1

Jest tylko jeden problem. W Realu jest krótki kaszel. Zakładasz białą koszulkę to godzisz się na oddanie 50% praw do własnego wizerunku dla klubu i koniec. Tutaj gwiazdeczki zarabiają najwięcej na świecie ale żeby związać koniec z końcem muszą jeszcze kosić 100% z reklam itp.

1

To się nazywa "mieć ciastko i je jeść", czyli zachować wszystkie legendy do emerytury i zarazem ogrywać młodzież. Zwolennicy tej "teorii" nie potrafią w logiczny sposób jej wytłumaczyć innym ludziom( bo się nie da), uwielbiają za to na wszystko wokół narzekać ;)

3

Song przebił głupotą Pepe na tym turnieju . Brawo aby to osiągnąć naprawdę trzeba się postarać. Jego czas w Barcelonie dobiegł końca. Kiedy grał w miarę przyzwoicie to zwiedzał trybuny. Potem to już dramat. Jest za wolny,mało zwrotny i mam wrażenie jakby gra na Camp Nou sprawiała mu ogromny trud.

0

Akurat Ronaldo i Romario nie mieli zbyt dużo czasu aby się zadomowić w Barcelonie. Romario spędził 1,5 roku a Ronaldo tylko rok w stolicy Katalonii.

0

Opchnąć tą łamagę komukolwiek będzie nie lada sztuką. Ajax już dostał nauczkę i nie będzie sponsorował jego kolejnego sezonu na trybunach Areny.
Wszyscy zachwycają się jego techniką a ja mam alergię na tego zniewieściałego wymoczka. W każdym meczu jakim grał na CN przynajmniej kilkanaście razy tarzał się po murawie,lądując na niej od byle podmuchu. A ten paluszek ,który pokazywał kibicom to może sobie wsadzić w... ucho ;) Czym prędzej go oddać nawet za worek piłek.
Tylko jak widać nie ustawia się po niego duża kolejka chętnych.

0

"Po owocach ich poznacie". Nie za bardzo lubię komentować pogłoski i spekulacje prasowe. Wiadomo ,że Barca pracuje nad paroma wzmocnieniami, ich wartość będzie można dopiero ocenić po sezonie.
Mi również nie do końca leży odejście Xaviego. Ale jak zmiany to zmiany a nie tylko korekty. Xavi to generał tiki-taki. Owy system skostniał ,stał się bardzo przewidywalny itd... Być może taki wstząs jest potrzebny. Być może to za dużo. Ja jestem nawet w stanie poświęcić jeden sezon aby ogrywać młodych w składzie. Gdyby tak od zawsze się pieszczono do emerytury z niektórymi ikonami to dziś nie byłoby Iniesty ,Xaviego i innych.

3

Brak zmian źle, zmiany są źle bo nie takie itd... norma.

0

Walczyć Mocium panie będziemy o Ligę Mistrzów, tylko nie wiem co to te "óczócie".

1

Będzie to błąd ,bo tu nie chodzi już o personalia a dobre imię klubu.

2

Oby czym prędzej zarząd poszedł w ślady Realu i wystosował odpowiedni komunikat a jak trzeba skierował sprawę na drogę sądową. Co jak co ale Florentino nie daje sobie wchodzić pismakom na łeb. Jest kilka innych klubów ,które maja łapy brudne od interesów związanych z mundialem 2022 np. PSG. Ps.Łykacie jak pelikany wszystko co wysmarują pismaki ,oby tylko ponarzekać...

10

Tylko czekać na hasła typu towarzyszu Laporta wróć. Niczym komuno wróć. Dalej proletariusze łączcie się i do boju! Niech się grzeją klawiatury.
Kur... nikt nie pomyśli ,że może czas na świeża krew...

1

Jak zawsze z humorem i przekąsem ;) Dobre
Ps.zaraz się zacznie utyskiwanie nad losem Xaviego. Żeby było śmieszniej pewnie będą to te same osoby ,które parę dni temu pomstowały dlaczego Fabs a nie Xavi ;)

0

W sumie masz rację. Pep nigdy w żadnym wywiadzie ani wypowiedzi nie mówił o chęci pozbycia się Pique,Villi,Fabsa i Alvesa. Prasa musiała znaleźć jakiś "powód" na rozbrat Guardioli z klubem.

0

By może ,nie znam szczegółów. Ja natomiast znalazłem taki wycinek prasowy z The Telegraph który kieruje do Ciusa.
"Barcelona coach Pep Guardiola has insisted that he remains desperate to sign Arsenal captain Cesc Fabregas, but has said the final decision rests with the north Londoners"

0

Tak z ciekawości zapytam skąd wiesz ,że Pep nie chciał Fabsa w FCB. Fakt nie chciał go po roku gry na CN. Tak jak było z Ibrą i innymi . Pod tym względem Guardiola był mistrzem świata , najpierw zabiegać o zawodnika a po chwili go sprzedawać.
Być może masz rację , chciałbym tylko abyś uchylił rąbka tajemnicy skąd posiadasz takie informacje bo ja w internecie nic na ten temat nie znalazłem.

0

Zgadzam się,że sytuacja była kontrowersyjna. Niemiec padł jak rażony piorunem bo lekkim zahaczeniu. Tylko dopóki nie będzie asekuracji wideo przy decyzjach sędziowskich w takich sytuacjach reputacja tego idioty mu nie pomaga. Taki Pepe musi uważać bardziej niż inni. Niesprawiedliwe? To tak jak z Busim czy Neymarem. Sędziowie też ludzie i pamiętają takie "występki"czyli aktorzenie,zbytnia brutalność itd.

1

Na reputacje kompletnego kretyna a zarazem błazna pracował ciężko przez lata.

1

Rzeczywiście różnice między absolutnym topem świata a resztą zostały nieco zatarte na przestrzeni ostatnich nastu lat. Mimo wszystko ja i tak będę obstawał przy swoim ,że Argentyna miała ogromne szczęście losując takich a nie innych rywali. Z całym szacunkiem do Nigerii,Bośni czy nawet Iranu są to jednak zespoły ,które co najwyżej mogą ukraść punkt i sprawić niespodziankę, bo urwanie 3 to dla mnie czyste sci-fi. Takie Niemcy mają za to konkretną przeprawę w swojej grupie i od samego początku będą musieli zacząć z wysokiego c. Podejrzewam ,że gdyby Argentyna trafiła do grupy B w miejsce Hiszpanów to z taką grą podzieliłaby ich losy w starciu z "Pomarańczą".

2

Leo mając takich "ogórasów" w grupie powinien do 1/8 przystępować jako król strzelców. Jak będzie zobaczymy. Tak czy inaczej ciężko sobie wyobrazić łatwiejszą grupę. Nie chce wyrokować po pierwszym meczu ale wypadli bardzo słabo żeby nie powiedzieć żenująco. Może się rozkręcą ,może nie. Z taką grą przy konfrontacji z Niemcami powtórzy się wynik z ostatniego mundialu.

1

Dokładnie Szanowny Julianie. Messi jak i cała Argentyna zaprezentowała się wyjątkowo słabo. Dostali najsłabszą z możliwych grup więc awans maja pewny. Z taką grą to ja im wróżę co najwyżej ćwierćfinał. Pomijając słabiutki wytęp Argentyny pomyślałem sobie ,że gdyby istniała dawna Jugosławia to byliby jednym z największych faworytów turnieju.

0

Dokładnie , pełna zgoda,wreszcie wyważony komentarz a nie szczeniackie ujadanie.

0

Umowa totalnie spiep... Pep nalegał aby czym prędzej Fabs zawitał na CN. Panowała paranoiczna atmosfera sprowadzenia go za wszelka cenę... no i teraz są konsekwencje.

12

Bojan wiecznie młody... Bojan wieczny talent.

0

Wybacz Cillessen to gwiazda Ajaxu ;)

0

Trudno jednak nie zauważyć faktu ,że w Hiszpanii gra 65% składu Barcy, a Del Bosque kopiuje styl FCB. Nie wiem skąd ta frustracja ja tam się ciesze bo byłem neutralny. Dla mnie sie liczyła,liczy i będzie liczyc tylko jedna repra ta bialo-czerwona.

0

Brawo Mechaniczna Pomarańcza! Brawo młody Blind! Skromna reprezentacja Ajaxu (Cillesen,Blind,Veltman) ale zawsze ;) Skostniała, przeciążona starymi gwiazdami Hiszpania została rozerwana na strzępy.To też jest lekcja dla FCB.

3

Ciekawe ile razy Dos Santos musi trafić do siatki aby wreszcie uznano gola? Kpina,absurd,kuriozum! Leśne dziadki z Fifa odbierają mi póki co całą radość z oglądania meczy! ŻENADA!

0

Sami spece od marketingu. Fakt umowę spieprzyli. Tylko pamietajmy jak ciężko go było wyjąć z Arsenalu.Pep nieustannie naciskał aby go sprowadzić. Ten to ma nosa do transferów nie ma co...
Była to niekończąca się telenowela z Ceskiem. Z tąd ta niekorzystna klauzula.
Obecnie Fabs chciał odejść tylko na wyspy. Tam każdy jest świadomy klauzuli zawartej w jego kontrakcie. No i dlatego mamy cenę jaką mamy. Już przestańcie ujadać! Jeden po drugim powtarza wyswiechtane slogany...

2

Kolejny zawodnik ,który robi (za przeproszeniem) z mordy cholewę. Nic bym mu nie miał do zarzucenia gdyby się nie zarzekał,że nigdy nie założy koszulki niebieskich. Rozumiem ,ze nie mógł przewidzieć przyszłości ale trzeba być poważnym mężczyzną i brać odpowiedzialność za swoje słowa i czyny. Bo inaczej jest sie zwykłym kłamcą i hipokrytą.Lepiej mówić mniej niż potem świecić ślepiami. Panie Fabregas czasami milczenie jest zlotem.

0

Co do transparentności Pana Laporty to nie był bym taki pewny. Jak już pisałem powyżej. Barca zrobiła błąd ściągając Neymara. Trzeba było olać ta bandę skorumpowanych Brazoli i kupić kogoś innego. Od tego rozpoczęły się wszytkie problemy Barcy ( Urząd Skarbowy itd…)
Laporta dlatego tak zażarcie walczył z Madrytem bo zbijał na tym punkty polityczne. Co do wtrącania się w transfery to nie chce tego komentować bo wszystko opiera się tylko na pogłoskach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?