0

Xavi jako wybitny spec od murawy na bank nie omieszka po meczu podzielić się z mediami swoją fachową opinią.

0

Nice one Miki ;-) Pełna zgoda.

0

Tylko nie makaroniarze!!!!!! Drugie miejsce należy się Ajaxowi choćby za to jak zostali ograbieni z punktów w meczu z tymi oszustami z Włoch.

0

Jeszcze nigdy w trakcie meczu nie doświadczyłem takiego wewnętrznego rozdarcia jak wczoraj ,istne rozdwojenie jaźni. Tak to jest jak twoje dwie ulubione drużyny (spoza Polski) stają naprzeciw siebie. Jeśli już FCB musiała przegrać to Dobrze ,że stało się to z Ajaxem.
Za 2 tygodnie ograć makaroniarzy i Joden są dalej w grze!!!
Barca musi wyciągnać wnioski bo gra była fatalna , przypomnijmy że AFC też grał osłabiony. Zimny prysznic się przyda ,lepiej teraz niż znowu na wiosne.

a

0

Zgadzam się. Niektórzy mylą pojęcia i każdą krytykę ( nawet i konstruktywną) odbierają jako atak na klub.

0

A ja tam się ciesze. Jak przegrają to z drużyną ,której równie długo kibicuje co Barcelonie. Dla Ajaxu to by było bardzo ważne zwycięstwo. A Barca wcześniej czy później musi przegrać. Tak czy inaczej , "niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzac trzeba".

0

To ponizej do SmoothCriminal.

0

Dokładnie. Ale cicho bo "prawdziwi kibice" tego nie darują. Przecież każdy wychowanek musi zostać, każdy to ultra talent a kto twierdzi inaczej to sezonowiec no i oczywiście nie jest cule.
Nie ma miejsca w składzie??? Nie szkodzi , powiększyć do 100 miejsc jak mało to i 200 !!! Każdy musi grać ... mes que un club itp. slogany...

0

Nigdy nie należałem do fanów tego chłopaka, głównie przez jego chroniczny problem z błędnikiem oraz brak przysłowiowego "pazura" w jego grze. Niemniej jednak szkoda ,że chłopak wiecznie się leczy. Życze mu powrotu do zdrowia i kontynuowania kariery poza CN i Areną w Amsterdamie bo i tam nie potrzebują takiej szklanki ,która
spędza większość sezonu na trybunach.

0

Polecam w google wpisać hasło "fora bukmacherskie" lub "typy bukmacherskie".W ten sposób znajdziesz dziesiątki stron z typami konkretnych graczy, rozumiem że traktujesz bukmacherke jako rozrywke I na wygranej Ci a za bardzo nie zależy a raczej chodzi o "dreszczyk". Sory ale szukając typów na takich stronach jak ta Twoje szanse na wygraną są marne...
Ps. Jedna z podstawowych zasad brzmi ,że nie stawia się meczy "medialnych". Bo jest to najzwyczajniej mało opłacalne ze wzgledu na śmieszne kursy.

0

Zauważam że poparcie dla inicjatywy budowy nowego obiektu rośnie proporcjonalnie z wiekiem wśród komentujących. Taki wniosek nasuwa sie po krótkiej analizie komentarzy głównie tych najbardziej infantylnych "przeciw". Wiem że łatwo rzucić chwytliwe "łapy precz" , "nie ma zgody" itd... Aspekt ekonomiczny, technologiczny? A kto takimi rzeczami zaprzątałby sobie głowe kiedy w gre wchodzą puste slogany powtarzane do znudzenia.
Ciekawe jaki procent z najbardziej radykalnych obrońców CN.
faktycznie był kiedykolwiek na tym stadionie?
Tradycja to tradycja, jak najbardziej trzeba ją kultywować. Tylko nie róbmy z CN Koloseum. To jest obiekt sportowy ,ma być głównie funkcjonalny i bezpieczny. Jeżeli modernizacja ma być o wiele droższa od budowy nowego stadionu to każdy rozsądny człowiek (który wie że kasa nie rośnie na drzewach) zrozumie jaka powinna być decyzja.
A tradydcja,historia ? Zapisze się na nowo.

0

Colocothra
Tego nie wiedziałem. Myślałem ,że skoro pochodzi z bardzo religijnego kraju bardzo religijnej rodziny o już dawno się chajtną. Żeby nie było ,to czy jest ochajtany czy nie absolutnie nie jest dla mnie istotne.

0

LeoNey
To już nie można nic napisać o tym jak się zaprezentował na gali? Troche więcej dystansu.
silver
Co do garniaka to rzeczywiście narody klękajcie. Nie wiem czy on sam czy może jego żona ma taki gust, ale dla mnie to tak troche "wieś śpiewa I tańczy".

0

Nie przepadam za Cr7 ale klasa sama w sobie. Pewnie i tak znajdzie się cała banda dzieci którzy będą twierdzić że nie jest decydujący. W tym roku złota piłka przyznana Messiemu to będzie kpina.

0

Rozumiem że nazywając Rafaela Marqueza latynosem również uwłaczam jego godności???

0

BadNews
Dokładnie ,tylko jest to walka z wiatrakami. Ludziom ciężko włączyć samodzielne myślenie I odciąć się od wylewającej się zewsząd propagandy poprawności.Wywiesze jutro flage,debile powiedzą faszysta,przepuszcze kobietę powiedzą szowinista ,powiesz murzyn to jesteś rasista...

0

mniszard
Od kiedy słowo "murzyn" w j.polskim ma negatywne konotacje? Tylko poprawni politycznie debile tak uważają. Jak go nazwać Afro-Francuz? Ludzie ogarnijcie się bo lewacka propaganda zrobi wan kompletną sieczkę z mózgu...

0

Zgadza sie za kadencji Laporty ale w duzej czesci dzięki kontaktom Rosella. Przypomnijmy ze Laporta bardziej chciał na CN zobaczyć Beckhama, chyba wszyscy się zgodzą że z perspektywy czasu że sprowadzenie Roniego było o wiele lepsza opcja.

0

Naprawdę wzieliście słowa Juliana na poważnie? Przecież bije z nich ewidentny sarkazm i to bardzo mocno uwypuklony...Angielskie powiedzenie mówi ,że sarkazm to najniższa forma dowcipu ,za to najwyższa forma inteligencji...

0

Gratuluje tym postem osiągnąłeś swój cel zaraz otrzymasz wiele plusów od małoletnich hejterów Ronaldo.

0

Nie wiesz ze wiekszość to gówniaratwo i kibice sukcesu,którzy każdy inny wynik niż 4:0 uważają za tragedie...

0

Wszystko źle ,wszystko nie tak.Ile tu malkontentów, którzy już teraz doskonale wiedzą jak się sprawy bedą miały za pół roku. Fcb zawiera porozumienie z Ter Stegenem to marudzenie i szydzenie co to za umowa którą można zerwać w kazdej chwili,a jaką mieli do ku... nedzy zawrzeć? Oczywiście jakby nic nie zrobili to w co drugim komentarzu gamonie utyskiwaliby nad tym iż zarząd nic ie robi. To samo w przypadku Valdka. Chce przekonywać źle , nie przekonywał też źle... Naprawde ciężko mi pojąć taką postawę ktora łączy w sobie czystą ,nieskazitelną głupotę, wieczną roszczeniowość i malkontectwo, a to wszystko okraszone brakiem jakiegokolwiek obiektywizmu.
Czasem wydaje mi sie że według niektórych użytkowników Rosell odpowiedzialny jest również za głód w Afryce, konflikty na Bliskim Wschodzie ,złą pogodę oraz wiele ,wiele więcej...

0

świetnie że Barca ten mecz wygrała ale był to zdecydowanie najnudniejszy wczorajszy pojedynek. Szczerze to dostaje torsji i mdłosci ogladajac klepanie Xaviego z Iniestą (który jest zdecydowanie pod formą).
Młody Bartra zagrał wyśmienicie,mam nadzieje ze nie wroci z automatu na ławe jak wykuruje sie Javier.

0

Hiszpanie napadli Polaków w przewadze ze sprzętem. Co nie zmienia faktu że Śląsk dał ciała przewożąc swoje najważniejsze flagi w śmiesznej obstawie na gorącym terenie, potem robiąc z siebie ofiary...
Nawet ich najlepsze zgody Wisła I Lechia przyznały że to była parodia.



0

Nie można podejść do tego racjonalnie I w miare obiektywnie? Faul był to fakt,ale nie jest tajemnicą że Brazylijczyk lubi dodać wiele od siebie I w tym wypadku tak było.

0

Zapewne dostał wstrząśnienia mòzgu po tej "petardzie". Faul był ale nie dramatyzujcie.

0

Endu
To Ty chyba "uderzenia a jape" nie widziałeś. Neymar zrobi sobie opinie aktora I będzie kiedyś tego żałował. To tak jak w bajce o chłopcu ,który krzyczał wilk...

0

Litosci... przecież w tym wypadku padł jak rażony piorunem ,zachował się zupełnie nieadekwatnie do odniesionych "obrażeń". Nikt się na niego nie uwziął, to jest męska gra, Alves przesadził z machaniem rękami ,ale Neymar ostro w tym wypadku przyaktorzył.

0

Atmosfera I doping na CN w porownaniu do tego co dzialo sie na Vincente Calderon to nieporozumienie. CN rowna Sie 100% piknik...

0

Xavi jest niestety mistrzem w wynajdywaniu tego typu utrudnień i zawsze chętnie dzieli sie swoimi obiekcjami z prasą. Generał to pilkarz genialny ale czsem mógłby sobie darować. On i Busi powinni raczej zastanowić sie nad swoim wczorajszym wytepem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?