4

Też mnie to dziwi, przecież mit geniuszu przez hormony jest stworzony przez ignorantów, którzy nie zastanowią się CZEMU w ogóle ludzie chcieli opłacić mu te kuracje, nie zadadzą sobie trudu zobaczenia chociażby na filmiku yt jak grał mały Leo przed kuracją hormonalna, czy zobaczeniu/przeczytaniu wywiadu z kimkolwiek, kto oglądał jego grę jak był jeszcze małym, NISKIM dzieckiem i już wtedy kiwał i strzelał kilka goli na mecz nawet ze starszymi od siebie. Chociażby sympatycznego staruszka Salvadora Aparicio, pierwszego trenera Leo przynajmniej większość na tej stronie powinna kojarzyć..

0

A mówią, że ekstraklasa to taka słaba liga :D

0

Pique nam w tym ataku nie pomógł wcale, a w obronie by się przydał w kilku akcjach..

0

I kupon!

1

Nie mówię tylko o tej akcji, wcześniej przykładowo gdy został sfaulowany fajnie zagrał z Albą, widać, że siedzi w Barcy dłużej po prostu, ale fakt, Malcom też próbował, tylko właśnie... Nie wiem może jeszcze nie ma zaufania, albo raczej wypracowanych automatyzmów z drużyną.

1

Co by nie mówić Munir wykorzystuje swoją szansę dziś.

1

Dlaczego nie grają z Messim tak jak bez Messiego :/

4

Ja wiem jakie są emocje w trakcie meczu i po, sam włączam Janusza czy na naszej reprezentacji, czy jak Barca gra, ale serio są takie osoby, które w pełnej trzeźwości umysłowej nie tyle pokazują swoje zdanie, co z całkowitą pewnością twierdzą, że np. z Dembele nic nie będzie, Valverde źle ustawił i kurła chciałbym inną zmianę. Nawet nie wspomnę o tym, że widząc jak się nasi prezentują codziennie na żywo to każdy miałby 100krotnie więcej informacji niż my, nawet nie zawodowy trener. Ale druga rzecz, że to ludzie, którzy zjedli zęby na piłce zarówno grając samemu, jak i studiując taktykę. A tu komentarze, że z Dembele nic nie będzie, Arthur to klasa światowa w ciągu roku, Valverde nie ma pojęcia co robi... Dembele sam nie wie jeszcze co z niego będzie, naprawdę czasem aż wstyd czytać niektóre komentarze pozornie inteligentnych i kulturalnych użytkowników nawet kilka dni po meczu. No i sam musiałem to z siebie wylać :D

0

To miał być ostatni kupon na lvbecie :D https://ibb.co/nbN3GV

0

Jestem zdania, że Wenger jest po prostu pechowcem, zawsze miał szpital w drużynie, jakiś ciekawy pomysł na rozgrywanie akcji , ale chyba ciąży na nim jakaś klątwa(albo na Arsenalu). Tak czy inaczej myślę, że pomysł Wengera ciekawy .

0

Czy to ja przygłuchy po robocie, czy tak strasznie nie w tempo ten nasz hymn, że aż uszy bolą?

0

Spróbuj wsadzić to https://www.x360ce.com/ do folderu gry i odpalić, powinno automatycznie skonfigurować. A jak coś sknoci to można ręcznie poprawić.

0

Kuuurrrłłłłaaa za pepa to było kuurłaa teraz to ni ma.

0

Messi wolny w 60 minucie.

20

Wiedziałem, że Messi miał dobry sezon, ale jak się spojrzy na statystyki to wydają się miażdżące:

"-La Liga

-Copa del Rey

-Spanish Supercup

-Onze D'or

-Most goals

-Most assists

-Most key passes

-Most chances created

-Most dribbles

-Most MOTMs in Europes TOP 5 leagues

-Most freekicks

-5th Golden Shoe

-Most goal posts hit

-Most on-side goals disallowed

-Most fouled

-Most opportunities to score handed to teammates

-Most last minutes goals to win games".

0

no i 4-1 na kuponie poszlo sie ...

0

Zgłosił zamiast zgolił :D

4

Co za konfidencki słownik?:D

5

Cytując klasyka "Jak można zgwałcić prostytutkę?".

3

Cr7 to świetny, regularny piłkarz, który czy chcemy czy nie jest doceniany w świecie piłki od wielu lat jako przynajmniej jeden z najlepszych, ale El Fenomeno.. magiczny piłkarz, dla mnie miał to coś czego współcześnie trochę mi brakuje w piłce, zważywszy na kontuzje i problemy z jakimi się zmagał można powiedzieć, że nie w pełni wykorzystał swój potencjał, a przecież i tak był na absolutnym topie. Dlatego dla mnie wybór pada na "starego" Ronaldo.

4

Są ludzie, którzy widząc Messiego z piłką przy nodze mówią, że jest przereklamowany, a Ciebie dziwi krytyka na Asensio? Jak wspomniane, dużo osób się po prostu nie zna, albo ma jakieś własne preferencje niekoniecznie oddające realnie (hehe) sytuację.

0

Dokładnie, jak za 500 ojro to bym proponował pewniejszy typ jakiś. Zobacz sobie w programie soccerstats kto np dużo bramek strzela i postaw, że padnie gol w meczu takich drużyn, kurs mały, ale prawie pewny i te 100-200 możesz zarobić.

0

Z osobistych doświadczeń odradzam morele, nie wiem, skąd biorą części, ale bywają wadliwe, sam się przekonałem jak kiedyś swojego składałem i kilku znajomków też, a co do zasilacza, to wbrew pozorom jedna z najważniejszych części w kompie i naprawdę warto zainwestować w jakiegoś golda, sam kiedyś składałem z ograniczonym budżetem i z perspektywy czasu wolałbym przyoszczędzić i kupić od razu lepszy zasilacz, bo i tak musiałem wymieniać po roku. A tak jak kupiłem lepszy to od razu 6-8 lat gwarancji, sam już nie pamiętam.
Edit: Dodam jeszcze od siebie, że o procka póki co nie musisz do gier się aż tak martwić, jak chcesz złożyć po taniości, ja śmigam na niekręconym fx 6300 i rzadko kiedy obniżam coś z ultra (właśnie przez procka), a i fpsy się też przeważnie zgadzają :D.

1

Tibia jeszcze istnieje?o.O

0

z polskich to lotek np. izba wytrzeźwień, a z zagranicznych pewnie coś G. Carlina, Chris Rock ma kilka fajnych. Jakbym miał wybierać poszczególne to Jerry Seinfeld I'm telling You for the last time, albo Three Amigos z Carlosem Mencia. Z sentymentu podam jeszcze Jeffa Dunhama i Ahmeda, bo to pierwsze co wciągnęło mnie w stand-upy.

1

Nie wiem, czy te 3 ostatnie słowa w tytule były potrzebne.

0

No to mecz po cichu.

0

Ale nam Lengleta dziurawią.

0

Taktyczny.

3

Chłopaki sklepali :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?