Stoiczkow
Dołączył/a: sierpień 2012
35 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ŁukaszNidzica,
Przedwczoraj przed meczem jakis antyfan Barcy też jechał po wszystkim co związane z klubem dobra godzine przed meczem.
0
Już myslalem ,że dostał bana ale jednak nie....
0
La Pulgaa, 18
Tak jak juz pisał 1899barca , bardzo mozliwe ,że Xaviemu Hernandezowi 6 ktoś włamal sie na konto , bo wątpie aby ktos był aż tak głupi.
0
Xavi Hernandez 6
O co ci chodzi ? Żle się czujesz?
0
Geble
Dokładnie , myslelem , że po odejsciu Valdka między słupkami zobaczymy kogoś kto już puka do światowego topu bądź kogos kto juz sie tam znajduje. A tu Guaita. Widziałem chłopaka w paru spotakaniach i raczej nie zachwyca. To ja już wole Pinto na bramce.
Dodatkowo kolejny raz pojawia sie nazwisko Reiny co przyprawia mnie o dreszcze ;)
0
Diablo9407
Masz mozliwość pisania prywatnych wiadomości więc z niej skorzystaj. Nie róbcie z forum czata.
0
Livescore.com i wszystko jasne. Nie trzeba pytać o wyniki na forum ;)
0
adex32
Podważanie wielkości Ronalda jest idiotyczne. Szcególnie przez człowieka , który urodził się 3 lata po tym jak Ronald opuscił szeregi FCB.
Gratuluje ignorancjii głupoty.
piachuFCB
Zgadzam się , nie mam absolutnie żadnych wątpliwości , że jest to (obok Puyola) najlepszy ŚO w historii FCB !!
0
ACMmateusz
Takie osoby jak ty w wirualnym świecie są nazywani trolami. Włazisz na stronę FCB tylko i wyłacznie dlatego , że Milan dostał wpie***** i został wywalony za burte Ligi Mistrzów. Zalogowałeś się chwilę przed rewanżem aby pewnie "podyskutować" po meczu na CN.
Plan sie nie udał bo Milan został zdemolowany przez Barce. Wiec zostały ci tylko głupie teksty i prowokacje.
Loguje sie tu wielu normalnych kibicow innych druzyn w tym i Realu , potrafią prowadzić normalna dyskusję. Ty z kolei prowokujesz nastepnie jak głupi smark straszysz sądem . Wybacz ale nie każdy tutaj jest smarkiem i na samo słowo pozew wali w gacie.
Reasumując wypisujesz głupoty i tyle.
0
Mimo że R. Carlos grał dla naszego odwiecznego rywala to zawsze bardzo szanowałem tego pilkarza. Był to jeszcze czas kiedy internet nie był tak rozpowszechniony i nie bylo tyle "hejtu".
Według mnie był po R. Koemanie najlepiej wykonującym rzuty wolne obrońcą i tak jak Holender miał niesamowite kopyto. Co prawda nie był tak bramkostrzelny jak Ronald (wg. mnie najlepszy obrońca w historii Barcy) ale jego gole były po prostu piękne.
Co do jego wypowiedzi o Neymarze to w pełni zgadzam sie z Panem Carlosem. Dla swojego dobra Neymar musi juz zacząć grać w Europie jak chce wejść na kolejny poziom w swojej karierze. Osobiście bardzo dobrze wspominam kreatywnych napastników z kraju kawy w barwach FCB, więc chętnie zobaczyłbym go w bordowo granatowym trykocie.
Dodam , że nie bedą to pieniądze wyrzucone w błoto ( jak twierdzą niektórzy , przykład Kaka , Ronaldo w Realu) bo jest to pilkarz popularny mimo mlodego wieku i szybko sie spłaci nawet ze sprzedarzy samych koszulek.
0
BarcaForever24,
Pełna zgoda ze wszystkim co napisałeś. Laporta to typowy populista i demagog i podoba sie ludziom , którzy lubią jak im ktos obiecuje pieniądze, sukcesy itp. Nie neguje jego ogromnych sukcesów jakie odniosła Barca pod jego rządami. Tylko że on i jemu podobni stosuje taktyke "po nas choćby potop".
Popiera go cała rzesza kibiców z czasów Pepa bo widzą tylko sukcesy i nie za bardzo chcą sie zastanowić czym zostały okupione.
Rosell święty nie jest ale wole gościa który jak dodaje 2 i 2 to mu wychodzi 4 nie 5.
Ciuus
Wypowiadasz sie w sposób chamski w stosunku do innych uzytkowników , pie..ąc. przy tym straszne farmazony. Pokazałeś już swoją ignorancję ekonomiczą jak również życiową przy serii artykułów dotyczących Valdesa, gdzie chciałeś aby grał do końca kontraktu a potem odszedł za darmo.
Twierdzisz , że Rosell "sprzedal koszulke Barcy za marne grosze...".
Tobie i tobie podobnym wydaje sie , że pieniądze to taka marginalna sprawa i zawsze da się je skombinować bo pewnie rosną na drzewach. Zrozum , że gdyby nie oszczędności to Barca za kilka sezonów mogłaby najnormalniej w świecie zbankrutować, ale tacy ignoranci jak ty tego nie zrozumieją.
Należysz do grupy która nie rozumie , że aby komus coś dać to trzeba najpierw komuś coś zabrać.
Wspaniale jest żyć ideałami , tylko ,że życie szybko to weryfikuje.
Oczywiście , że FCB nie musi brać kasy za Valdka i nie musiała sprzedawać miejsca na koszulce ale trzeba by przyzwyczaić sie do 3-5 miejsca Barcy w lidze o pucharach juz nie wspominając.
Fakt jest taki , że to kasa rządzi piłką nożną i każdy klub , który chce coś znaczyć musi się do tego dostosować.
0
juliancarax
Co prawda Twój post nie był skierowany do mnie ale pozwole sobie wtrącić swoje 2 grosze. Pytasz kto pisze o intencjach? Połowa z użytkowników wypowiadających sie pod tym postem. Np. użytkownik fellow2 najbliżej.
fellow2
Chłopie Ty piszesz na poważnie. Po co Arbeloa się pchał? haha To może niech zawodnicy zaczną wymachiwać nogami jak im sie podoba ,a inni niech uważaja i "się nie pchają".
Kur... zero obiektywizmu. Czerwo jak najbardziej słuszne i tyle.
Bingoo
Zadzam sie , się z tym , że FCB ma akurat słaby mandat do wytykania innym błędów sędziowskich.
0
Culé a muerte
To , że ktoś byl kiedyś karany ma go stygmatyzować na całe życie?
Rozumiem , że na mecz mogą wchodzic tylko osoby bez wyroków?
Ekipa BN jest mi obojętna , nie jaram się też chuliganką. Za to nienawidzę zamordyzmu pod każdą postacią oraz brzydzę sie w stopniu najwyższym rozszerzaniem , zwalaniem odpowiedzialności na całe rupy społeczne gdzie winna jest jedna- dwie , bądź kilka osób.
To tak jak w Polsce zaczeli zamykać stadiony dla przyjezdnych kibiców ,bo tak wygodniej. Karanie za coś co może się wydarzyć jest kur....wem!!!( To tak jakby zakazać produkować noży kuchennych , bo przeciez można odebrać nimi komuś życie)
Karać i to bardzo surowo konkretne osoby , konkretnych sprawców. Technologia XXI wieku pozwala juz na całkiem sprawna identyfikację.
Oczywiście lepiej zakazać , nakazać tak dla poczucia złudnego bezpieczeństwa.
Maciej83
Nie bronie BN ani innych ekip chuligańskich ,ale czego spodziewali się Polacy kibicujacy RM wchodząc na teren radykałów (US) ? W Polsce jak jedzie sie na wyjazd tez nie ma 100% asymilacji wszystich. To jest konkretnie shierarchizowany świat i każdy powinien znać swoje miejsce.
Mocno wątpię w to ,że BN ganiałoby za mną po Barcelonie jakbym nie nadepnął im na odcisk np.wchodząc do ich kanjpy lub prubując nawiązać kontakt , gdzie wiadomo , że taie grupy są hermetyczne( to jest szukanie wpier...)
Ps. Nie wyskakujcie juz z tym morderstwem Meksykanina , w tamtych czasach w Europie działy się gorsze rzeczy. Morderce powinno się złapac i "czapa". Ewentualnie dożywocie i tyle w temacie.
0
WiernyCules FCB,
Proszę podać mi źrodło z jakiego posiadłeś informacje jakoby to członek Boixos Nois rzucił tą racę. W powyższym artykule nie ma słowa o sprawcy za to jest informacja , że służby porządkowe plus policja szukają winowajcy.
Rozumiem , że nie przepadasz za Boixos Nois , ale ferowanie wyroków dopóki sprawa jest w toku kojarzy mi sie delikatnie rzecz ujmując niezbyt dobrze.
Fanatycy piłkarscy są wpisani na stałe w football, nie popieram przemocy fizycznej na ludziach postronnych, ale FCB wg. mnie jako top świata footballu musi posiadać taką grupę , konkurencyjna w starciu z innymi hools. Zwalczanie ultarsów i innych radykałów piłkarskich skutkuje potem atmosferą z festynu na stadionie.
Na Cn atmosfera jest słaba , ostatnio oglądałem Atletico M. z espanyolem i musze przyznać , że doping zrobił na mnie ogromne wrażenie. Bębny , nagłosnienie , repertuar po prostu czapki z głów.
Aczkolwiek wiem , że są tacy co wolą wpie... kiełbaskę i oglądać mecz. Ja jestem pośrodku.
0
Ludziom się w głowach przewraca. Jedni przeginaja w jedną stronę , totalnie zabraniając pirotechniki na stadionach, innym z kolei czasami odpie... i rzucają tym w ludzi czy na boisko.
Pirotechnika potrafi zrobić wspaniałe widowisko na trybunach i upiększyć oprawę ultrasów.
Osobiście jestem za odpowiedzialnością jednostki a nie przekładaniem jej na całą zbiorowość. Przy obecnej technologii identyfiować winowajcę i adekwatnie go karać .Ale przecież wygodniej zakazać , nakazać itp..
0
duch toma joad
Brawo za komentarz ! Mam identyczny pogląd na "święte krowy" w FCB, w szczegolności chodzi mi właśnie o Messiego. Już od poprzedniego sezonu mozna było zauważyć pewną manierę w jego grze oraz zachowaniu.
Od momentu kiedy wszyscy absolutnie mieli za zadanie grę na Leo w celu pobicia rekordu przestał sie starać jak kiedyś i grać za dwóch.
0
Brawo dla autora! Wreszcie powstał artykuł z którego treścią moge zgodzić się w stu procentach. Już myślałem , że nikt z redakcji nie podziela mojego spojrzenia na sytuacje Barcelony w tym sezonie.
Bardzo mądre słowa o "świętych krowach". Czasem wydaje mi się , że niektórzy zawodnicy mają więcej do powiedzenia niż sam trener...
0
Offtop
Mam nadzieje że redakcja szybko zareaguje na użytkownika Rafal7.
Ja osobiście mam w d... jego tandetne , małoletnie prowokacje ale mysle , że powinien byc jak najszybciej zbanowany dla czystej przyzwoitości oraz dla zachowania jakiekolwiek kultury wypowiedzi na tej zacnej stronie.
Długa bezkarność zachęci więcej dzieciarni do tego typu prowokacji , a po wczorajszym meczu mają pożywke.
0
Napisz komentarz...
0
KingLeonidas
Nie widzę sensu użerać się z niektórymi użytkownikami. Zauważ , że im młodszy tym bardziej agresywny w sposobie wyrażania swojego zdania.
Ciekawostka duża część na profilach wpisała że kibicuje Barcelonie od 5-6 roku życia hehe( dobrze ,że nie od 5-6 miesiąca)
Dodatkowo nie docierają do nich żadne argumenty. Jest zasada o Barcelonie dobrze albo wcale. Z młodzieńczą infantylnością nie wygrasz.
0
KingLeonidas
Dokładnie. Tylko , że "nowofalowcom" nie przechodzi nawet przez myśl możliwość posadzenia Messiego czy Xaviego na ławie. Przecież w Pesie i Fifie mają najlepsze staty i zawsze graja najlepiej ;)
0
Bar10
Nie sadź się tak smarku. Skorzystaj lepiej z porady Geble i zanim zamieścisz komentarz sprawdź pisownię.
Dla mnie śmieszni są tacy kibice jak ty (przeważnie małolaty) , ktorzy teraz będą prześcigać sie w debilnych hasłach.Dotyczy to w szczegolności małolatów bo chcą w ten sposob udowodnić jacy to oni nie są wierni i prawdziwi.
0
zezwirwariat
Piszesz , że Tito nie chcial byc kopia Pepa i wprowadził niepotrzebne zmiany.
Twierdzisz , że gdyby trzymali sie taktyki Pepa to byłoby dobrze. Przypominam , że juz w poprzednim sezonie kiedy jeszcze Pep zasiadał na ławce Barca grala marnie w najwazniejszych meczach.
Obniżka jakości gry z najlepszymi ekipami zaczęła się już dobry rok temu.
0
Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Barcelona gra fatalnie , morale drużyny sa na dnie a sztab trenerski zupełnie nie panuje nad sytuacją i widać , że nie ma absolutnie żadnego pomysłu na innowacje taktyczne.
Rozgardiasz w sztabie szkoleniowym najpewniej spowodowany jest brakiem Tito. Nawet najlepsza komunikacja przez internet i telefon nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z zawodnikami w szatni , czucia atmosfery i nastawienia piłkarzy.
Co mnie najbardziej wkur... we wczorajszym meczu to Gwiazdorstwo przez duże G i nieustanne próby wymuszenia karnego po tym jak Real zaaplikowal nam pierwszą bramkę z 11 metrów.
Zamiast rzucić się ze wściekłością na Real to oni wpadają w okolice pola przewracają sie i machaja łapami... noż kur...Roura nie panuje nad zawodnikami a niektórym to się chyba w du... poprzewracało !
Poszególni zawodnicy są chyba w szatni bardziej ważni niż sam trener.
Wg. mnie problemem nie jest w 100% taktyka , tylko wypalenie materiału plus poczucie "boskości" kilku zawodników.
Potrzebny jest ktoś kto złapie tę druzynę za twarz i pokaże co niektórym miejsce w szeregu.
W tamtym sezonie nie wierzyłem w plotki które mówiły że Pep odszedł m.in dlatego bo chciał mocno "przewietrzyć" szatnie , ale od jesieni tego roku te pogłoski nabrały zupełnie nowego znaczenia.
Wierzyłem , że po tym meczu złapią wiatr w żagle... no coż stało sie dokładnie odwrotnie. Na jesieni często mieliśmy furę szczęścia ( plus Messiego w formie) a teraz to juz nie wystarczy.
Nie ma co zbytnio dramatyzować , ale nie ma co sie klepać po plecach i powtarzać , że będzie lepiej. Bez konkretnych zmian kadrowych i taktycznych lepiej nie będzie.
To co było najwiekszą bronia FCB obrociło sie przeciw niej. Co by sie nie dzialo wierność stałej taktyce , wykonywanej przez wiecznie tych samych piłkarzy( bez względu na forme).
0
kiper09,
Jaki kur... anty futbol????
Wy dzieciaki z młodego pokolenia nauczycie się jednego słowka i powtarzacie je zupełnie przy tym nie myśląc. Barca zagrała wczoraj fatalnie łamane przez tragicznie. To był jeden z najgorszych meczy FCB od bardzo długiego czasu.
Perfekcyjna dyscyplina taktyczna Milanu to nie "anty-futball" tylko taktyka.
Wkur... mnie to niesamowicie , te puste piep.... o jakiś autobusach itp..
Milan wygrał zasłużenie. Wypracował sobie kilka dogodnych sytuacji przy czym Barca zero!!!
Rozumiem , że drużyna która nie rzuca sie do ataku na FCB i nie pozwala sobie wsadzić 3-6 bramek gra anty futball?
0
Cochise,
Zgadzam się z Twoja tezą o sędziowaniu.
Barca tylko sama sobie może podziękować za taki wynik. Przecież nie stworzyliśmy nawet 1 powtarzam jednej sytuacji bramkowej.
Kaktus3
Mówisz ,że Milan nic nie grał z przodu?? A my co graliśmy? Tylko i wyłącznie Milan zasługiwał wczoraj na wygraną. Abiatti mógł wczoraj rozłożyć sobie leżak na lini bramkowej.
Teorie o wypaczeniu wyniku są tak marne , że nie będe się wdawał w dyskusje. Zacytuje tylko Alvesa "wymówki są dla przegranych" ja bym dodał jeszcze i tych którzy nie chca przyjąć na klatę tego , że byli o wiele gorsi....
Ps. Najgorszy mecz FCB od bardzo długiego czasu.... i to akurat w LM.
0
Dawno nie oglądałem takiego meczu, momentami nie mogłem uwierzyć w to co widziałem na ekranie telewizora.
Spodziewałem się cięzkiego pojedynku , ale to co wczoraj działo się na San Siro było dla mnie zupełnym szokiem. Patrząc na sprawę obiektywnie ,pamietając jak wyglądał dwumecz z Chelsea to Milan jest już jedna nogą w ćwierćfinale. Sprawa awansu nie jest jeszcze roztrzygnięta ale chyba każdy wie jak będzie wyglądał mecz na CN. Milan bedzie się bronił całym zespołem , a Barca bedzie wymieniała miliard podań wzdłuż boiska szukając luki.
Na horyzoncie jeszcze spotkanie z Realem, które jeżeli wyjdzie dla Barcelony może mieć pozytywny wpływ na drużynę przed rewanżem w LM.
Niestety potwierdza się teza , że FCB jest zbyt uzależniona od Messiego. Wystarczy , że ten ma zły dzień, bądź przeciwnik umiejętnie go wyłączy z gry i tworzy się problem, bo nie ma kto strzelać.
Dyscyplina taktyczna Milanu nie napawa mnie optymizmem przed rewanżem . Oby dobrze wyszedł mecz z Realem i oby dal im wiatr w żagle.
Chciałbym na CN zobaczyć zawodników ruchliwych , walczących , gryzących trawę ...czyli zupełne przeciwieństwo tego co oglądałem wczoraj.
0
StrangeFruit
Zgadzam sie z Tobą. Real w ostatnich spotkaniach nie jest jedynie chłopcem do bicia, stwarza groźne sytuacje i często ratowała nas strzelecka niemoc Higuaina i Benzemy, tak jak Real ratowała nieporadność Pedro , Alexisa.
Dodam , ze Real też bardzo dobrze poradził sobie z wyłączeniem z gry Messiego, ktory akurat miał słabszy dzień, ale on jest zawsze groźny.
Również uważam ,że Barca musi trenować i przerabiać różne założenia taktyczne i różne ustawienia. Nie daje wiary , że na treningach łupią tylko w dziada.
u99artur,
Wyraziłeś to co bardzo często przychodzi mi namyśl i ciśnie się na usta oglądając Barce. Niech ktoś przyp**** zza pola karnego ( przecież są zawodnicy co mają kopyto , nie takie jak Koeman!!! ale mają). Ja też zaczynałem kibicować Barcelonie jak grał w niej jeszcze Koeman i Stoiczkow i tamta Barca grała zupełnie inaczej. Nie próbowali za wszelką cenę "wejść z piłką do bramki". Wiadomo jednak , że ta taktyka sprawdza się w 90% przypadków, dzieki tej taktyce Barca wyrosła na najlepszą ekipę XXI wieku.
Jest to taktyka sprawdzona , ale może by tak czasem spróbować czegoś innego ,zaskakującego.
0
jeonek
Dokładnie tak. Podwójne standardy obowiązuja nieustannie. Chyba za duży nacisk kładzie sie na grę wychowankami , czasami za wszelka cenę. Bardzo mnie cieszy , ze Barca wystawiła 11 złożona z samych wychowanków, bo jest to potwierdzenie potęgi szkółki barcelońskiej. Mam nadzieję jednak , że nie stanie się to priorytetem w budowaniu składu w przyszłości. Reina jest dobrym bramkarzem ale czy jest to najlepszy wybór dla Barcy? Mam przeczucie , że w imie wyżej przytoczonej logiki włodarze mogą chcieć go pozyskać.
KingLeonidas
Zgadzam sie ze wszystkim co napisałeś. Cuenca jest bardzo statycznym pilkarzem. Idealnie klepie w kółku, ale to rzadko kiedy przesądzi o wyniku spotkania o czym przekonalismy sie już nie raz. No i te wieczne problemy z błędnikiem ;) Villa to klasowy napastnik, to jest top świata , ktory może nie jest w najwyższej formie ale umiejętność bycia lisem pola karnego to rzadka specjalność w FCB. Jemu często wystarczy 1-2 sytuacje i pada bramka.
Dawid stał sie również ofiarą grania na Messiego. Proszę nie zrozumieć mnie źle , uwielbiam Leo i doceniam to co robi w barwach Barcy. Jednak Messi mógłby dawać równie wiele na skrzydle co na środku. W przypadku Villi tak nie jest. Podobnie było z Henrym. Mimo wszystko wole gdziekolwiek Dawida niż Cuence.
0
KingLeonidas
Mądrze prawisz Królu Leonidasie. Również mam ogromna nadzieję ,że Dawid będzie coraz częściej występował w pierwszym składzie. Cuenca w jedenstce ( aby mógł odbudować formę) zamiast Dawida to będzie ostateczny policzek wymierzony Villi.
piachuFCB
hehe Zgadza się. Kilka komentarzy wczesniej napisałem jakie zawody mogliby urzadzić., ale najwidoczniej zbytnio uraziło to większość użytkowników , więc już sobie daruje ;)