The Nameless
Dołączył/a: lipiec 2013
Warszawa
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mecz świetny z naszej strony, już przed 20:30 wiedziałem że lacho(z)ciąg coś odwali..
0
Nie czepiam się zazwyczaj, ale "ręk"...?:D
4
0
6.28
1
Offtop, graty, Destro w suce :D .
0
Jakby zawsze za takie rzeczy z miejsca czerwo dawali to ta gra nie miałaby sensu. Sędziowie się mylą, a piłkarze często reagują emocjonalnie, nie rozumiem zupełnie czemu najlepszy gość na boisku za takie nic zszedł z czerwoną..
0
Psst...sarkaazm!
1
Po co taki komentarz? Nie wiedziałem o tym, a fajna ciekawostka.
0
2:1 dla Fiorentiny
0
Kozak! Pokazał co potrafi!
18
0
http://magiafutbolu.pl/img.php?id=9793 coś słyszeliście o tym w ogóle..?
0
0
Nic tylko życzyć szczęścia, futbol potrafi być w końcu nieprzewidywalny.
0
Zaskoczenie, wchodząc tu sądziłem, że będę jednym z nielicznych, którzy preferują Sandro, a tutaj proszę.. Munir mnie zupełnie nie przekonuje, mam nadzieję, że to się zmieni.
0
0
Zgodzę się, że Freixa przedstawił przynajmniej jakieś konkrety, w przeciwieństwie do reszty, ale takimi wypowiedziami trochę miesza :) . Po prostu atakuje nie tam, gdzie powinien.
0
Freixa: "Dziś nikt nie boi się Barcy" - czy to ja coś źle zrozumiałem, czy to wypowiedź Pana Najlepszego na początku debaty?
3
Wybaczcie, ale jeśli kandydat mówi, że odeśle Turana do Madrytu, a TRENER zespołu (zdobywca trypletu w pierwszym sezonie) mówi, że chciał właśnie tego zawodnika, to ów kandydat powinien być definitywnie SKREŚLONY, nieważne co dalej będzie mówił w debacie. Bądźmy poważni...
9
Jakby Ronaldo zasłużył na złotą piłkę..
0
Przecież już jest ;) .
2
Do 2013 byłem fanem Pesa, jednak Fifa 13,14 i 15 wydają się dynamiczniejsze, bardziej dopracowane, mimo, że tak naprawdę dużo się nie zmienia. Mam nadzieję, że po rozczarowaniach z Pesem 14 i 15 w końcu 16 wejdzie "z kopyta".
0
Doprawdy super ustawienie, muszę wypróbować w Fifie :D .
18
1
http://magiafutbolu.pl/img.php?id=6205
0
Nie! A to kiedyś masz na myśli do 42 minuty?:D
3
https://www.youtube.com/watch?t=60&v=l-q6t7OHsM4
Sory za offtop, ale to jest mega pozytywne!
2
Może fan to za dużo powiedziane, ale kto by czasem nie odpalił paru płyt z Yt żeby po prostu leciały i było przyjemnie, tak samo z Jacksonem np :) .
0
Wygląda jakby Ney miał z niego niezłą polewke.
0
Mina Rafy..bezcenne :D