Stoiczkow
Dołączył/a: sierpień 2012
35 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trudno się mówi, remis nie jest zły na tak trudnym terenie. Polecam obecnie mecz PSV-Ajax, właśnie rozpoczęła się druga połowa. Prowadzi ekipa z Amsterdamu, bramkę strzelił Arek.
0
Jaki sędzia o czym bredzisz?
14
Ludziska ogarnijcie się do jasnej cholery. Po pierwsze gramy z Villarrealem, a nie jakimś ogórasem. Po drugie większości się w dupach poprzewracało od dobrobytu! Po trzecie remis spowodowany zwykłym pechem...bywa i tyle.
0
Ochłoń i potem pisz...
48
Nie będę ukrywał, ze jestem wściekły! Może nie tyle na fakt, ze wylosowaliśmy Atletico, ale na to, że Real kolejny raz prześliźnie się jak padalec do półfinału! Bayern też fart. Najłatwiejsi rywale dla obu ekip, których nie znoszę.
0
Na ławce nie ma nawet Walkera, Dembele ,Eriksena, no i na ławie siedzą Rose i Kane. Czyli Pochettino tak jak w pierwszym meczu oszczędza się jak może na ligę. Mecz do odbębnienia i tyle. Trochę szkoda, ale z drugiej strony rozumiem. Bo w tym roku mają niepowtarzalną szansę na mistrza.
1
Czyli tak jak w pierwszym meczu Spurs pokazują, że im na LE nie zależy. Chociaż teraz to i tak musztarda po obiedzie. No cóż oby taka polityka opłaciła się dla Pochettino w lidze i poskutkowała mistrzem.
0
Siemano King! Sporo czasu nie było Ciebie na tej stronie. Dobrze, że wróciłeś. ZUpełnie zgadzam się z tym co napisałeś. Nie może być tak aby humory, fochy i fanaberie zawodników dyktowały to jaki skład ma powołać Luis na mecz.
Tak jak napisałeś, broni w dwóch rozgrywkach, w drużynie, która dominuje w Europie od dekady, jest w prostej linii pewnym następcą Bravo i numerem jeden na lata.
Niepotrzebny szum i zamieszanie.
0
Niech to diabli! Zagrali świetne spotkanie, ale nie strzelili 7 bramki i mój śmiały kupon poszedł się ...
Jednak jako fan Barcy mogę być tylko i wyłącznie "cały w skowronkach", bo zagrali fenomenalnie, a zwyczajnie w pewnym momencie już odpuścili. No bo w sumie i po co śrubować wynik... to nie Real Madryt, który musi rozszarpywać nawet padlinę aby pokazać jaki to nie jest mocny.
0
0
The Discipline - These Boots!!!! The Discipline - These Boots (lyrics english/italiano) oi!
0
Komentarz usunięty
4
Każdemu poszukującemu linku polecam http://www.telewizjada.net/
Tam są wszystkie tv.
4
Co fakt to fakt, tam doping i klimat jest wyśmienity.
6
Oby Borussia wygrała i wtedy zrobi się ciekawa liga niemiecka! Do boju Dortmund!
2
No to zaraz jedziemy!! Dortmund kontra Monachium! Ja tam opowiadam się po stronie drużyny Łukasza Piszczka! Fajnie widzieć ekipę, którą się ogarnia i zbiera do kupy po małym kryzysie. Niech wygra Borussia bo wtedy dopadnie Bayern na 2 punkty, no i wtedy będzie wesoło!!!
0
NO! Denerwujące są te płacze o wysoki wynik strzelecki primadonny z Madrytu.
2
Goool! West Ham wraca zza grobu! BRawo!. Z 0-2 do 3-2! Brawo!
0
Ależ powrót West Hamu!! Dajcie już spokój z bólem dolnej części pleców związanej z wynikiem bramkowym Ronaldo. Lepiej przełączcie na Everton-West Ham.
1
Ja tam West Ham oglądam i w ... mam wyczyny primadonny.
0
Ale brama! Brawo!!!
2
Arsenal ma więcej szczęścia jak rozumu, tak jak i Ramsey, który gra totalny piach, ale wyszło mu zagranie życia. Do boju Spurs!
0
O widzę, że Ronaldo znowu strzela ogórom i ratuje marny ostatnio Real. W sumie to przy ich kadrowych brakach w tym meczu to kto jak nie on ma zapunktować? Jak ogólnie gra Real bo nie oglądam?
0
Oczywiście Tottenham!
0
Cieszy mnie dobra dyspozycja West Hamu w tym sezonie, mam nadzieję, że uplasują się na pozycji premiowanej grą w pucharach, ale dzisiaj przed telewizorem będę trzymał kciuki za ekipę z północnego Londynu.
1
Dzisiejsza piłkarska przekąska zakończyła się niespodzianką i Nieciecza ograła mistrza Polski. Teraz czas na przystawkę w postaci spotkania Bayern - Mainz, którą porzucę na rzecz dania głównego dzisiejszego wieczoru, czyli małych derbów Londynu West Ham - Tottenham. Młoty dobrze prezentują się na własnym obiekcie, z kolei Koguty dobrze graja na wyjazdach.
Osobiście bedę kibicował Tottenhamowi bo lubię tę drużynę, ich zawodników ( szczególnie trójkę z Ajaxu) i ich trenera.
Do boju Tottenham!
2
Ja tam jestem umiarkowanym optymistą, z grupy powinni wyjść. Lubię przypominać przykłady czarnych koni jak Dania 92, Czechy 96, czy Grecja 04.
0
Sory za zbyt ostrą reakcję, mam tylko alergię na wieczne narzekanie na polską ligę i jej poziom, bo jest to pisane tutaj często przy każdej okazji i nie jest to niczym odkrywczym.
No i muszę się przyznać, że jestem dodatkowo zirytowany bo Legia położyła mi kupon na samy starcie.
Widzę, że kibic naszej rodzimej ligi więc pozdrawiam.
0
Ja lubię piłkę na każdym poziomie i szczerze to wku.... mnie takie komentarze wielkich koneserów piłki, co to na każdym kroku muszą podkreślać jaka to polska liga słaba itd.
11
Dzisiaj będzie piękne widowisko, zresztą jak zawsze kiedy Barcelonie przychodzi się mierzyć z drużyną z północnego Londynu.
Tak jak pisało już kilku innych użytkowników radziłbym zachować ostrożność w typowaniu wysokiej wygranej Barcelony na Emirates. Arsenal to jednak Arsenal.
Dzisiaj jest zdecydowanie najlepszy dzień dla koneserów wielkiej piłki, bo dzisiaj grają zdecydowanie najlepsze dwie pary z 1/8.
Arsenal-Barca i Juventus-Bayern to są pojedynki w prawdziwej wadze ciężkiej! Zapowiada się świetny wieczór!