Stoiczkow
Dołączył/a: sierpień 2012
35 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli najprawdopodobniej Duńczyk zasili szeregi Barcelony. Tylko ja w takim razie zupełnie nie rozumiem decyzji z tamtego roku odnośnie J.Vertonghena, ktorego sam Ajax nam proponował za smieszne pieniadze. Argumenty przeciw brzmiały mniej wiecej tak ,że jest profilem zbliżony do Pique , że jest zbyt statyczny i zbyt wolny. Rozumiem ,że Agger to demon predkosci i jest kolejnym wcieleniem Puyola? WTF? To samo tyczy sie Hummelsa.
Było marudzenie aż wreszcie wg. mnie sprowadzimy i tak wysokiego "drwala" tyle ,że wg. mnie gorszego niz Belg.
Jan jest młodszy (3lata) i wywodzi sie z Ajaxu co jest dla mnie czywistą przewagą.
No cóż pewnie pojawi sie Dunczyk i będe mu kibicował , ale ciagle po cichu licze na Brazylijczyka.
0
Sam od bardzo dawna lubie barce ale kibicuje tez swojej lokalnej druzynie co tutaj jest postrzegane jako obciach.
0
Pelna zgoda , tyle że nie pisz tego na tym forum bo zaraz napadną na Ciebie "kibice sukcesu" , "polscy Katalonczycy" , ktorzy krzyczeli wczoraj na stadionie ,że chca niepodleglosci Kataloni(ZENADA)
Oni gardza polska piłką, a niektorzy to gardza w ogole wszystkim co z Polski.
0
Gdyby babcia miała wąsy ...
0
Oj nie dali sie pocieszyc dla Neymarka... jacy ci Lechici źli bo grali ambitnie , przeciez powinni stanąć w miejscu i dać sobie strzelić 30 bramek żeby jeden smarkacz z drugim mogli pośmiać się z polskiej piłki.
Te piramidalne bzdury i farmoazony nalezy jedynie wysmiac i tyle.
0
Zgoda,najzwyczjniej w swiecie im sie w d... poprzewracało. Niektorzy chca byc bardziej katalonscy niz sami Katalonczycy co jest żenujące.
0
Śmieszny jestem? Ok. W takim razie jak nazwiesz tych wszystkic"kibiców sukcesu" ktorzy wieszczyli 5:0 dla FCB albo wyżej. Jak nazwiesz uzytkownikow ,ktorzy przescigiwali sie w wyzywaniu piłkarzy z Gdanska? Jak nazwiesz tych ,ktorzy zarzucali kibicom Lechii złe zachowanie (tylko dlatego bo nie padali na kolana przed FCB)
Moj post dotyczył wszystkich baranów ktorzy lubują sie w ąlepym hejtowaniu wszystiego ca ma metke " z Polski".
0
*gwizdali (a nie ,nie gwizdali)
0
Dobrze piszesz zaraz jako potwarz w kierunku FCb bedzie oceniane to , że po kazdej stracie pilki przez Barcelone kibice druzyny przeciwnej nie gwizdali... PARANOJA!!!
0
Dokładnie. He 15:0 to malo przy tym co niektorzy tu przepowiadali hahaha...
0
Hej gdzie są ci wszyscy co wieszczyli przegrana Lechi co najmniej 5:0.?? Gdzie się podziali specjalisci ktorzy od południa poprzedniego dnia mówili o obroncach Lechi jako o pachołkach i ogorkach , zarazem twierdząc ,że wystarczyłaby Barca B aby taką Lechijke rozbić w pył ?
To pewnie ci sami spece którzy po meczu twierdzili ,że gdyby ten do tego albo ten za tego itd... to by było..haha
Prawda jest taka ,że wybrakowany skład FCB zagrał wyrównane spotakanie z Lechią i niektórym to nie przechodzi przez gardło.
Nie powiem ,że ciesze się z tego wyniku , tylko i wyłacznie dlatego ,że zamkneło to jadaczki tym wszystki ktorzy lubują sie w wysmiewaniu wszystkiego co z Polski!!!!!!
0
Chłopie co chciałoby się 15 : 0 a tu nic takiego... hahaha Tak jak chciało mi sie z tego smiac przed meczem tak teraz, że Barca grała z ogorkami ...tylko jej sie nie chiało haha.
Tak, tak tylko Montoya nie dal rady, tylko ten czy inny mógł to czy inaczej... a nikt kur... nie przyzna że Lechia zgrała najzwyczjniej w swiecie dobre zawody i tyle.
Brawo dla Lechi bo pokazali że nie są jakas tam Valarenga.
Gdzie ci co skazywali Lechie na porayke 5 do 0 albo wyzyej ???
0
Bisz
Dokładnie też tak myśle. Zdaje sobie sprawe ,że Barca przewyższa o pare klas Lechie jak i zwodnicy ze stolicy Katalonii przewyzszają tych z Gdańska ale mówiąc z pogardą na zawodników Lechi pachołki to wg. mnie przesada.
Pamietam jaka panowała atmosfera na tej stronie podczas sparingu Polska - Hiszpania ( 2010r). Zdecydowana wiekszosc odczuwała niepochamowana radość z powodu wysokiej wygranej Hiszpanów smiejac sie z Polaków.
Ludzie czy nie wiecie ,że jezeli sie sami nie bedziecie szanowac to nikt was na zewnatrz nie bedzie szanował !!! Tu chodzi nie tylko o sport , ale jest on dobrym papierkiem lakmusowym tego typu zachowań i nastawienia. Nie potrafie zrozumiec i pewnie nigdy nie zrozumiem tego fenomenu w Polsce ,że sami sra... we własne gniazdo czesto wstydzac sie swojego pochodzenia i chwalimy z klapkami na oczach wszystko co hamerykanskie i z zachodniej Europy.
0
Ok, zgoda. Klasowy nie jest synonimem najlepszy, aczkolwiek z kontekstu wywnioskowałem ,że za takiego go uważasz.
Ja osobiście nazwałbym go przyzwoitym bramkarzem.
Co do błędów to zdarzają sie każdemu bramkarzowi , taka to juz specyficzna pozycja , chodzi tylko o to aby kibic nie dostwał palpitacji serca przy kazdym jego kontakcie z piłką. W przypadku Valdka na poczatku kariery tak miałem, potem sie w miare wyrobił i został przyzwoitym portero , ktory momentami miał przebłyski geniuszu , ale wg. mnie to tylko przebłyski...
0
Widze Julian ,że ostatnio na żarty Ciebie wzieło. Dobrze ,że humor dopisuje.
0
Valdka zawsze lubiłem , do czasu kiedy rozpoczął kampanie pt. "odchodze bo tu czuje się wypalony". Bramakarzem jest całkiem niezłym ale do topu światowego duzo mu brakowało i brakuje.
Chyba nie chcesz postawić go obok Buffona, Ikera , Kahna czy Schmeichela itd..
Ps. "Valenciom" ?
0
Kibic sukcesu by nie poszedł , kibic jak najbardziej.
0
Miinimalnie mnie uprzedziles z informacja. Jak napisałem powyżej Barca nic nie ryzykuje co najwyżej przyhamowanie Bartry.
0
Póki co to Gerardo prezentuje się całkiem dobrze na papierze, jego rodacy i nie tylko go chwalą a wszelkie analizy taktyczne wskazują na dna Barcy. Jak wypadnie w rzeczywistości? To sie okaże.
Na jednym z portali o tematyce piłkarskiej dotarłem do ciekawej informacji jakoby Tata chciał za soibą sciągnąć Santiago Verginiego.
Vergini to 24-letni defensor, dysponujący bardzo dobrymi warunkami fizycznymi – 191 centymetrów wzrostu. Od 2011 roku Argentyńczyk występuje w Newell's Old Boys. Ma na koncie 1 wystep w reprze.
Gracz ten wyceniany jest na niecały milion euro , wiec FCB praktycznie nic nie ryzykuje.
0
Sęp
Jak to sie potocznie mówi merytorycznie zjadłeś dyskutantów. Tzw. kolonia holenderska ,ktorą w FCB założył LVG nie spełniła zupełnie pokładanych w niej oczekiwań i Barca dopiero sie odbiła po transferze Roniego i Eto.
Co do transferów RM to rzeczywiscie w ostatnich latach troche przycisneli pasa wiec teraz wraz z przyjsciem nowego trenera przyszedł czas na ofensywę transferowa. Jestem wrecz pewny ,że Bale jeszcze tego lata zamelduje się w stolicy Hiszpanii.
0
BarcaPower
Dlaczego rościsz sobie prawo do wydawania osądow kto , gdzie i kiedy ma prawo komentować. Spokojnie bez spinki...bo poziom dyskusji nieustannie spada.
0
LukiGT
Widze ,że aluzja wachaFCB jak grochem o ściane ;)
0
"polaczki" ? Nie znam drugiego takiego kraju w Europie , ktorego mieszkancy w rownym stopniu gardzą własnym narodem...
0
XaviMessiIniesta
Do ludzi nie dociera niestety fakt , że długi trzeba spłacać. Skoro wszystkie kraje Europy zadłużają sie z usmiechem na swych facjatach i nie widzą w tym problemu ,wiec o co chodzi może pomysleć Kowalski.
Dawać Neymara, T.Silve najlepiej jeszcze dorzucić D.Silve (bo przeciez sprzedalismy Thiago) no i moze Vertoghena na dokładke bo co dwoch stoperow to nie jeden.
Rachunek ? Jaki rachunek , zapłaci sie pozniej...
0
Sory cos sie zwiesiło i wysłało komentarz.
Co do tematu to katalonski Gmoch czyli Roura mnie nie zachwyca ,oby Rubi był lepszy i bardziej charyzmatyczny.
0
Zgoda zakontraktowac kogos z topu bedzie piekielnie trudno. Tylko kiedy przypominam sobie jak Ajax w tamtym roku sam proponował na Jana to ręce same opadają. Teraz to sie mozna pocałować w wiadome miejsce ,Koguty nie oddadza zapewne najlepszego defensora PL.
0
daniel191
Kto sie z niego niby smiał??? O "uderzaniu chorobą" nie mozna mowic , badzmy poważni. Podobno były jakies proby nawiazania kontaktu. Nie wiadomo co mu proponowali i na jakich warunkach , wiec ferowałbym tak pochopnie wyroków. Jezeli chodzi Ci z kolei o to co powiedział Tito ,że Pep go nie odwiedzał , to jest to czysta prawda. Kto mieczem wojuje od miecza ginie , mógł sam tej sprawy nie poruszać.
Uwielbiam Pepa , ale jak na gentelmana to bardzo słabo sie zachował.
Wyciąganie tej sprawy po takim czasie najprawdopodobniej miało medialnie przykryc transfer Thiago, tak czy inaczej dla mnie wyszło to niesmacznie. Nie chce tutaj absolutnie znecać się na Pepem ale w tym małym konflikcie ,ktory sam rozpetał to on wypadł najgorzej, tak tez zreszta ocenili to katalońscy cules.
0
MESSIah16
Zgadzam sie z Tobą. O frywolnym wydawaniu kasy przez Laporte nie chce mi sie pisac po raz setrny.Urzadzał prywate i tyle. Dodatkowo całe serie przepłaconych transferow to tez jego sprawka, jak do tego dorzucic podsłuchy to na pewno nie wyłania sie obraz dobrego i roztropnego prezesa.
Rosell swoje za uszami ma ale od Laporty(populisty) jest zwyczajnie lepszy/skuteczniejszy jako prezes i tyle.
Moda jednak jest modą i całe hordy będą jeździc po Rosellu przez Abidala i przez hasło "mes que un club" ( rozumiane w sposób dziecinny).
Teraz jeszcze Pep dodał swoje trzy grosze co poskutkowało całą falą komentarzy anty-Rosell. Mozna pogratulować samodzielnego myślenia...
Tak jak w polityce wygrywa zawsze ten ktory najwiecej obieca/rozda. Nikt nie zastanawia sie z kąd to wezmie. ot cała filozofia... chcesz poklasku tłumu krzycz chwytliwe hasła jak najgłośniej a w sporze na argumenty wykorzustuj cały zasób populistycznych haseł typu "Mes.que..." i wygrana gwarantowana.
Ludzie jednak rzeczywiscie maja pamieć ograniczona do 2-3 lat wstecz.
0
Dokładnie. Jan to światowy top i nie mam pojecia dlaczego w tamtym roku nie zdecydowano sie go zakontraktować. Walka w powietrzu, wyprowadzenie piłki , technika [ Ajax wiec wiadomo ;) ] , wydawałoby sie wszytko co trzeba. Jestem pewien ,że gdyby otrzymał propozycje od Kogutów i od Barcy to wybrałby FCB.
0
Mam nadzieje , że wybierze Ajax i że się tam chłopak zaaklimatyzuje i odbuduje z pożytkiem dla siebie jak i ekipy z Amsterdamu.