Stoiczkow
Dołączył/a: sierpień 2012
35 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No wreszcie jakieś racjonalne posunięcie. Eleven nie mogło w nieskończoność działać charytatywnie, nc+ dobrze o tym wiedziało i obrało całkiem rozsądną taktykę na przeczekanie. Czekam teraz cierpliwie na ofertę cenową w powiązaniu z pakietami. Nie będę jednak ukrywał, że liczę na darmowy dostęp dla klientów posiadających dwa najwyższe pakiety.
0
O czym Ty piszesz, jest na canal + 30. Jest to główny mecz.
12
Brawo PSV, brawo Juve!! Lubię takie niespodzianki.
1
Czyli ten złotousty komentator to Roman Kosecki? Cóż jak widać nie każdy ma predyspozycje aby być komentatorem.
3
Jeden z tych komentatorów tak bredzi, że głowa mała. Bardzo ogranicza mi przyjemność z oglądania meczu. Te całe eleven to jakaś kompletna prowizorka skoro taki szlagier komentuje "dziabnięty" Zenek spod sklepu. Żeby szlag trafił tych cholernych arabusów i tą farsę zwaną przetargiem.
3
Ja uważam, że motywacji do gry w reprezentacji jest bardzo dużo, a czasem jest to pewnie mix wielu czynników. Dobre zaprezentowanie się w narodowych barwach to szansa na transfer do wymarzonej drużyny albo najzwyczajniej w świecie dobry argument przy negocjowaniu podwyżki w obecnym klubie. Zakładam optymistycznie, że duża część zawodników gra z pobudek patriotycznych, część z czystej kalkulacji, promocji własnej osoby. Natomiast co do samej wypowiedzi i jej szczerości to ja mu wierzę, bo dawna marzył o grze dla Canarinhos.
23
Widoczne twój brat Thiago kiedy był młody i kiedy kopaliście razem piłkę na ulicach Rio marzył, że jest Luisem Enrique, Mendietą czy też Valeronem. :) Thiago jakby go nie bronić podjął według mnie koninkturalną decyzję, Rafa wybrał kraj przodków i za to szacun. Powodzenia.
2
Wiem, że na tej stronie to siara, ale jestem pod ogromnym wrażeniem meczu Jaga-Legia. Białystok ma piękny, nowy, duży stadion, który przed chwilą z lotu ptaka prezentował się imponująco, do tego prawie cały zapełniony, 80% kibiców na całym obiekcie w barwach. Sektor ultras trzyma doping na poziomie, a i mecz niczego sobie, dobrze się ogląda.
1
Zawsze trzymałem, trzymam i dalej będę trzymał kciuki za Tomka. Życzę mu dużo, dużo zdrowia i wiele sukcesów w Barcelonie. Po tym jak zapełni swoją osobistą gablotę trofeami w Katalonii to mam ogromną nadzieję, że wróci do Ajaxu, zresztą taką samą nadzieję wiążę z Suarezem.
2
Kiedy już mi się wydaje, że na arenie europejskiej gorzej być nie może, to Ajax niestety znowu mnie zaskakuje. Żenada, wymęczony awans z pachołkami, a radość jak po finale LM w 1995. Frank i Johan... Oby wreszcie odeszli, trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.
0
No I teraz Arabusy chcą absurdalnych pieniędzy od nc I polsatu za wejście na platformy, stąd tak długie negocjacje i impas. To ich win a, to on I mogą sobie pozwolić mieć polskich kibicow w d... nie nc .
0
Arabusy mają kasę aby licytować ponad absurdalne, nieopłacalne stawki. Arabusy mogą sobie na to pozwolić, mogą jechać nawet na stracie, trzeba zrozumieć też drugą stronę. NC+ nie śpi na ropie. Nie oznacza to że mają klientów w du...I chcą popełnić komercyjne samobójstwo.
0
United gra w 10. Kiedy Luis zmieni kalekę Herrerę w przerwie będzie o wiele lepiej i United wygra pewnie :)
0
Serio postawiłeś 1 na Brugie i nazywasz to pechem? Ja bym to nazwał nadmiernym optymizmem I złą kalkulacją.
1
Oczywista oczywistość :) Tylko życzyć dużo zdrowia, bo jak Verma wróci do pełni formy i zamieni się znowu w Verminatora, to Barca zyska defensora z absolutnego światowego topu.
8
Wiem, że to jest słabe i nie powinienem w sumie o tym pisać, ale mam niesamowitą radochę z remisu Realu na inaugurację sezonu, a szczególnie z komentarzy na filotowej stronie :)
12
Real remisuje...aż mi kac przeszedł jak ręką odjął. Piękny finał dnia :)
1
Na stronie Chelsea wszyscy zachwyceni Pedrito. Hiszpan zagrał z marszu dobry mecz, niebiescy będą mieli z niego pożytek.
0
Szczerze? Jako wierny kibic będę jak zawsze kibicował do ost. min, ale nie postawię raczej na Barcę swojej kasy...gram ostrożnie czyli ewentualnie x2.. a to się w sumie nie opłaca. Dobrze że istnieje ere i liga żabojadów, chociaż Real uważam
za pewniak.
2
Tak. Lech musiałby sabotować rewanż aby nie wejść. Legia też wejdzie, Ukraińcy na Łazienkowskiej nie dadzą rady odrobić strat.
1
Aha o to Ci chodzi. Ja osobiście używam tych terminów zamiennie. Fakt nie każdy mieszkaniec państwa Izrael jest wyznania żydowskiego, ale termin Żydzi jest "określeniem słowiańskim, pochodzącym z języków romańskich oznaczającym Izraelitów". Tak się mówi w Polsce, nikogo to nie obraża, nie dajmy się zwariować.
1
Ty piszesz poważnie? Haha ludzie... Dlatego Żydzi bo zespół jest z Izraela, dlaczego przyczepiłeś się do tego a nie do Szwajcarów? Tak się czasem pisze,mówi. Przecież określenie Żydzi nie ma żadnego wydźwięku pejoratywnego. W języku polskim używa się Żydzi i koniec kropka. Nie daj się zwariować politycznie poprawnym regułom, niektórych ostatnio obraża nawet słowo murzyn hahaha. Dla przykładu takim terminem sam siebie określa Pan Szewach Weiss.
1
Żydzi postawili Szwajcarom trudne warunki, ale brama w ostatnich sekundach.
2
Co do de Gei, Valdka I Angela to też nie widzę winy Holendra. Dawid chce do Madrytu, ale United nie chce go puścić. W ramach dyscyplinowania wylądował na trybunach i w sumie jak nie spokornieje to może spędzić tan cały sezon. Na bank jak nie odejdzie(co jest możliwe biorąc pod uwagę stosunki między klubami) to spokornieje i zacznie dobrze grać, bo Real nie będzie chciał bramkarza bez formy. Tu nie chodzi o samego Van Gaala tu idzie o urażoną dumę United w kontaktach z Realem, przepłacony niewypał Angel czy ostatnia cyniczna "gra" Ramosa.
Valdek przelicytował a z Luisem się nie licytuje! Kazano mu grać w rezerwach a ten zaczął strzelać fochy to teraz ma za swoje. No i Holender się raczej nie mylił co do jego formy, bo go jakoś inne kluby nie rozchwytują!
A Angel to kompletny niewypał. Gość za taką kasę nie może cały sezon potykać się o własne nogi. No chyba, że uważasz, że to przez Van Gaala grał jak paralityk. United nie mógł czekać w nieskaczoność, a kasa leci. Może jeszcze jeden sezon mógł dostać, jednak decyzja o pozbyciu się Argentyńczyka też się broni.
Ps. Sory za ewntualne błędy piszę z komórki co jest udręką.
1
Po pierwsze United wydawało duże pieniądze zanim Holender zasiadł na ławce trenerskiej. Po drugie to nie on decyduje Ile się wyda, o tym decydują właściciele klubu. On może co najwyżej wskazać zawodników na jakich zostaną przekazane środki. Po trzecie United musi wydawać! Jest to wina wcześniejszych lat i sposobu zarządzania przez właścicieli oraz samego Fergusona, który dokonywał fatalnych transferów, a właściciele tylko liczyli kasę. Sir Alex zajechał starych zawodników nie zostawiając następców. Po jego odejściu nastąpił nie tylko kryzys taktyczny, ale i kadrowy. Kto by nie trenował United wydawaliby podobne piniądze bo nie mają wyjścia, tylko tak mogą szybko wrócić na szczyt!
0
Czyli dokładnie co? Bo ludzie powtarzają frazesy nie podając konkretów. To że utemperował Valdka i Davida to ja mu się osobiście nie dziwię. MU póki co nie zachwyca, ale punktuje i czy się to komuś podoba czy nie, będzie się liczyło w walce o mistrza. Holender nie jest moim idolem, ale nie przesadzajmy.
1
Potrzebny on nam jak rybie ręcznik.
2
Gerard niestety kolejny już raz pokazuje, że jest czerstwym chamem i burakiem. Każdemu chamowi i burakowi raz na jakiś czas słoma z butów wylezie. Tym razem jego buractwo zaszkodzi drużynie. Szkoda, że już nie ma Puyola może strzeliłby go w tą chamską, niewyparzoną gębę. Bo za taki tekst mu się należy.
4
Nie będzie 6paka a więc trzeba strzelić focha i ogłosić wielką żałobę :) No coż szkoda, ale jakoś mnie to nie rusza. Ważne aby drużyna odzyskała płynność i dokładność w rozegraniu i wykończeniu, oraz pewność z tyłu. Liga rusza to jest ważne.
0
Też prawda. W sumie to masz rację jakby dobrze poszukać to zawsze coś się znajdzie. Cytując pewnego bydlaka "Dajcie mi człowieka a znajdzie się paragraf". Pozdrawiam :)