3

Dokładnie, nie ma co dramatyzować. Obecnie opieramy się o spekulacje medialne, a te jak wiadomo są średnio wiarygodne. Osobiście będę spokojny nawet gdyby Niemiec chciał odejść po sezonie, bo zwyczajnie ufam obecnym włodarzom klubu. Nie ma takiego drugiego klubu na świecie, który wykręciłby takie rekordy w ostatniej dekadzie, dlatego uważam, że jestem winien elementarną szczyptę zaufania do sterników FCB, jak również samego trenera i piłkarzy.

3

Przesadzasz. Po pierwsze miejmy jakiś dystans i zachowajmy miarę. Te wszystkie transfery o jakie prosił Luis dały nam w tamtym roku 5 na 6 możliwych pucharów! To, że dany zawodnik nie grał całego sezonu jak robot na najwyższym poziomie, to nic dziwnego, Nigdzie tak nie ma! Nigdzie! Moi Drodzy, Was gubi jakiś złudny, nierealny obraz! A Suarez, Neymar, Bravo, Stegen, to tez kiepskie transfery? Pokaż mi klub gdzie trafiają z transferami 100/100! Dawaj przykłady. Bo tak jak Ty kota ogonem to każdy odwrócić potrafi. Mogę dosłownie w każdym klubie przedstawić tak sytuację z transferami i pisać, że przepłacony, za stary, nie do końca się sprawdził itd. Tylko, że w innych klubach te niby "złe" transfery nie dały tylu pucharów!

4

ZGoda. Pozycja bramkarza to była rzeczywiście bolączka Barcy przez całe lata. Ja jednak jestem za poważnym traktowaniem klubu i poważną polityką dobierania zawodników pierwszego składu. Barcelona obecnie taka politykę prowadzi. Niepoważne byłoby uleganie presji mediów i naciskom rzekomo niezadowolonego Niemca i sadzanie Bravo siłą na ławce, zupełnie w oderwaniu od formy. Broni ten, który jest lepszy. Według Luisa lepszy jest Claudio i tyle w temacie. Podważanie decyzji gościa, który tylko co wygrał w roku 5/6 pucharów to już zupełnie zakrawałoby o debilizm, nie tylko głupotę.
Napiszę jeszcze raz. Niemca byłoby trochę szkoda, ale nie można zrobić z klubu prywatnego folwarku poszczególnych gwiazd, gdzie fochy i strajki będą miały decydujący wpływ! To jest czysta głupota i droga donikąd!

1

Ja bym się wstrzymał z tak kategoryczną i ostrą oceną włodarzy klubu. Barca utopiła najwięcej w transferach? Chyba jednak nie. Szczerze to nie chce mi się szukać obecnie dokładnych danych na ten temat, ale niech będzie pierwszy lepszy przykład gorszego wydatkowania ogromnych sum pieniężnych jak United.
No i pisać o Suarezie, czy Neymarze jak nieudane transfery. A Bravo, Stegen też? No miejmy jakąś miarę!

75

Moi drodzy rozumiem Waszą troskę o dobro klubu, ale czy Wy serio uważacie, że taki klub jak Barcelona nie ma planu B? Czy Wy serio uważacie, że takie osoby jak obecny dyrektor sportowy Pan Fernandez, czy doradzający mu weteran Pan Ariedo Braida są tak głupi, że nie maja planu awaryjnego? Czy Wy serio uważacie się za lepszych ekspertów, bardziej przenikliwych analityków piłkarskich, bardziej kompetentnych od tych ludzi? Serio?
No, to gratuluje samooceny.
Oczywiście szkoda będzie stracić młodego Niemca, ale nic na siłę. Z niewolnika nie ma pracownika! Jest osobą dorosłą i osobą wolną, może decydować jak tylko chce o swojej przyszłości.
Obecnie sadzanie w lidze Bravo na ławce tylko dlatego aby młody Niemiec przestał strzelać fochy, byłoby bezdenną głupotą! Bravo w kwietniu skończy 33 lata, nie jest to wiek dla bramkarza w którym myśli się już o piłkarskiej emeryturze. Dla części młodych kibiców może to być oczywiście niezrozumiały skandal.

1

Twoje komentarze są regularnie poniżej jakiegokolwiek poziomu intelektualnego. Nieustannie ograniczasz się do krótkich, lakonicznych wpisów, których treść ma albo prowokować innych użytkowników, czyli albo trollujesz, albo nie do końca świadomie prezentujesz swoją czystą głupotę. Tak czy inaczej akurat dobrze dobrałeś nick do poziomu swoich komentarzy, które są infantylne i niezbyt mądre.

2

Zgoda. Valencia póki co prezentuje się mizernie pod wodzą byłego zawodnika United.

1

Brawo! Bardzo mnie cieszy ta informacja, tak jak polityka klubu oraz proponowane rozwiązania. Brawo za politykę redukcji długu, nie jest to na pewno łatwe biorąc pod uwagę coraz większe wymagania finansowe zawodników.

0

Takiej drukarni to ja dawno nie widziałem! Żenada! Wstyd! Poziom tej ligi pod względem sędziowania to kompletne dno! Może sędzia niech od razu przyzna wygraną Madrytowi zaocznie! Po co wychodzić na boisko.

0

Nie jestem fanem teorii spiskowych, ale Real rzeczywiście ma u sędziów jakieś takie specjalne traktowanie. Każdą , dosłownie każdą sporną, kontrowersyjną sytuację rozsądzają na korzyść Realu. Teraz czekam na czerwoną kartkę w drugiej połowie, ze dwa wolne przed polem karnym, jak to nie pomoże to jeszcze jeden karniaczek i super wynik Realu gotowy.

3

Nawet angielscy komentatorzy zauważają, że sędziowie przyznają Realowi sporo "dyskusyjnych" rzutów karnych.

0

Pele to niezbyt lotny umysłowo człowiek z przerośniętym ego. Oczywiście jest legendą, był fenomenalnym piłkarzem, ale w ostatnich latach zawsze, ale to zawsze swoimi wypowiedziami stara się być na siłę orginalny, kontrowersyjny. Raz wywyższa Neymara kosztem Messiego, drugim razem robi odwrotnie. Te wszystkie wypowiedzi mają jeden cel, umnijszenie osiągnięć obecnie grającym piłkarzom. Nie zabraniam mu wypowiadania własnych opinii, ale ewidentnie trącą one hipokryzją.

6

Wszystko super, jednak początek sezonu pokazał dlaczego to Bravo jest numerem jeden w bramce. Wciskanie Niemca do składu bo "młody chłopak i potrzebuje minut" byłoby niesprawiedliwe dla Bravo, który jest w bardzo dobrej dyspozycji. Jak mu się tak bardzo nie podoba to widzę dwie opcje, wypożyczenie, albo sprzedaż. Oczywiście szkoda by było stracić młodego Niemca, ale powtarzam nic na siłę, a Bravo jest obecnie kozak.

0

Nie rozumiem pytania. No właśnie drugi bramkarz, a niby kto?

12

A niby gdzie ma jeszcze grać? Rotacja bramkarzami w lidze? Bądźmy poważni! Bravo jest numer jeden i tyle. Niemiec jest młody, niech wykaże trochę pokory i cierpliwości, a będzie numerem jeden przez lata. Nie podoba się... nic na siłę.

0

Ciekawe czy zwolnienie Jose podziała na Chelsea tak samo pozytywnie jak zwolnienie Villasa Boasa w 2012 roku? Amator Di Matteo "zgarnął" LM, a tak naprawdę zrobiła to sama szatnia.

0

Ja jestem szczerze zdziwiony.

0

Mizerny milion dla Barcy to obecnie nawet na waciki nie wystarczy.

5

Uwielbiam Luisa, uwielbiam jego wywiady, uwielbiam jego korekty w taktyce! Ogólnie jestem wielkim fanem Luisa jako zawodnika i jako trenera! Dla mnie jest spełnieniem marzeń o ciągłości Barcy. Jest moim wielkim idolem z czasów kiedy zaczynałem kibicować Barcelonie. Dla mnie zawsze zostanie genialnym 21!

1

Człowiek, który niewątpliwie zapisał się w historii Barcy! Człowiek, który sam chciał dalszych wyzwań, który w połowie sezonu ogłosił odejście, tym samym powodując w szatni niepotrzebne zamieszanie!
Valdek nigdy nie był moim ulubieńcem, nie mam zamiaru tego ukrywać. Wyciągnął wiele piłek, których nikt nigdy nie miał prawa wyciągnąć! Mniej więcej tyle samo piłek puścił, piłek które nie miały prawa trafić do siatki Barcelony.
Valdek miał być katalońskim symbolem! Katalońskim Casillasem. Przez pewien czas, stał się drugą opcją w reprezentacji, mimo wszystko Iker był ciągle żyletą!
Obecnie niestety sam zbiera żniwa swoich decyzji.

0

Awans Villareal ma w sumie pewny i właśnie zaraz mecz z Realem. Niemniej jednak podzielam lekkie zaniepokojenie formą najbliższych przeciwników Królewskich.

0

To nie dla mnie "zabawa". Nie lubię tylko szybkiego ferowamia wyroków i zakładania z góry winy Polaków. Legia miała bodajże sztamę z Juve, stąd wyjątkowa niechęć Napoli do Legii.
Co do chuliganki i zadym to zupełnie mi nie przeszkadza dopóki nie dotyczy osób postronnych, dewastacji prywatnego i publicznego mienia, no i jeżeli piorą się na uboczu. Ich zdrowie, ich wybór.

1

Znasz już wszystkie fakty, że wydajesz taki jednostronny werdykt? Jak ja uwielbiam te polskie samobiczowanie i wieczne wzdychanie do zachodu. Chyba zupełnie się nigdy nie interesowałeś grupami hools z Włoch, Hiszpanii, Bałkanów, Holandii, a nawet Niemiec. Najlepiej pod publiczkę utyskiwać jedynie nad rodzimym "bydłem".
Nie zdziwiłbym się gdyby to Włosi urządzili polowanie na Legionistów, jak (2 lata temu?) Sevilla na Śląsk.

0

Widzę, że drobna wojenka trwa i wiecie co? W sumie to bardzo dobrze. Zawsze w jednej jak i drugiej drużynie były osoby, które lubiły czasami wbić wrogowi szpilę. Obecnie taką rolę w Barcelonie pełni Pique. Zupełnie naturalną rzeczą jest, że na te słowa odpowiadają Ronaldo i Arbeloa, którzy są obecnie liderami zespołu, szatni w Realu.
Z uwagi na fakt, że Barcelona jest absolutnym hegemonem ostatniej dekady w Hiszpanii i w Europie, muszą oni odwoływać się do historii kiedy to Real dominował w piłce.
Takie drobne przepychanki słowne są częścią świata piłki, budują atmosferę, całą smakowitą otoczkę. Dla mnie są jedną z niezbędnych części, tak jak ultrasi, czy niepoprawne przyśpiewki.
Świat piłki bez takich pikantnych smaczków byłby taki... sterylny, poprawny aż do przygania.

1

Oczywiście i koniecznie zatrudnić Beniteza!

3

Brawo Stoke! Oby dali radę utrzymać tempo i pokonać Shity!

1

Przyznam się szczerze, że nie znam. Znaczy sie znam nazwę, nie zawartość. Obecnie u mnie hula na głośnikach wieczne Iron Maiden - Iron Maiden!

2

Ja nigdy z nikim na żadnej wojennej ścieżce dźwiękowej nie byłem Donie. Jimi, Janis, a szczególnie Deep P/Led Z. zawsze mi grali do snu, co prawda obok kilku innych "cięższych" kapel :)

1

Dzięki Don, hulaką już takim nie jestem(jak kiedyś) bo cielsko niedomaga, ale zawsze do snu lubię posłuchać sobie nieśmiertelnego Jimiego, taki teraz ze mnie hulaka.

2

Piękne zgaszenie, bo może ktoś bajery nie ogarnął :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?