The Nameless
Dołączył/a: lipiec 2013
Warszawa
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Gaucho Nie to, że psioczę na Setiena, ale nie mamy Simeone, Kloppa czy Guardioli żeby wyciągać takie talenty na wyżyny, przynajmniej nie teraz. Na teraz potrzebujemy chociaż jednego BARDZO dobrego pomocnika do kreacji i osobiście na KdB bym nie narzekał jakbyśmy się połasili :D .
0
@Dzemix111 Daj dla Bombelka..
0
@Jacu327 No co Ty, Floro wie, że Benzema to nie żaden leszcz :D
1
@Jaca27 Człowiek cisnął od PESA 5 , później przerzucił się na FIFE do 19, znowu z 19 wsiadłem na PESA i nadal nie jestem zadowolony, o ile rozgrywka jest fajna i przyjemna, można sensownie poklepać czy poprzesuwać formacje, o tyle sędziowanie bywa chore, zresztą wyczucie czy podanie ma iść do kogoś dalej, czy minąć całą formację zawodników też kuleje. Z czego na co nie przejdziesz, to są jakieś mankamenty.
4
@max1982 Rynek pracownika, zrób sobie przysługę, zlep jakieś CV jak nie masz, googlnij sobie pracę w danym mieście co Cię interesuje i wysyłaj sobie z 5 dziennie. Później sam zaczniesz z siebie szukać jak zobaczysz możliwości i może coś Cię przekona bardziej niż obecna praca ;) Pozdrawiam !
0
@Jaca27 Dog of culture.
2
@mkord Totally contagious to bardziej do Neapolu obecnie pasuje :D
1
@kerouac Z rożnymi testuje różne ligi, ale w sumie jeszcze LM nie dawałem, chociaż też jak teraz zacząłem na totalbet, to nawet nie widziałem w LM tych rożnych, natomiast żółte kartki mnie sparzyły ostatnio, 5 kuponów było i nie weszło po 1 zdarzeniu i to w taki sposób, że właśnie poniżej 9 kartek dałem w meczu Sevilli chyba, było 10, Totki ponad 3 celne na innym i były 3, w niemieckiej chyba dusseldorf jak pamiętam na wygraną, strzelili im na remis w 90+2 :D. Zamiast kartek czuje się bezpieczniej w faulach, ale to też ciężko wyłapać jak są, na LM też nie widziałem fauli, a na kartki w sumie nie mam pojęcia, overki byś dawał? Bayern to mi śmierdzi nawet wyższym wynikiem, nie zdziwię się jak wpakują z 3-4 (dlatego nie chciałem dać poniżej 3,5 po dość fajnym kursie chyba koło 1.65). Zwłaszcza, że po Chelsea w sumie nie wiadomo na dobrą sprawę czego się można spodziewać w takim meczu z obecnym składem. Bardzo fajny pomysł z tym na słabszą zamiast BTTS, kursy niezbyt przy tym tracą? Jeśli chodzi o połowy, to jakoś strasznie niepewnie się czuję jeśli chodzi o Barcę, często tracimy tego gola w głupi sposób i bijemy w mur do przynajmniej drugiej połowy, ale overek na żółte brzmi naprawdę fajnie do podbicia, tylko nie wiem, czy nie lepiej na drugą połowę dać np +2,5 niż na pierwszą 1,5, jak sądzisz?Pozdrawiam !
0
@Kvothe07 Sociedad mam na innym z podpórką na podpicie, a staram się unikać dublowania spotkań, ale dzięki, chociaż własnie ciężko mi wyobrazić sobie te 0:0 w pojedynku Zidane Guardiola. Co do remisu Barcy to też myślałem nad tym, ale jednak jedynym argumentem na poparcie tego jaki miałem ( poza po prostu słabą grą na wyjazdach) było, że Messi się wystrzelał ostatnio :D . Myślę, że mimo wszystko nie przegramy tego meczu, ale wiadomo jak to jest jak przy obstawianiu!
0
Cześć, w ramach poszerzania horyzontów i patrzenia z "innej perspektywy" na różne sprawy i czynniki postanowiłem, że co jakiś czas wrzucę jakiś kupon (z kumplem obstawiamy sobie raczej amatorsko), ciekaw jestem Waszych opinii, kupony wybierane na dość powierzchownej analizie, więc tym bardziej chętnie poczytam zdania poparte czy statystykami, czy doświadczeniem, czy tym, że komuś np wydaje się, że nie wiem, np stosunek prawdopodobieństwo/kurs jest za słaby. Z góry dzięki za uwagę i uwagi :)
Napoli - BarcelonaPiłka remis lub Barcelona Podwójna szansa 1.36
Chelsea - Bayern MonachiumPiłka nożna Obie drużyny strzelą gola1.55
Olympique Lyon - JuventusPiłka remis lub Juventus 1.25 4
Real Madryt - Manchester CityPiłka Obie drużyny strzelą gola1.52
Jako, że dziś jest LM, to na start zaczniemy kuponem z tej serii. Co tu dużo mówić, LM charakteryzuje się tym, że na tym etapie padają gole, raczej dla obu drużyn. Dodatkowo Chelsea Bayern- może mam lekkie zmartwienie o Chelsea, natomiast myślę, że wejdzie brama i tu i tu z przewagą na Bayern jeśli chodzi o liczbę. Real City to samo, Real ostatnio w lidze słabiej, ale LM to LM i myślę, że wsadzą, zwłaszcza po ostatniej indolencji strzeleckiej (tu bardziej obawiam się o City, ale to Guardiola, ciężko wyobrazić sobie jego drużynę bez goli). Podwójna szansa przyznam, może trochę emocjonalnie, ale myślę, że spokojnie damy radę, podpórka bardziej z przezorności. Juve Lyon, cóż, Juve powinno dać radę, nie wyobrażam sobie, żeby przegrali to spotkanie, zwłaszcza, że to okres, kiedy CR łapie formę i też jego rozgrywki.
Kupon puszczony za 22.16 zł (żeby równo zostało na koncie :D), do wyjęcia 88,86 zł.
A z racji, że to start tej zapewne wielce nieregularnej serii i mam dość luźno dziś w robocie, to wrzucę też i drugi :
Fc Valencia - Real Betis Piłka Obie drużyny strzelą gola 1.62
Leganés - Deportivo Alaves 2-3 Liczba goli w meczu (przedziały)1.85
Granada - Celta Vigo Granada lub remis Podwójna szansa 1.42
Tutaj kupon bardziej ryzykowny, ale w Hiszpańskiej czuje się pewniej niż w innych ligach, zobaczymy jak wyjdzie w praniu - kupin za 2 dyszki, do wyjęcia 85,20zł.
Valencia Betis- krótko, wydaje się, że pójdzie wymiana ciosów, Valencia nie gra wybitnie, ale u siebie myślę coś wsadzi, o Betis aż tak się nie martwię w kwestii gola.
Leganes z Deportivo - Przeczucie plus statystyki H2H :D , a tak serio, obawiam się jakiegoś 3-1 np, ale kurs był fajny, a własnie w 2, bądź 3 bramki celowałbym jak i buki w prawdopodobieństwie bramek na ten mecz.
Granada z Celtą, sentyment mówił Celta, jednak obniżyli wyraźnie w tym sezonie loty, a Granada gra u siebie i myślę, że na tym etapie nie przegrają tego meczu, stąd podpórka, a i kurs nienajgorszy.
To tyle na start, ogółem staram się dobierać kursy minimalnie 1,25, ale różnie z tym bywa (np dla testu i hecy kolejka ekstraklasy poszła teraz cała na podpórki, systemem 5 z 7 za 5 zł, kilka stówek do wyjęcia, zobaczymy, czy się wyjmie chociaż te 5 spowrotem :D). Z góry dzięki za rady, uwagi, spostrzeżenia itp, póki co w obrocie mamy jakieś 15 zakładów za koło 250 zł , do wyjęcia z tego koło 9 stówek, dam znać jak pójdzie pewnie za jakiś czas, pozdrawiam !
1
@BaRcA!FaN Tylko Medieval II!
0
@Pablopicasso27 Jak masz w okolicy to weź sobie zamiast tego zamów coś w chicken boss, dobre jedzonko, najesz się w dobrej cenie, a i nie ocieka tłuszczem jak w kfcu.
0
@blue_shark Mnie to wkurza jak dorośli ludzie przejmują się takimi nic nieznaczącymi duperelkami, zamiast stanąć na straży wolnej Polski i europy!
0
@Avada Kedavra Man of Culture.
1
@gurales Cyk akurat dwunaste polecenie ode mnie!
3
@Cochise Teoria symulacji? Jest wiele fajnych źródeł, nawet kanałów na YT typu Sci-fun, czy z zagranicznych polecam szczerze Kurzgesagt, gdzie omawiają takie możliwości, bo z czystego prawdopodobieństwa to procentowo najpewniej żyjemy w symulacji, tak dobrej, że się o tym prawdopodobnie nigdy nie dowiemy. O dominium boskim ciężko mi dyskutować z obecną wiedzą nawet stawiając same domysły, ale osobiście uznałbym "admina" takiej symulacji za istotę boską, bo wiadomo w przełożeniu to jest po prostu istota przed mega-komputerem, ale skąd wiadomo, czy taką istotą nie jest np. właśnie taki komputer? Czy maszynę możnaby uznać za Boga? W takiej hipotetycznej sytuacji myślę, że tak, co więcej wydaje mi się, że idealna istota byłaby bardziej komputerowa niż ludzka w naszych standardach i nie wydaje mi się żeby to był zwykły organizm na bazie węgla. Z teorii mniej prawdopodobnych polecam też kiedyś przeczytać teorie jajka (googlnij egg theory i pasta winna wyskoczyć). Pozdrawiam !
0
@Colon Ze wszystkich słów po angielsku na jakie nigdy nie wpadłem, to chyba teraz dopiero dowiedziałem się że msza to Mass. Fascynujące wiem.
1
@monsterrize Nie chce wyjść na starca, ale MAATKOOO jak nasz rap upadł (z resztą nie tylko nasz).A, nie sry-"ewoluował". Ciężko teraz coś poza Taco i Quebo znaleźć, a i tak człowiek najchętniej wraca do Kalibra.
0
@Xartas Ściągamy na siłę zawodników wielkiej klasy na skrzydło, którzy lepiej pasowaliby na pozycję Messiego (Coutinho, Griezmann), myślę, że nie trzebaby szukać teraz kogoś na jego pozycję, w końcu przydałoby się po latach wzmocnić realnie boki obrony.
0
Muzyczka może nie pasuje, ale matko, te jego płaskie lądowania.
3
@HassanMubarak Ehh, nie będę się dziś czepiał, ale.. miłość, zdrowie i pokój ducha czytane 2 zdania po Jezusie, który doprowadzi do śmierci i zniszczenia wszystkiego co "inne" mi dziś jakoś nie pasuje do klimatu. Ja rozumiem wolność wyznania, ale wydajesz się pozytywnym, inteligentnym gościem, czy dobro nie powinno łączyć zamiast dzielić? Rozumiem wyprawy krzyżowe itp w chrześcijaństwie, ale przeskoczyliśmy ten etap zniszczenia ( przynajmniej w głównej mierze) kilkaset lat temu :D A ludzkość prędzej czy później jeśli się nie zniszczy będzie dążyła do ujednolicenia, by nie było państw, religii, tylko po prostu ludzie na ziemi. Tak więc spokoju ducha, zdrowia i miłości i namawiam do refleksji, czy jako wierzący w cokolwiek serio chciałbyś uczestniczyć w tym niszczeniu wszystkiego, co nie pasuje do formatek religii, czy może jednak lepiej żyć w pokoju ze wszystkimi?Pozdrawiam !
0
Poratuje ktoś linkiem do wiedźmina na pw?
0
@Zieliniak Ale remisik wszedł na kuponie :D
1
@Losiex Ja dałem zwycięstwo naszych, ale to nie z jakiś analiz, tak po prostu. A magicznych nie, ale testuje i narazie nieźle wychodzą rożne powyżej w angielskiej poniżej w polskiej i szukam odpowiedniej ligi pod 1-15 lub 1-30 bez gola.
7
Ernesto: Hold my beer.
3
@Hiacynk Rozumiem, ale tak wszędzie jest, gdzie masz kontakt z klientami, sam zapewne wkurzasz różnych ludzi w różnych sektorach nie zdając sobie nawet sprawy ;) A jak będziesz brał do siebie, że "chcą Ci popsuć humor" to będzie Ci ciężko w życiu z takim podejściem. Pozdro i powodzenia !
1
@IAmBackCules jak w grupie to Munchkin (4 osoby idealnie) albo Secret Hitler (tak 7-8 osób najlepiej).
0
@Danny Gaucho Szkoda że nie Brandon.
0
Miało być Danny, Pax, Socjo, w tej kolejności, później zobaczyłem, że jest od prawej do lewej rosnąco z punktami. Czy tylko ja jestem takim niewyspanym dzbanem, czy ktoś też się machnął w głosowaniu?:o
0
@bias Ja pierwszy raz od XX lat oglądałem w poprzednim sezonie puchar świata (od czasów świetności Małysza) i muszę przyznać, wciągnąłem się jak za dzieciaka. Rozumiem w pełni i sam czekam już na drużynówkę :)!