The Nameless
Dołączył/a: lipiec 2013
Warszawa
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nagle mnie olśniło! Oni dziś po prostu przegrali, bo Fifa w zamian za poddany mecz zaoferowała im zdjęcie sankcji!To takie oczywiste, tak naprawdę mogli dziś zagrać magicznie i zachwycać kibiców na całym świecie jak to zwykli czynić! Ah miło pomarzyć :) czas chyba spać bo dziwne rzeczy przychodzą do głowy, siemanko ludziska!
0
Po ogromnej załamce od razu po meczu jak i w trakcie, trochę ochłonąłem, ale nadal mam żal do zawodników. Wiem, że Atleti zagrało bardzo dobrze fragmentami, ale to nie tłumaczy "zaangażowania" naszych zawodników, dużo więcej spodziewałem się po Messim, niektórzy wyglądali jakby ten mecz ich przerósł i pogodzili się z wynikiem. Przed dzisiejszym meczem startowaliśmy z pozycji przegranej przez tego gola na wyjeździe, dlatego sądziłem, że podejdziemy do niego jak zwycięscy. Chyba się jednak przeliczyłem. Pozostaje kibicować dalej i mieć nadzieję, a co do Taty, dajcie mu czas, przynajmniej rok, dwa więcej, zrobił więcej niż większość by się po nim spodziewała na początku sezonu. VeB
0
To nie jest do końca mecz, ale sądzę, że zainteresuje Cie film "Barca mes que un club" http://www.ekino.tv/film,fc-barcelona-wiecej-niz-klub-more-than-a-club-2006,5706.html ;) Pozdro
0
Jak widzę będę się powtarzał, ale zablokujcie proszę te komentarze..
0
Martino wyglądał jakby myślał co powiedzieć na konferencji :D .
0
Chyba każdy przyzna, że dziś nie wygląda to dobrze (mówi optymista). Nie widzę "tego czegoś" dziś w grze Barcy, dodatkowo nie widzę tego, co widać w praktycznie każdej drużynie, czyli ogromnego zaangażowania. To już nasi bardziej o piłkę ze szkotami walczyli. Zostaje wierzyć w zwycięstwo, VeB.
0
Człowieku, przecież w piłce wszystko może się zdarzyć, dużo też zależy od dnia, nie postawiłbym całego majątku nawet gdyby Barca zdobyła potrójną koronę i w lato grała sparing z np Wisłą. Oni mówią, że każdy mecz to finał, ale naprawdę chcesz wierzyć, że z takim samym nastawieniem zagraliby z Realem?
0
Cóż Martino przynajmniej nie wykręcał się sędzią, tylko powiedział otwarcie, że coś mu nie wyszło ;) .
0
Za tydzień na pewno wygramy ;)
0
Droga redakcjo, następny mecz ponoć według stronki mamy z City i właśnie trwa, wnoszę o poprawę :) .
0
Zajebiście!
0
Serio Cie obchodzą te minusy ziomek? Bez spiny oglądaj meczyk i delektuj się golami ;) VeB.
0
Brawo Kapitanie :) , Droga Redakcjo lepszego zdjęcia dać nie mogliście :D
0
Nie mam pojęcia czy zrobił coś dla siebie, ale wiem, że zrobił coś dla Barcy i póki co wystarcza mi to żeby ocenić go na pewno bardziej pozytywnie niż negatywnie jako prezesa. Co do sprawy to zajmie się tym sąd, opamiętajcie się ludzie równie dobrze mógłbym niektórych z Was oskarżyć o przemyt mydła dla Azerbejdżańskiej mafii i co, też mielibyście iść przez samo oskarżenie siedzieć?;) Pozdro
0
Póki co brakowało intensywności w pierwszej połowie i szczęścia w drugiej...
0
Panowie i Panie, proszę Was wskażcie finałową 10, bo nie mogę nigdzie znaleźć :( dzięki z góry.
0
Zauważyliście ogółem w jak przyjaznej atmosferze zawodnicy żegnali się po meczu? Zdaję sobie sprawę, że to niemożliwe, ale wyglądało jakby się ugadali na remis :D .
0
A dajcie spokój Panowie siedzialem z kumplami i wszyscy nagle grobowa cisza i takie załamane "Nosz ja pie*dole". Serce w gardle i przewroty żołądkowe (sry za wulgarność, ale sytuacja tego wymagała).
0
Jak czytam Wasze wypowiedzi tego typu drodzy Cules to raduję się prawie tak jakbym oglądał bramki drużyny. Czuję się zaszczycony, że są ludzie tacy jak ja, czują Barce i w takich chwilach szczerze dumny, że będę mógł z Wami prowadzić dyskusję w przyszłości jak i teraz ;) WIELKI SZACUN!
0
Podejrzewam, że parafrazowałem, bo dokładnie nie pamiętam tych słów(z pamięci mniej więcej wydaje mi się, że było tak) więc to nie był cytat jeśli się nie mylę :D .Ale dzięki za czujność ;).
0
Parafrazując pewnego komentatora angielskiego: "Look at the pace, look at the speed...look at the touch, the control... and then... the finish.." oczywiście wiadomo o kim ;) .
0
Wywiady z Martino praktycznie zawsze dobrze się czyta :) .
0
Uśmiech Taty dla Alexisa-bezcenne :)
0
Propo Messiego chciałem się tylko z Wami Cules podzielić tą perełką :)
0
Spoko składzik, ale widzę pomijasz najskuteczniejszego napastnika - Pedro :D
0
Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie to jest naprawdę niespodziewany news (jako że nie znam się aż tak jakbym chciał nie doceniłem naszego Pedro pod wpływem skuteczności jak widać).
0
Wesołych Świąt ludziska,oby Wasze dzieci grały w La Masii :D
0
Sorka za offtop ludziska, ale zauważyliście jak z trola Miki zrobił się inteligentną osobą o wysublimowanym poczuciu humoru,który nie każdy dostrzega?Nie znam gościa, ale poczytałem jego wywiady na fb i nie moge po prostu :D pozdrawiam
0
Sorka za lekki offtop ,ale polecam zajrzeć na stronę realu, możemy tam zaobserwować ten sam,jednak inny wywiad z Zubim. Idealny przykład propagandy niczym z czasów okupacji :)
0
Wiadomo,że nie każdemu podpasują oceny,ale osobiście podoba mi się to,że po przeanalizowaniu gry przez Redakcję zostały one znacząco (moim zdaniem) zmienione.Dobrze jest wiedzieć, że napisane komentarze w przyszłości będą brane pod uwagę.Co do ocen,ekspertem nie jestem,ale mimo wszystko sądzę,że Valdes na te 6 zasłużył za grę "bez zarzutu", a Tello (którego może jednak lekko faworyzuję) nie zagrał dostatecznie długo, by uzyskać jakąś ocenę(albo po prostu nie był widoczny i nie mam racji :P )
Pozdrawiam