Stoiczkow
Dołączył/a: sierpień 2012
35 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lisek Zawsze będę przeciwko karaniu grupowemu. Jest to bardzo niesprawiedliwe. Tylko i wyłącznie kary indywidualne i zakazy stadionowe.
11
@Ratamahatta O to własnie chodzi. Kiedy był tu wstawiony wywiad z Van Gaalem gdzie przedstawił podobne przemyślenia do Twoich został zwyzywany. Leo jest niewątpliwie wielki, ale obecnie stał się zarazem największym błogosławieństwem i przekleństwem Barcy.
8
Gra była tak fatalna, że aż nie wiem co o niej napisać. Wstyd i żenada. Przegrać w takim stylu, bez zaangażowania. Znowu na boisku rywala zupełnie oddali pole. Spotakanie dramat.
3
Koniecznie trzeba dać wolne po takim meczu dla gwiazdorów, bo się bidulki zapewne zmęczyły fizycznie i psychicznie. Taki brak zaangażowania i klepanie na alibi to wstyd!
0
Brawo... To jest to. No i dalej gra na stojaka. Niech pokażą chociaż odrobinę charakteru i walki!
0
Jeżeli się nie ogarnął, to będzie porażka w żenującym stylu.
0
No cóż. Może teraz gwiazdy wreszcie przestaną grać na stojąco.
3
@Tomcio Racz mnie uświadomić i oświecić swoją mądrością.
13
Niesamowite, że na tej stronie są osoby, które w pokrętny sposób starają się usprawiedliwiać i bronić tego parszywego judasza za wszelką cenę, chociaż zdrowy rozsądek oraz wszystkie fakty przemawiają na niekorzyść tej portugalskiej łajzy.
Figo był liderem zespołu, najlepszym zawodnikiem, kapitanem, ulubieńcem fanów, najbardziej popularnym i rozpoznawalnym zawodnikiem Barcy. Był zawodnikiem, który podkreślał swoje przywiązanie do barw, za co był nagradzany ogromną sympatią i zaufaniem kibiców. Transferem do Madrytu napluł prosto w twarz dla całego środowiska Barcelony. To była niewyobrażalna zdrada! Człowiek na własne życzenie stał się symbolem zdrady w świecie futbolu. Żadne słodkie pierdy tego nie zmienią. Trzeba ponosić konsekwencje swoich czynów i wyborów! Figo judasz!
4
@Lucassito Brednie! Luis Figo to był symbol Barcelony. Kapitan, najlepszy zawodnik, absolutny lider, który na każdym kroku podkreślał przywiązanie do barw klubowych, który był absolutnym ulubieńcem kibiców. To tak jakby obecnie np. Ramos odszedł do Barcy. On doskonale wiedział, że przejście do Realu okryje go hańbą. Ten ... dopiero po fakcie dopisał bajeczkę o byciu niedocenianym, którą obecnie powtarza, a naiwni idioci w to wierzą. Każdy kto śledził to lata temu na bieżąco doskonale wie jaki to był cios, jaki był rozmiar oburzenia, zupełnie nieporównywalny z niczym co miało miejsce kiedykolwiek wcześniej, ani później! Ten parszywy ryj na zawsze będzie kojarzony z judaszem! No i bardzo słusznie!
4
No to co? Dzisiaj cała la rambla za Galatą? Niech kibice i piłkarze urządzą piekło dla Realu w Stambule!
0
@msmsms Może według Ciebie nie powinno być. Według mnie bramka strzelona prawidłowo.
1
@Striker W komenarzach pod artykułem - "Antoine Griezmann: Powiedziałem Lengletowi, żeby podał mi na wolne pole".
0
@Janiama ok. Dzięki. W takim razie ktoś mnie wprowadził w błąd.
0
Obejrzałem dzisiaj niestety jedynie pierwszą połowę meczu. Z tego co wiem obecnie po przeczytaniu komentarzy, to Leo został wybrany zawodnikiem meczu.
Chciałbym zapytać wszystkich jak zagrał Leo w drugiej połowie. Czy ta druga połówka spotkania była tak fenomenalna w jego wykonaniu, że rzeczywiście zasłużył na wyróżnienie zawodnika meczu? Bo szczerze, to w pierwszej części grał według mnie kiepsko.
9
Messi sporo poniżej swojego optymalnego poziomu. Dużo strat, nieudane dryblingi, słabe wyczucie podań. Busi też nie zachwyca. Jednak mecz się ogląda przyjemnie i gra wygląda dynamicznie. Póki co mecz może się podobać. Liczę na przynajmniej tak samo dobrą połowę.
19
3,2,1... Konfederacja ponad 6%! BRAWO!!!
1
@Janiama Racz wybaczyć, nie doczytałem. Zerknąłem na listę i zauważyłem brak mojego idola, więc oburzony zaproponowałem Christo. Nie popisałem się spostrzegawczością.
0
Stoiczkow - 87 występów i 37 goli w reprezentacji. Król strzelców MŚ 94.
13
Wszędzie namawiają idź na wybory... Ja odwrotnie. Nie posiadasz przekonań politycznych? Obce ci są: polityka, ekonomia, historia? Chcesz zagłosować na Panią/Pana bo ładnie się uśmiecha? Bo to modne w środowisku, bo tak mówili w tej czy innej tv? Nie ważne na kogo zagłosujesz! Podejmij świadomy wybór! Nie masz przekonań? To nie idź na wybory!
6
@Wajper Porównanie Valdusia do Pepa to ogromne naginanie rzeczywistości pod z góry założoną tezę...
2
@KamQiX Chyba nie zakumałeś. Chodzi o fakt ewidentnego pomijania konfederacji nie tylko w swoich programach, ale nawet w wynikach sondaży. Jest jedynie pięć komitetów zarejestrowanych w całym kraju, a TVP pomija tylko i wyłącznie konfederację, przedstawiając wyniki pozostałych czterech. TVP ewidentnie stara się albo zwalczać ten komitet, albo zwyczajnie "zamilczeć".
2
@NeroTFP Ja nie mam nic przeciwko temu sympatycznemu gościowi. Zwyczajnie dziwię się przepisom, bo w piłce nożnej jest inaczej.
0
@lukaszbarca15 Aha ok. Dzięki za odpowiedź. Dla mnie to trochę słabo, że można tak łatwo zmienić barwy. Jednak reprezentacja to nie klub.
0
Nie znam sie na siatkówce i nie śledzę zawsze na bieżąco występów naszej reprezentacji. Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć jak to możliwe, że jegomość Leon gra w naszej kadrze, skoro był już reprezentantem Kuby, z którą grał kiedyś na wielkich turniejach jak mistrzostwa świata, czy liga światowa? Można ot tak zmienić narodowe barwy? Czy może jest jakiś próg wiekowy, przed którego przekroczeniem można wybrać kraj, który będzie się reprezentowało?
0
Jest VAR, jest impreza.
0
Real dostaje bęcki po bramkach "Anioła", sędzia nie uznał bramki dla białych po wykorzystaniu VARu. Jestem bardzo zadowolony.
1
@SuperPatsonFCB dzięki!
0
Nie mogę wejść na stronę realu. Czy inni też tak mają?
0
Nie wiem czy już ktoś wspominał, ale na stronie białych trwa przerwa techniczna. Czyżby tak długo ooczekiwana modernizacja strony właśnie miała miejsce?