The Nameless
Dołączył/a: lipiec 2013
Warszawa
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
O człowieku... zapiłeś coś po meczu na Santiago?:D
Jest takie powiedzenie "The bigger they are, the harder they fall".
9
Śniło mi się 2-0 dla Barcy, mam nadzieję, że to było w jakiejś 30 minucie.
0
Przypomnij przy najbliższej okazji :D
@kuba1308VeB Dawno nie byłem, może czas już tam Was odwiedzić.
1
Drodzy Ramblowicze, chciałbym Wam serdecznie podziękować, wczoraj po 23 wrzuciłem ankietę na magisterkę i dziś rano zobaczyłem, że jest 60 odpowiedzi. Wielkie dzięki, nie spodziewałem się takiego odzewu, jak mnie kiedyś spotkacie na żywo, stawiam piwo ! :D
0
Dzięki wielkie, pytania szczerze mówiąc musiałem spłycić jak się dało i osobiście uważam, że kiepska, ale ciesze się, że Cie zaciekawiło.
0
Mersiboku!
0
Kłaniam się w pas :) .
1
Możesz, ale zabawniej byłoby dziś :D .
1
Dzięki wielkie Panowie, wiedziałem, że na Cules można liczyć !
3
Szanowni Ramblowicze, zwracam się do Was z prośbą o wypełnienie krótkiej ankietki dotyczącej mojej magisterki, z góry dziękuję Wam za pomoc, oto i link: https://docs.google.com/forms/d/1k2TRtdqH2jitl1ITY4whn1NRu9hASiXLqdrv5CDNA3Q/
Pozdrawiam!
0
Co najwyżej wypalony, bo śmieszny jesteś Ty pisząc tak o gościu, który wygrał tryplet z klubem któremu kibicujesz..
9
Rakieta! A niżej pewien użytkownik porównywał go do Gomesa..
7
Mathieu to taki Ramos, tylko nieskuteczny.
0
To forum publiczne, więc jeśli czytam i widzę jedyną taką wypowiedź, to mam wszelkie prawo skomentować, bo umieszczasz ją żeby wszyscy widzieli, jak chcesz mieć "swoje sprawy" to masz priv, nie temat na publicznym forum, gdzie obowiązuje kultura.
0
Za przeproszeniem za takie teksty na tej stronie idą bany, trochę kultury się uprasza, albo konto na jakimś innym forum piłkarskim, gdzie takie zachowania są akceptowane.
0
Jak się dowiesz daj znać :D
3
http://magiafutbolu.pl/img.php?id=63913
0
Zawsze ten jeden może mi nie wejść, chociaż nie wiem do końca jak wtedy z zamknięciem, ale jeśli Borussia nie wygra, to chyba nie będę ryzykował dalej. Dzięki, statystyka z Romą też ciekawa, ale zostaje to zmęczenie pucharowe, no i nie wiadomo jak morale zawodników podziałają.
0
Początkowo kierowałem się tylko kursem przy tym meczu, bo uznałem, że bukmacher wie najlepiej , ale jak podałeś te argumenty to jest w tym sporo racji.
0
Oby, bo wtedy chyba jednak bym zamknął i zainwestował dalej. :)
0
Dzięki za rady, okazało się, że do wypłacenia z bonusem muszę wykonać obrót jeszcze na 850 zł a teraz mogę zamknąć za 830, więc i tak muszę poczekać przynajmniej na jutrzejszy mecz. Ciekawa obserwacja z tymi piątkowymi wpadkami, chętnie się temu przyjrzę.
0
Witam, poradźcie proszę Ramblowicze, weszło mi dziś Manu, Anderlecht i awans Ajaxu, zostały mi wygrane Romy, Barcy i Borussi w ligach, mogę zamknąć za 830, ale jak wejdą wszystkie to do wyciągnięcia jest 1490, jedno może nie wejść (jestem w tym nowy, ale to chyba jakoś system 5/6 się nazywało?). Tutaj pojawia się pytanie zamykalibyście za te 830, czy czekali do końca? W operacjach na giełdzie zawsze uczyli nas żeby trzymać się pierwotnego planu, ale z drugiej strony skąpy 2 razy traci, więc sam nie wiem. Z góry dzięki za rady!
0
http://ifotos.pl/zobacz/Beztytulu_asrwhpa.png Żałuję teraz, że tylko tyle postawiłem. Visca el Barca!!!!!
0
Dołóż Neymara do manity, co?:)
0
Oby, zdecydowanie lepiej dla drużyny, gdy ZM ma ktoś inny niż bramkarz, nie ujmując oczywiście nic Niemcowi.
1
Nie wiem jak Wy, ale ja myślę, że w meczu z PSG Messi wejdzie na swój kosmiczny poziom (nie chodzi mi o JEGO normalny poziom, czyli kosmiczny dla innych, ale kosmiczny nawet jak na Jego standardy) i zostanie na nim przez większość meczu. Nie mówię, że awansujemy, bo wydaje mi się to mało możliwe, chociaż nadzieja zawsze się tli, ale już nie mogę się doczekać tego spektaklu.
0
Bez przesady,Marcelo jest świetny w ofensywie, ale i tak wolałbym Albę. Ramos wybija się ponad innych obrońców główkami, ale jeśli chodzi stricte o defensywę, to są lepsze wybory, wolę parę Pique-Umtiti. Varane byłby dobrym wzmocnieniem, ale czy od razu na pierwszy skład? Umtiti mu nie odstaje poziomem, a Varane sam często robi banalne błędy( tak, oglądam dość często Real). Carvajala nie lubię, ale w obecnej sytuacji rzeczywiście byłby wzmocnieniem, tylko, że i tak uważam, że jeśli mielibyśmy celować w PO są lepsze wybory. Za Kroosem przemawia wiek, ale umówmy się, my na wrzutki nie gramy, a to jest duży atut w jego grze, oczywiście ma świetne podania i uderzenie z dystansu, ale wolałbym w środku pola kogoś albo bardziej przebojowego jak Coutinho, albo kogoś kto lepiej dyryguje tempem gry jak Veratti (oklepane nazwiska, ale pomarzyć zawsze można). Modric bez kontuzji i w formie jest genialnym zawodnikiem, ale wieku nie oszukasz, a i problemy zdrowotne będą coraz częściej dawać o sobie znać. Isco bardzo chętnie, ale ponownie, na pierwszy skład? Można dać szansę, wiadomo, ale równie dobrze może dostać ją Denis. Kovacic za kogo, za Busquetsa? Nikt wiecznie nie ma formy, a jak Busquets ją złapie, to mamy najlepszego DM na świecie. Także to tylko subiektywna opinia, ale wydaje mi się, że wzmocnień pierwszego składu możemy szukać poza Realem, pomijając cały kwas, który by powstał między drużynami.
0
Jeśli tak liczymy, to było 0-0-Neymar
5
Aż chce się płakać.
0
Licencjat napisałem tym sposobem w maju :D