Stoiczkow
Dołączył/a: sierpień 2012
35 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Ojej ale ty jesteś przewidujący, jaki przenikliwy. Lepiej się teraz czujesz? Chcesz poklasku, nagrody? Takie gady jak ty zawsze wypełzają spod kamieni kiedy rywalowi nie idzie, wpełzają wtedy na stronę rywali i trollują, czekając na poklask rozgniewanej tłuszczy. Wystarczy przejrzeć twoje posty marny pajacu.
1
Lloris co za kot! Brawo!
2
Koguty czeka ciężkie zadanie, Monaco ostatnio jest na fali i zdobywa dużo goli. Jednak to Tottenham jest jedyną ekipą z Premier League, która nie zaliczyła jeszcze żadnej porażki! W LM póki co prezentują się średnio, ale wierzę, że Tottenham stać dzisiaj na zwycięstwo! Come on Spurs!
1
Wszystko co napisałeś o Ronniem to prawda. Nie wolno jednak zapominać o takiej postaci jak Stephen Hendry, który został najmłodszym mistrzem świata w historii. W sezonie 89/90 zdobył mistrzostwo mając jedynie 21 lat! W latach 90tych dzielił i rządził, zdobył w tym okresie 7 razy mistrzostwo świata deklasując przeciwników. Jest niewątpliwie jednym z najlepszych w historii tego sportu, no i szczerze moim ulubionym zawodnikiem.
2
Andrzeja i Gerarda (po odejściu Karola) miałem w pamięci jako kolejne niezbędne elementy dominującej generacji. Dokładnie tak. Pozdrawiam ;)
4
Jestem jednym z tych kibiców Barcy, którzy uważają Busiego za najważniejszy element (obok Leo) w skomplikowanym mechanizmie taktycznym Barcelony tego "złotego" pokolenia. Jeżeli Sergio zagra przynajmniej na swoim przyzwoitym poziomie to będzie ok, jeżeli jednak zagra jak ostatnio... to możemy mieć problem. Sergio to cement który spaja ze sobą cegiełki ataku i obrony, kiedy brak cementu wiadomo co się dzieje z cegłami przy większej sile napierającej...
4
Klaassen na 1-2 dla Ajaksu! Amsterdam to wygra!
5
To co gra młody Duńczyk Kasper Dolberg dzisiaj na Arenie to czysta poezja. Mija piłkarzy Celty z niezwykłą łatwością, genialnie prowadzi piłkę, pięknie dogrywa, no i strzelił świetną bramkę. Brawo! Świetny występ i wielki talent. Brawo Kasper, brawo Ajaks!!
0
Sam się obecnie zastanawiam nad zmianą słuchawki. Z mądrych telefonów zawsze podobały mi się pod względem stylistyki oraz interfejsu telefony od htc. Jednak ostatnio odstawali od konkurencji jakością aparatu i kombinowaniem z ultra pixelami. Najnowaszy flagowiec 10 to żart, bo do kupienia za 3000 złotych mamy okrojoną wersję lifestyle. Za to poprawiona wersja m9, czyli m9 plus jak dla mnie wygląda całkiem dobrze. Za około 1500 dostępne jest htc one m9 pce. Jednak warto chyba rozważyć inne opcje dlatego chętnie poczytam inne opinnie.
2
Przy obu strzelonych bramkach sporo szczęścia, ale jak wiadomo szczęście sprzyja lepszym. Bardzo mnie cieszy dzisiejszy występ Rafy, osobiście jestem fanem talentu tego chłopaka od czasów jego występów w Barcy B. Ogólnie dobry zawodnik, dobry rezerwowy, nieustannie życzę mu dużo zdrowia i długiej, owocnej w puchary, kariery w Barcelonie.
0
Sądząc po powtórce to Luis na ławce powiedział mniej więcej coś w ten deseń: "jak on tego znowu nie strzelił"?
1
Wiesz Bosz chce grać ofensywnie jak w Vitesse, a kompletnie zapomniał o obronie. To po pierwsze. Po drugie to wieczny brak doświadczenia. Jak tylko sie ktoś pokaże to zaraz go zgarnia silniejsza liga, brak lidera, nie tylko konkretnej formacji, ale i drużyny! Brak lat i doświadczenia! Jednak szkółka ciągle działa, tylko zmieniły się czasy i te chłopaki nie mają czasu ograć się odpowiednio w pierwszej drużynie, są kupowani jak towar i są postawione im ogromne wymagania w nowych klubach i to w wieku 19-22 lata. Ajax to specyficzny klub, on wiele wybacza, a inne kluby już niekoniecznie. Problemy Ajaxu są bardzo złożone.
2
Ok. Rozumiem. Ja Jaspera cenię bo wielokrotnie ratował Ajaxowi skórę. Czy nadaje się do Barcy? Zobaczymy, ja w niego wierzę.
Ps. Dzisiaj to taki dramat, ze nie wiem w sumie co napisać... Dobrze, że mam urlop i zapas browaru.
0
Dlatego użyłem określenia "kibice sukcesu". Sam pamiętam Barce w środku tabeli.
1
Trochę przesadzasz. Jasper to solidny bramkarz. Zresztą wszystko wyjdzie w praniu. Pamiętajmy, że Bravo w Sociedad też dużo puszczał. Wiele zależy od tego jakich masz obrońców przed sobą.
2
Jako wierny kibic Ajaxu od lat czuję ogromną żenadę... Serio kolejny raz dramat. Kibice sukcesu Barcy tego nie doświadczyli... Tak to jest jak co roku wykupują najlepszych ogranych zawodników w wieku (uwaga) 21- 22 lat. Przecież to same małolaty znowu grają i Rostov ich doswiadczeniem zjadł... Dramat
1
To co odp... Ajaks to jest skandal! Jasper to solidny bramkarz i broniłem go na tej stronie, ale nie popisał się przy drugiej bramce. Dramat. Dlaczego "Ofermars" nie sprowadził już na ten mecz Krula? Ręce opadają...
4
No tak, straszna sprawa w nick wpisałem sobie byłego zawodnika Barcelony , legendę tego klubu. Z nikim się nie porównuję, jest to tylko wyraz mojego uwielbienia dla tego zawodnika, bo to dzięki niemu zacząłem kibicować Barcelonie. No i czy oznacza to brak wyobraźni? No nie wiem, nie sądzę jednak aby złożenie kilku literek w jeden wyraz miało świadczyć o potencjale czegokolwiek. No i co to za wycieczka dotycząca kultury? Czy gdzieś Ciebie obraziłem?
7
Twoje komentarze dotyczące zarządu są wyjątkowo zabawne. Ojej jaki zarząd zły i straszny Barca dominuje W Hiszpanii i Europie od dekady. Serio nieustające lamenty dotyczące zarządu akurat tego klubu są komiczne, ok nie wszystko jest idealne, ale Twoje zdanie to śmiech na sali.
2
Co fakt, to fakt Valencii szkoda. Wielu klubów szkoda, ja np. muszę przez ostatnie lata patrzeć jak cała Eredivisie z Ajaxem na czele stacza się powoli w dół, wyjątek stanowi świetny występ PSV w zeszłorocznej LM. Cóż realia piłki XXI wieku. Transfer Paco to byłby rzeczywiście świetny ruch. Osobiście jestem wyjątkowo zadowolony z tego okienka transferowego, z mojej strony chapeau bas dla zarządu.
0
Oczywiście, że właściciel! Prezydent, trener i socios mogą co najwyżej sobie pogadać. Mogli nie sprzedawać klubu w prywatne ręce, wszystko ma swoje wady i zalety.
1
Dzisiaj mecz na Łazienkowej to w sumie formalność. Dobrze, że od losu dostali taką ekipę, bo obecnie nie są w formie.
7
A ta LM to jakiś kraj, że jej hymn trzeba uszanować ciszą stojąc na baczność. No daj spokój.
22
Chciałbym napisać kilka słów w obronie Jaspera, bo jestem szczerze zaskoczony tym jak wiele osób ma o nim złą opinię. Barca jako najlepszy klub świata ma również największą bazę kibiców w Polsce, do tego doskonałą stronę w rodzimym języku. Dlatego w sumie nie dziwi mnie fakt, że w szeregach kibicowskiej braci jest najwięcej ignorantów oraz wszelkiej maści malkontentów i osób niezdolnych do wygenerowania własnej, niezależnej opinii.
Jest to ciekawe socjologiczne zjawisko, jak szybko powstaje lawina komentarzy forsująca dany pogląd, przeważnie negatywny, do której podłączają się automatycznie inne osoby, które nie chcą odstawać, przy okazji oczywiście otrzymają potwierdzenie akceptacji społeczności tej strony w postaci plusików.
Przypominam sobie kilka takich sytuacji na tej stronie. Pamiętam jak kręcono nosem przy transferze Bravo, że cienias, że za słaby na Barcę, że puszcza często babole. Pamiętam kryzys Barcy w pierwszym sezonie Luisa jako trenera i doskonale pamiętam jak brzmiało 95% komentarzy na tej stronie. Wuefista, nieudacznik i podobne określenia były masowo miotane w jego stronę, a sezon Barca skończyła z trypletem na koncie. Obecnie zdecydowana większość kocha Bravo i Luisa, pierwszego wychwalając jako bramkarza, drugiego jako trenera.
Ciekawe ile z osób, które zaciekle plują na Jaspera widziała chociaż wycinek jego występów w Ajaksie. Jestem pewny, że zdecydowana większość tylko coś kiedyś słyszała, coś może kiedyś przeczytała, a ogólnie to powtarza za innymi slogany, bo tak łatwo o plusiki.
Ja rozumiem, że Ajaks to nie Barca, że Holandia to nie Hiszpania, ale twierdzenie, że Alves jest o wiele lepszy od Holendra to kompletny absurd. Jasper wielokrotnie, wręcz niezliczoną ilość razy ratował wyniki Ajaxowi w lidze, Lidze Europy jak i Lidze Mistrzów. Ot choćby ostatni mecz z PAOK, to fakt, że puścił babola w meczu z Rostovem, jednak proszę mi wskazać bramkarza, któremu to się nie zdarza. Do tego dodajmy rozkojarzenie związane z przeprowadzką do Barcelony. Opluwanie Jaspera jest niesprawiedliwe dlatego staję w jego obronie. Rozumiem, że internet rządzi się swoimi prawami i "hejt" jest jego nieodzowną częścią, jednak jak ktoś się mieni kibicem Barcy powinien przynajmniej dać Holendrowi kredyt zaufania. Jako kibic "Oranje" i Ajaksu, który widział wiele meczy w wykonaniu Jaspera śmiało twierdzę, że na to zasługuje. Jest to dobry bramkarz z potencjałem aby stać się bardzo dobrym. Czy się sprawdzi w Barcelonie? Nie wiem, ale tego chyba nikt nie wie. Osobiście życzę mu samych sukcesów z Barcą, a Ajaksowi aby znalazł godnego zastępce, co wcale nie będzie łatwe.
2
Co fakt, to fakt. Bułgar z Holendrem delikatnie rzecz ujmując za sobą nie przepadali, ale tak to już jest jak spotykają się dwie jednostki apodyktyczne, nieakceptujące absolutnie żadnego sprzeciwu. Ogólnie charakter van Gala powodował, że potrafił dogadywać się jako trener z młodymi zawodnikami, a z gwiazdami miał przeważnie problemy i różnego rodzaju scysje. Jednak wracając do głównego tematu, to osobiście absolutnie nie mam nic przeciwko Holendrom w Barcelonie, powtórzę, to głównie dzięki nim Barca obecnie gra jak gra, to z piłki holenderskiej Barca czerpała całymi garściami, również przez tzw. "kolonię holenderską" z przełomu wieków.
0
" w Ajaksie nie pokazuje a co dopiero w najlepszym klubie świata"
Skąd takie stwierdzenie? Bo na stronie Ajaksu, ja osobiście, jak i wielu innych kibiców jesteśmy wręcz zdruzgotani ewentualnym odejściem Jaspera. Obecny presezon ma słaby, ale być może jest to spowodowane właśnie kontaktami ze strony Barcy. Jasper był zawsze bardzo solidnym punktem drużyny. Wku... mnie strasznie stadne jechanie po nim, gdzie pewnie nawet 10% krytykantów nie obejrzała nawet 10% jego występów w poprzednim sezonie...
1
Daruj sobie odpowiedzi na kretyński komentarz. Ja rozumiem, że ludzie mogą mieć swoje zdanie w danej sprawie, jednak nie mogę oprzeć się wrażeniu, że spora grupa użytkowników podlega trendom na tej stronie. Aha większość nie chce Cillessena, to i ja też tak napiszę. Jako wielki kibic "Oranje" oraz Ajaksu mogę śmiało napisać, że to Johan i wielu innych Holendrów nadało taki, a nie inny sznyt dla Barcy, którą teraz wszyscy się zachwycają. Ignorancja jednak boli, to fakt.
2
Jeżeli są tutaj jacyś inni kibice Ajaxu to pewnie zaciekawi ich skład wystawiony przez Bosza na mecz z Rostowem. Cillessen, Veltman, Sanchez, Riedewald, Dijks, Bazoer, Gudelj, Klaassen, El Ghazi, Traore, Younes. Na ławce: Boer, Tete, Sinkgraven, Cassierra, Schone, Dolberg, Viergever.
Ogólnie skład ciekawy, szczególnie wystawienie w pierwszej 11 Veltmana na prawym skrzydle kosztem Tete i tylko co wypożyczonego z Chelsea Traore w ataku. Dla Tete przyda się kubeł zimnej wody, bo talent chłopak ma. Ogólnie jakby jeszcze Ajax ściągnął Hakima Ziyecha to jak na Eredivise, ale nawet na średni poziom w Europie to pomoc Bazoer, Gudelj, Klaassen, Ziyech wygląda dobrze.
Dzisiaj Ajax musi spuścić łomot Rosjanom! LM musi być! Mecz na Canal + Sport 2.
1
Co by nie myśleć o Ramosie, skurczybyk potrafi strzelać w finałach...
0
Oczywiście zauważyłem Twój awatar wcześniej na stronie. Często przez robotę nie piszę za dużo tutaj, ale tym razem zauważyłem Twój avatar i stwierdziłem, że warto napisać, że masz na avatarze jednego z moich ulubionych wokalistów ciężkiego grania, więc to zrobiłem. Motorhead to dla mnie obok Ironów biblia ciężkiego, wysmienitego, wręcz perfekcyjnego grania( heavy metal). Ps. Wybacz za składanie jestem wstawiony.