0

@Cochise W punkt. Sam chciałem coś naskrobać, ale mnie uprzedziłeś, idealnie sformulowałeś to co chciałem napisać. Nawałka przy Brzęczku to Pan profesor.

0

Austria gra piłką, my gramy tylko laga do przodu i liczymy, że Groszek ruszy skrzydłem, albo Lewy coś wciśnie. Nie mamy złego składu, nam brakuje pomysłu na grę, taktycznie ustawionego i zmotywowanego kolektywu. Obrona Częstochowy we własnym polu karnym. To dramat! Brzęczek to ogromna pomyłka.

1

Pierwszy kwadrans wygląda fatalnie w naszym wykonaniu. Gramy siermiężnie, topornie, bez pomysłu.

4

@Ramos9248 Ojoj bidulki, warunki i psie pieniądze nie pasują? To może trzeba podnieść kwalifikacje, to raz, a dwa to być poważnym i dorosłym człowiekiem, jeżeli warunki nie pasują, to się pracy nie podejmuje.

2

@DaPi Mimo, ze szanuję wszystkich wymienionych przez Ciebie piłkarzy, to uważam twoje stwierdzenie za przesadzone. Każde pokolenia uważa się za te wybrane, wyjątkowe, niepowtarzalne. Każdy chce żyć w czasach najważniejszych, wyjątkowych naznaczonych czymś niepowtarzalnym... Kiedyś nawet wielki Sokrates miał narzekać- "Młodsi mają się za równych starszym i występują przeciwko nim słowem i czynem".
Nikt obecnie nie jest w stanie obiektywnie stwierdzić czy będzie, czy też nie, następca Messiego i Ronaldo. Na pewno w latach 70-tych nikt nie wyobrażał sobie kogoś lepszego od Cruyffa. Oczywiście każdy może sobie uważać co zechce, jednak życie, postęp to wcześniej, czy też później zweryfikuje.

1

Niesamowite jak wygórowane są oczekiwania fanów na tej stronie. Czytając opinie o tym okienku odnoszę wrażenie jakbym żył w alternatywnej rzeczywistości.
Uważam oczywiście, że każdy ma prawo do swojego zdania, ale niektóre pseudo-eksperckie wynurzenia i analizy, które mają rzekomo ukazać fatalne posunięcia na rynku transferowym Katalończyków są wręcz komiczne. Jednak Barca i Real mają najbardziej rozpieszczonych fanów w internecie i to jest fakt.

0

@Limal88 Trzy pozycje poniżej tego artykułu jest tekst informujący o tym tragicznym wydarzeniu.

3

Brawo Leo i Frenkie! Barca ma pakę jak nic! Brakuje tylko psychy i odrobiny szczęścia. Jest git!

0

Już jest świetna grupa! BVB i Inter. Elegancko.

0

Brawo Frenkie! Brawo dla Barcy, że akurat ona wyciągnęła go z Ajaxu! Brawo Ajax!

17

Jeżeli jest to prawda, to napiszę tylko tyle, won do Madrytu!

7

Tutaj na LR panuje "wyjątkowy" stan umysłu. Przed meczem wybitny optymizm, peany pod adresem trenera za skład i odwagę, a teraz mieszanie wszystkich jak leci z błotem. W d... się gówniakom i chorągiewkom przewraca. Na terenie Basków nigdy, ale to nigdy nie było łatwo, no ale skąd to niektórzy mogą wiedzieć.

5

Amen. W 100% podzielam zdanie mojego największego idola, który za Barcę dałby się pokroić.

7

Dzisiaj jest 15 sierpnia, to jedna z najważniejszych dat w historii Polski. Bitwa z bolszewikami. Był to wielki triumf polskiej organizacji, polskiej polityki, spełnienie cudu, o którym śnił Zygmunt Krasiński, żeby polski lud wystąpił razem z polską szlachtą.
Zdaniem Edgara D'Abernon była to 18. z przełomowych bitew w historii świata. Niestety nie jest należycie obchodzona w Polsce. Wolimy skupiać się na obchodach klęsk, jak np. powstanie warszawskie.

2

Świetna Chelsea! Póki co, Lampard górą, zobaczymy jak zareaguje w przerwie Niemiec i co pokaże Liverpool po przerwie. Jednak dzisiaj wyjątkowo kibicuje niebieskim.

0

@Mns21 Odejście takiego defensora jest problemem, jednak akurat to mnie aż tak bardzo nie martwi. Wszyscy wiedzieli że trójka reprezentantów odejdzie i Ajax był na to przygotowany.

0

@Sulej Zgadza się. Jednak Shone nie był już tak bardzo kluczowy jak kiedyś.

3

David Neres zostaje w Ajaxie, a bardzo możliwe, że i Hakim Ziyech zostanie na kolejny sezon. Dodatkowo trzeba wspomnieć, że wcześniej umowę przedłużył Dusan Tadic i będzie w tym sezonie kapitanem. Wreszcie Ajax potrafi zatrzymać kluczowych zawodników i rozsądnie buduje kadrę. Jednak odejście de Jonga i prawdopodobnie też Van De Beeka pozostawi wyrwę w środku pola. Oby wychowankowie się spisali, no i może jeszcze kogoś zakontraktują. Tak czy inaczej w Amsterdamie są wreszcie zmiany na lepsze.

9

Panie Marcinie kolejny raz muszę pochwalić Pana za świetny artykuł. Absolutnie zgadzam się ze wszystkim co Pan napisał. Po prostu w punkt.

0

Czy na platformie nc+ jest Polsat Sport Extra?

4

Zajrzałem na stronę Realu i w komentarzach jest jeden wielki lament i płacz jakby już wszystko przegrali. Zidane, człowiek który dokonał wręcz niemożliwego, czyli wygrał 3x LM, to teraz beton, łysol bez pomysłu na grę, a Hazard to upasiona świnia.
Dlaczego to przytaczam? Bo teraz można się pośmiać z Realu i komentarzy ich fanów, jednak tutaj jest często dokładnie tak samo.
Parafrazując - łaska kibiców topowych klubów na pstrym koniu jeździ...

1

@Kajtek77 Poczytałem jej wypowiedzi i coraz bardziej obawiam się o ekranizację Wieśka.

0

@Colon Rzeczywiście. Po Twoim poście posłużyłem się wujkiem google i okazało się, że Harvey Keitel pochodzi z rodziny żydowskich emigrantów z Polski. Czyli jego rodzina była Polakami. Ciekawe. Dzięki za ciekawostkę.

2

@Colon Świetny, wyśmienity film! Dla mnie tamten okres, czyli początki kariery to wyżyny twórczości Quentina. "Pulp Fiction" i "Reservoir Dogs" widziałem dziesiątki razy.
Ps. Keitel w Psach fenomenalny.

2

Osobiście nie chcę ani jednego, ani drugiego Brazylijczyka ponownie w Barcelonie. Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Dani to równy gość, był wyśmienitym zawodnikiem, jednak sympatia do zawodnika nie może przesłaniać wartości według mnie nadrzędnej, jaką jest budowanie kadry w oparciu zawodników, którzy pograją u nas dłużej niż sezon, czy dwa. 36 lat to jednak za dużo, mimo ogromnego szacunku i sympatii do zawodnika to wolę, aby Dani poszukał szczęścia gdzieś indziej.
Co do Neymara to jest niewątpliwie zawodnikiem wyjątkowym, potrafiącym zrobić różnicę, ale nie potrafię sobie wyobrazić efektywnego ustawienia zespołu z Messim, Suarezem, Griezmannem i Neymarem w jednej jedenastce. Może się nie znam? Nie wykluczam takiej opcji, jednak ja tego nie widzę.

1

@adi7adi8 Dzięki za odp.

0

@Odesseiron Dzięki za opinie.

0

@kamson24 Dzięki za odpowiedź, w takim zabieram się za seans.

4

Oglądał ktoś może serial Banshee? Warty uwagi? Czy jest to poziom Sopranos, The Wire, Band of Brothers, Fargo, Breaking Bad, Deadwood, Rome?

8

@krzychu1526 "O tempora, o mores". Pochwała takiego zachowania? No cóż, chyba jest różnica w postrzeganiu pewnych zasad w kolejnych pokoleniach. Nigdy nie powinno się ingerować w taki sposób w związek swojego przyjaciela. Tym samym naplułeś mu w twarz. Za takie zachowanie powinno się dostać po gębie i tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?