The Nameless
Dołączył/a: lipiec 2013
Warszawa
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja aż tak sobie nie ufam :D
0
Racja Panowie, powinienem się chyba zdrzemnąć.
0
Jeszcze 3 i pół godzinki..
0
http://magiafutbolu.pl/img.php?id=93378 pewnie było, ale złoto :D
0
Masz mój be-power.
0
Ale myślę, że będzie warto, jakby utrzymali ten poziom mniej więcej w super, to byłoby super :D
1
Bardzo proszę :)
0
Widzieliście nowy trailer filmu DB Super? Jak dla mnie sztos!
0
Hymhym konwenanse.
0
Ludzie, zrozumcie, że On chce grać w Barcelonie nawet jako zmiennik, poczytajcie wywiady. Mógłby grać w wielu klubach, ale chce u nas i mi to w zupełności pasuje.
1
Specjalnie nie jestem kibicem Argentyny, ale obejrzę tylko dla tego jednego piłkarza.
0
Kuurła kiedyś to było
0
Słyszeliście już przyśpiewkę Kloppa? https://www.meczyki.pl/newsy/przyspiewka-kloppa-po-finale-ligi-mistrzow-widzielismy-puchar-europy-real-mial-je%2A%2A%2A-farta-video/82646-n
1
Ramos, Ramos.. o żesz ty ch...
0
Pierwsze dwie bramki były smutne, dalej było śmiesznie, teraz znowu robi się smutno.
0
Słarez no kuurłaaa ! Co Ci chłopie ?
18
I myk wchodzi w ostatniej akcji meczu 11 rożny na kuponik!
1
Nie wiem czy widzieliście już te epicką reklame
1
Te teorie spiskowe to tak na serio?xDD
0
Jak myślicie, stawiać na Atletico dziś?
1
To jest klasa, schodzi świetny Coutinho, za niego wchodzi Messi, a drużyna od razu wygląda zupełnie inaczej.
0
No nie, ale są też częścią zespołu, który może się dziś podobać, przynajmniej w ofensywie (mi tam się nasza gra podoba, mimo straty bramki). Więc coś tam wnoszą :D
0
Trzeba też zrozumieć, że cały czas są zwolennicy Once de Gala i rotacji. Kiedy wychodzi żelazna jedenastka, zwolennicy rotacji narzekają, a tamci siedzą raczej cicho. Kiedy są rotacje narzekają ci drudzy. Wszystkim się nie dogodzi.
0
0
Jak masz sopcasta albo acestreama to https://www.facebook.com/SopCastHD/
0
tak.
0
Juve
2
Kurrła teraz im się chce biegać, pierwszy raz w życiu to mówię, ale nie zasłużyliśmy, co to za olewka cały mecz? Teraz nagle potrafią akcje sklepać jak wynik niekorzystny? Nie rozumiem co tu sie stało.
0
Przypomina mi się trochę pamiętny mecz z Bayernem.
0
Szczerze wolałbym wyłożyć kasę raz i mieć z głowy, lubię mieć wszystkie inwestycje powyżej kilku stówek zaplanowane, żeby wiedzieć na ile mogę sobie pozwolić, zwłaszcza, że powoli powstają pewne plany biznesowe i trzeba gromadzić kapitał. Ale rzeczywiście ciekawa sprawa z tą akcją.