7

Dzisiaj Messi ma taki trochę Ronaldowy występ, nie idzie mu, ale 2 bramki wcisnął już.

0

Jak byście obstawili Czarnogóra- Dania i Wyspy Owcze- Łotwa?

0

Nie wiedziałem nawet, dzięki.

0

Na Fortunie chyba nie opłaca się zupełnie grać na np. 4 z 5 czy 3 z 4. Postawiłem tam pierwszy zakład za stówkę ze zwrotem właśnie 4 z 5 i jedno mi nie weszło więc jeśli wygram dostanę 88 zł a jak przegram to zwrot stówki. Oby Atletico z Leganes nie wygrało...:P

0

Mam dziwne przeczucie, że Suarez szybko odzyska formę.

0

Kto by pomyślał jakiś czas temu, że z dwojga Suarezów to Denisa ludzie będą bardziej chcieli w wyjściowej jedenastce.

0

Buk? :D

0

http://www.ligastream.com/p/channel-3.html Wie ktoś może co to za komentator? Jest szybszy niż Eminem.

0

Paulinho, przybywaj!

0

Oby trofeów nie zabrakło.

0

Douglas.

0

Tam chyba w młodzikach tak "niskiej" pensji nawet nie ma.

1

Niektórzy mają chyba skrzywione podejście po Neymarze. Różnica jest taka, że Dembele otwarcie okazywał, już od dawna, że lubi nasz klub. Nie pamiętam wywiadów z Neymarem, gdzie mówił, że jego marzeniem jest grać w PSG. Tak więc zrozumcie, że w tym przypadku może nie chodzi mu tylko o pieniądze, tylko o grę w klubie marzeń.

0

Jasne, że tak, tam na wschodzie jest to rzecz naprawdę kultowa, główna postać z tego anime (Goku) jest ambasadorem igrzysk. Dla osób w dojrzalszym wieku polecałbym obejrzeć z angielskim dubbingiem, gdyż klimat tam jest nieco poważniejszy, teksty zostały lekko przerobione, żeby bohater był nieco mniej dziecinny. Pozdrawiam!

1

To jest dzieciństwo.. :(

0

Zgadzam się z klauzulami, albo wszędzie, albo nigdzie. Natomiast na chwilę obecną pomysł z maksymalnymi cenami za zawodników wydaje mi się zbyt nierealny.

0

Ostatnio Messi był tak niedoceniany w mojej opinii, że w sumie to się zdziwiłem.

1

Jak On rozumie brak wyzwań niby, jakie wyzwania ma w PSG, których nie miałby w Barcelonie (chyba, że wyzwaniem jest ograć Monaco zamiast Realu)? Gdzie ma większą szansę na trofea drużynowe? A na indywidualne? Nawet jakiś głupi but, z przelicznikiem, gdzie musiałby pewnie ze 100 goli strzelić, żeby wygrać, co oczywiście jest bardziej prawdopodobne z Cavanim z przodu, niż z najlepszym jak to ujął piłkarzem jakiego widział i zobaczy, który SZUKAŁ z nim gry?

0

Nie widzę go w angielskiej, zobaczymy jak poradzi sobie z francuskimi obrońcami.

0

Żenujące? Żenujące byłoby pamiętać tylko tyle, jaki wynik padł w finale i kto ile nastrzelał bramek. Przez takie podejście oficjalnie Cristiano jest lepszym piłkarzem od Messiego (tak, tak, złota piłka nic nie znaczy), a nie oszukujmy się, widząc obu z piłka przy nodze na boisku dla każdego trzeźwo myślącego fana piłki nożnej wiadomo od razu, że to drugiego Messiego nie będzie przez długi czas, jak nie było Maradony. Bardzo dobrze, że pamięta, akurat pamięć w naszym narodzie jest dość istotnym czynnikiem, może to małostkowe, może to "ból dupy", ale nie zapomnę tego, w jakim stylu biali zdobyli i poprzednią i tegoroczną ligę mistrzów (oczywiście działa to w dwie strony, nam też czasem pomagają), no ale błagam, za 5 lat chciałbyś, żeby każdy pamiętał tyle " Real jako jedyny klub w historii w fenomenalnym stylu obronił ligę mistrzów 5 lat temu, zmiatając z boiska takie potęgi jak Bayern, czy Juventus!"? A o naszym tryplecie, gdzie rzeczywiście przewałkowaliśmy wszystkich mistrzów w Europie to jakoś jest już cisza, nie licząc oczywiście kibiców Barcelony.

0

Cóż, jako ciekawostkę dodam, że jest to jedyny transfer Barcy na przestrzeni ostatnich kilku lat, z którego nie wycisnąłem więcej kasy w Fifie, niż nasz zarząd.

0

Zapewne, że nie zejdzie nawet grosza z klauzuli.

0

Ter Stegen
Alves-Pique-Puyol-Abidal
Busquets
Xavi-Iniesta
Messi-Zlatan-Ronaldinho

8

Czemu w takich zestawieniach nikt nigdy nie wspomni o naszym tryplecie z Enrique, gdzie przecież lanie od nas dostał każdy gigant swojej ligi w Europie?

0

Real (w tym Ronaldo) zagrał świetny mecz, nie ma im co ujmować, możliwe, że najlepszy w sezonie, nie ma sensu bóldupić, tylko pogratulować i czekać na Villareal.

0

Też został mi tylko wstęp i zakończenie do magistra, najgorzej końcówka idzie, bo chęci drastycznie spadają, ale motywuj się, że jeszcze tylko trochę i będzie z głowy!

0

https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=L1Y0JsxmOFA Neymar mimo zawieszenia już szykuje nowe tricki na kolejne mecze :D .

2

Zidane będzie wystawiał BBC bez formy :D .

7

Na 100% ujrzymy jakieś zmiany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?