9

Ostatnio pewien Niemiec też się nie bał Barcelony, jak się to skończyło? Wszyscy widzieli. Tak na poważnie to wiadomo, że musi tak mówić, ale na pewno jest inaczej, bo tylko głupiec nie obawiałby się naszego ataku w obecnej dyspozycji.

4

Barca w finale z Juve tego jeszcze nie było. Bodajże ostatni raz mierzyliśmy się ze Starą Damą w ćwierćfinale Ligi Mistrzów w 2003 roku, kiedy to Luis Enrique biegał jeszcze po murawie z numerem 21 na plecach. Bardzo się cieszę z takiego obrotu spraw. Będzie ciekawie, wreszcie coś wyjątkowego, oryginalnego, a nie kolejny klasyk. no i szanse na potrójną koronę chyba z deka większe niż w starciu z Królewskimi.

0

Wiem wiem. Nie mniej jednak jedenastka Ronaldo, ogólna niemoc Realu wprawia mnie już w nastrój świętowania upragnionego tytułu!!!

0

Nie wiem jak Wy, ale ja już zaczynam kolejnego browara świętując Mistrza Hiszpanii!!!

0

Chyba powoli można świętować MAJSTRA!!! Nietoperze walczyć!!! Zapowiada się idealne zwieńczenie dnia!

2

Każdy kto przynajmniej czasami czytuje komentarze na stronie Realu wie, że to jest troll.

0

Dzisiejsze spotkanie jest świetnym przykładem jak skrajnie mogą się zmienić oceny poszczególnych piłkarzy, ba całej drużyny na przestrzeni zaledwie kilkunastu minut. Żeby nie było ja też w okolicach 55-60 minuty miałem minę nietęgą, niemniej jednak czytanie archiwum pod tym artykułem mogłoby być zapewne bardzo ciekawe :)
Tak czy inaczej mecz genialny, taktyka genialna, odrobina szczęścia to wyrok byłby wyższy. Od bardzo dawna nie oglądałem tak dobrego, pełnego emocji spotkania!

8

Nikt mu tych chwalebnych zasług nie odbiera. Zawsze będzie legendą. Teraz jednak nie jest to miejsce i czas na takie filmiki. Trener, drużyna jak i kibice mają być nastawieni bojowo. Takie rozpamiętywanie, ckliwe powitania na pewno nie wpłyną na bojowy nastrój ekipy, dodatkowo mogą wywoływać niezdrową presję na Luisie Enrique. Drużyna ma chcieć "zamordować" piłkarsko Niemców a nie ich przytulać. Luis musi czuć się pewny siebie a nie targny rozmyśleniami w trakcie meczu czy dorównuje legendzie!!!

3

Dokładnie!!! Myślę tak samo, nie ma co urządzać ckliwych powitań, nie jest to miejsce i czas. To ma być brutalna, bezwzględna vendetta!!! Drużyna ma wyjść z chęcią rozszarpania Niemców na strzępy a kibice mają urządzić takie piekło aby piłkarzom Bayernu odechciało się grać! Ma być presja, walka o każdy centymetr a kibice mają zdzierać sobie gardła zagrzewając do boju, a nie głaskania po głowie!

2

heh dobre. Pep jest niewątpliwie jednym z najlepszych trenerów na świecie, ale najlepszym taktykiem? Bayern za Heynckesa był maszyna niemalże idealną, nieprzewidywalną, potrafiącą zagrać każdym stylem. Teraz jest jednowymiarowy jak jednowymiarowy jest Pep. Klepa, klepa, klepa. Nieustanne kombinacje z przesuwaniem piłkarzy na dziwne pozycje. Powtarzam trener bardzo dobry, ale na pewno nie najlepszy taktyk na świecie.

1

Dokładnie tak jak piszesz. Cierpliwość, wytrwałość hartuje, brawo. Nie uprzedzajmy jeszcze faktów, ale prawda, że już teraz człowiek może się szeroko uśmiechać gdy jego wiara jest wynagradzana fenomenalną grą. Ja mam jeszcze osobisty aspekt ponieważ Luis był moim idolem jako piłkarz i bardzo jestem zadowolony, że idzie po potrójna koronę ;)
Ps. Pozdrawiam bo rzeczywiście byłeś jednym z tych nielicznych.

0

Haloween z 70-tych lat czy może remake Roba Zombiego.? Ja osobiście bardzo lubię tego pana i Haloween(2007) oraz Haloween 2(2009) uważam za bardzo dobre produkcje ;)

1

Dodatkowo mam wielką satysfakcję punktując kolejne frazesy kibiców sukcesu. Taki fetysz.

0

Nie nie są. Bo baranie łby po następnym słabym meczu będą te slogany powtarzać!

1

Jak to przecież ten trener to "wuefista" a zarząd dokonał samych "skandalicznych transferów", dane muszą być zmanipulowane!

0

Hola hola, jak to najlepsze? To by znaczyło, że najgorszy w historii zarząd zakupił idealnych piłkarzy na ich nominalne pozycje. A kysz! Tak nie wolno tutaj pisać...

0

Jak tam Gregory, dalej uważasz za słuszne swoje stwierdzenie aby " Iglesias wy..."? Ten Iglesias póki co idzie po potrójną koronę i nawet jak mu się nie uda, to chyba zasługuje na odrobinę szacunku, czyż nie?

0

No proszę Luis zrobił idealną zmianę. Brawo. Jak na wuefistę (jak go wielu nazywało) ma całkiem dobre wyczucie.

28

Te gwizdy trybun są jak miód lany na moje serce. Espanyol nie istnieje liczę na wysokie zwycięstwo ;)

1

Ja mocno wierzę w swojego wielkiego idola czyli Lucho i dlatego jestem bardzo zadowolony, że nie powiela schematów tylko dodaje coś od siebie. Obecną Barcelonę aż chce się oglądać. Racja Bramki piękne, a Suarez najlepszy na boisku.

0

Derby jak to derby, jest to mecz który rządzi się swoimi prawami. Nie będzie to spacerek, na pewno nie można lekceważyć przeciwnika, który zrobi wszystko aby podstawić nam nogę w drodze po mistrzostwo i tym samym pomóc swoim kumplom z Madrytu. Jednak czuję, że Barca pokaże Espanyolowi miejsce w szeregu i nie pozostawi złudzeń, kto jest bezwzględnie najlepszym klubem w Katalonii.

1

Ja nie tęsknię, chociaż szanuję Valdka za lata gry w Barcelonie.

5

Źle dobrana metafora. Lucho i Pep to kumple z boiska, nigdy nie mieli relacji uczeń mistrz. Bez spiny.

0

A kiedy to Lucho był uczniem Pepa?

0

Tak jak King uważam Bayern za najtrudniejszego rywala, jednak przyznaję Ci rację, że jest to drużyna słabsza niż za Heynckesa. Mam ogromną nadzieję, że "wuefista" Lucho pokaże swojemu byłemu koledze z drużyny, że można grać skutecznie kontrą. Cała trójka (Real,Juve,Bayern) jest obecnie w zasięgu Barcy. Trzeba trzymać kciuki za formę oraz brak kontuzji, przy odrobinie szczęścia może wyjść ładny rewanż za półfinał dwa lata temu.

0

No cóż stało się. Wg mnie najgorszy scenariusz z możliwych czyli Bayern i rewanż w Monachium. Barca co prawda jest w stanie pokonać każdego, ale trzeba do Bayernu podejść z szacunkiem. Z całego serca życzę dla Lucho pokonanie Pepa i rewanżu na zadufanych w sobie szwabach.

5

Barca wygląda jak Bayern z Porto. Pique niczym Dante. Kreacja leży i kwiczy, brak chłodnej głowy u wszystkich zawodników, kupa błędów i chaos. Valencia gra dzisiaj bardzo dobrze i to Barca ma dużo szczęścia póki co. jednak jestem dobrej myśli. Luis w szatni zrobi suszarę a Valencia nie da rady grać w pełnym gazie całego meczu.

0

No ja np. uważałem, że to dobry pomysł wystawić Adriano w pierwszym składzie, bo w Paryżu zaprezentował się pewnie. Dzisiaj gra rzeczywiście źle, co nie oznacza, że Luis popełnił jakiś astronomiczny błąd wystawiając go w składzie. Wina nie leży tylko po stronie Adriano cała drużyna gra słabo w kreacji niczym Bayern z Porto.

2

Brawo Lucho idealny skład! Ostatnio Adriano naprawdę nieźle się zaprezentował na lewej stronie i zasłużył na minuty. Mashe za bezbarwnego Rakiticia to też wg mnie dobre posunięcie. Trener ustalił skład najlepszy jaki mógł, teraz wszystko w nogach piłkarzy.

2

Gdzie jest administracja? Znowu powtarza się historia, masowy wysyp frustratów, dzieci i zwykłych idiotów. Można być zdenerwowanym, ale nic nie usprawiedliwia takiego gnoju w komentarzach. Nie potrafisz trzymać nerwów na wodzy to nie obnażaj swojego chamstwa pisząc infantylne komentarze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?