1

O tak popularny Szumi to wyjątkowy "politycznie poprawny" czerwony idiota, tzw. spec od wszystkiego.No ale cóż począć ''Szumi nie rozumi" ;)

3

Nie wywołuj wilka z lasu ba zaraz się zjawi taki jeden co to doskonale wie kto chciał, kto nie itd. Alexis to obecnie jeden z najlepszych towarów eksportowych Barcy. Nic dziwnego, że o niego pytają.

0

Pełna zgoda co do opcji na 4 stopera.

0

No ale jeżeli Jan miałby do nas przejść to na bank nie na rezerwę.Od Mathieu jest lepszy, myślę, że i od Piketa też. Ja do tej pory nie rozumiem jak go Barca nie zakontraktowała kiedy sam De Boer nam go proponował.

4

No i git! Messi z Aniołem dają awans. Szkoda, że reszta kadry nie gra na ich poziomie. Kolejny ciężki mecz czeka Argentynę z Belgią (bo pewnie wyjdzie). Tylko Belgia potrafi lepiej ukąsić niż Szwajcaria.

1

No i co teraz wszelkiej maści eksperci, malkontenci i dyżurni wróżbici z tego portalu.
Jeden powód do narzekań mniej. Co do decyzji to jest jak najbardziej trafna. Sprzedaż Chilijczyka w momencie kiedy rozwinął skrzydła byłaby fatalnym błędem.

0

Też się chętnie dorzucę.

0

Takie porównania są bez sensu, to takie przerzucanie się "a u was biją murzynów".
Pepe dostał wtedy zdecydowanie zbyt niski wymiar kary, natomiast Luis zbyt wysoki. Nie zmienia to faktu, że obaj zachowali się jak skończeni idioci.
Kara powinna być dotkliwa, bo jest to recydywa. Za każdym razem zero skruchy, przeprosin tylko buta i wyj... na temat. Zrobił to na najbardziej medialnej imprezie piłkarskiej świata.
Rozumiem, że powinna być zachowana proporcjonalność kary i w tym przypadku myślę, że przeholowali. 2-3 miesiące byłyby w sam raz.

3

Czyli trzeba z nim jak z dzieckiem? Trzeba mu powiedzieć co powinien zrobić?
Luisek zrobił bubu dla Giorgio no to co się mówi? To jest śmieszne.
Songowi też odbiło, ale miał honor i od razu przeprosił. Z kolei Luis powtarza ten sam schemat. Zero przyzwoitości, honoru, godności...szkoda gadać.

0

"Praise the Lord" Świetnie. Może tak jeszcze Cuenca w pakiecie? Może być nawet gratis ;)

1

Niech on ucieka stąd czym prędzej. Na jego miejscu wisiałbym na klamce od gabinetu Zubizarrety i jęczał non-stop, że chce odejść. Adios i powodzenia w innym klubie bo tu to murawy nawet za bardzo nie powąchasz.

0

Tak dać mu koniecznie szanse. On odwdzięczy się świetną postawą przez 3-4 mecze w których dzielnie "wywalczy" parę rzutów karnych (w tym jest mistrzem). Następnie będzie leczył kontuzje do lutego-marca no a potem to już z górki.
Jak powszechnie wiadomo na tej stronie o wiele lepiej znają się na potencjale zawodników niż włodarze klubów. Wyznacznikiem jest to,że "fajowo" robił "triki" w necie.No i miał zmysł rozegrania bo miał 100% skuteczność podawania do boku i w tył. Tylko jak w takim razie wytłumaczyć, że po "słabego" Tello, który to podobno ma tylko jeden zwód i jest ogólnie cienki zgłaszają się kolejne kluby a po geniusza Isaaca nie.
Tę jego bajeczna technikę mieli wykorzystać w Amsterdamie, tylko nie mieli za bardzo sposobności bo 3/4 sezonu siedział "połamany" na trybunach. Kiedy grał du..y nie urywał, kto ogląda regularnie Ajax ten wie. Więc i oni podziękowali za wątpliwą przyjemność wypożyczania tego piłkarza.
Ja temu Panu już bym podziękował i życzył zdrowia i rozwoju z dala od Barcelony..oby!

2

1

Tak nie powinna bo mu odpier...la raz na jakiś czas i może wykluczyć na tygodnie. Chluby to dla klubu tez nie przynosi. Nie dla ciot w Barcelonie!!!

5

Z serii "plotki transferowe". W necie poszła plota(m.in As), że Falcao dogadany jest z Realem a transfer ma być ogłoszony po mundialu. Taki obrót spraw w oczywisty sposób przybliża Luisa do Barcelony.

2

Dokładnie Meksyk-Chorwacja to będzie coś. Meksyk mi bardzo imponuje i będę im dzisiaj mocno kibicował.

2

Spoko tez lubię "Mehiko". Tylko od lat uwielbiam Pomarańcze. Dziś pokazali ,że są drużyną dojrzałą, zgraną , zdyscyplinowaną. Takie ekipy wygrywają turnieje a nie piękne klepki i zwody.

3

No zajmą się wyjmowaniem piłek z siatki.

0

Nikt nie stchórzył. Dobrali taktykę pod przeciwnika. Mam już dość dyskusji na temat murowania,antyfutbolu,autobusów itp. Fakt to mi się również nie podoba. Tylko tu nikt nie stchórzył a zagrał konsekwentnie co prawie przyniosło oczekiwany rezultat.

2

Raz miał super kontrę? Naprawdę? W drugiej połowie Argentyna momentami nie wiedziała co się dzieje pod naporem Iranu ,który miał kilka dogodnych sytuacji.
Jak można pisać tylko o murowaniu bramki. Taka stronniczość jest już śmieszna.

1

W sumie lepszy rudy rydz niż nic...

3

Po co takie wątki? Sprawia wam wielka przyjemność nabijanie się z własnego narodu?
Prawda jest taka, że mamy całkiem niezłych zawodników tylko prowadzonych od lat przez "polskich fachowców". Dopóki będzie stosowane kolesiostwo i "polska myśl szkoleniowa" to tu nawet Messi nie pomoże...

0

To jest to samo co w Polsce. Póki u nas będzie królowała "polska myśl szkoleniowa" będzie to co jest. Na wielu pozycjach też mamy niezłych grajków tylko nie tworzymy taktycznego kolektywu jak Argentyna.

0

Ok, fakt takie kraje istnieją. Tylko akurat Niemcy jeszcze do niedawna były w miarę jednolite :) Cóż nieważne bo robi się offtop. Pozdrawiam.

0

No i dla mnie to kuriozum, które się nazywa "multi-kulti" czy jakoś tak i już wychodzi bokiem Europie. Za 30-40 lat będą się przed meczem kłaniać w stronę wschodu ;)

0

Rozumiem ,że czasami można "stracić nerw" ;) Cieszę się, że mogliśmy zakończyć dyskusje na poziomie, bez inwektyw.
Ps. Sam kibicuje (od czasów Batistuty) Argentynie i mam nadzieje ,że poprawią grę. Bo 2 słabe mecze z rzędu to już nie przypadek. Messi nie da rady za każdym razem ich ratować. Mają wybitne jednostki ,ale słaby kolektyw. Boje się, że to co mówił drugi komentator może być prawdą. Czyli ustalanie taktyki razem z piłkarzami. Taka sytuacja gdy zaciera się linia między "szefem" a "pracownikami" nigdy nie przynosi pozytywnych rezultatów.

0

Fakt często komentujący mają zbyt duże zacięcie do narzekania a ich komentarze nie odnoszą się do meritum ale z całym szacunkiem Twój również się nie odnosił. Nie chcę wchodzić w jałową dyskusję, tylko uważam, że
użyłeś infantylnego argumentu ,który w sumie argumentem nie jest.
"I tysiące ekspertów na tej stronie, którzy nie przeszliby dryblingiem PÓŁ IRAŃCZYKA. Gówno wiecie o tym jak się gra przeciwko takim drużynom. Krytykować przed kompem to każdy może."
Twierdzenie-atak które "fachowo" ma uciąć dalsza dyskusję. W skrócie wy się nie znacie ,więc nie macie prawa nic pisać.
W kolejnym poście " Człowieku nie pogrążaj się." Czym się niby pogrążyłem? ;)
To jest następne jakże często używane stwierdzenie "w sieci".
Akurat o "antyfutbolu" w drugiej połowie nie można mówić, bo to Argentyna broniła się równie często co Iran. Więc potwierdziło to tylko słuszność krytyki bardzo kiepskiego występu ekipy Messiego i spółki. Argentynę uratował tylko błysk geniuszu Leo oraz fart ,że nic Iranowi nie wpadło.

0

Wybacz ale Twój argument jest kompletnie nietrafiony. W takim razie po co jest to forum bądź jakiekolwiek? W każdej dziedzinie nie da się być ekspertem i specjalista.
Idąc tym tokiem myślenia to nie można by było skomentować nawet tego czy podoba się komuś dany utwór muzyczny czy nie. Przecież zdecydowana większość ludzi nie jestem muzykami i gra gorzej...

8

To nie Allahy są takie dobre, to Argentyna gra tak słabo. To nie jest super autobus to Argentyna gra na stojaka. To samo co w Barcelonie klepa-klepa-klepa bach wrzutka, przewiń, powtórz.
Fakt ciężko się gra kiedy drużyna gra 10 obrońców ale najlepszym ekipom to przeważnie nie przeszkadzało. Oby padła bramka to ciapaci się odsłonią.

1

Absurd i to kompletny. Rozumiem ,że idąc Twoim tokiem rozumowania to Real też"żuli" na wszystkim, bo przecież płaci zawodnikom mniej niż Barca i zabiera zawodnikom 50% praw do wizerunku z czego ma gruba kasę. "Sąd laika wydany o dziele. O dziele mówi mało, o laiku wiele".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?