Stoiczkow
Dołączył/a: sierpień 2012
35 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powrót Piqenbauera?...haha ...Pikej w całej okazałości...niestety.
0
Rozumiem ,że Katalończycy nie płacą podatków? Z tego co co wiem to płacą i to bardzo wysokie. To jest właśnie chory system , że najpierw złupią pod przymusem a nastepnie dadzą w formie dotacji...no i jeszcze masz sie cieszyć ,że dostałeś, a Pan Cichun powie ,że bez tego byś sobie nie poradził. Ot cała logika...Kiedy ludzie wbija sobie do głów ,że nie ma nic za darmo.
Te 5mld. nie spada z kosmosu tylko pochodzi z kieszeni ludzi, zapewne też Katalończyków.
0
Lewacy w akcji... Wnoszenie flag katalońskich na stadion jest bee ale mogę się założyć ,że ten baran nie ma nic przeciwko noszeniu koszulek z podobizna terrorysty,mordercy i zbrodniarza Che Guevary...TFU!!!
0
Geble
Taka moda jeden chce być "prawdziwszy" od drugiego, no i dlatego tak czesto można czytać brednie o sprzedawaniu wartości ,symboli itd...
0
Absolutnie nie. Szanse na powrót Bojana do Barcelony są wg. mnie zerowe. Jest tzw. wiecznym talentem ,niech już wreszcie sprzedadzą go definitywnie i nie męczą go wypożyczeniami. Miał swoje 5 min. Trzeba przestać się oszukiwać i iść naprzód.
0
Zgadzam się King. Poprzedni post miał być wyrazem ironii ponieważ ja byłem jednym z tych kibiców,którzy akurat często mieli problem w dostrzeżeniu geniuszu Keity(choć przyznam że zawodnik był całkiem solidny) w przeciwieństwie do Pepa. Kiedy Seydou ogłosił ,że opuszcza Katalonie nie byłem zbyt tym faktem zmartwiony.
0
Zawodnik od tzw. "czarnej roboty" której się tutaj często nie doceniało ;)
0
Dokładnie o tym samym pomyślałem heh może dzięki zarostowi bardziej po męsku wywracałby się w polu karnym i "walczył" o karne dla drużyny...
0
Stopa , Sarsik
To czy ktos daje kase na jakakolwiek akcje charytatywna jest kwestją tylko i wyłacznie jego własnego sumienia. Osobiście nie raz nie dwa wspierałem WOŚP, ale czysta matematyka mówi że przynajmniej kilka razy wiecej by zebrano kasy gdyby czas w tvp poswiecony transmisji WOŚP przekazać na reklamy a zysk bezpośrednio na sprzęt.
0
Tak jest niech wróci towarzysz Laporta,niechaj szasta kasą na lewo i prawo a co tam niech się martwią o kasę przyszli prezydenci ważne aby tłuszcza zacieszała mordy. Tymczasem powrócą genialne,wizjonerskie transfery typu Keirrison, Czygra czy wymianka z dopłatą Ibra-Eto. Geniusz Laporta chciał sprowadzić na CN Beckhama zamiast Ronaldinho ,tylko ten straszny Rosell wykorzystując swoje kontakty uniemożliwił ten genialny transfer i do Katalonii zawitał uśmiechnięty Brazylijczyk.
Upolitycznianie urzędu prezydenta ,czy śledzenie i podsłuchiwanie zawodników to również jedne z wielu osiągnięć towarzysza Laporty.
Trafiło mu sie jak ślepej kurze ziarno genialne pokolenie piłkarzy I stał sie "symbolem"sukcesu. Podobieństwa towarzysza Laporty do towarzysza Gierka jest aż nadto wyraźna.
0
Cochise
"Po nas choćby potop" tak można opisać taki sposób uprawiania polityki. Naprawdę zastanawiam się czasem czy Ludzie są Tak głupi że popierają tego typu polityke,czy może są tak wyrachowani ,że mają w d... fakt ,że przyszłe pokolenia będą to spłacać ich długi.
0
"zostawił klub z długami ,ale potrafił nim zarządzać" nie no żelazna logika haha... Każdy debil potrafi żreć na kreche i ciężko to nazwać "dobrym zarządzaniem".
0
Dostosowanie taktyki i ustawienia pod rywala nazywa sie strategia. Istnieje wiecej niz tylko jedna sluszna...
0
"umią" jak w kabarecie :)
0
W kazdym poscie musisz kląć?
0
Sory to odp do Szanownego Pana Prezesa.
0
O czym waćpan za przeproszeniem bredzisz? Proszę wymień te zmarnowane talenty. Czy należysz do tych kibiców którzy głośno drą się jak klub chce sprzedawać kogoś starszego, zarazem utyskując ,że młodzież marnowana i nieogrywana. To do o ilu zwiększyć zespoł aby pomieścić legendy no I czywiscie ogrywać całą młodzież 40 60 ?
0
Komentarz ponizej miał byc skierowany do użytkownika LONLEOZ.
0
Twój komentarz dowodzi słuszności tezy ,że czytanie ze zrozumieniem nie jest rzeczą prostą ani łatwą. "Czasem lepiej się nie odzywac i sprawiać wrażenie idioty niż sie odezwać i rozwiać wszelkie watpliwosci."
Co do samego artykułu to kawał dobrej , rzetelnej roboty. Być może ciut przydługi ,co może stanowić swoisty problem dla pokolenia przyzwyczajonego do czytania samych nagłówków.
Osobiście bliżej mi do zdania Challengera,ale doceniam prace i argumenty. Swietna robota.
0
Mnie również bardzo cieszy ,że wraz z nowym rokiem admini wzieli się ostro za wielu prowokatorow. Brawo za to dla ekipy z fcbarca.com!!!
0
Sojerrr
Dobre hehe. A Ty Baroo na drugi raz nie nadstawiaj drugiego policzka tylko zaserwuj my sierpowego.
Pozdrawiam i Wesołych Świąt.
0
Zgadzam się. "Piket"forme łapie,łapie i złapać jej nie może od długiego czasu... A tymczasem Jan w Londynie nie czuje się najlepiej bo już były trener Kogutów uporczywie upychał go na lewym skrzydle z czego nie był szczególnie szczęsliwy. Może zmieni się to przy nowym trenerze ale tak czy inaczej czuje,że transfer byłego kapitana Ajaxu jest o wiele bardziej realny niż jeszcze pare msc. temu.
s. Wyobraźmy sobie "Piketa" na lewej stronie to by była dopiero komedia...
0
Barcelona ma praktycznie 3 pkt w kieszeni o ile zagraja przynajmniej na 60-70% możliwości. O wiele bardziej emocjonujący mecz będzie pomiedzy Ajaxem a Milanem, ponieważ będzie to mecz o awans. Browar i inne specjały już się chłodzą...oby tylko Ajax wygrał!!! Ajax i Barca muszą razem awansować.!!! Na pohybel makaroniarzom i Szkotom.
0
Destro
Zgadzam się.Gyby jeszcze wydębić za niego dobrą kase i dołożyć do Vertonghena... ale to tylko tzw.marzenia ściętej głowy.
0
Dziękuje Ojcze Chrzestny ;-)
0
Dokładnie to od grudnia 2009 do maja 2013.
0
Messiah napisał prawde i jakieś błazny go minusują. Mancini w City spedził 3 i pół roku.
0
A jak.Pozadrawiam ziomków ze stolicy Warmii ,fanów Barcy jak i Stomilu.
0
Kasabian
Pełna zgoda "Mądrego to i przyjemnie posłuchać".
0
Nie ma to jak na środek obrony proponować gościa który najlepiej gra na DM. Ale pomocników Barcelonie nigdy za wiele... Wiem ,że Luiz potrafi prezentować się na pozycji stopera solidnie ,aczkolwiek zbyt często przytrafiają mu głupie błędy.
To nie jest stoper z krwi i kości, tylko znowu 2w1.