zmianach które uspokoiły grę innych zawodników oraz zwiększyły pewność w rozgrywaniu od tyłu!
Koguty zwiększają przewagę nad United w top 4! Jeszcze niech tylko Ajax u siebie wygra z Vitesse, które jest czwarte w lidze i będzie idealna piłkarska sobota!!!

0

Spokojnie, więcej dystansu. Wiem, ze chcesz dobrze, ale nie warto rwać włosów z głowy za zwykły mecz ligowy! Pozdrawiam.

1

Ignacio Camacho jak z plakatu filmu The Deer Hunter ;)

0

No tak nie ma co się cieszyć. Szczególnie, ze po jego wejściu uspokoiła się gra i Masche zaczął grac przyzwoicie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?