0

Avada Kedavara
Bardzo mi przyro moja droga ale nie zastosuje się do Twojej sugestii. Wiem , że nie pasuje do Twojego kanonu kibica Barcy XXI wieku , gdzie każdy musi wygłaszać peany nad każdym zawodnikiem itd.
Bardzo mi przykro ,że tak potwornie sie zesłościłaś czytając mój komentarz , ale uwierz , że z wiekiem przyjdzie większe opanowanie emocji plus umiejętność pisania zdań wielorotnie złożonychz zastosowaniem interpunkcji.
Ps. Być może mój poprzedni komentarz był uszczypliwy ale , to co wyprawiał Cuenca w poprzedim sezonie wołało o pomstę do nieba. Jakikolwiek kontakt fizyczny kończył się dla niego "glebą".
Nigdy nie lubiłem tego typu piłkarzy i tego typu zachowań. Gdyby nawet przyjąć tezę , że w tych czasach "tak się gra" , to i tak Cuenca przesadza!!!
Chciałbym oglądać mężczyzn grających w piłke a nie mamisynków i symulantów. Np. Iniesta mimo ,że jest drobnej budowy nie ląduje 10 razy w meczu na murawie , w teatralny sposób zwijając się z bólu. Bardzo mnie cieszy fakt , że Busi sie ogarnał i zarozumiał ,że nie tędy droga.

0

Dinio , Geble
Iniesta to klasa sama w sobie. Jeżeli chodzi o wypowiedź dotyczącą Valdka to pojechał po bandzie. Mozna jedynie się uśmiechnąć pod nosem. Aczkolwiek rozumiem dlaczego tak przesadził, drużyna niewątpliwie ucierpiała psychicznie po "bombie" Valdka i teraz wszyscy będą się starać zatrzeć , zamaskować niesmak jaki pozostawiła po sobie ta "bomba".
Czyli będą klepać się po plecach mówić , że wszyscy są najlepsi itd.. Bo co oni jako piłkarze mogą innego zrobić. Przyznać publicznie , że Valdek zachował się jak niedorozwój umysłowy , frajer i dupek w jednym?
Że powinien za takie coś do końca sezonu występować w rezerwach?
Tego zrobic nie moga więć będzie dalej trwała akcja pod hasłem "nic sie nie stało".

0

0

Napisz komentarz...

0

victor_valdes,
Juz kilka godzin temu dyskutowałem na ten temat z innym uzytkownikiem ale jeszcze raz to napisze. Gośc zachował sie jak frajer w stosunku do kolegów i do klubu , którego jest wychowankiem. Nie chodzi zupełnie o to , że chce odejść. To jego decyzja i trzeba to uszanować. chodzi o to że drużynę czeka najważniejszy okres w sezonie a ten wyp*** z taką nowiną.
Czy spadłaby mu korona z głowy gdyby zaczeal do konca sezonu jak Guardiola?
Zachował sie nieprofesjonalnie i nie ma nawet jak go tu bronić. Gość jest bramkarzem i jest to bardzo ważna pozycja. Nie mozna ot tak z dnia na dzien zakontraktować kogoś. Dodatkowo pojawiaja sie informacje , że klub prosił go o poufność ale Valdek to olał. Nieładnie i tyle.
Robertinho,
Z wszystkim co napisałeś się zgadzam. Takiego artykułu brakowało. Brawo!

0

*Sory za spacje.Szwankuje.

0

Ciuus,
Oczym Ty bredzisz?????
Pie*** o poszanowaniu dla klubu o wartościach itp... Nikt nie chce sie pozbywać piłkarzy! Valdek sam wyskoczył z ta deklaracja. Mamy niby czekać dokonca kontraktu?
Rozumiem , że straconą kase za jego transfer pokryjesz z kieszonkowego??
Jesteś slepo zapatrzony w klub. Nie masz pojęcia o życiu. Takie ideał jak ty mozna mieć dopóki nie trzeba zap** na chleb dzieciaku.
Piłka nozna to biznes czy sie to komuś podoba czy nie.
Kur*** wielcy zasadowcy za nie swoje pieniądze.
Nikt powtarzam nie chce sie go pozbywać na siłe. Sam podjął taka decyzje . Wiec co Ci chodzi??Dodatkowo postawił klub w niezrecznej sytuacji wyskakując z tym w styczniu w polowie ważnego sezonu , przed najwa żniejszymi meczami w roku i to jest głupie.
Ps. Mamy go trzymać rok w imię jakis mglistych zasad. hahaha dobre.

0

Ciuus
Rozmowa nie ma sensu. Podejrzewam , że nigdy w życiu nie pracowałeś w żadnej poważnej firmie z tad nie masz bladego pojęcia o stosunkach pracodawca -pracownik.
Nie odbieraj mi prawa głosu ponieważ ja nie odbieram go Tobie. Nie najeżdzam na Valdka . Twierdze tylko iż tego typu deklaracje składa się po sezonie i tyle. Takie gadki juz teraz moga wprowadzić tylko zamęt i niepewność w szatni , które nie sa nam potrzebne. Dodatkowo utrudni to negocjacje z jego następcą i tyle.

0

0

Nigdy nie uważałem Valdka za wybitnego bramkarza, ale myślełem , że jest 110% cule.
Zgadzam sie z opiniami Józka Guardioli i KingLeonidasa. Gość zachował sie niepoważnie i co najważniejsze dla klubu nieprofesjonalnie. W momencie kiedy Barca rozgrywa wspaniały sezon ten otwiera swoją mordę i wyskakuje jak gumka z majtek , ze nie przedłuży kontraktu. Co to spowoduje? A no to ,że utrudni poszukiwanie jego następcy. Klub , który będzie sprzedawał nam bramkarza wie , ze jesteśmy pod ścianą co automatycznie podbije cenę. Świetna sprawa w dobie kryzysu. Valdek mimo , że bramkarzem jest średnim to jest ważna częscią drużyny . Taka deklaracja może wywołać nerwowość i niepewność w szatni.
Ludzie , którzy za wszelką cenę bronią Valdka są niepooważni jak on.
Nie mozna tak traktować swojego pracodawcy.
Transefry w piłce noznej to delikatna materia biznesowa. Jego deklaracja ewidentnie zaszkodzi klubowi, jego odejście juz niekoniecznie.

0

Tak jak napisał asjack jest nie do pomyślenia , że kilka lat temu około 20 bramek wystarczyło aby byc krolem strzelców.Cieszy mnie bardzo , że Messi bije rekord za rekordem . Myśle , że konkurencja w lidze z Ronaldo działa na niego motywująco i daje mu dodatkowego kopa. Kto jeśli nie Ronaldo mógłby wogóle spróbować podjąc rękawice? Otoż nikt. Dlatego uważam , że obecność Ronaldo w Realu jest dobra dla nas i dodaje dodatkowego smaczku rywalizcji.

0

hoeniker
Mądrze napisane. Argumenty "to zrób lepiej" czy "kim ty jestes aby oceniać" są zupełnie nielogiczne.

0

MESSIAh16
Dobry tekst poprawiłeś mi humor przed snem.

0

edytka
Zapewne nikt z krytykujących tutaj Sancheza nie gra jak Pele czy Maradona , ale to nie ma żadnego związku. To tak jakby krytykować lekarza za złe leczenie , a on by strzelił focha i powiedzial to sam sie lepiej wylecz. Gość jest profesionalista i się od niego oczekuje gry na najwyzszym poziomie. Ile można łapać formę???
Mimo wszystko życze mu jak najlepiej.

0

Mecz Premiership vs La Liga byłby niesamowitym spktaklem. Szcegolnie skład La Liga powala na kolana. Real i Barca ramie w ramie (z pomocą Falcao) przeciw wyspiarzom ...ech.
Mecz miałby na bank rekordową oglądalność. Zobaczyć w ataku Falcao , Ronaldo i Messiego plus Xavi ,Iniesta i Xabi w pomocy to totalna masakra.

0

ManCity
Mógłbyś łaskawie podać źródło tych rewelacji. Podobne posty pojawiaja się na stronie RealMadryt.pl , gdzie nikt tak jak ty nie podaje źródła tych wypowiedzi.
Jeżeli powielasz tylko to co ktos zamieścił w komentarzach i bierzesz to za dobrą monetę to moje gratulacje.
Tego typu manipulacje są niemożliwe z bardzo prostego względu , bardzo łatwo mogą wyjść na światło dzienne skoro głosowanie jest jawne. Nie rozumiem tez jaki interes miałaby Uefa czy też Fifa maczajac palce w tego typu głupocie. Jest to tak oczywiste , że aż strach.
Wystawic sie na posmiewisko swiata aby Leo przyznać nagrode?
Proszę Cię...
Na przyszłość radzę nie czerpać jakiejkolwiek wiedzy z komentarzy z neta.
Pamiętajmy , że kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą...

0

Ktalonczyk
Ok , nie chce odbierac nikomu prawa do kibicowania ze wzgledu na wiek. Tylko chciałem podkreslić ( moze niestosownie odniasłem się do wieku) ,że Ronaldinho to jest talent jaki zdarza sie raz na kilkadziesiąt lat. i z tad te zachwyty , które są wg. mnie całkiem uzasadnione.
Pozdrawiam .

0

Ktalonczyk
Jestes pewnie młodym człowiekiem i nie było ci dane ogladać go w akcji. Ja goscia do tej pory uwielbiam bo jest posiadaczem talentu niewyobrazalnego. Gdyby go nie zaprzepaścił mógłby być najlepszy w historii. On i Messi w formie to tylo sci-fi ale jakie niesamowite.

0

theadzio124
Dokładnie! Dobrze , że przywołałeś jego wypowiedź na temat zatrudnienia Tito. Laporta prowadził wesołą politykę finansową , która wczesniej czy poźniej musiałaby sie zakończyć wiadomym finałem.
Nie powiem , że poprzednik Rosella nie miał żadnych plusów jako prezes , ale nie będe kryl ,że zdecydowanie wole obecnego prezesa.
Nie dziwie sie tez , że Sandro pozwał Laportę do sądu. Niech sie Joan dwa razy zastanowi zamiast kogos pomówi publicznie.

0

9999
Twój post mozna rozpatrywać jedynie w kategoriach czysto humorystycznych. To tak jakby napisać ,że Borussia powinna kupić Messiego bo byłby to idealny zmiennik dla Lewandowskiego :)

0

malutkiFCB,
Po co to tu wklejasz?
Robisz debilny spam. Trzeba też dodac , że na stronie Realu była to odpowiedz idioty z Realu na post idioty z Bracelony , który wkleił podobny tekst tylko z inwektywami skierowanymi w strone Realu.
Tak czy inaczej nie widze absolutnie żadnego sensu aby zasmiecac tym forum.

0

Geble
Madrze powiedziane . David nie nadaje sie na tylko i wyłacznie na pomagiera Messiego. To jest klasowy zawodnik z którym dzieje sie podobna historia co z
z Henrym. Bardzo go lubie i dlatego życze mu powodzenia w nowym klubie. Im wczesniej tym lepiej bo chłopakowi lat nie ubywa i to jest fakt.
Dodatkowo słychać było nie raz nie dwa ploti o onflicie na lini Messi - David. Na bank czesc to wymysły prasy ale jaies ziarnko prawdy w tym musi być.

0

Scorpion 22
Mądrze prawisz. Wiekszoścć minusuje Cię chyba dla zasady.
Dokładnie wolny rynek to WOLNY rynek. Jakim ku*** prawem ktoś ma mi mówic na co i ile mam wydać swoje własne pieniądze.
Jooe
Co ma do sytuacji finasowej klubów transformacja w Polsce ( i oczywiste złodziejstweo tamtych czasów)? Jakie słabe argumenty Scorpiona. Jako jeden z nielicznych ma w tym temacie podejscie logiczne.
Jak chciałbyś "uzdrowic" sytuacje w piłce?
Wprowadzając limity finansowe?
Czyli wprowadzając wszechobecną kontrole i zamordyzm.
Wierm , że niektore transery są chore jesli chodzi o kwoty , ale takie mamy czasy gdzie niestety wszystko jest skomercjalizowane do granic przyzwoitosci.
Ps. Malaga b.dobrzez ze zbankrutuje. Nie powinno być uprzywilejowanych. Nie masz kasy to dowidzenia.

0

Ja osobiście bym nie plakal gdyby Neymar przeszedł do city. Wtedy być może udałoby nam sie wyjąć Augero, którego zawsze chciałem zbaczyć w naszych barwach. Może zamianka z dopłata (sporą) Villa-Augero?
David to świetny zawodnik , ale zamiast na siłe trzymać go na rezerwie lepiej dać mu odejsć i niech jeszcze te pare lat pochasa bo boisku i pokaże na co go stać. U nas jest to mało prawdopodobne.
Myśle , że Kun pasowałby do nas jak ułał. Ograny w Europie w pucharach no i w lidze Primera Division. Szybki , zwrotny , dynamiczny zawodnik. Dodatkowy atut to taki iż genialnie współpracuje z Messim w kadrze i bardzo sie lubią.

0

To jest mój ulubiony zwodnik. Powiedział to czego sie oczekuje od niego w takiej sytuacji. Ale z chorobą jest tak , że czasami walczysz z całych sił a i tak przychodzi nieuchronny koniec czyli śmierć. Nie oznacza to , że nie walczyłeś , czy sie poddałeś , bo to k*** absurd.
Troche niefortunne sformułowanie według mnie.
Może być to roznie odebrane przez osoby , ktore straciły kogos przez tą chorobę.

0

zxcvbnmasdqwe,
Nie wiem czy specjalne podziękowania są konieczne , ale nie miałbym nic przeciwko zeby sie pojawily.
Trzeba przyznać , że Real i jego zawodnicy pokazali klasę. Bardzo szybko wystosowali oficjalny komunikat , a co niektórzy zawodnicy przekazali swoje słowa otuchy. Poniżej link.
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=42616&kom=ok
Trzeba też zauważyć , że na stronie realmadrid.pl zdecydowana większość postów jest z wyrazami wsparcia i współczucia. Trafiło sie tam kilku debili którzy prowokują wypisują karygodne farmazony , ktorych nie warto przytaczać , ale są szybko banowani i spotykają się z ogólna krytyką.
Cieszy mnie fakt , że chociaż czasami gówniarska wojna na słowa odchodzi w kąt, i wiekszość potrafi okazać szacunek rywalowi.
Ps. Nawrót choroby nie wróży niestety nic dobrego. Oby istniala bynajmniej minimalna szansa na wyzdrowienie. Rak to straszna choroba, kto mial z nia do czynienia ten wie jak bardzo.
Mam nadzieje , że Tito jeszcze poprowadzi FCB , od początku jego zakontraktowania przez Barcelonę jestem fanem jego taktyki , zmian i podejścia do piłki. Byłoby ogromna tragedią gdyby miał juz nigdy nie poprowadzic Barcy.

0

zibiku
Grę nogami ? Naprawdę? Ile razy ma to totalnie spier... aby ludzie przestali to powtarzać!! Nie potrafi posłać dokładnej długiej piłki , czesto posyłając je w trybuny ale przeciez "dobrze gra nogami". Sytuacje sam na sam Valdek też potrafi zawalać ale nie tak często jak tę jego owianą mistycyzmem i legendą "grę nogami".
Lubie Valdka jest spoko gościem , tylko ,że bramkarzem ze średniej pólki. Co najwyżej wyższej średniej półki.Potrafi wybronić b. ciężką piłę aby chwile poxniej póścić dwa babole. Ot i cały Valduś... Do grona njlepszych nigdy nie wejdzie .
W tym sezonie udowodnił to już wielokrotnnie , że na miejsce obok np. Casilliasa i Bufona to nie zasługuje.

0

AndresFCB,
Co za niesamowicie przemyślany , dojrzały i jakże celny komentarz , brawo .
Nie bronie nikomu wypowiadać swojego zdania, tylko ten temat służy do nieuzasadnionego ataku na Ibre. Ci sami co go teraz besztają , wychwalali go pod niebiosa jak umieścił się w jednym z wywiadów za Messim.
Taka postawa cechuje gówniarzy , których tu pełno.
ps.Inwektywy charakteryzuja ludzi prostych.

0

Ja pie... DZIECI ogarnijcie się. To kaczka dziennikarska. Po co miały tak mówić?Nie jest tak głupi w odróżnieniu od was. Czy myślenie , ąż tak boli?
Czy nie wstyd wam wychodzić na idiotów dających się podpuszczac tanią prowokacją?

0

Szanowna redakcja publikując tego typu newsy ,chyba liczy na przyrost liczby użytkowników wśród rozkapryszonych bachorów , dzieci internetu , którzy lubują się w ananimowym szkalowaniu drugiej osoby.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?