0

@Johnnie_Walker Ja absolutnie nie skreślam, ani nie obarczam całą winą nowego trenera. Wiem, że Barca miała zawsze problem z dobrą grą, z drużynami "fizycznymi". Wiem, że skład był wymieszany, wiem też, że piłkarze mecz potraktowali po macoszemu. Jednak to co dzisiaj "zagrała" Barca to ... brakuje słów. Przypomniały mi się te najgorsze czasy Van Gaala.

0

Ja rozumiem zachowawczą grę, ja rozumiem możliwość zlekceważenia przeciwnika, ja rozumiem, że nowy trener z inną wizją. Jednak to co dzisiaj "zagrała" Barcelona to istny dramat! Nigdy nie byłem ani zwolennikiem, ani obrońcą Valdka, tak też teraz nie chcę być odbierany jako taka osoba, a szczególnie taka co atakuje Setiena. Jednak oglądając dzisiejszy mecz przypomniał mi się tytuł filmu: "Czy leci z nami pilot". Tutaj dosłownie nic nie grało! Chaos, nieporadność, kopanina. Oby to były złe dobrego początki...

0

@beznicku1000 Nie. Ale tak tragicznej gry, chaosu dawno nie widziałem.

0

Oho! Zaraz po meczu pojawili się dzielni rycerze zakonu jedynie prawdziwych kibiców, którzy z pogardą spoglądają na nieprzychylne komenatarze na forum, a z jeszcze większą oceniają fatalny, "nieobiektywny" komentarz dziennikarzy relacjonujących mecz. Podczas tego wyśmienitego widowiska, w którym brały udział najdroższa drużyna na świecie i nie byle jaka drużyna z Ibizy, wszystko inne niż zachwyty nad grą są jawą zdradą i sabotażem! Jeżeli były jakieś niedociągnięcia, to były temu winne: murawa, Valdek, brak przygotowania fizycznego, agresywna gra przeciwnika, sędzia, a nawet komentatorzy spotkania.

2

@mcsarna A jak można być przychylnym w tym meczu wobec drużyny, której zawodnicy rezerwowi są warci więcej niż cały klub z Ibizy włącznie ze stadionem, a na boisku zupełnie tego nie widać. To się nazywa obiektywizm.

2

" Aż nie chce się wierzyć..." -Laskowski ma rację. Najdroższy skład na świecie przez 60 minut nie potrafi oddać strzału na bramkę przeciwnika. Brawo! No ale temu oczywiście jest winny Valdek, murawa, brak odpowiedniego przygotowania fizycznego, no i pewnie nieodpowieni układ ciał niebieskich dziesiejszego wieczoru. Żenada.

1

Niesamowite, odpalam stronę i stream z meczu, a tu... 1-0 dla jakiegoś ogórasa. Ciekawe ile razy wartość obecnego składu Barcy przewyższa ten cały klub z Ibizy? 20, 30, 50, 100? Nie wszystko można zgonić na bajzel po Valdim. Jeżeli dzisiaj to przegrają, to będzie wybitna kompromitacja. Jakiekolwiek usprawiedliwienia zwyczajnie będą dodatkową żenadą.

4

@Odesseiron Jak jest napisane w artykule PiS i PO tak samo chronią swoich. Tak zawsze będzie, jest to niestety norma. PiS natomiast bez poczucia absolutnie żadnej żenady wymyśla co rusz to nowe stołki do obsadzenia. Idziemy chyba na rekord wiceministrów w Europie. Spółki skarbu państwa to zawsze były, są i będą przechowalnią zaufanych, wiernych aparatczyków partyjnych. Jedyne wyjście to prywatyzacja.

1

@IronSanHybrid Aha. Ok. Zwyczajnie się zdziwiłem, bo zawody prawnicze są bardzo absorbujące czas.

0

@IronSanHybrid Jesteś też sędzią i masz niby czas aby siedzieć tutaj codziennie od rana do wieczora?

2

@dasouzar11 Suarez ostatnio gra bardzo dobrze. No i Benzema jak niby wygląda? Lepiej?

1

@Kremisco Wybacz, ale nie rozumiem porównania. Dzisiaj mamy do czynienia z zagraniem kuriozalnym, bramką bezpośrednio z rożnego. Czymś co się wybitnie rzadko zdarza. Tak jak Superpuchar HISZPANII!!! rozgrywany w innym kraju, co też jest kuriozalne. Natomiast Ty raczysz przytaczać szybkie rozegranie rożnego z przegranego meczu Barcy w LM, z przekorną tezą, że jak śmiem tak twierdzić, skoro Barca też straciła bramkę po rożnym w tamtym roku w LM?

4

Jasper nie stoi na bramce i się dzieją cuda... Kuriozalna bramka na takim poziomie. Może bramka podsumowuje trochę atmosferę i "jakość" turnieju.

0

@goldmetaxa Ewidentnie po dzisiejszym przemówieniu prezydenta Trumpa oraz po sygnałach z Teheranu można mówić o zamiarach deeskalacji konfliktu.

0

@Hiacynk Tak jak teraz? Hmm?

0

@Colon Żaden wyczyn, męczyłem ją bardzo długo. Za to np. "Mentalność Antykapitalistyczna" połknąłem bardzo szybko. Dzięki za audiobooka i za powyższy link.

2

@Colon Bardzo miło, że promujesz twórczość tego zacnego człowieka. Akurat tę pozycję mam już przeczytaną, ale audiobook się przyda na przyszłość, warto wracać do takiej klasyki.

0

@Orlik00 W takim razie Pan wybaczy mój przytyk, z pierwszego Pana posta można było wywnioskować coś innego, a moja reakcja mogła być zbyt pochopna. Od zawsze miałem dużo zwierząt i jestem chyba przeczulony na ich punkcie. Niestety żadnych gotowych rad nie posiadam, oprócz tych, które zostały wymienione. Jako miłośnik zwierząt, dziękuje, że się Pan zaopiekował małym psem. Życzę dużo cierpliwości, zapewniam, że warto.

4

@Orlik00 Po pierwsze to chyba nie do końca przemyślałeś sprawę adopcji żywego stworzenia, skoro wypisujesz takie brednie (o braku inteligencji) w internecie i szukasz tutaj porad. Jest cała masa stron poświęcona opiece i wychowaniu psa, cała masa literatury. Cierpliwość, wyrozumiałość, tego nic nie zastąpi, no i konsultacje z weterynarzem.
Opieka nad żywym stworzeniem to masa wyrzeczeń, często poświęcenia swojego cennego, wolnego czasu, często właśnie masa niedogodności.
Takiego małego psa nie karć do ku... nędzy!! To tak jakbyś bił niemowlaka, za to że nie załatwia się w kiblu! Skonsultuj się z weterynarzem, być może ma nieodpowiednią dietę, albo inny problem, dodatkowo weterynarz da ci profesjonalne porady. Po trzecie cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość, a pies odwdzięczy się za to dozgonną miłością i niezachwianym oddaniem.

4

@TR3YWAY Niezwykle wysublimowany żart.

0

@MarioVeB! Leo się rozwija bo jest prywatne, a nie państwowym, wiecznie deficytowym molochem jak PKP.

0

@Kurkmen Za przypadek, który opisał @bixmix? Nie. Nie było to działanie z premedytacją w celu pozbawienia życia. Osobiście jestem zwolennikiem powrotu kary śmierci, jednak nie wolno nią szafować pod wpływem emocji. Nie mniej jednak, wyroki akurat w tej sprawie są zaskakująco niskie. Podejrzewam, że winni byli wcześniej niekarani, oraz sąd musiał wziąć pod uwagę kilka innych czynników, których nie znamy. Mimo wszystko wyroki wydają się zbyt niskie.

22

Szanownemu redaktorowi w przyszłości polecam zapytać jeszcze kogo dany użytkownik uważa za prawdziwego kibica, a którego za podszywkę, czy też sezonowca. Może by tak jeszcze zapytać kim gardzi najbardziej? Który użytkownik jest według niego najgłupszy?
Oczywiście wszystko po to by walczyć z "hejtem". Słabe to strasznie. Osobiście czuję żenadę po przeczytaniu tego wywiadu. Przecież to jakaś chora, absurdalna próba piętnowania innych użytkowników, dzielenia.

11

@olsen Kolega chyba nie wyłapał ironii.

1

@Odesseiron Szczerze to sam mam wiele kanałów które śledzę, z Polski, jak i zza granicy. Jednak polityka serwisu z roku na rok się według mnie pogarsza. Jeszcze dwa-trzy lata temu nie miałbym absolutnie żadnego problemu z zapłaceniem za premium, tak teraz już niekoniecznie.

0

@kenneth99 Ostatnio jest cała masa reklam wgrana w kontent. Np. Kaspersky z blokadą reklam tutaj już nie pomoże.

7

Ostatnio co raz rzadziej korzystam z serwisu youtube. Liczba reklam jest już nawet większa, od tej znanej z telewizji, kontent według nowych postanowień może być usuwany, zdemonetyzowany bez żadnych wyjaśnień.
Youtube stał się hegemonem i uważa, że może sobie pozwolić na takie, nie inne zmiany. Można to streścić tak- co nam zrobicie? Jesteśmy monopolistami, najwięksi, wszechobecni, bez konkurencji.
Mam nadzieję, że się na tym przejadą.

0

@MarioVeB! Dokładnie tak. Rozumiem ambicje samego Vidala, które są powiązane z jego nieustępliwym typem charakteru. Uważał, że jest w stanie wywalczyć sobie pierwszy skład w Barcelonie. Jednak szukanie dla niego na siłę, na stałe miejsca w pierwszym składzie, tylko po to aby go zatrzymać, dla mnie byłoby przegięciem. Ciekawy zawodnik, którego osobiście lubię, który daje kilka ciekawych opcji w ustawieniu zespołu. Jednak rezerwowy.

8

Na forum pojawiła się masa postów pomstujących na zarząd oraz trenera za rzekomą chęć sprzedaży Arturo Vidala.
Po pierwsze z tego co mi wiadomo, to akurat Arturo nieustannie jęczy i narzeka, że nie gra i z tego też powodu rzekomo chce opuścić stolicę Katalonii. Pamiętajmy jednak, że są to w większości doniesienia medialne.
Rozumiem poniekąd zwolenników Arturo. Sam zawsze lubiłem zawodników walczących, nieustępliwych. Niewątpliwie Arturo na tle reszty drużyny odznacza się wyjątkową wolą walki, do tego potrafi wejść z drugiej linii i strzelić bramkę. Ok. Tylko co oprócz tego? Gra z nim w środku od pierwszej minuty dla mnie wcale nie wygląda lepiej. Jako rezerwowy jest ciekawą opcją i zapewne po to został ściągnięty, jednak skoro to mu nie odpowiada, to bez większego problemu pożegnam Chilijczyka.

0

@Hushovt Uniwersum Sapkowskiego jest niewątpliwie tego warte. życzę miłej lektury!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?