Stoiczkow
Dołączył/a: sierpień 2012
35 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie. Brytole wyglądają pod kazdym względem lepiej. Ich forma nie powala, ale sa lepsi. Pozwalają Chorwatom kopać piłkę po obwodzie bez większego zagrożenia dla swojej bramki. Chorwacja niczym bezsilna Barca z najgorszych okresów.
0
Oczywiście, że Franki się łapie. Wyśmienity piłkarz, legenda. Typy są raczej podyktowane średnią wieku respondentów.
1
Oby wręcz przeciwnie Synowie Albionu kontra potomkowie Franków.
0
Jak d... pewnie sina od kłucia to można walczyć...(Soczi).
1
Goooooool taaak!!!! dasvidaniya...
3
Soczi choćby, to nie teorie spiskowe. Życie.
3
Bramka piękna, jednak wierzę, że Chorwacja się obudzi i pokona ruskich.
1
Na obronę? A dlaczego miałbym ich bronić i niby przed czym? Wygrali? Wygrali. Zgodnie z regułami? Tak. Tyle. To Ty doszukujesz się błędów sędzowskich tam gdzie ich nie było broniąc Kolumbijczyków.
0
Jasne. Podejrzewam, że gdyby wybronił tak karnego Ter Stegen, to nie miałbyś takuch zarzutów.
0
Farmazon i ignorancja w jednym Brawo. Od czasu kiedy to Wybicki ułożył tekst pod dźwięk ludowego mazurka nieznanego autora stał on się bardzo szybko niezwykle popularny w Europie. Został przetłumaczony na kilkanaście języków i był inspiracją np. dla hymnu wszechsłowiańskiego, który stał się poźniej hymnem Jugosławii. Taki mega hit swoich czasów. Ale co tam, słaby.
0
Dzisiaj akurat było widać jakieś zaangażowanie. Zawiodła forma i znowu psycha.
0
Komentarz usunięty
3
Lewy fatalnie niestety.
0
"Jeżeli kiedykolwiek założę koszulkę Chelsea macie pozwolenie aby mnie zabić". Dla mnie również po tym transferze jest judaszem.
0
Wiem, wiem. Za dużo mam na liczniku żebym tego nie wiedział. Jednak kolejny raz nie dowierzam...
0
No i szkopy musiały w ostatnich wręcz sekundach wcisnąć bramkę. Niewiarygodnie.
4
No nie. Aczkolwiek Ronaldo sie wraca do ataku i osiąga imponującą prędkość 34 km/h. Trudno moi drodzy "maszyna "się wstrzeliła z formą na mundial, a Leo nie. Trzeba to przełknąć, jak czlowiek dorosły, a nie szukać wymówek. Mnie też boli fakt, że obecnie na tych mistrzostwch jest bardziej głośno( i slusznie, i zasłużenie) o pilkarzach Realu, a nie Barcy. Rozumiem, że ten fakt w połączeniu 3 LM Realu może powodować dziwne reakcje. Ale radzę odpuścić. Przyjdzie jeszcze lepszy czas. Cierpliwości.
0
Pocieszać się można na różne sposoby. Choćby i taki, że utyskuje się nad niesprawiedliwością świata, naginając przy tym pewne fakty do własnego wyobrażenia rzeczywistości.
6
Niestety Sampaoli przejechał się na budowaniu zespołu na wzór Messi + reszta. Złożył na barki introwertyka, bez wielkiej charyzmy(ogromny talent piłkarski nie równa się charyzma, lider) obowiązki kapitana, dodatkowo na każdym kroku podkreślając, że Messi jest wybawicielem, a wręcz obiecanym mesiaszem. Na ostatnim mundialu, przed dogrywką w finale, kiedy cała drużyna stała w kółku i była zagrzewana do dalszej walki gdzie był Messi? Otóż siedział obok popijając wodę. Nie jest to zarzut, tylko spostrzeżenie, które wyrazilem też i wtedy tutaj na stronie. A kto zagrzewał do dalszej walki? Maczeta!!! Dodadtkowo Messi wcześniej rezygnując z reprezentacji potwierdził tylko, że nie ma charakteru do roli typowego lidera, przywódcy grupy. To typ introwertyka. Dlatego go to wtedy przerosło. Dlatego to było głupotą, aby aż taką odpowiedzialnością go obarczać. No i Leo od momentu kiedy w Barcelonie brakuje Puyola, Xaviego zaczyna coraz częściej w ważnych meczach przygasać. Czy tylko ja widzę ten schemat? Być może się mylę? Tak czy inaczej życzę mu wszystkiego najlepszego, ale po dochodzących wiesciach z internetu, dotyczących atmosfery w szatni Argentyny nie wróżę już nic pozytywnego na tym mundialu dla Leo.
0
Wybacz, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że jest to zwyczajnie niemożliwe. Trzeba się z tym pogodzić.
0
Przy tej atmosferze w drużynie, tym stylu, tej dyscyplinie taktycznej, tym skupieniu oraz tej "mentalności zwycięzcy". Zgoda, absolutnie nie.
0
Zgoda. Tylko obecny trener wydawał się być niezłym materiałem na takiego. Przynajmniej to forum tak powszechnie twierdziło. No i niestety obecnie Argentyna musi liczyć pynkty, jak również liczyć na inne zespoły, nie tylko na siebie. Wygląda to fatalnie.
0
No jasne, ale wybacz to banał. Jest to powtarzane od X lat.
1
To prawda, jednak ja uważam, że nasz hymn jest najpiękniejszy. Od czasu kiedy to Wybicki ułożył tekst pod dźwięk ludowego mazurka nieznanego autora stał on się bardzo szybko niezwykle popularny. Został przetłumaczony na kilkanaście języków i był inspiracją dla hymnu wszechsłowiańskiego, który stał się poźniej hymnem Jugosławii. Taki mega hit swoich czasów.
1
Glik jest obecnie dla Polski kimś takim, kim był Puyol dla Barcy.
0
Brawo!! Gramy do końca!
0
Nasi przecież potrafią grać dobrą piłkę... A dzisiaj znowu jakby zawiodła głowa, no i taktyka plus ustawienie. Niby wyszli ofensywnie, ale zupełnie nie było tego widać na boisku. Szkoda.
1
Prawda. Smutna i przygnebiająca, ale prawda. Podejrzewam, że jestem tak samo rozczarowany występem naszych piłkarzy co Ty.
0
Gdyby oikofobia bolała prawdopodobnie bardzo byś na co dzień cierpiał.
1
No i ch... No i cześć. Sabotaż...