Stoiczkow
Dołączył/a: sierpień 2012
35 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokładnie brachu. Śmieszą mnie komentarze wiecznych malkontentów, co to o sytuacji na stadionach wiedzą z mediów "głównego ścieku". Oczywiście posiadają również ciekawą przypadłość aby dosłownie wszystko co polskie gnoić a wszystko co zachodnie wynosić na piedestał. Przeważnie jest to okraszone sosem hipokryzji i ignorancji. W tym "środowisku" kpiny i bezrefleksyjna krytyka wszystkiego co związane z Polską jest traktowane jako automatyczna nobilitacja, natomiast każdy kto nie z nimi to kołtun, ksenofob, cebulak i "polaczek".
0
Podaj więcej przykładów. Fakt mecz Legii z Jagą to żenujące zachowanie, ale jest tylko wyjątkiem potwierdzającym regułę. W Polsce na stadionach jest już normalnie, nie odbiegamy od norm europejskich. Żeby to dostrzec trzeba przestać patrzeć na świat oczami dziennikarzy "głównego ścieku".
3
Żaden współczynnik nie wchodzi w grę, ponieważ Ibra jak i Luis dołączyli do Ajaxu w wieku Arka i tego dotyczy powyższe zestawienie. Jest to porównanie 3 piłkarzy grających na tej samej pozycji, w tym samym klubie, w tym samym wieku.
0
Dokładnie tak stosowanie odpowiedzialności zbiorowej jest chore! Policja jest właśnie od tego aby takich tchórzliwych sku...ów złapać i wsadzić do więzienia. Powinni odpowiadać jak za próbę morderstwa!!
2
Dzisiaj poszło wszystko tak jak trzeba. Barca wreszcie ograła PSG, mimo iż były liczne mankamenty to przymykam na nie oczy, bo z tego zwycięstwa jestem wyjątkowo zadowolony. Ajax rozbił w pył Apoel przy czym Arek ładnie i pewnie wykorzystał sam na sam z kombinacyjnej akcji. Brawo!
Dla mnie wieczór wręcz idealny, teraz tylko czekać na losowanie.
0
Fakt, celna uwaga ;)
0
Oby dzisiaj Barca dała lekcję piłki nożnej zarozumiałym żabojadom. Mam też ogromną nadzieję na dobry wynik Ajaxu z Arkiem w składzie, niech zmiotą z powierzchni ziemi Cypryjczyków. Do boju Ajax i Barca!
2
Jestem pewien, że gdyby został na testach Mathieu czy Pedro to media nawet by się o tym fakcie nie zająknęły i nie byłoby szopki ze spiskiem.
0
Święte słowa. Janusze i pikniki zupełnie przejęli CN. Boixos święci nie byli, ale dodawali kolorytu. Wystarczy porównać doping a raczej jego brak na CN do atmosfery na Vicente Calderón. Niebo a ziemia.
0
Lepiej tego bym nie ujął. "Demokracja jest najgorszym z możliwych ustrojów bowiem są to rządy hien nad osłami".
1
Na kłopoty Leo Messi.
Na ból zakończenia pleców niektórym osobom na pewnej stronie poleciłbym np. prokto hemolan ;)
7
Busquets jest ewidentnie 12 zawodnikiem Espanyolu! To co on dzisiaj pokazuje na boisku woła o pomstę do nieba! Sergio za taką grę powinien wylądować w tempie ekspresowym tam gdzie siedzi dzisiaj Montoya,Roberto i Bartra!
Messi jak zawsze klasa sama w sobie.
2
Oj tam. Dla większości są to detale, czyli zawracanie czterech liter. Pieniądze mają być i już! Skąd? A tu już przecież nie ich brocha. Po prostu mają być.
Cięcie wydatków? haha już widzę oczami wyobraźni te zastępy "mes que un clubowców" oburzonych odzieraniem Barcelony z dumy, honoru i kasy...
Dlaczego piszę o tym w tym stylu? Aby wyciągnąć tak smutne wnioski o świadomości ekonomicznej ludzi, wystarczy prześledzić pierwsze lepsze forum i wpisy pod tematami gospodarczymi.
Na tej zacnej stronie tez można takie myślenie spotkać. "Mieć ciasto i jeść ciastko" to hasło przewodnie np. zwolenników towarzysza Laporty.
Ot przyjdzie Laporta i za dotknięciem czarodziejskiej różdżki kasa zacznie się sypać z nieba i nie będą potrzebne już wpływy z jakiś tam szpetnych reklam.
Barca jest przecież zbyt dystyngowana aby pozyskiwać środki takimi sposobami...
Pozdrawiam.
3
Kick Off to było coś. Sensible Soccer też było dobre. Ech Amiga i te lata...
1
Dokładnie te wszystkie "zdobycze cywilizacji" w pełni mogą docenić ci którzy kiedyś korzystali z "internetu lat 90-tych" czyli telegazety ;)
1
Od czasów Zubiego do czasów Valdka przez Barce przewinęło się całe mnóstwo wynalazków. Sam Valdek w początkach swojej gry miał pewność ręcznika zawieszonego na poprzeczce. Czym wyróżniał się Zubi? Będę szczery, za małolata nie analizowałem tak piłki aby wydawać takie opinie. Trzeba też pamiętać, że możliwość oglądania Barcy w akcji była mocno ograniczona. Pamiętam jednak, że i w kadrze i w Barcelonie był pewnym punktem.
1
Zgadza się. Nie byłem orginalny i jak wielu młodych ludzi zacząłem kibicować Barcelonie bo była potęgą tamtych czasów i grała piękną piłkę. Christo uwielbiałem, miałem plakaty na ścianach itd. Zawsze imponował mi jego charakter, jago zadzirność, nieustępliwość. W sumie znikąd przydomek "vulgar Bulgar" się nie wziął ;) Zubi był wtedy dla mnie najlepszym bramkarzem świata i bardzo szanuję całe tamto pokolenie. Tak samo mam z Ajaxem, z którym jestem na dobre i złe od 95 roku.
Pozdrawiam.
2
Chyba najlepszy bramkarz w historii Barcy, szkoda że młode pokolenie zapamięta go głównie jako słabego dyrektora sportowego.
1
Naprawdę uważacie, że Valdek po bardzo długiej kontuzji jest w stanie wygryźć ze składu młodszego i bardziej perspektywicznego De Geę? No chyba że David myśli o przenosinach. Valdek niech obniży wymagania, czas nie gra na jego korzyść.
0
Kibicowskie serce by się cieszyło, ale rozum który nakazał postawić na Real by był niepocieszony...
0
A na co stawiałeś jeżeli można zapytać? W sumie Bayern wygrał. Handicap czy że Lewy coś ukuje stawiałeś?
4
Meczu niestety nie widziałem, ale za to widzę, że wynik musiał co niektórym pesymistom zburzyć plany pisania elaboratów na temat totalnego upadku klubu, jego wartości, tradycji itd.
Mam nadzieję, że wynik jest odzwierciedleniem dobrej gry.
2
Towarzysze (jak wiadomo) słyną z prawdomówności i są powszechnie znani z ich żelaznego kręgosłupa moralnego...
0
Wiem o co Ci chodzi, że w poprzednich latach tez były przebłyski dobrej gry. Doskonale pamiętam ten mecz. Oglądałem go w pubie i ze szczęścia po meczu poszedłem w grube tango. Śmiem jednak twierdzić, że w tej chwili mamy lepszy materiał(zawodnicy) i potencjał niż w latach ubiegłych. Tak czy inaczej z optymizmem patrzę przyszłość.
13
Tyle wiosen musiałem czekać aby wreszcie zobaczyć tak dobrze grających Polaków. Walczą, nie odstawiają nogi. Nawet jak niektórym brakuje czasem umiejętności to nadrabiają to zaangażowaniem, choć pod względem techniki też wyglądamy coraz lepiej. Brawo, brawo, brawo. Widać dobrą atmosferę w szatni, która przekłada się na przyzwoitą grę na boisku. Chyba powoli przychodzi czas kiedy będę musiał odszczekać swoje negatywne opinie o wyborze Nawałki na selekcjonera.
Ps. Arek jesteś genialny! Niedługo z Lewym będziecie siać postrach w szeregach nawet najlepszych ekip. Chłopak 20 lat a gra jak doświadczony lis. Wielki talent na miarę najlepszych świata. Tfu tfu tfu oby nie zapeszyć ;) Zostań chłopie w Ajaxie i się rozwijaj!!
1
Ja też jestem wielkim fanem talentu Arka. Byłem bardzo ale to bardzo zadowolony kiedy dołączył do Ajaxu! Oby został tam przynajmniej te dwa lata. Nie ma lepszego miejsca na świecie dla niego. Ogra się w LM, LE, Eredivisie. Co ja co ale Ajax to potrafi szlifować diamenty i Arek nie znalazł się tam przypadkiem.
0
Jako wielki, można by powiedzieć niepoprawny fan talentu Bartry musze napisać, że to właśnie jego wina...niestety.
5
Oczywiście masz rację. Myślę jednak, że Suarez i Rakitic się wreszcie ogarną. Patrz przykład Luki w Realu w pierwszym sezonie. Zdecydowana większość pomstowała fakt ściągnięcia go na Bernabeu. Teraz jest jednym z liderów. Oby podobnie było z Rakietą tylko wcześniej nie po roku ;) Co do Luisa to myślę ,że się odnajdzie, musi tylko dostać konkretne wytyczne jak i gdzie ma grać.
3
Brawa za ten mecz to należą się Ajaxowi nie Barcelonie!! Barca miała furę szczęścia. W szczegóły nie chce mi się wchodzić... mecz każdy widział. Na plus jedynie Messi i Bartra.
Mam nieodparte wrażanie, że sukcesywnie, powoli zsuwamy się w dół. Ratują nas tylko indywidualności.
PS. Mistrz Anglii poza Liga Mistrzów...bezcenne ;)
0
A czy przypadkiem Luka nie miał podobnego startu w RM? Czy przypadkiem połowa polskich kibiców Realu nie chciała wywalić go na zbity pysk w pierwszym sezonie? Modric dostał czas i stał się liderem Madrytu. Tak samo powinni postąpić z Rakietą w Barcelonie.