0

Barcelona chce zachęcić inne drużyny do gry ofensywnej i daje im pole do popisu :D . A tak na poważnie nieźle Eibar dziś gra.

0

No nie, Zidane nie klaskał po strzale Ronaldo, czyżby problemy w szatni?

3

Nie lubię krytykować Gomesa, bo często jest w moim odczuciu kozłem ofiarnym, ale dziś wygląda naprawdę biednie.

0

PIQUEEE!!!

33

To jest poranny przegląd pracy, nie nocny, nie wszystko musi być wszędzie tak jak na innych stronach, a wydźwięk wypowiedzi jest dość bezczelny. Zawsze możesz przeglądać go tam, skoro pojawia się kiedy Ci pasuje.

0

Ruski Acestream- Messi... Znaczy się Coutinho.

0

z początku myślałem, że to Messi się zastawił o.O

20

Niesamowite ilu zawodników łapie formę w tym sezonie, mam przeczucie, że to zasługa naszego Treneiro, najpierw Alba, Umtiti, Roberto, praktycznie cała pomoc, ostatnio nawet Gomes coś pokazuje. A teraz jeszcze Verma się odbudowuje? Jeśli Pique złapie formę, a Suarez ją utrzyma, to może pykniemy jakiś rekord punktowy w lidze?

0

Pewnie nie do końca wpisze się w Twój gust, ale jeszcze Thor Ragnarok o dziwo zrobił na mnie duże wrażenie, mimo, że jest to raczej typowo Avengerowy film. Świetny humor, cały film odbiera się jako przyjemną przygodę, audiowizualnie z takim budżetem musiało wyjść dobrze. Polecam, mimo, że sam nie jestem wielkim fanem tego typu produkcji.

0

Brawo Celta!! Tego mi dziś tylko brakowało .

7

No cienko by było po kolejno 26 przegranych :D

0

Gdyby nie panujący na pulpicie pedantyzm, pierwsza Marciankowa poszłaby na tapetę, niestety akurat niedziele zasłaniają mi ikonki gier. Jednak kalendarz super, jak i wszystkie inne!

0

A mi się wydaje , że dziś może zaskoczyć i zagrać od początku.

52

Może Umtiti chce wyjść z cienia Pique żeby walczyć o złotą piłkę?

0

O jakim Ty poziomie finansowym mówisz? Ja, jak chyba większość kibiców wolałaby Coutinho.

23

Łał, Rakitic w pierwszej szóstce statystyk jest wszędzie. To pokazuje jak ważnym elementem układanki jest w tym sezonie.

0

Z bardziej znanych Flatbush Zombies są dla mnie bardzo w porządku, z mniej polecam Charles Hamilton, mi najbardziej do gustu przypadł album Pink Lavalamp, ale jego styl jest dość unikalny, nie zakwalifikowałbym go do tego całego "newschoola".

0

Chłopaki chyba jakiś honorowy zakład w słupki i poprzeczki.

0

Super, od zeszłego sezonu czekam na rozwój synów Ragnara, a zwłaszcza Ivara i wydaje się, że się w końcu doczekam. Fajny motyw z Flokim, Haraldem, tylko średnio mi podchodzą chrześcijanie, ale ten nowy bojowy kapłan może to zmienić.

3

Jak sam napisałeś, najlepsze bloki defensywne, 4 ostatnie lata, 4 finały ligi mistrzów. To chyba o czymś świadczy.

5

Wszyscy komentują Deulofeu (sam delikatnie mówiąc nie jestem zachwycony jego grą), ale co z Paco? Jasne ma gola, ale rzadko go widać, martwi trochę jego wyjście do gry, w takim meczu nie powinien znikać na tak długi czas.

1

Zależy co lubisz, tak na szybko mi się podobało np. w Whiplash, The boat that rocked i Pulp Fiction.

0

Busquets też dał dziś popis, Roberto ma fajne wjazdy w ofensywie, Denis też potrafi zagrać nieszablonowo, jest rozwijający się Semedo. Nie jest aż tak źle z naszą kadrą, a wierzę, że Suarez musi te formę odzyskać kiedyś.

0

Masche chyba naszym dał przed meczem lekcję wślizgów.

1

Ter Stegen jak ma swój dzień jest nie do pokonania.

0

Jako pomocnik.

0

Czy tylko mnie obecnie Suarez irytuje bardziej niż Gomes?

0

Dzięki, już szykuje kupon !

1

Zauważ też, że rok temu zastąpił Neymara na skrzydle i to naprawdę nieźle jak na brak regularności, a później Neymar wrócił i co? Z miejsca w pierwszym składzie, a Arda na wieczną ławę, też mogą po czymś takim paść morale. Nic nie jest czarno-białe.

1

Jak czytam komentarze na różnych stronach, czy słyszę opinie znajomych, którzy śmieją się z referendum w Katalonii, czepiają sposobu przeprowadzenia, żartują z całego zajścia, to zastanawia mnie jaki poziom głupoty i hipokryzji można osiągnąć. Polacy to OSTATNI naród na świecie, po którym spodziewałbym się krytyki odnośnie walki o wolność i niepodległość. Niedawno wyszedł świetny filmik nazywany przez niektórych "propagandą" , który powinien dać paru osobom do myślenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?