0

Mecz świetny z naszej strony, już przed 20:30 wiedziałem że lacho(z)ciąg coś odwali..

0

Nie czepiam się zazwyczaj, ale "ręk"...?:D

4

wersja z trybun, enjoy :) .

0

6.28

1

Offtop, graty, Destro w suce :D .

6.28

0

Jakby zawsze za takie rzeczy z miejsca czerwo dawali to ta gra nie miałaby sensu. Sędziowie się mylą, a piłkarze często reagują emocjonalnie, nie rozumiem zupełnie czemu najlepszy gość na boisku za takie nic zszedł z czerwoną..

0

Psst...sarkaazm!

1

Po co taki komentarz? Nie wiedziałem o tym, a fajna ciekawostka.

0

2:1 dla Fiorentiny

0

Kozak! Pokazał co potrafi!

18

- jak dla mnie magia.

0

http://magiafutbolu.pl/img.php?id=9793 coś słyszeliście o tym w ogóle..?

0

0

Nic tylko życzyć szczęścia, futbol potrafi być w końcu nieprzewidywalny.

0

Zaskoczenie, wchodząc tu sądziłem, że będę jednym z nielicznych, którzy preferują Sandro, a tutaj proszę.. Munir mnie zupełnie nie przekonuje, mam nadzieję, że to się zmieni.

0

ten też niezły :) .

0

Zgodzę się, że Freixa przedstawił przynajmniej jakieś konkrety, w przeciwieństwie do reszty, ale takimi wypowiedziami trochę miesza :) . Po prostu atakuje nie tam, gdzie powinien.

0

Freixa: "Dziś nikt nie boi się Barcy" - czy to ja coś źle zrozumiałem, czy to wypowiedź Pana Najlepszego na początku debaty?

3

Wybaczcie, ale jeśli kandydat mówi, że odeśle Turana do Madrytu, a TRENER zespołu (zdobywca trypletu w pierwszym sezonie) mówi, że chciał właśnie tego zawodnika, to ów kandydat powinien być definitywnie SKREŚLONY, nieważne co dalej będzie mówił w debacie. Bądźmy poważni...

9

Jakby Ronaldo zasłużył na złotą piłkę..

0

Przecież już jest ;) .

2

Do 2013 byłem fanem Pesa, jednak Fifa 13,14 i 15 wydają się dynamiczniejsze, bardziej dopracowane, mimo, że tak naprawdę dużo się nie zmienia. Mam nadzieję, że po rozczarowaniach z Pesem 14 i 15 w końcu 16 wejdzie "z kopyta".

0

Doprawdy super ustawienie, muszę wypróbować w Fifie :D .

18

Polecam każdemu, kto widzi w Messim geniusza.

0

Nie! A to kiedyś masz na myśli do 42 minuty?:D

3

https://www.youtube.com/watch?t=60&v=l-q6t7OHsM4
Sory za offtop, ale to jest mega pozytywne!

2

Może fan to za dużo powiedziane, ale kto by czasem nie odpalił paru płyt z Yt żeby po prostu leciały i było przyjemnie, tak samo z Jacksonem np :) .

0

Wygląda jakby Ney miał z niego niezłą polewke.

0

Mina Rafy..bezcenne :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?