0

Brawo! Myślałem już, że tylko ja widzę ewidentne podobieństwo. Styl gry, waleczność, nieustępliwość, Krycha to młodszy Mascherano.

0

Banega dostał chyba kopertę ;)

0

Osobiście gdyby nie Krycha, to obstawałbym zdecydowanie przy nietoperzach. W sumie to niech wygra lepszy, ale niech Krycha będzie MVP!

1

Niestety masz rację co do rozporządzania swoimi najlepszymi zawodnikami przez ekipy grające jeden dobry sezon. Jest to wirus. Brakuje wizji, konsekwencji, planu długofalowego, no i przeważnie brakuje kasy. Norma.

5

Craxa pokonała Wisłę na ich stadionie! Zasłużenie.

4

Pisałem już jakiś czas temu, że główny problem nie tkwił w osobie Eusebio, który został sprowadzony na tej stronie do roli głównego winowajcy.

1

Może nie kibic, ale chyba można mnie nazwać umiarkowanym sympatykiem. Jest 1-2, jest ok.

0

Ten jakby nie było wielki piłkarz ma ego wielkości księżyca.

4

Już nawet kibice Realu twierdzą, że Ronaldo wyznacza nowe granice symulacyjnej żenady.

1

Właśnie zaczyna się szlagier Premier League, koguty na White Hat Lane podejmują Chelsea. Bardzo mocno liczę na to, że Koguty spuszczą srogi łomot niebieskim.

39

Jest Iker, który prezentował poziom ręcznika w tamtym sezonie, natomiast brak Bravo, który zgarnął wszystko co się dało z reprezentacją i klubem. Żenada.

1

Szkoda, że Niemcy wyrównali. Po cichu kibicowałem dla BATE i liczyłem, że awansują do LE. Z Romą na wyjeździe nie mają szans. Klub z Białorusi nie ma się jednak czego wstydzić, trafili na ciężką grupę, gdyby mieli trochę więcej szczęścia przy losowaniu to kto wie, może nawet by awansowali.

15

Iniesta dzisiaj zagrał wyśmienity mecz. Po prostu wirtuoz. Brawo.

5

Tylko Munir stanął na drodze do manity. Szkoda , że dołożył wtedy swoją nogę i trafiło w sęka, gdyby Gerard strzelił na 0-5 to dopiero by był prezent dla kibiców Realu. Wynik i tak genialny, zapisze się w historii! Brawo.

18

Iniesta, Neymar, Roberto poezja! Suarez solidnie. Pięknie. Pamiętajmy, że Barca przeważnie gra lepiej w drugich połowach, a Real gorzej. Do boju po manite!!!

0

No ja też chyba wreszcie się złamię i wykupię. Wkurzyłem się bo dogadali się z Eleven 2 tygodnie po tym jak przedłużyłem umowę.

0

ok dzięki. Chyba pierwszy raz będę oglądał klasyk w sieci dlatego pytam. Zobaczymy już wysłałem.

0

Mam pytanie do osób, które oglądały mecze na stronie futbolhd. Czy jak zapłaci się te 6,15 to można być pewnym, że obejrzy się mecz w spokoju bez żadnych zakłóceń?

1

Ira, Eta to islamiści? Przestańcie powtarzać brednie.

2

Jan Jambon, minister spraw wewnętrznych Belgii, przyznał, że władze utraciły kontrolę nad opanowaną przez muzułmanów brukselską dzielnicą Molenbeek, skąd wywodzi się terrorysta podejrzewany o zorganizowanie zamachów w Paryżu. W dzielnicy, określanej mianem „wylęgarni dżihadystów”, gdzie bezrobocie przekracza 30%, drastycznie wzrosła także przestępczość. Z Molenbeek wywodzą się najniebezpieczniejsze i najbardziej brutalne gangi w Brukseli. Policja uznała Molenbeek za dzielnicę typu „No Go Zone”. To właśnie z tej dzielnicy wywodzi się Abdelhamid Abaaoud, mający belgijskie obywatelstwo Arab marokańskiego pochodzenia, który przez francuskie służby jest podejrzewany o zorganizowanie zamachów w Paryżu. Mieszkało tam także dwóch innych sprawców tych bestialskich ataków. ( źródło- Independent, nytimes)

Pięknie. Nie ma to jak wyhodować na własnym ciele wrzód, którego potem nie da się usunąć.

0

Temu Panu już dziękujemy. Oby już nigdy nie wprowadzał swoich "porządków".

2

Sytuacja nie jest prosta. Na szczycie władz toczy się nieustanny spór i sam Johan również nie jest bez winy. W artykule jest podane, że Jonk został zwolniony, z tego co wiem to miał czas do piątku, do godziny 17 złożyć na papierze akceptację dymisji. W innym wypadku sprawa miała się rozbić o komisję arbitrażową, a nawet sąd. Z racji, że nie znam niderlandzkiego to nie umiałem rozszyfrować najnowszych doniesień holenderskiej prasy, natomiast na jednym z polskich portali było napisane, że Jonk dalej pełni swoje obowiązki.
Wim Jonk tak naprawdę pełnił swoją funkcję bez większych zarzutów i nie chce (bądź chciał) się poddać bez walki.
W konflikt zamieszany jest Edwin van der Sar i Overmars. Ten ostatni to wyjątkowy niewypał na swoim stanowisku, chłop nie posiada odpowiednich kompetencji i na dodatek jest w stałym konflikcie z Hansem van der Zee (szef skautów). Do całej tej układanki trzeba dołożyć jeszcze la Linga, wcześniej na chama promowanego przez Johana.
Ogólnie jest za dużo znanych nazwisk i za dużo różnych wizji w którą stronę ma klub podążać. Niestety Johan może i miał niezły plan, ale sam przyczynił się do jego częściowej klęski przez nepotyzm i kolesiostwo.
W tej chwili chyba będzie lepsze oczyścić atmosferę razem z niektórymi ludźmi i skierować klub w konkretnym kierunku. Jak się nie uda? Trudno. Przynajmniej będzie wiadomo kogo winić i co zawiodło. Obecna sytuacja permanentnej walki jest najgorszym wyjściem z możliwych.

24

Porównanie najwyższych lotów, boki zrywać.

10

Nie żadnego głównego przywódcę IS, tylko przywódcę oddziału w Libii. Państwo Islamskie nie ma jednolitej struktury, podzieleni są na różne grupy i właśnie zginął dowódca jednej z nich. Nie jest to jakiś spektakularny sukces.

0

Nie ma w tym sprostowaniu absolutnie nic dziwnego. Gdyby nazwał Barcę najlepszą ekipą na świecie, tym samym przyznałby, że jako trener Realu to w sumie poniósł porażkę, bo Barcelona jest nadal numerem jeden nie tylko w Hiszpanii, ale i na świecie. Z tego co wiem, to Carlo robi sobie jedynie odpoczynek od piłki i zamierza ponownie zasiąść na ławce jakiejś topowej drużyny.
Takie słowa o Barcelonie nie najlepiej zapisałby się w jego trenerskim cv.
Ja jednak Carlo szanuję, ponieważ był jak kojący opatrunek nałożony na ranę jaka powstała w stosunkach Real-Barca za czasów Mourinho.

0

"Niektóre komentarze kolegów w tej kwestii są zaskakujące, ale każdy powinien skupić się na sobie i analizować to, co się dzieje w jego klubie". Andrzej wypowiedział bardzo mądre słowa i celnie podsumował wychowawczy komentarz Cześka. Nie dziwię się Andrzejowi, bo mógł poczuć się dotknięty słowami zawodnika Chelsea. W sumie Czesiek powiedział w przenośni, że obecnie nikt z kapitanów (seniorów) nie ma jaj, aby w szatni trzymać dyscyplinę.

0

Oczywiście masz rację, tylko akurat Czesiek mógł sobie darować taka uwagę. Nie jest on jakimś wielkim symbolem Barcy, aby kogokolwiek pouczać. Oczywiście został o to zapytany, ale zawsze mógł odpowiedzieć, że nic nie wie o tym zdarzeniu i dlatego nie będzie tego komentował.

2

Dzięki Czesiu za tą dogłębną analizę zaistniałej sytuacji. Twoje moralne wskazówki na pewno zostaną przyjęte z pokorą przez tych młodych ludzi z Barcelony. No i Czesiu, czy tak Ciebie ciągle boli rozbrat z Barcą, że nie wykluczasz gry w Realu? Słabo Czesiu, tymczasem ja radzę zabrać się za ostre treningi. Bo jak tak dalej pójdzie, to za rok możesz ze swoimi nowymi ziomkami ("jeśli kiedykolwiek założę koszulkę Chelsea, macie moją zgodę na zabicie mnie") grać w Championship.

0

Jednemu z tych komentatorów to chyba baby brak, ciągle o tych trybunach :)

0

Chelsea przegrywa. Jak nie idzie to nie idzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?