8

Piękne..Visca el Barca!

0

Albo jestem ślepy albo nie widzę tego bicia w kierunku do Pereza, żałosne to jest doszukiwanie się takich rzeczy w każdej wypowiedzi, pozdrawiam :)

2

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1
/t31.0-8/10911480_1286890824684464_772720528275443326_o.jpg?e
fg=eyJpIjoidCJ9

1

Więcej luzu ;)

0

Odbanowalibyście Mikiego na święta, taka atmosfera sądzę śmieszna by weszła na stronkę :D

2

Naszego dylematu odnośnie pomocy chyba nie da się ująć lepiej.

1

Zapomniałem że Real grał i akurat wszedłem poczytać artykuł i zobaczyć komentarze, a tu wysyp komentarzy typu "meśi nie strzela Ronaldo najlepszy" naszpikowanych błędami ortograficznymi. Ludzie, a raczej dzieci.. zamiast cieszyć się ze swoimi to wchodzicie na stronę Blaugrany i robicie z siebie pośmiewisko. Mam nadzieję, że to nie działa w drugą stronę, a przynajmniej nie na taką skalę i Cules nie wchodzą na rm.pl po meczu żeby pochwalić się wygraną zespołu. Jak zazwyczaj toleruję ludzi na poziomie niezależnie od klubu, tak tutaj parę osób powinno bana dostać na zawsze, szkoda stronkę zaśmiecać :D Pozdro!

1

Kiedy ty człowieku ostatnio widziałeś nurkującego Neymara?..

0

Niestety istnieje na to spora szansa, tylko komu jak komu, mi nie będzie raczej do śmiechu..:D

1

U made my day :D

0

Pięknie, aż się morda cieszy :)

2

Ludzie, co Wy chcecie..Zabrakło szczęścia ewidentnie w tej połowie, były okazje dla obu drużyn, fajny meczyk. Fajnie, że chcą z Suarezem grać, mam dobre przeczucia do tej Barcy ;) .

0

polecam zapętlić, dziś na meczu raczej ciężko z tym będzie :)

0

Wiadomo, te klasyki rządzą się swoimi prawami, stawiam tylko na dużą ilość bramek. Naprawdę ciężko przewidzieć wynik, chociaż serce mówi 5-0 dla Barcy. Co do komentarzy niżej, to znam normalnych kibiców realu, są nawet tacy na tej stronie, którzy są inteligentni i można z nimi normalnie porozmawiać (pozdrawiam Kurtis), ale sugerując się wypowiedziami w tym artykule, to strasznie współczuje Realowi kibiców, wielki klub, a na forach tego typu reprezentację z zasady ma żadną.

3

Pedro to chyba klubowy Chippendale, skoro ciągle jest tak blisko 1 drużyny. A tak na poważnie to sądzę, że Suarez będzie strzałem w 10, też dużo walczy i jest zaangażowany, tylko różnica między tym co On daje drużynie, a co daje Pedro w ofensywie..nie muszę chyba mówić ;) . A na takie mecze Szefunio DM jest dla mnie idealny, trochę mniej finezji, ale potrzebny jest w niektórych meczach tam taki walczak.

1

Mam nadzieję, że jeszcze pokaże co nieco w tym sezonie, nieważne czy gra źle czy nie, to jednak mam sentyment po tylu latach. Jedna z nielicznych "jajcarskich" osób w szatni, ma unikalny charakter i sprowadził nam Neymara ;) .

4

0

Nie wiem jak Wy, ale ja po ujrzeniu szansy na powrót tej niedawkowanej magii w Barcelonie lubię obejrzeć sobie to

.

0

Akurat jest przerwa, 12 dni do następnego meczu. Liczę, że jednak Martino w reprezentacji Go oszczędzi.

0

Pierwszy mecz był fajny, drugi świetny (dziwne słowa z ust kibica Barcelony). Ktoś wie co z Messim?

3

No tak, wszyscy potrzebują stopera na 50 lat, bo przecież taki np Bartra to się już nie rozwinie?:) Wolałbym np Marquinhosa, ale to też jest dobry transfer, który nam załata obronę. Jak pogra 2 lata na wysokim poziomie, to dla mnie będzie transfer OK.

2

Po tak wielu wspaniałych paradach na tych mistrzostwach nie został nominowany żaden bramkarz?! Serio..?

0

Na dżihad nie liczę, przynajmniej nie w Polsce, za to propo tych założycieli unijnych, to robią się z nich powoli emiraty arabskie, przez te "socjalne" traktowania, liczby nie kłamią, popatrz jak "multi-kulti" już zmienia tę naszą "nową Europę". Pewności nie mam, ale Niemców np już nie da się chyba odratować, ich rząd wypowiadał się, że po prostu liczbowo w przeciągu 50 lat znikną na tle muzułmanów. Nie jestem rasistą większym niż przeciętny człowiek ( bo każdy moim zdaniem od razu odróżni rasę, co już z definicji czyni go w jakiś sposób rasistą), ale nie chciałbym żeby to samo spotkało nasz naród, co przyszłe emiraty założycielskie o których wspomniałeś (oczywiście jeśli EU się nie obudzi i czegoś z tym nie zrobi). Co do pomocy Unijnej dla Polski, to nie ważne ile Tusk tyłków będzie tam podcierał i tak kasa będzie szła dla ów tyłków żeby dobrze się żyło tym, którzy rządzą. Europoseł naprawdę powinien tyle zarabiać w porównaniu do budowniczego, który robi autostrady? Chyba sam czujesz, że coś tu jest nie tak i jeśli się nad tym zastanowić, to oczywiste, że UE kradnie kasę gdzie wlezie jak nasi ambergoldowi politycy. Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.

0

Do tych zmian potrzebna jest też dobra wola, nawet jeśli ma to się odbywać powoli, to już powinno się coś robić, dawać przykład, jednak skądś te 10% według sondaży już się uzbierało na KNP ;) . Społeczeństwo "PiSowskie" już wymiera, nie oszukujmy się, a to, że te partie (PiS, PO) mają poparcie wynika tylko z tego, że ludzie na nich głosują prawda? Tylko jaki odsetek tych ludzi (po samej rozmowie o polityce z takim człowiekiem) powinien głosować, skoro jego jedynym źródłem informacji jest sondaż przed wyborami. Teraz jest właśnie czas na zmiany, nie możemy przecież czekać aż wszyscy umrą, nie będzie tak, że nagle Pis/PO stracą całe poparcie, znajdą się następni, tylko dlatego, że to ciągle wielkie partie polityczne. Co do głosowania tylko żeby to "większe zło" nie objęło prowadzenia cóż.. Nie chodzi mi żeby zmienić pogląd widzenia tylko jednej ze stron. Nie jest tak, że nagle KNP zabierze PO 10% głosów, a PiS nic nie straci, prawda? Dla mnie pewne jest to że obowiązkowo trzeba coś z tym zrobić.

1

cz2 Zapewne wiesz co mniej więcej o takiej sytuacji powiedział Einstein, zastanów się też, czy pasuje Ci takie jednopasmowe myślenie którego wymaga się od posłusznego społeczeństwa, bo sądzę, że każdy ma w sobie coś z pioniera i widzi czasem rozwiązania niekonwencjonalne, które okazują się lepsze niż te zalecane. Zastanów się logicznie, przeanalizuj sobie chociażby pomysły Korwina, czemu miałyby się nie udać i zastanów, czy nawet jeśli coś Ci w nim nie pasuje, to wolisz zakłamany rząd który JUŻ nie raz się nie sprawdził, czy spróbować czegoś innego, kogoś kto zawsze głośno głosi swoje poglądy, przez co ludzie mylą jego osobiste opinie z pomysłem politycznym na kraj (stąd wychodzą GŁUPOTY typu, że Korwin jest przeciw kobietom, czy emerytom i później powtarza się takie slogany zamiast zobaczyć chociaż jeden wywiad, zrozumieć cały sens wypowiedzi i wtedy się odnieść..) Serdecznie Cie pozdrawiam i naprawdę proszę, obejrzyj sobie chociaż to

;) wybaczcie ewentualne błędy.

1

Specjalnie się zalogowałem, Kurtis, naprawdę z całym szacunkiem do Ciebie jako człowieka myślącego, brzmisz niekiedy jak typowa osoba, której media w telewizji zrobiły pranie mózgu. Po mału? Ile można, rozumiem hasło rewolucja pożera własne dzieci, ale dobrze Ci żyć w świecie który "po mału" właśnie w tej chwili idzie w kierunku ułagodnienia i leniwienia ludzi, by nie chciało im się zebrać razem i czegoś zrobić. Ile absurdów masz w Unii,w Polsce, na każdym kroku jakaś chora sytuacja, kradzież pieniędzy o której się mówi, ale nic z tym nie robi, często z rządem który powinien nas reprezentować w jakiś sposób prawda? I pasuje Ci to naprawdę?Mierzi mnie też jak widzę opinie typu "albo po albo pis bo nic innego i tak nie wygra,nie liczy się, w nikim nie ma przyszłości etc" -to ma być wolny kraj gdzie wszystko powinno być możliwe?Błagam.. Chory ustrój, brak logiki i zaprogramowanie społeczeństwa sprawiają, że ludzie nie wierzą w nic innego, może jednak da się w tych czasach żyć w innym ustroju, może da radę bez złodziejskiego rządu, ale jak się nie spróbuje czegoś zmienić i będzie się oczekiwało polepszenia sytuacji?

1

Tu już nie chodzi o to, że od początku jestem fanem Alexisa i wierze, że mógłby u nas brylować, to po prostu frajerstwo. Kumpel, który jest za Juve śmieje się słysząc ile Sanchez jest wart dla Barcelony i wcale się nie dziwie. Mam nadzieję, że to tylko jakaś plotka w ogóle o sprzedaży Sancheza, gdyż szczerze wolę jego niż Suareza w drużynie.

0

"I see what You did there" , Pique staryś chłop już, a żarty się Ciebie nadal trzymają.

1

Approved, tylko na prawej obronie widziałbym Montoye/ Danillo, Marq i Bartra ogrywaliby się na środku w mniej ważnych meczach lub jakiejś 70 minucie z ławy. Strasznie ciekaw jestem Rafy w tym sezonie :) .

5

Nie lubię pisać komentarzy, które mnożą się na forum i nic nowego nie wnoszą, ale KUR** jak można być tak ślepym, żeby nie widzieć, że Alexis i Cesc to jest przyszłość, są lojalni i wkładają serce w każde spotkanie, Cesc nawet do transferu dopłacał, bo tak mu zależało i teraz chcą ich sprzedać? Nie takie wartości wyznaje FC Barcelona..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?