Stoiczkow
Dołączył/a: sierpień 2012
35 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
E tam, tak to każdy potrafi lepiej sprzedać do PSG za 250 melonów ;)
0
Roberto i Rakieta na boisko w drugiej połowie! Enrique musi włączyć suszarkę w szatni, chociaż sam nie jest bez winy ustalając taki a nie inny skład na trudny teren. Będzie dobrze! Niech niektórzy strzelą sobie chłodne piwko i ochłoną w przerwie!
1
Komentarz usunięty
3
Adriano żenada. Nie dość, że gra piach to jeszcze okazuje się być du*kiem!
0
Dlaczego ciśniecie tylko Vermę? Masche, Adriano i Busi tez graja pokracznie!
2
Adriano gra taki piach, że aż się wokół niego kurzy.
0
Nie oglądam meczu, ale widzę, że Liverpool przegrywa z Norwich. Nie zapowiada się aby Niemiec miał zdziałać cuda na ławce trenerskiej już w tym roku. Od momentu objęcia zespołu wyniki ma przeciętne.
2
Wiem, że ciężko się z tym dla niektórych pogodzić, ale takiej złotej generacji jaka trafiła się nam kilka lat temu długo nie uświadczymy, a może i nigdy. Nie oznacza to oczywiście, że nagle Barcelona straciła zdolności do kreowania wielkich zawodników w swojej szkółce. To samo było z jeszcze lepszą szkółką Ajaxu, na podstawie której zbudowano szkółkę Barcelony! Tam też w połowie lat 90-tych trafiło się złote pokolenie zawodników, których nazwiska znają obecnie nawet młodsi kibice. Czy to oznacza, że Ajax już nigdy nie wyszkoli zawodników takiego kalibru? Nie. Od tamtej pory wyszkolił kilku bardzo dobrych piłkarzy, tylko zwyczajnie przestał ich "produkować" hurtowo. To samo będzie w Barcelonie.
5
Nie chcesz nie oglądaj, nie masz jednak mandatu wypowiadania się za wszystkich. Trochę więcej pokory.
1
Wyśmienity wynik! Brawo! Jestem bardzo usatysfakcjonowany! Szczególnie akcja Rakieta-Arda-Rakieta-Munir zapadła mi w pamięć. Nie chcę wyrażać się zbyt pewnie, nie chcę przejawiać braku szacunku do rywala, ale z takim wynikiem na San Mames jesteśmy praktycznie w kolejnej rundzie PK! Brawo!
0
Neymar pokazuje ile bramek dzisiaj strzeli na San Mames. :) Ciężki mecz się zapowiada, liczę na skromne zwycięstwo jedną, może dwoma bramkami, ale będę zadowolony również z wysokiego remisu 2-2, 3-3.
1
Spoko miło zawsze spotkać drugiego fana Ajaxu. Obecnie kibicami tego zespołu w Polsce są tylko osoby, które pamiętają jeszcze lata 90. Moim ulubieńcem był również Kluivert, ale największym idolem na zawsze pozostanie Jari Litmanen. Co do Holendra szanuje Twoje zdanie i powtórzę, nie obraziłbym się jakby wrócił do Ajaxu. Tam jak słusznie zauważyłeś miałby dużo młodych, a z nimi zawsze pracowało mu się dobrze. No i by miał swoich Holendrów i nie musiałby ich sprowadzać ;)
1
Zgoda tu masz rację. Bywały takie mecze, że nóż się w kieszeni otwierał, tak samo jest czasami teraz w United. Jednak ja nie nazwałbym tego złą taktyką. To znowu jego charakterek. Jest on uparty osioł, jeden z tych, którzy wolą wszystko podpalić niż przyznać się do błędu. Tamten mecz to kolejny przejaw, że albo będzie jak ja chcę, albo niech się wali, niech się pali. No i właśnie to jest jego główną wadą.
Uważam go za dobrego taktyka, biorąc choćby pod uwagę to jak potrafił poukładać obecnie przeciętną kadrowo reprezentację Holandii. Otarł się o finał i pewnie zdobył brąz.
Wszystko wskazuje na to, ze to on właśnie i jego taktyka doprowadziła ich tam, bo po MŚ drużynę objął Guus Hiddink i wiemy jak to się skończyło dla Holandii.
Ogólnie to ma on swoje wzloty i upadki. Dla mnie pozostanie on dobrym trenerem, ale nie wybitnym. Jego charakter nigdy mu na to nie pozwoli. No i nie chciałbym go absolutnie z powrotem w Barcelonie, ale szczerze w Ajaxie bym go chętnie zobaczył i skakałbym z radości jakby wrócił do Amsterdamu.
0
No i wiesz, praktycznie każdemu trenerowi można wyciągnąć kilka fatalnych meczy. No i każdemu trenerowi można postawić taki zarzut,m że gdyby nie ten piłkarz x, czy tamten y, to by nic nie zdobył. Norbi zrozum, ja nie jestem jego wielkim fanem. Jednak jako kibic Ajaxu pamiętający jako gówniarz jak Ajax za jego kadencji wszystkich kosił mam do niego sentyment. Pamiętam też ten holenderski zaciąg którego był autorem i szczerze to mi on nie przeszkadzał, bo lubiłem tych zawodników.
W swoich postach starałem się często zaznaczać, że ma problemy z komunikacją, ze współpracą z innymi ludźmi. Wiem o tym. Tak jak pisałem, wiem, że utrzymanie dobrej atmosfery w szatni to część obowiązków trenera i to akurat u niego leży. Jednak na piłce to on się zna i wyniki o tym świadczą tyle. Dalej się upieram, że nazywanie go złym trenerem to przesada.
1
Ale czy Ty czytałeś moje poprzednie komentarze? Przecież pisałem i dalej tak twierdzę, że jest dobrym taktykiem, dobrym trenerem, ale brakuje mu umiejętności interpersonalnych.
Doskonale wiem jakie miewał i miewa odpały, to jednak nie przekreśla jego dorobku jako trener. No i gdzie ja bronię jego podejścia do zawodników? No gdzie?
Staje tylko w jego obronie jego dorobku trenerskiego, bo ludzie zaślepieni czysta nienawiścią do Holendra zaczęli pisać zwykłe głupoty jakoby był słabym trenerem.
1
Van Gaal jest jaki jest. Ma twardy charakter, nie lubi sprzeciwu, a zarazem jest perfekcjonistą i bardzo poważnie podchodzi do swojej pracy, a to powoduje, że bardzo wiele wymaga od zawodników. Jak wiadomo nigdy nie będzie się to podobało dla wszystkich. Większość woli dobrego wujka, a nie chłodnego despotę.
Nie bronie go za jego charakter, a jedynie za jego osiągnięcia, które są niepodważalne. Oczywiście umiejętność dogadania sie z zawodnikami to też element pracy trenera i z tym akurat ma problem. Dlatego tez sprowadzał do Barcy tylu Holendrów bo chciał mieć swoich, którzy będą się go słuchać.
Napiszę jeszcze raz, nie bronię jego sposobu pracy, ale zawsze będę bronił jego dorobku jako trenera bo ten mówi sam za siebie i pisanie, że tylko niszczy kluby jest nieprawdą.
Jako kibic Ajaxu i Barcy mam do niego sentyment, nie chciałbym aby wrócił do Barcelony, ale mimo wszystko jestem mu wdzięczny za te dwa majstry, PK i Superpuchar.
4
Pan chyba raczy żartować! Większość ma widzę pomroczność jasna i pamietają tylko drugi pobyt Holendra na Camp Nou, który trwał tylko sześć miesięcy i rzeczywiście był niewypałem. Podczas pierwszego jednak pobytu zaliczył duże sukcesy! Tak! Duże sukcesy! Dwa mistrzostwa kraju, PK i Superpuchar UEFA!
Z Bayernem zdobył mistrza, puchar Niemiec i doszedł do finału LM gdzie przegrał z Interem. Jednak finał to finał. Jego drugi sezon był nieudany, Bayern skończył na trzecim miejscu, a Van Gaal odszedł sam przed końcem sezonu.
Jedynie jego pobyt w United zapowiada się na taki bez sukcesów, ale ja nie mówiłbym hop i nie ferowałbym wyroków póki trwa sezon.
Prowadził tylko 5 klubów. Póki co tylko z United nie odnosił sukcesów. Jego dorobek mówi samo za siebie! Można go nie lubić. ok. Jednak pisanie, że niszczy kluby, albo, ze jest słabym trenerem to bezrefleksyjne powtarzanie sloganów zwane bredzeniem!
Nie jest tak, ze nie dostrzegam jego głównej wady czyli charakteru, jednak trenerem jest dobrym!
0
Jakie to kluby on tak niszczył? Łaskawie wymienisz? Czy tylko piszesz pod publiczkę?
2
Kurka wodna ale tu jest jazda po Luisie. Cóż, nie jest on moim ulubionym trenerem, ale czuje się jednak w obowiązku stanąć w jego obronie. Fakt jest despotą, jest szorstki w obejściu, można go nie lubić. Ok. Ale pisać, że jest słabym trenerem? Moi drodzy coś się chyba wam pomyliło.
Ja zawsze będę go szanował za to co osiągnął z Ajaxem. Oczywiście można napisać, że dostał tam złote pokolenie, ale w takim razie można dosłownie to samo napisać o Guardioli. Jako jeden z nielicznych był bardzo blisko, o ile nie najbliżej w historii LM aby obronić ten tytuł z Ajaxem. Przegrali w 1996 roku z Juve w karnych.
Jego pierwszy pobyt w Hiszpanii nie był zły. Dwa mistrzostwa kraju, PK, Superpuchar UEFA to nie jest mało. Barca nie zawsze była kompletnym hegemonem. Niektórzy chyba nie pamiętają nawet takich czasów, że dwa remisy z rzędu to nie był żaden dramat i rwanie włosów z głowy tylko norma.
Rzeczywiście XXI wiek średnio służy dla Holendra. Jego druga tura w Barcelonie była fatalna i krótka. Z bardzo przeciętnym AZ potrafił jednak namieszać w Holandii, a i jego przygoda z reprezentacją na ostatnich Mistrzostwach Świata pokazuje, że na trenerce to on się zna. Jego rodak objął po nim stery i co? Kilka miesięcy później uciekł jak szczur z pokładu zaliczając pasmo porażek z pomarańczowymi. Czyli to jednak Van Gaal wycisnął z nich maksa na MŚ!!!
Ogólnie można go nie lubić, nikt Wam nie każe. Jednak nazywać go słabym trenerem nie pozwolę bo to obłudne kłamstwo i tyle!!!
A Valdek sam jest sobie winien. Ostatnio tragicznie prowadzi swoją karierę, no i nie widzę też aby był tak rozchwytywany na rynku. Najwygodniej zrzucić winę na złego tyrana, a może zwyczajnie Valdek jest tak słaby, że nikt go nie chce kupić. Nikt nie chce płacić za słabego bramkarza i jeżeli już to kluby wolą poczekać aż będzie do nabycia za darmo.
5
Przesadzasz i to baaaardzo! Zdecydowana większość użytkowników tamtej strony przyznawała już przed samą galą, że zwycięzca może być tylko jeden. Po gali również zerkałem w komentarze i odnajdywałem po nickach najbardziej zagorzałych kibiców Realu, którzy gratulowali Messiemu często sprowadzając awangardę debili do parteru. To o czym piszesz to dzisiaj tylko i wyłącznie awangarda na tamtej stronie, która nie stanowi więcej jak 5% użytkowników. Twój komentarz sugeruje, że proporcje są odwrotne.
0
"jeśli wierzyć brytyjskim plotkom"...wszystko na ten temat, nie trzeba nic dodawać. Rozważania na temat tego transferu (w dodatku za takie pieniądze) są czystą abstrakcją.
3
Przyznam się, że dawno tak nie wyczekiwałem na debiut zawodnika w Barcelonie jak właśnie na debiut Turana. Oby Barca wygrała wysoko, a Arda strzelił bramkę.
1
Nie tylko dla Ciebie. Porównując komentarz c+ do 11 ewidentnie wygrywa ten pierwszy. Co prawda jest progres w Eleven, ale w porównaniu do poziomu prezentowanego przez komentatorów c+ ciągle jest słabo.
1
Athletic z Villarrealem to wyśmienity mecz na początek dnia. Ciekawe czy Bilbao da radę strzelić jeszcze jedną bramkę, bo ewidentnie dominują w drugiej połowie.
4
Ukradłeś awatar staremu użytkownikowi tej strony Kingleonidas. Co prawda już jakoś od pół roku nie udziala się na fcbarca, ale jak wróci to strzeż się ;)
1
W takim razie wypije Twoje zdrówko i oczywiście życzę rychłego powrotu do pełni zdrowia.
4
A ja z jedzeniem pod ręką popijając piwko czytam relacje live na różnych stronach i mam ubaw po pachy. Widać po różnych przeciekach, przekładaniu konferencji, że tam panuje istny burdel na kółkach. Wiem, że to małostkowe z mojej strony, ale bardzo mnie to bawi. Może ogłoszą wreszcie wielki powrót Luxemburgo? Haha
1
Real chce iść w ślady Barcy i spróbować ze swoim byłym wybitnym zawodnikiem. W sumie to wolę zdecydowanie Zidana niż Mourinho, przynajmniej nie będzie znowu cyrków, Zidane zdaje się mieć klasę.
0
Valencia frajerstwo nowego roku! Grać w przewadze i się cofnąć do obrony!
2
Ronaldo padł jak rażony! No wreszcie jakaś sprawiedliwość!