0

@kuz Ciekawie piszesz słowo sędzia.

0

@PawkoFCB First time, huh?

63

-Casemiro rozważa opuszczenie Realu Madryt.
-Manchester United wyraża zainteresowanie Casemiro.
-Casemiro chce zostać w Realu Madryt.

0

Orientuje się ktoś może czy to tylko u nas, czy wszędzie na świecie leje się taki jad względem naszych zawodników odkąd pojawiły się plotki o ich odejściu? Gdyby nie okienko transferowe to Frenkie, Depay czy Auba byliby noszeni na rękach, nigdy nic nie zawinili, a nagle jak się mówi o ich odejściu to komentarze są po prostu żenujące. Nie da się podziękować ładnie, tylko won, bo się nie nadajesz do rywalizacji czyimś zdaniem. Tych samych co pół roku temu dziękowali Bogu, że w takim momencie się wzmocniliśmy. Ehhh..

1

@Robert1603 Najleoiej coś bezzapachowego, albo jak najbardziej neutralnego, psy mają setki razy lepszy węch niż ludzie, potrafią "wyniuchać" nawet poszczególne hormony, które człowiek produkuje, więc intensywny zapach może być dla nich katorgą.

0

@jacobFCB Właśnie skończyłem grać pierwszy raz od paru lat sesję z kumplem w medievala 2 TW z dodatkiem Stainless Steel. Ulubione to, albo mod reforged przenoszący medievala do świata Władcy Pierścieni.

0

@malicinho To po prostu często ułamki sekund, inaczej myślisz siedząc i analizując przed tv, a inaczej łapiąc ledwo powietrze kiedy taki Vini pędzi w Twoje pole karne. Czasem mózg nie nadąży, czasem podmęczone ciało i dopiero po gwizdku w pełni sobie zdajesz sprawę co się stało.

1

@msmsms Scrubs , u nas Chorzy Doktorzy.

0

@dv7wisnia Panie @Kondziubarca , postawimy sprawę jasno, był Pan u nas jednym z najlepiej opłacanych pracowników w całej branży, niestety wartość kontraktu znacznie przerosła poziom oczekiwań jakie mieliśmy, przez ostatnie lata był Pan większość czasu niedyspozycyjny w pracy i Pana umiejętności oraz potencjalny wpływ na przyszłość naszej firmy znacząco spadły. Proponujemy więc nową umowę na danych warunkach jakie myślimy są uczciwe dla Pana w obecnej sytuacji. Oczywiście możemy się mylić, jeśli otrzyma Pan lepsze warunki w innej firmie, zachęcamy Pana do rozwoju doświadczeń i dziękujemy za współpracę.
Perspektywa

2

@Rust_Cohle Od najnowszej, na wiele gier patrzymy z sentymentu, a stare gowy były świetne, ale poza grafiką, zestarzała się w nich także rozgrywka. Równie dobrze możesz sobie obejrzeć na YT te starsze jeśli nigdy nie grałeś i pewnie wiele nie stracisz.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Pachniało już przed spotkaniem, dlatego właśnie obstawiłem na Real przeciw "logicznym" argumentom.

0

i cyk 3 stówki na plus :D To było wiadome,pełen spokój do końca.

0

@P33ck Za długo żyje żeby posłuchać się w tym wypadku swoich zdolności bukmacherskich. https://files.fm/f/t4nk87nk9

2

@MesQueUnClub_87 Też uważam, że to głupie, ale myślę chodzi im też o to, że klub podwyższył znacząco ceny biletów na to spotkanie w puli dostępnej dla wszystkich (która chyba też była większa niż zwykle) i biorąc pod uwagę różne czynniki, finansowe jak i rangi takiego wydarzenia dla kibica Barcy, a dla kibica Eintrachtu, to głupie ze strony klubu, że nie przewidział takiego rozłożenia wykupu. Bardziej wygląda jakby chcieli się w klubie bardziej "nachapać", a protesty są chyba związane pośrednio właśnie z cenami biletów.

0

@bartekvisca Zależy co lubisz, ja się nie mogę doczekać żeby ograć ponownie, jak nie lubię czyszczenia mapki ze znaczników itp, tak tutaj po kursie z dostawą od razu miałem zaplanowane w głowie 2 kolejne i od celu do celu wciągało godzinami.

1

@norbi77 Dzięki za odpowiedź, ciekaw jestem sam odbioru, bo przechodziłem sporo tytułów (poza bloodbournem i pierwszą grą przed Dark Souls której nazwa mi teraz wyleciała z głowy) i punkty o których piszesz (przynajmniej) brzmią jak kwestia preferencyjna z punktu widzenia twórcy:

Grafika akurat wiadomo, każdy lubi co innego, ale jeśli miałbym nie dać z samego założenia braku jej widocznej zmiany jakiejś grze punkt mniej, to osobiście bym tego nie zrobił. Raz, że są gry z dużo gorszą grafiką, stawiające na coś innego, którym bym dał 10/10, a DS nigdy nie stawiały na grafikę przede wszystkim, wręcz bym powiedział, że drewno jak na obecne czasy zawsze było tam elementem, który części ludzi pasował (mi po prostu nie przeszkadzał). Dwa, że według tego założenia też, np DS3 nie mogłoby mieć 10/10, bo nie różniło się bardzo graficznie od np DS2. Rozumiem, że każdy z tych czynników się kumuluje, a grafika może być tylko częścią łyżki dziegciu, ale patrząc na YT to osobiście bardzo podoba mi się wizualnie struktura otwartego świata z monumentalnością obiektów i tła, jakie było znane z poprzednich części.

Nowa mechanika skradania osobiście myślę, że mi nie przypadnie do gustu, ale są osoby, które może zachęcą się do tego typu gier z uwagi na to, że lubią skradanki i ich elementy w grach, a wcześniej im tego brakowało by spróbować czegoś z serii. Wielu graczy może wkurzać, że da się coś łatwiej przejść niż tak jak robili to oni, ale dla mnie to kwestia przystępności i jeśli dalej da się przechodzić jak wcześniej bez skradania żeby było ciężko (bo teoretycznie "skradać" też się dało wcześniej, tylko nie aż tak jak teraz), to nie będę miał z tym problemu. Natomiast jeśli skradanie zostało zrobione słabo to faktycznie będzie to problem, który wielu recenzentów mogło przegapić, bo po prostu nie grali tak we wcześniejsze serie i nie używali tego na tyle by odczuć.

Co do różnorodności świata, to słyszałem, że wykorzystane zostały motywy z wcześniejszych części i sklejone w nowej, ale to ten otwarty świat jest najbardziej zachwalany, więc ciekaw tu jestem czy to kwestia czysto preferencyjna, czy rzeczywiście niechlujnie skleili te elementy (np jakieś moczary i po przejściu przez zamek śnieżna tundra od razu).

Podsumowując myślę, że chcieli dogodzić szerszej części odbiorców zachowując przy tym ducha Dark Souls i jest to zawsze ryzyko, które może się nieopłacić (Seria Dead Rising). Jednak jeśli by to zrobili dobrze, to zamiast 1000 osób, którym bardzo się podobało może być 10000 osób, którym się podobało. Zależy na co chcą postawić, póki co po recenzjach można stwierdzić że dobrze się wstrzelili, a to studio, które raczej nie boi się ryzykować i ma w tym doświadczenie. Ale optymalizacja w tej chwili na kompa niestety nie zadowala. Pierwszy większy przeciwnik ( o którym pisze sporo osób też że ma ścinki) przycina przy atakach, skokach, nowych efektach, klatki też spadają jak dostaniemy obrażenia, czy umieramy i to nie są jakieś małe spadki 2-3 FPS, tylko z 60 spada do 40, co w takich grach często oznacza po prostu śmierć. Zmiana z najwyższych na minimalne ograniczają te spadki, ale dalej to np 15-10 fpsów tuż przed atakiem, który zabierze Ci 80-90% życia. Poza tym granie na minimalnych ze względu na złą optymalizację gry trochę mija się dla mnie z celem. Poczekam, liczę że szybko załatają i się nie zawiodę, Miłego !

0

@norbi77 Z ciekawości (bo sam wstrzymuję się na łatki wydajności na pc, żeby pograć komfortowo w dobrej grafice) co zbija te 3 punkty z 10, jakieś wady, braki w czymś? Ciekawi mnie, bo większość recencji daje 10/10.

1


80 lat i dalej aktualne.

0

@Rajek99 Jakkolwiek jestem fanem Messiego tak dziś trochę notował strat niepotrzebnie, nie rozumiał się ze wszystkimi zawodnikami , jakieś problemy z minięciem, czyszczony przez kazika. Coś ponapędzał, ale nic co by się przełożyło i to niekoniecznie ze względu na błędy kolegów jak w Barcy gdy dawał 10 ciastek i każdy dostawał paraliżu. Dałbym tak 5/10

0

Pograłem w fifę i mam takie składy jak poniżej. Co byście w pierwszej chwili wzmocnili i w którym?
https://ibb.co/9wZf27n Ligue
https://ibb.co/T2YvsLW Włoska
https://ibb.co/sF2qrDZ La liga
https://ibb.co/Nn4fmMQ Angielska

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Odwiedził Was przy bramce niezwykle rzadki, acz zabójczy duet Mingueza-Luuk De Jong. Zalajkujcie sobie te scenę w głowie, a czeka Was 10 lat dobrej klubowej passy !

0

@Khajio myślałem o LoGu II i Buus Fury (LoG bardziej oldschoolowy i rewolucyjny jednocześnie na tamte lata, ale chyba wyżej cenię Buus Fury, chociaż czegoś tam brakowało). Ale Fighterz jest piękne, tylko mam ten sam problem- przejdziesz grę jednym przyciskiem i nie ma że wybierzesz sobie od razu jakiś pułap trudności, już wolałem obejrzeć na yt, a z ludźmi grać nigdy mi się nie chciało chyba że ze znajomymi, więcej grałem bez kitu w starsze mugeny, zwłaszcza dwójeczkę oczywiście. Nie jestem mega fanem hardkorowej trudności, ale w dragon ballu jednak jakoś bardziej czuję epickość tych walk jak są po prostu trudne, jak nie przechodzisz za pierwszym razem, zapamiętałem do dziś jak w budokai 3/infinite world próbowałem pocisnąć w epickiej walce jakiegoś Frezerka, czy Buu i po masie łez w końcu się udawało, czy też w Tenkaichi 3 na najwyższym poziomie wygrywać 1v5. Ten poziom sprawiał mi taką dodatkową frajdę i feeling, że jesteś tam i walczysz. W Xenoverse 2 już poziom inaczej się rozkładał, bo nawet jak specjalnie dawałeś staty po równo żeby każdej walki nie przejść na ulta, czy parę pięści, to i tak ta walka nie była taka płynna, a właśnie bardziej używanie skill za skilla (chociaż się nie upieram, w xeno aż tyle nie pograłem). Dlatego też wolę np. Tekkena niż Mortal Combat, bo w Tekkenie każdy ruch czujesz jak "swój" a w mortalach czuje po prostu że lepie kombinacje przycisków i dana postać robi te samą animacje 10 raz w walce. A jeszcze jest fajna gierka karciana na Nintendo DS, nawet nie pamiętam jak się nazywała, ale polecam, też wciąga wbrew pozorom.

0

@Nazio87 Jak masz problem z raditzem to zakładam, że tym promyczkiem co kręci się wokół i w górę i dół laserkiem miota, do tego jak i wielu podobnym ataków wystarczy lewa gałka z L2(albo R2), wtedy jak odchylisz gałe do przodu to zamiast lecieć do przodu leci w górę i takim "wertykalnym" podejściem unikniesz wszystkich tych sekwencji też później.

0

@kuz O Panie, gierka cudna, ale jakbym miał wybierać to chyba poszedłbym w budokai3/tenkaichi3 albo xenoverse 2, bo właśnie w Kakarot te walki wyglądają spoko, ale skillowo to jest niestety rpg i wyzwania albo nie ma, albo jest takie, że walisz 1 dmg komuś kto ma 100 milionów hp jakoś :D . Turniejowcem żadnym nie jestem, a na poziomie S za pierwszym razem nie ukończyłem MOŻE 3 walk w całej grze z dodatkami (nie liczę walk 1v100 w dodatku bo były po prostu dla mnie nudne i nie chciało mi się ich robić). Robiłem co prawda questy na mój lvl lub pare wyższy, ale całość przejdziesz spamiąc tylko Ulty, właśnie początek jest najcięższy, raditz, vegeta itp ale jak się ogarnie te ich "cutscenkowe" ataki to później też wiesz czego się spodziewać w przyszłości z innymi opsami. Jakbym jednak miał ocenić za "feeling" i taką podróż nostalgii dla fana to tak, mega doświadczenie.

0

0

@Uukasz_93 Niestety, jest to serial zrobiony pod nastolatki, z nastoletnimi problemami, kompleksami, decyzyjnością, zaburzonymi relacjami (w porównaniu do źródła), też przy postaciach które mają na karku większość życia, ba które żyją już spokojnie ponad te 100 lat. CGI bardzo nierówne, raz beznadziejnie wygląda, raz całkiem spoko, ale spłycenie umysłowe postaci i ich relacji...xD A ludzie tłumaczą to grami czy filmami. Sory, ale moim zdaniem to jednak może się podobać tylko ludziom, którzy oglądają jakiś serial raz na rok do zaśnięcia, ich gusta albo nie są wyrobione, albo... o gustach się nie dyskutuje. Przeciętnego widza nie przyciągnie tu na dłużej nic poza głównym lead'em dwójki aktorów, a każdy kto ma wiedzę o uniwersum będzie się łapać za głowę. Jeśli ktoś uważa że coś było to zrobione na poziomie, jakiś element który mógłby przykuć uwagę, to czekam na Wasze opinie, bo sam zrobiłem po przemęczeniu tych 8 odcinków mały "research" i wychwyciłem absurdy, których nie znalazłem oglądając. Póki co najsensowniejszy argument ( z dużym przymrużeniem oka) na obronę tego gniota i decyzji z nim związanych to "zobaczysz, w 3 sezonie to wszystko może mieć sens", cóż bardzo wątpię, ale chciałbym się oszukać.

0

@Jackazz Przechodziłem już z 4 razy, teraz czekam na to z uniwersum, spokojnie :p

1

@Jackazz Aaaa to pardą, dałbym sobie głowę uciąć, że u mnie to jednak normalnie było na złoto, ale jak nawet nie zauważyłem, to mi ten detal przygody nie zepsuł. Bardziej boli mnie niefunkcjonalne jedzenie, czyli coś, co było jednym z punktów promujących grę, a jak chcesz "doexpić" nim staty, to dostajesz 2000 życia do puli kilku milionów :p

0

@busquets5 Jeśli to jest sens wypowiedzi jaki zrozumiałeś to też odpowiem "xDD". Jakbyś chciał wyciągnąć coś merytorycznego z sedna wypowiedzi, o naszych zachowaniach, które pięknie podkreśliłeś przez wydźwięk "hehe, ja tam jestem git, paczaj na drugie strone" to spróbuj się jeszcze raz doszukać nie implikując samemu, czy to jest post o tym, że Sousa się zachował w porządku, czy jednak o jakimś przejawie jadu, który narodowo wylewamy niedawno porzucając wigilijne stoły? Polecam też nie próbować sarkazmu w wypowiedziach których meritum nie rozumiesz, bo jedyne kogo ośmieszasz to siebie. Aż się we mnie budzi polaczek, dzięki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?