Stoiczkow
Dołączył/a: sierpień 2012
35 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Serio? "Jednym przychodzi to łatwo, innym nie". Tak, to fakt. Nieodpowiedzialnym ignorantom, rozpieszczonym bachorom, którzy nie szanują swoich współpracowników, pracodawców, klientów może przychodzić ciężko punktualne stawianie się w pracy.
5
Oczywiście nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu, ani chwalić dnia przed zachodem słońca. Jednak mecz Realu z Eibarem wprawia mnie w znakomity nastrój. Piłkarska sobota rozpoczyna się wyśmienicie.
1
Większy wzrost przeważnie, chociaż nie zawsze, zmiejsza zwinność zawodnika, od czego właśnie w głównym stopniu zależą parady. Iker nie był wielkoludem, a był swojego czasu najlepszy. Więc pozwolę sobie nie zgodzić się z Twoją tezą odnośnie naszego niemieckiego bramkarza.
0
"The Killing" jest świetne. Ponure, klimat niesamowicie gęsty , sama fabuła, akcja dosyć powoli się rozkręca, jednak ma to swoje uroki. Pierwszy sezon jak pamiętam skupia się wokół zabójstwa pewnej młodej dziewczyny i lokalnej polityki w Seattle. Fabuła oparta jest na duńskim serialu "Forbrydelsen". Polecam.
0
Za dużo nienawiści w Tobie. Ochłoń. Każdy ma prawo uczestniczyć w tym zgromadzeniu, jeżeli tylko chce. No i jedna i druga stacja to totalna propaganda, chwalona przez ludzi w zależności od upodobań politycznych.
5
Oczywiście w tym zawodzie ważne są znajomości. Jednak nie są niezbędne. Jak ktoś jest inteligentny, zdeterminowany, to odniesie sukces. No i skąd ten szok i zdziwienie? Robi dopiero aplikację. Przyjdzie czas, że będzie kosiła niesamowitą kasiorę, o ile będzie dobra. Nie rozumiem zupełnie oburzenia.
0
Ajax po wygraną i wyjście z grupy!
1
Jaki szok? Dembele ostatnio grał bardzo dużo i grał słabo. Jak nic należała mu się ława i brawa za to dla trenera. Sprawy Malcoma nie komentuje, zwyczajnie ufam trenerowi zamiast nieustannie jęczeć jak stado dzieciaków na tej stronie. Uważam jedynie, że mecz z takim przeciwnikiem jak Inter w Lidze Mistrzów, nie jest najlepszym czasem i miejscem na testowanie Malcoma.
0
Wybacz, ale to brednie. Suarez nie walczy. Co jak co, ale tego mu odebrać nie można.
0
Nie był to idealny mecz w wykonaniu Barcy, ale nie rozumiem o co chodzi. To po wygranej nie wolno się cieszyć? Czyli jak ktoś nie narzeka po wygranej to zgłupiał? Dziwne podejście, nie jestem w stanie zrozumieć.
0
Sam plus za "Szwejków". Świetna powieść Haska.
2
Dobra konferencja przedmeczowa, Ernesto wypowiadał się z sensem i na poziomie, jednak końcówka najlepsza.
Christo jak to Christo, prawdziwy cule na 110%. Troche szalony, troche nieobliczalny, ale zawsze swój. Jestem w stanie uwierzyć, że chciałby często wejść na boisko i pokazać jak się powinno grać..
3
Jako kibic Barcelony i Ajaxu (oraz reprezentacji Holandii) byłbym wręcz wniebowzięty gdyby ten podwójny transfer doszedł do skutku.
De Ligt według mnie już by mógł aspirować do pełnienia roli podstawowego obrońcy w stolicy Katalonii. Szczególnie przy często złej dyspozycji Gerarda.
Co do De Jonga, to jestem bardziej sceptyczny. Jednak jest to na pewno zawodnik, który swoim profilem, szczególnie panowaniem nad piłką i techniką, może rokować na dobrą opcję w środku dla Barcy.
Oczywiście mogę nie być bardzo obiektywny, bo jak pisałem jestem fanem Ajaxu i reprezentacji Holandii.
2
Ciężko go winić za własne czyny i zachowanie? To co on jest ubezwłasnowolniony? Czy może upośledzony umysłowo? Zdecydowane nie dla gwiazdora i jego pazernego ojca. W życiu osoba dorosła, a szczególnie mężczyzna powinien wiedzieć, że trzeba ponosić konsekwencje swoich czynów. Dodatkowo zarząd wykazałby się wyjątkową naiwnością gdyby usiadł do rozmów po tym wszystkim co miało miejsce.
2
Jestem zdecydowanie przeciwko. Po pierwsze pieniądze jakie pochłonęłaby ta operacja byłyby ogromne, mając na uwadze choćby osobę Neymara seniora. Po drugie to rozkapryszony gwiazdor zamknął, a nawet zatrzasnął za sobą drzwi do Barcelony przez cały syf jakiego narobił podczas swoich przenosin do Paryża. Ja tego Pana ani jego ojca nie chcę już oglądać w Barcelonie.
0
Oczywiste oczywistości. Nikogo tym wywodem nie oswieciłeś. Mnie, tak samo jak pewnie ogromną część społeczeństwa zupełnie nie interesuje kto z kim. Jedynie niewielki procent ma większe bądź mniejsze uprzedzenia wobec osób homoseksualnych. Uważam również za każdy ma prawo do demonstracji, organizacje LGBT jak również ONR.
Co innego związek małżeński, czy adopcja dzieci. Tutaj jestem na nie. Pary homoseksualne mogą spisać testament, odpowiednie upoważnienie dla drugiej osoby na wypadek choroby i już. Nie wiem po co te zamieszanie.
No i zdecydowanie się nie zgadzam z ostatnim stwierdzeniem. Wartości europejskie będą umierać razem z Europejczykami, często przy oklaskach " pożytecznych idiotów". Na ich miejsce będą przybywać przedstawiciele cywilizacji ekspanywnej, którzy osoby homoseksualne nie koniecznie traktują z takim zrozumiem jak obecnie my. Przykładem niech będą Żydzi, którzy masowo w ostatnich latach opuszczają duże miasta francuskie, szczególnie Paryż bo wraz ze wzrostem liczby Arabów i czarnoskórych muzułmanów lawinowo rosną incydenty antysemickie. Poruszanie się z jarmułką na głowie to proszenie się o bilet na intensywną terapię do szpitala.
0
Można być malkontentem, jednak trzeba przyznać, że ława robi wrażenie. Po trzy punkty!
6
Pedofilia niestety dotyczy w równym stopniu różnych grup społecznych. Kościół i księża z oczywistych powodów są bardziej na cenzurowanym i takie przypadki o wiele bardziej się nagłaśnia. Nie oszukujmy się, ma tu również znaczenie ideologiczne zabarwienie niektorych mediów. Według Charol Shakeshaft, odpowiedzialnej za mało dziś znany raport z 2004 roku, „fizyczne nadużycie seksualne wobec uczniów w szkołach jest sto razy większe niż nadużycia księży”. Raport, przygotowany dla amerykańskiego Departamentu Edukacji, przypomina portal LifeSiteNews.
13
Dzbanem to jesteś ty, za nazywanie tak świetnego, byłego piłkarza i trenera Barcy.
1
Wymieniłeś jakieś Pilzno, a nie wspomniałeś o Ajaxie, który również po czterech latach wraca do Ligi Mistrzów. Ajax zagra w tych rozgrywkach po raz czternasty.
0
Jeszcze raz wybacz za zwrócenie uwagi. Znam Twój "nick" i lubię czytać Twoje komentarze (serio), jednak zauważyłem pewną tendencję na LR. Chodzi o niechlujność wyrażanych opinii. Rozumiem w jaki sposób działa LR, rozumiem pośpiech i niedokładności jakie mogą z tego powodu wynikać. Jednak uważam, że "starsza gwardia" powinna dawać inny przykład. Pozdrawiam.
0
Podzieliłeś się swoją opinią na forum. Świetnie. Z częścią postu nawet się zgadzam. Jednak wnioskując po "nicku", to jesteś gościem dojrzałym. Natomiast piszesz byle jak. Brak składni, brak przeciwników, ogólnie fatalnie się to czyta. Wiek do czegoś zobowiązuje. A jak jesteś pod wpływem emocji i nie tylko, to warto zaczekać na wyrażenie swojej opinii do dnia następnego.
Wybacz za zwróconą uwagę, jednak coraz więcej tutaj tego typu postów.
85
A mnie bawią wojujący ateiści, którzy muszą na każdym kroku, wszystkim wokół udowadniać swoją wyższość. Przy okazji zachwycają się swoim "heroizmem", jak to dzielnie kolejny raz dali nauczkę i przygadali jakiemuś zacofanemu katolowi. Oczywiście muszą nieustannie podkreślać, ja myślę samodzielnie, jestem wyjątkowy i inteligentny, a tamci to zacofani troglodyci. Tego typu zachowanie cechuje niedojrzałych emocjonalnie gówniarzy, którzy szukają dowartościowania oraz co zabawne szukają również identyfikacji grupowej, akceptacji. Gdyby rzeczywiście myśleli samodzielnie nie musieliby podkreślać tego na każdym kroku.
Ps. Sam jestem osobą niewierzacą.
1
"Łowca Jeleni" to kawał dobrego kina. Świetny film.
0
Postać, którą grał w filmie jak najbardziej.
0
Robert De Niro i scena z filmu "Goodfellas".
0
Rozumiem co chcesz wyrazić. Szczerze to Arturo nie jest również spełnieniem moich marzeń. Jednak marzenia marzeniami, a rzeczywistość rzeczywistością. Trener chcial mieć walczaka, gościa od czarnej roboty w środku pola, no i go otrzymał. Trzeba dodać, że otrzymaliśmy go za bardzo rozsądne pieniądze. Pep swojego czasu miał swojego pupilka od "czarnej roboty" w środku pola, jegomość nazywał się Keita. Nie ma co tak dramatyzować.
2
Skoro Pani była łaskawa zwrócić innemu użytkownikowi uwagę dotyczącą czytania ze zrozumieniem, to ja chciałbym zauważyć, że wyrażenie "w każdym bądź razie" jest niepoprawne i nielogiczne. Jest to zbitka "bądź co bądź" i "w każdym razie". Ps. Tak wiem źle użyłem apostrofów.
1
Ojoj ale będzie w komenarzach wielki ból tylnej czesci ciała.
6
Pan Brzęczek selekcjonerem reprezentacji. No cóż. Po pierwsze jestem zdumiony, że tak wielu użytkowników tej strony nie ma pojęcia kto to jest. Potwierdza to tylko moje przypuszczenia, że zdecydowana większość osób tworzacych społeczność tej strony to ludzie młodzi i bardzo młodzi. Po drugie to uważam wybór Pana Brzęczka na stanowisko selekcjonera naszej reprezentacji za kompletne nieporozumienie. Bardzo często broniłem Bońka i jego decyzje, bo uważam, że jest to mimo wszystko dobry prezes PZPN. Może nowy selekcjoner zamknie mi usta świetnymi wynikami? Oby! Jednak na daną chwilę jestem zawiedziony, rozczarowany i lekko wkurzony.