Stoiczkow
Dołączył/a: sierpień 2012
35 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Cytat ze strony poświęconej Bayernowi: Karl-Heinz Rummenigge powiedział, że doniesienia płynące z Hiszpanii są "śmieszne".
10
Jak najbardziej się zgadzam. Dodam tylko, że hasło "Laporta wróć" kojarzy mi się z "Komuno wróć". W jednym i w drugim przypadku jest tak jak napisałeś, widzi i pamięta się to co się chce pamiętać.
2
Twoje komentarze są odświeżające kiedy człowiek zaczyna się dusić oparami absurdu, głupoty, politycznie poprawnej nowomowy często prezentowanej w postach.
Bardzo celna i trafna ocena rzeczywistości. Nic dodać nic ująć.
1
off-topic
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony meczem Legii z Celticiem. Wbrew moim oczekiwaniom jest to mecz ciekawy w którym naprawdę sporo się dzieje. Na polskim podwórku nie zaliczam się do kibiców Legii ale... chapeau bas !! Atmosfera fenomenalna. Bardzo dobra frekwencja, ok. 85% na biało z barwami, dobry i głośny doping. Brawo! Niech po tylu latach wreszcie ktoś zaprezentuje Polskę w CL. Szansa jest spora.Ps. Kij w oko hejterom wszystkiego co polskie.
20
Naprawdę nie rozumiem dlaczego Pedro jest tak nielubiany. Dla mnie ciężko sobie wyobrazić równie wartościowego rezerwowego, który nie marudziłby jak będzie siedział na ławie. Trochę obiektywizmu. Kogo chcecie na ławkę Reusa, Aguero ?
6
Barcelona celuje w defensorów, którzy zdecydowali się utrwalić swoją miłość do (obecnych/byłych) klubów stosownym tatuażem. Pozyskaliśmy już Mathieu który przyozdobił swoją łydkę nietoperzem oraz numer z jakim występował w Valencii. Teraz według doniesień prasy celujemy w Aggera który swoją miłość do obecnego klubu również utrwalił na skórze, tatuując na dłoni pierwsze litery słynnego hasła "you'll never walk alone".
2
Uff...Dzięki Bogu. Już się zaczynałem bać, że ten drewniak zawita na Camp Nou.
Powszechnie nielubiany Mathieu jest obecnie zdecydowanie lepszy od Belga.
0
Zgadzam się i pozdrawiam.
0
hmm...może rzeczywiście L.E chce Busiego przesunąć bardziej do przodu a na DP zostawić Mashe i Songa? No cóż zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.
Mnie osobiście Roberto zupełnie nie przekonuje ,z kolei jestem wielkim fanem talentu Rafinhi i dzięki takiej sytuacji będzie dostawał dużo szans na grę.
1
Ajax oglądam regularnie. On tam rzeczywiście gra w podstawowym składzie ale jako lewy obrońca a ostatnio jako defensywny pomocnik. Bardzo lubię tego zawodnika i nie chcę aby podzielił los Songa.
0
Biedny ten Ajax, co roku wyprzedaż. Gdyby przez 5-6 lat nie pozbywali się najlepszych wychowanków mieliby szanse znowu dołączyć do europejskiej czołówki.
Blind to przyzwoity zawodnik, który może zrobić większą karierę niż jego ojciec. Tylko czy Barcelonie potrzebny jest zawodnik 3w1(LO,DP, ŚO) Myślałem, że czasy kombinowania odeszły w niepamięć i zawita do na stoper z krwi i kości. Jak już chcą wychowanka Ajaxu to niech się starają o Janka z Totków.
Jeżeli chcą z nim tak kombinować jak z Songiem to ja nie chcę aby temu zdolnemu piłkarzowi łamali karierę.
1
To pewnie za te "dużo błędów" dostał w tamtym roku nagrodę dla najlepszego defensora w Premier League.
0
Uprzedziłeś mnie tym postem. Mam nadzieję, że nie kupią rudego + 3w1 Blinda. Gość nominalnie grał na lewej obronie został przesunięty na DP(gdzie spisuje się dobrze), na stoperze gra z braku laku.
Ja nie wierze w te doniesienia. Barca ma już za dużo złych doświadczeń w przekształcaniu defensywnych pomocników na stoperów. Ostatnim takim eksperymentem był Song. Jak się to skończyło dobrze wiemy ze szkodą dla zawodnika i dla zespołu.
1
W tekście wszytsko się znajduje ale za przeproszeniem tumany czytać ze zrozumieniem "nie umiom".
3
"browar pozyskał prawa do regionalnego wykorzystywania własności FC Barcelony." Ale i tak ciągle "bystrzaki" ujadają na temat loga na koszulkach.
0
Jako fan Ajaxu podpisuje się pod tym co napisała silver912.
0
Myślę że piłka nożna, mimo iż wykonanie tego fachu przez polskich piłkarzy w polskich klubach mogłoby temu przeczyć.
2
Fakt wstyd jakich mało przegrać z amatorami. Wiesz taka specyfika żylety i fanatyków, że jadą z dopingiem niezależnie od tego co się dzieje na boisku. Ale fakt parę "ciepłych słów" mogliby pocisnąć bo się należy ;)
0
Tak wygląda doping nie wiem o co Ci chodzi. Akurat doping jest na wysokim poziomie.
0
Nie ma co ten cały Berg rzeczywiście dał "jakość gry" dla Legii. Myślałem, że gorzej niz rok temu być nie może...a jednak. Wstyd i żenada przegrają z fryzjerami,hydraulikami i murarzami.
2
Tez mam taką nadzieję. Chyba nie mógł trafić w lepsze miejsce aby w miarę regularnie grać i nabrać doświadczenia w europejskich pucharach.
0
A ja mu życzę powrotu do formy! Bo szczerze to ostatni sezon w jego wykonaniu nie należał do najbardziej udanych. Niemniej jest to gość inteligentny co wnioskuje po kilku wywiadach jakie miałem przyjemność przeczytać. Pamiętam, że zaimponował mi przed Euro 2012 bo wiedział zdecydowanie najwięcej o Polsce i jej historii.
Dodam że zrobił progres w zachowaniu na boisku i już praktycznie nie symuluje, co mnie osobiście cieszy niezmiernie.
2
Skąd informacja? Byłaby to wyśmienita wiadomość. Jan +Mathieu to bardzo dobry duet do wzmocnienia obrony. Jan podstawka , Mathieu z Bartrą jako druga para. Mam nadzieję, że się wreszcie doczekam byłego kapitana Ajaxu w Barcelonie!
4
Dokładnie. Dla mnie Zubi robi kawał dobrej roboty w tym okienku. pozdrawiam.
3
Mourinho już kiedyś w podobnym tonie wypowiedział się na temat Leo. Jest to showmen, który uwielbia skupiać na sobie uwagę odciążając tym samym drużynę.
Jego się kocha albo nienawidzi. Trzeba jednak przyznać, że już któryś raz potrafi zachować klasę i wesprzeć swojego byłego "przeciwnika" słowem, kiedy ten jest pod obstrzałem ze wszystkich stron.
Jest Mou-trener i Mou-człowiek.
3
Ja myślę że ma na to wpływ system oceniania komentarzy wywołujący potrzebę zaostrzania retoryki, bycia extremalnym aby się przebić w gąszczu komentarzy no i zostać za to wynagrodzonym pozytywnymi ocenami.
15
Dajcie już spokój z tym Zunigą. Naprawdę tak trudno odróżnić ostre wejście w walce o piłkę od debilnego zachowania nie mającego nic wspólnego z piłką?Rozumiem , że musiałby mu odgryźć rękę żeby "zasłużyć" na karę bo ta jest przez niektórych liczona dotkliwością obrażeń. Suarez tym ugryzieniem przekroczył Rubikon. Nic sobie nie robił z poprzednich sankcji, śmiał się prosto w twarz do kamer dla organizacji piłkarskich i ludzi ,którzy potępiali jego zachowania. Jest takim bezczelnym idiotą , że zrobił to na najbardziej medialnej imprezie świata. Potem łgał w żywe oczy. Mimo iż dziesiątki ujęć pokazywały prawdę. Dlaczego? Bo miał wszystkich i wszystko w d... Myślał, że znowu pogrożą mu palcem i praktycznie na tym się skończy, no ewentualnie kilka lub kilkanaście meczy zawieszenia.
Wyraził skruchę przymuszony przez Barcę co też jest żenadą.
Dlatego sięgnięto po tak srogie sankcje. Bo to jest przypadek ekstremalnego kretynizmu.
Albo się nauczy teraz albo nigdy i na zawsze pozostanie kretynem.
2
Powiem jedno TEVEZ !!!
0
Tez tak sądzę. Mam również nadzieję, że jak zdobędzie upragniony puchar to zaangażowanie nie siądzie mu całkowicie.
4
Ach te smaczki wypływające z miłości sąsiedzkiej ;)
Ja tez mam nadzieję, że Argentyna udźwignie ciężar i zagra najlepszy mecz na turnieju.