0

Piękna sprawa. Każdy zawodnik śpiewa, zna słowa, trybuny również bardzo głośno. Brawo! A teraz do boju!!!

0

Mecz. Praktycznie w pojedynkę. Taki remis to jak wygrana.

2

A na La Ramblii czytamy, że Ronaldo to i tak cienias, który kolejny raz miał farta. To nie on ocalił Portugalię przed porażką, to De Gea sabotował mecz pozbawiając Hiszpanów wygranej. Przecież kazdy doskonale wie, że strzał z wolnego był do "wyciągnięcia", karny to samo, o strzale sprzed pola karnego nie wspominając.

0

Co to znaczy "nie ma prawa"? To nie jest gra, symulacja, pilka to gra błędów. Ronaldo uderzył bardzo mocno, uderzył dobrze. No ale większość tego nie przyzna, będzie teraz pomstowała na Davida, jaki to cienias.

5

Żaden pakt z diabłem, żaden fart, zwyczajnie bardzo mocno uderzona piłka. Ronaldo robi swoje i robi to dobrze, co przyprawia ogromną rzeszę ludzi o ból czterech liter.

2

Pisze o czym chce. Taka jest formuła tego forum zwanego "la rambla". Fakt, że akurat Tobie się to nie podoba, nie usprawiedliwia ordynarnego ataku na jego osobę.

0

Dobrze Ciebie widzieć ponownie na tej stronie.

1

Andrzej odchodzi... Dla mnie to koniec pewnego etapu, pewnej epoki. Mój rówieśnik, ulubiony piłkarz z obecnego składu opuszcza Barcę. No cóż, takie jest życie, można by powiedzieć. Jednak smutek jest ogromny, ostatnio tak bardzo odczułem odejście Puyola.

0

Czyli wymagają praktycznie niemożliwego.

0

Meczu nie oglądałem bo byłem w trasie. Sprawdzam wynik... Nie mam słów, nie mam pytań...

2

Uszanuję każdą decyzję Andrzeja, jednak ja bardzo chciałbym aby został. W maju będzie kończył 34 lata, czyli jeszcze śmiało przynajmniej 3 sezony może grać na Camp Nou. Oczywiście z roku na rok będzie spełniał coraz mniejszą rolę w drużynie, ale to ciągle będzie magik Iniesta, który nigdy poniżej pewnego poziomu nie zejdzie. Po upływie tego czasu mógłby płynnie przejść w struktury klubu jako trener. Oczywiście jest to tylko moje myślenie życzeniowe.

1

Po to by przy kolejnych decyzjach miał z tyłu głowy fakt głośnego, grupowego sprzeciwu. Aby się zastanawiał czy nie popełnił błędu.

0

Makaroniarz depczący Sona to typowy boiskowy ... Szkoda dostać pierwszego bana za nazwanie go tak jak chcę.

9

No ok. Fajnie. Przekleiłeś tekst w języku angielskim z jakiejś tam strony. Zauważam, że to jakaś moda ostatnimi czasy. Ot tak, na odpier... myk, wrzucamy tekst i czekamy na zielone herby. Osobiście bardzo dobrze sobie radzę z językiem angielskim, jednak nie każdy użytkownik musi. Jest to strona polska! Każdy kto wrzuca tak jakieś "ciekawostki" popisuje się tylko ignorancją i lenistwem. Wybacz, że akurat do Ciebie się przyczepilem, ale mnie to irytuje.

0

Procesory z literą u to niskonapięciowki, dłużej działają na baterii, ale niekoniecznie są najlepsze do gier. No i radki praktycznie zawsze mają większe problemy z grami i trochę gorsze wyniki niż geforcy.

2

Ciekawe informacje jak zawsze, szczególnie dla osoby takiej jak ja, która nie sprawdza na bieżąco wszystkich mediów społecznościowych.
Szczególnie druga wiadomość mnie cieszy. Przyznam, że nigdy nie należałem do największych fanów Niemca i za czasów jego rywalizacji z Bravo zawsze opowiadałem się po stronie Chilijczyka. Przyznam się szczerze, że cieszę się z faktu popełnienia pomyłki odnośnie rozpoznania niewątpliwie wielkiego talentu Niemca. Cieszę się, że to On jest numerem jeden w bramce. No i bardzo cieszy mnie fakt, że ma szanse zagrać jako numer 1 w bramce Niemiec na MŚ!

0

Dzięki za odpowiedź. Tak też zakładałem. Pozdrawiam.

1

Czy jest osoba na forum, która robiła zakupy w sklepie nike bezpośrednio dostępnego z zakładki tej strony? Chodzi mi konkretnie o koszulkę Barcy i kilka innych pozycji. Na zwykłe koszulki, bluzy czas realizacji zamówienia to 2-3 dni, natomiast na koszulkę Barcy to okres 6-7 dni. Rozumiem, że przesyłki w takim razie mam się spodziewać po nowym roku? Czy istnieje możliwość, że przesyłka dojdzie do 3 stycznia?

0

No i co? Kto zrobił akcje i rozprowadził piłkę?

5

Challenger to jeden z moich ulubionych redaktorów na tej stronie. Nie boi się wyrażać swoich opinii i ich bronić w dyskusji na forum, mimo że wiele osób uważa je za kontrowersyjne. Jest wielu użytkowników, którzy nie lubią konfrontowania poglądów, wymiany myśli i nie do końca rozumieją zasady dyskusji. Oni redaktora Challengera nie będą lubić. Ja osobiście bardzo cenię!

1

Zawsze liczy się data odebrania, konkretnie od momentu pokwitowania odebrania.

6

Na wstępie przepraszam za kilka skasowanych komentarzy poniżej. Powody to: zmęczenie, alkohol, pośpiech i pisanie z telefonu.

Cochise- Ten zacny użytkownik zawsze wyśmienicie, wręcz nienagannie i z wielkim polotem posługuje się słowem pisanym, posiada celne spotrzeżennia, nawiązania, często wręcz idealne porównania. Szczególnie go cenię za intelekt, styl i słowo jakim się posługuje na tej stronie.

Geble- Stary stażem, racjonalny, potrafiący uzasadnić i uargumentować swoje zdanie uzytkownik, który niestety ostatnio rzadko pisze na fcbarca, a wielka szkoda.

KingLeonidas- Zawsze byl jednym z moich ulubionych, forumowych komentatorów od wielu lat. Rozsądek i trzeźwość oceny sytuacji to cechy, które zawsze potrafiłem dostrzec w jego komentarzach.

Ledbourne- Tu będzie krótko, no ale mam nadzieję , że treściwie. Inteligencja, sposób wypowiedzi, własne zdanie zawsze poparte argumentami.

Don Corleone- Własny styl i wyjątkowa "bajera", to są dwie rzeczy kiedy myślę o tym użytkowniku. Zawsze dodawał swoimi komentarzami trochę typowego klimatu, kolorytu dla fatum. Duża wiedza i niewątpliwa inteligencja to cechy rozpoznawcze "Dona".

Cosinus90- Bardzo inteligentny, bystry, rozsądny, użytkownik, który nigdy nie boi się bronić swojeg ozdania.

Chciałbym wymienić jeszcze kilku użytkowników, których przez wzgląd na późną godzinę i "formę" nie jestem już w stanie opisać, tak jak kilku wyżej wymienionych.
Będą to: rafkop, ice man, sojerr, pax, wojcio, cule a muerte (szczególnie za swoje stare "piszę do was z Hiszpanii"), constantine19, barcainfo, MarioVeb, juliancarax i wielu innych "starych" i "nowych" użytkowników, o których pewnie zapomniałem, a których komentarze bardzo lubię czytać. Wybaczcie.

6

No wiadomo, inwigilowani piłkarze są najszczęśliwsi.

26

Nie starajmy się być świętsi od papieża. Real zalicza fatalny start i ja osobiście będę szydził ile wlezie. To jest piłka nożna, to są emocje, to są te smaczki w postaci uszczypliwości i czerpania radości nie tylko ze zwycięstw drużyny, której się kibicuje, ale również z potknięć drużyny której się nie lubi. Real szanuję, to wielki klub, ale nic mi tak nie poprawia humoru jak -7 w Madrycie, a mamy dopiero przecież wrzesień. Nie twierdzę, że liga już jest wygrana albo, że Barca nie zgubi punktów. Mi się zwyczajnie podoba obecnie tabela i pozycja Realu.

0

Antek musi koniecznie trafić na Camp Nou. Mamy dobre relacje z Atletico i trzeba je wykorzystać.

13

Bramka Paulinho ratująca trzy punkty cieszy wyjątkowo! Brawo i oby tak dalej! Gość ma siłę, gość ma strzał, gość ma wejście smoka. Jak już kiedyś pisałem, że nigdy nie byłem wielkim fanem Keity, ale jeżeli Paulinho ma być jego nową odsłoną, z dodatkowymi elementami ofensywnymi, to może być wyjątkowo dobry transferem, wbrew temu co prognozowali niektórzy użytkownicy tej strony.

3

"Warto wspomnieć, że idealny skład został wybrany na podstawie liczby punktów zdobytych przez każdego z piłkarzy w grze Fantasy Football sponsorowanej przez PlayStation. UEFA nie opublikowała jednak żadnej jedenastki wybranej przez specjalistów."

A w komentarzach? Bulwers 100%, spisek, zmowa, układ, skandal. Ciekawe jaki jest stosunek ilości użytkowników rzeczywiście czytających treść artykułów przed zamieszczeniem komentarza, w stosunku do użytkowników czytających jedynie nagłówki? Wnosząc po komentarzach pod tym artykułem, to ta druga grupa jest chyba liczniejsza.

0

Irytujące jest stadne myślenie na tej stronie. Popularna, powszechnie akceptowalna i pozwalająca na łatwe zdobycie "plusa" opinia jest masowo powtarzana do znudzenia. Cieszy fakt, że jest grupa użytkowników zdolnych do krytycznego myślenia.

3

Nie dostałem zabawki jakiej chciałem, więc teraz w spazmach będę ryczał i płakał powtarzając popularne, wyświechtane frazesy w komentarzach. No bo obecnie, bardzo często kibic Barcy to trochę takie rozkapryszone dziecko. Koszty, finanse, zdrowy rozsądek? A co to? Za nich płaci mama i tata.

0

Osobiście odchodzę z nc+. Jestem związany z cyfrą od 1999 roku, ale trzeba wreszcie powiedzieć dowodzenia. Starego klienta traktują po macoszemu, ofertę sportową mają coraz gorszą. Poszukam szczęścia gdzieś indziej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?