0

Trzeciak?

0

Ile można komentować o panence i ruchu bramkarza?

10

Mimo całej otoczki i ogólnej atmosfery jaką ma Euro, to człowiek z przyjemnością obejrzy w nocy CA. Argentynę oglądam najchętniej zaraz po naszej reprezentacji.

1

Przecież by nas zjedli. Z takim Messim i obecną formą Niemców, Argentyna to najlepsza reprezentacja na świecie.

12

Ronaldo cały mecz gra i bez gola, Messi wchodzi w 2 połowie i hattrick :D.

0

Wiecie może co z informacją o przyszłości Zlatana?

0

Chodzi o słowa i deklaracje, jeśli Twoje słowo do aktualnych fanów jest dla Ciebie warte tyle co funt kłaków, to sory, ale nie zasługujesz na szacunek robiąc z gęby cholewę.

2

Też bardzo lubię Pepa, w końcu to Cule z krwi i kości, ale czy bezsprzecznie?

0

Navas za Oblaka, Iniesta za Rakiete i Koke? za Modrica.

0

Kibicując Barcelonie i podziwiając ich grę na przestrzeni ostatnich lat ciężko jest zadowolić się takim marnym półfinałem.

0

Też trochę mi ich tu brakuje, ale z drugiej strony można wziąć Kowalskiego, który przeniósł się do innego klubu i wartość z 15 tys skoczyła mu na 500 i procent masz niesamowity.

0

Nie wiem, czy dokładnie tych pytań chcesz użyć w pracy, ale jeśli tak, to w niektórych zmień nieco treść np. w pytaniu o oglądalność możesz po prostu zamiast tylko ligę mistrzów dać samą odpowiedź liga mistrzów, dodać, opcje że nie ogląda, nieważne jak głupio brzmi. Wiem, że to takie pierdoły, ale u mnie promotorka się czepiała tego typu rzeczy ;) .

1

Mecz słaby jakby grał Real vs Real.

4

Takich kibiców z pocałowaniem ręki bym dał do Realu czy City. Za darmo.

0

1

Czepiasz się.

0

Podaj dokładniej te wyniki, to u buka postawie ;) .

0

Nie na tym polega sport, wiadomo, że chce się zawsze wygrywać, ale się tak nie da, jeśli wolisz zwyzywać piłkarzy, którzy co tydzień średnio przynoszą Ci tyle radości (jeśli jesteś naprawdę takim kibicem), niż zareagować jak człowiek wiedząc, że zdarza się przegrywać i nie można wyprzedać przez to połowy składu, to nie nazwałbym tego "kibicowaniem".

0

Słynny Ból D**y? :D tak..

0

Zaangażowanie, grali dobrze większość czasu, mieli pecha, tyle, zdarza się. Martwić się będziemy jeśli nic nie wygrają pod koniec sezonu, chociaż osobiście nie będę załamany jak będą zostawiać serducho na boisku, nawet jak przegrają.

4

Trochę odjechałeś z tą większością, żaden trzeźwo myślący kibic nie będzie wieszał psów na zespole po sezonie trypletu, a nie pamiętać Puyola? Rozumiem, że kibice są coraz młodsi, ale chyba znamienita większość jeszcze kojarzy Tarzana, nasze Serce przez lata ;) .

3

1

2

Zatkało mnie przy Jego wczorajszej "podwójnej" paradzie, ale mimo wszystko mam dziwne wrażenie, że Bravo wyjąłby te bombę Arsenalu po której padł gol. Chociaż z kolei nie sądzę żeby wyjął to co Ter Stegen. Naprawdę mamy dwóch topowych bramkarzy.

0

0

http://magiafutbolu.pl/img.php?id=27668
Chyba wiedzą, że są za dobrzy na naszą marną lm :D .

3

Zobacz artykuł z ocenami za mecz z Arsenalem.

0

Mówiąc językiem "internetowym" - marne prowo. Pełno takich trolli pod np. filmikami na youtube. Współczuję jego dolnej części pleców.

1

Winszuję !

1

Z tego "typu" piłkarskich gier polecam także New Star Soccer i Kicks Online, czy Football Superstar.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?