The Nameless
Dołączył/a: lipiec 2013
Warszawa
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wpływ sztuk walk na rozwój turystyki kulturowej i rekreację.
0
Dziękuję :)
0
Pozazdrościć, ale temat mam taki trochę z pasji, więc idzie bardzo przyjemnie. Powodzenia !
0
Nie dają nam znać 24 godziny przed, jestem po prostu typowo ogarniętym studentem.
@FCBchampions Dzięki!
1
Tymczasem ja dowiedziałem się, że do jutra mam wysłać rozdział magisterki, żegnaj śnie w nocy ,po meczu na pewno będzie wena!
2
Dzięki Roberto Vidal zagra w finale na 100%.
0
Dzięki!
0
Pierwszą połowę przegapiłem, jak gramy dobrzy ludzie?
1
Chyba każdy, kto potrafi trzeźwo spojrzeć na grę obu zawodników przyzna, że Messi jest po prostu inny niż wszyscy, którzy obecnie grają w piłkę. Gra Ronaldo najbardziej podobała mi się osobiście w ManU, ale i tak sposób w jaki Messi porusza się po boisku był i jest kosmiczny, naturalny,nie da się tego skopiować i dlatego dla mnie był i jest poziom wyżej od wszystkich innych. Ronaldo z ManU i wczesnego okresu w Realu dałbym 99 siły, szybkości, strzałów z dystansu, dryblingu, jak na standardy piłkarskie. Problem w tym, że nie istnieją atrybuty jakimi można opisać grę Messiego.
0
Nie trawię gościa, do jakiego Realu nie przejdziesz, to i tak znowu dostaniecie po tyłku.
9
Co tam, że u nas niesłusznych spalonych czy NIEUZNANYCH BRAMEK (nawet na wagę mistrzostwa kraju!) , jest multum , wystarczy sięgnąć pamięcią do jakiś pięciu ostatnich meczy? Ale jak raz się zdarzyło w drugą stronę to Uefalona pełną gębą. Chyba sędziowie za bardzo przyzwyczaili nas do bycia ofiarami, skoro aż tak nas dziwi jak pomylą się raz w naszą stronę...
0
Pewnie za jakieś 3 lata, a póki co niezłego nurka możesz podziwiać już dziś w pucharze króla!
2
No i widać zaangażowanie, w końcu !
1
Szacun za gust muzyczny, ale "żedły"?
0
Jak zawsze broniłem trenera, tak tutaj nawet ten nasz coroczny słabszy okres noworoczny nie tłumaczy niektórych decyzji. W poprzednim meczu po przerwie graliśmy bardzo dobrze, a dziś? Nawet tej reakcji nie było. Liczę, że w końcu się ogarniemy, byle nie za późno.
0
Borba z Adurizem powinni sobie już wspólnie wakacje planować.
0
Pozwól, że zabawię się w podstawówkę i przeanalizuję Twoją wypowiedź fragmentami. Nie ma wspomniane nigdzie o samych karnych jest jak byk "karne z kapelusza", po czym przecinek i "mamy ICH najwięcej", więc tu ich wskazuje na te karne z kapelusza. Co więcej po mamy ich (karnych) najwięcej w tym sezonie napisałeś, że jeśli teraz sędzia miałby podyktować SŁUSZNY karny, co również wskazuje na to , że te o których pisałeś przecinek wcześniej ,których mamy najwięcej były niesłuszne. Dodatkowo po edycji posta nadal masz błąd "prziecież", pod napisem "Edytowano" wygląda to mało estetycznie. Nie czepiam się, po prostu mam z rana dobry humor, a więc udanego mazania drzwi kredą!
1
Najwięcej karnych z kapelusza? Nie pomyliłeś przypadkiem drużyny?
0
Jeśli miałbym wybrać gracza do drużyny ze względu na charyzmę, wolę walki, osobowość, dobrą chemię w zespole. nie licząc w ogóle umiejętności, to Messi byłby lata świetlne przed Ronaldo.
4
http://magiafutbolu.pl/img.php?id=55452
3
Zamysł polega na tym, że powtórki mają POMÓC sędziom a nie ich zastąpić. Też oglądałem Terminatora, czy Matrixa, ale bez przesady.
6
http://magiafutbolu.pl/img.php?id=54638
http://magiafutbolu.pl/img.php?id=54640
http://magiafutbolu.pl/img.php?id=54662
Czyżby niektórzy już mieli pełne majty? Śmieszą mnie te teksty o zabijaniu piękna, czy esencji futbolu, a przecież jest takie psioczenie na Barcelone i jej "sędziowskiego farta". Z przyjemnością zobaczę futbol, gdzie pomyłki sędziowskie przestaną aż tak frustrować i decydować o mistrzostwie, czy LM jak to miało nieraz miejsce.
0
Fajny mecz w jego wykonaniu, ale co mi się bardzo spodobało to wypowiedź o potencjalnych rywalach. W końcu jakiś piłkarz Barcy powiedział jasno- to nas mają się bać niezależnie na kogo trafimy.
0
To zwykłe zestawienie, tak o ciekawostka, bo ten hattrick strzelony był ostatnio (mecz na czasie). Gdybym chciał zestawić filmiki z geniuszem Messiego nawet w tym sezonie i obecną grą Ronaldo pokazujący kto jest lepszy miałbym wiele innych filmików do wstawienia :D. Pozdrawiam.
0
Masz rację, ale i tak wątpię żeby Ronaldo strzelił takiego hattricka z tamtym Atletico.
1
Plucie na fanów, narkotyki, nie no spoko, idźmy za trendem usprawiedliwiania i akceptowania wszystkiego nie wypowiadając swoich myśli żeby kogoś nie urazić, przecież Europa tak daleko zachodzi teraz dzięki temu, dogadałybyście się z P. Merkel. A przy okazji masz racje, "bejbe,bejbe,bejbe oh" to rzeczywiście wirtuozeria godna Mozarta, na pewno większość jego fanów to nie nastolatki. Przy okazji wypowiadać się w taki sposób odnośnie rozwoju i wieku starszej od siebie osoby samej mając tyle ile się ma trochę burzy te Twoje "nieograniczenie" umysłowe, sam już parę razy się przekonałem i nie raz jeszcze przekonam, że z wiekiem zmienia się wiele rzeczy, także w Twojej psychice.
33
3
"Graliśmy jak równy z równym przeciwko takiej drużynie jak City, która posiada zawodników robiących różnicę." . No przepraszam, lubię Suareza nie tylko jako zawodnika, ale to brzmi jakby był dumny z tego, że grali jak równy z równym przeciw city, które ma wybitnych zawodników. A my nie mamy? Brzmi to jakby Luis zapomniał w jakim klubie gra.
0
Szef ligi powinien przynajmniej zachowywać pozory neutralności. Bo bezstronnego to ze świecą szukać.
1
Niby racja ale ten osobnik z racji pełnionej funkcji poza szczekaniem może gryźć.