0

Riv

staram sie po prostu prowadzic polemike z osoboami piszacymi komentarza:) uwazasz ze nie powinienem?jesli tak to przepraszam,usiade grzecznie na ogonku i bede sluchal kiedy starszy pies szczeka :)

a co do "nadmuchiwania balonika"- naprawde nie to bylo moim celem, chcialem jedynie pokreslic w czym widze szanse na lepszy sezon...

tak moja tylko jeszcze drobna konkluzja: żałuje ze umiescilem ostatni pragraf w tekscie, poniewaz wiekszosci osob zostaje w glowie tylko ptymizm w nim zawarty. Zapominaja o analizie w ktorej staralem sie rzeczowo podejsc do problemu , punktujac co sie zmienilo na plus w druzynie! no nic ale prosze mi wybaczyc, błąd debiutanta :)

0

mam wrazenie ze niewiele osob przeczytala moj fellieton ze zrozumieniem :) mial byc on subiektywny (jak to felietony), mial tez trącać optymizmem :) ale przede wszystkim mial na celu pokazac w czym jestesmy lepsi niz rok temu, i czemu mozemy nawiazac walke z tuzami brytyjskiej Premiership!! pozdr

0

bexley

"gdzie wiele nazwisk brzmi dość egzotycznie", czyli nie wszytkie, a część z nich, jak np. Cavalieri, Dossena, Scott Sinclair, Franco Di Santo: )aczkolwiek za chwile kazdy moze stwiedzic ze od wielu wielu sezonow zna tego czy owego zawodnika :) niemniej dla mnie sa oni dosc egozotyczni

0

zapomnialem dodac, że to moj debiut dziennikarskie (moze nadmierny patetyzm,ale raz sie debiutuje), wiec przyjmuje krytyke, zwlaszcza konstruktywna, z pokora :)

0

Cuban

Artykuł miał na celu wypunktowanie czemu Barcelona ma o wiele większe szanse w Lidze Mistrzów, zwłaszcza z Wielka Czwórka, niż w poprzednim sezonie, dlatego wymieniłem po kolei to co się polepszyło! a forma na fazę pucharową, to jest coś, o czym mi ciężko by było teraz pisaćJ nie da się tego przewidzieć&

m_o_z

W pierwszej wersji artykul zaczynal się slowami :Wiem, że artykuł wywola polemikę, i tak jest jego cel J Wiec bardzo się ciesze ze tak polemika ma miejsce!

Co do długiej lawki: która drużyna w Europie ma 7 zawodników na europejskim poziomie? bo wg mnie każdego z grupy Xavi, Iniesta, Toure, Hleb, Keita, Guddy, Busquets można uznać za takiego. Nawet jeśli wyłączyć młodziana to pozostaje 6. a co do kontuzji Iniesty bądź Xaviego, to nie ma drużyn które potrafią dobrze funkcjonować bez sojego Mózgu! Czy drużyny brytyjski funkcjonują bez Gerarda (ost mecz z Atletico- zszedł i wszystko się rozsypało), Lamparda, Cesca czy C. Ronaldo?

Zgodzę się co do linii ataku, ale należy pamiętać jeszcze o możliwość przesunięcia do ataku iniesty!

W jedności siła- tak odpowiem na temat wychowanków. Oni są o wiele bardziej związani z klubem niż zawodnik zakupiony!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?