The Nameless
Dołączył/a: lipiec 2013
Warszawa
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mr8lack Praktycznie zawsze ze zmianami idą kontrowersje, nie wszyscy lubią coś nowego póki się nie przyzwyczają, a z tego co widzę to z tych celebrytów piłkarskich najwięcej wypowiada się osób, które mogą być zastąpione przez ich odpowiedników, działaczy, komentatorów z takiej super ligi. Sam nie zgadzam się z pewnymi założeniami, ale jeszcze nic nie wiemy, a "moralność" budzi się w takim stopniu nie kiedy giną ludzie, czy szejki smarują UEFIE, tylko jak mają zagrożone portfele i nagle moralność im wadzi? Obrzydliwe.
0
@Criss18Barca Niby są transfery..
2
Nikogo nie zdziwiło ostatnie zdanie?xd
0
@taris Stawiaj dom :D
0
@clyde Zatruta 8mka czeka na ekstrakcję.
0
@tomek8756 Lille ma szansę, chociaż obawiam się w tej drużynie tendencji przysłowiowego "zesrania się metr przed kiblem". Coś tam oglądałem i różnie radzili sobie z presją.
1
@Stagiryta Zakładaj opaskę Przyjacielu!
0
@GuerillaAthletic Z rynny pod deszcz.
0
@tbas Z jednej strony tak, z drugiej wyobraź sobie "Braithwaite nie jest na sprzedaż!" xd
3
@Gwyn Szanuję refleksje, ale to trochę pokazuje jak wygląda teraz nasza mentalność : -Raz jaka zagorzała dyskusja się wywiązała z pozornej błachostki, nie wiele nam teraz trzeba do sporów, widać jak ludzie psychicznie cierpią przez sytuację na świecie
-Dwa, że z ludzi, którzy nigdy nie przyznawali się do błędu, staliśmy się ludźmi, którzy muszą się tłumaczyć ze swoich poglądów i opinii, bo otacza nas świat ludzi urażonych, teraz przyznanie się do błędu i przeprosiny nie są podyktowane często rozsądkiem i tym, że czujemy sami nasze słabe zachowanie (nie mówię o tej sytuacji), tylko presją otoczenia, przepraszamy nawet jak nie ma takiej potrzeby, za swoje słowa, myśli, nawet jak nie robimy nimi nikomu krzywdy. A piłkarze klękają, ludzie się biczują za białych przodków, mentalnie chcemy być dla innych bardziej fair niż trzeba, nawet, gdy nie czujemy, że to właściwe.
0
@barcowy1899 Nie interesuje się F1, ale szczerze mówiąc jak oglądałem jakieś wyścigi na yt to większe wrażenie robili na mnie kierowcy kiedyś, zapadł mi w pamięć Fernando Alonso z dawnych lat, czy kilka wyścigów z Senną, który w ogóle dla mnie jest najlepszym kierowcą jakiego widziałem na deszczu. Hamilton to naprawdę takie umiejętności, czy teraz większy aspekt nie jest nałożony na bolid? Pytam z ciekawości, nie znam się, jednak tak to wygląda amatorskim okiem.
1
@Wittgenstein A gdzie masz laser?
0
@fajniag Przy czym seria trochę traci swój klimacik w trzeciej odsłonie jak dla mnie.
3
@LeoMessi1994 Serio Ziomuś?:D jeździć taką kostką powoli po ciele zainteresowanej, najlepiej jak jeszcze ma zasłonięte oczy.
0
@ro3ak Munchkin.
0
@itmustbejoke Prowokacja ! Zagłosowałem na Atletico i dalej jest zero :D
1
@PIWOSZ89 Takie mamy czasy, że nawet po tym wiarygodnym źródle nie mam w sumie pewności, że to trolling xD .
1
@Mario96w Aaa mój błąd, wkleiłem po przeczytaniu 3 pierwszych słów :D
0
@bobobob22 Hitler był tu bardziej memem niż przykładem
A sensem wypowiedzi było właśnie pokazanie jak głupie mogą być obie strony, nie pisanie rzeczowych argumentów dla nich. Polecam nie pytać kto jest prawy a lewy, tylko patrzeć jak na człowieka, a później po zapoznaniu się z poglądami tej osoby też ominąć szufladki prawo i lewo i pomyśleć czy dana idea tejże persony zgadza się z tym co uważam za słuszne, nie chodzi o same idee prawicy i lewicy i ich doskonałość/niedoskonałość , tylko o to, że ludzie za nimi stojący nie są sami w sobie doskonali i nawet jeśli coś w teorii brzmi dobrze, to w praktyce możesz tego nie wyegzekwować. Przykład z przepychaniem swojej propagandy pod płaszczykiem tolerancji z lewej strony, czy nie uwzględnianie różnic między człowiekiem żyjącym dziś, a tym żyjącym 20-30-50 lat temu z prawej strony. Samym utożsamianiem się z jedną stroną większość ludzi zamyka się na argumenty drugiej, bo to "nie ich obóz" i z góry zakłada ich nieprawidłowość. Dlatego tak kiepsko argumentujemy swoje zdanie w tych czasach i można nam wmówić wszystko, bo nikomu się nie chce na tyle zagłębić, jak już ma wyrobione zdanie :p.
1
@Mario96w livesportgames.xyz/live/57/13/06/13/03/laliga/52395 nie dziękuj, wspomnij mnie po Banie :D
0
@bobobob22 Nie da się nie generalizować tematów obejmujących tak różne zmienne i tak wiele poglądów, chodzi o wybrzmienie jakiegoś ogólnego sensu, z którym przykro mi stwierdzić ciężko się nie zgodzić patrząc na nas, czy nawet na obecny świat poza naszym pięknym krajem. A problemem jest właśnie to postrzeganie, hitler był lewicowy, albo prawicowy. Hitler był człowiekiem ze zbiorem poglądów jak każdy, lepszych i gorszych, nie ograniczał się do jakiejś jednej idei jak np. socjalizm, tylko robił to, co uważał za słuszne dla swojego kraju. Jakbym miał gdzieś hitlera wrzucić w ten kocioł żeby go określić (co nigdy nie będzie poprawne w 100%) to dałbym na nacjonalizm. Ale dzięki za zainteresowanie się tematem, pozdrawiam !
1
@MesQueUnClub96 Wybaczcie, frustracja się wylała, bo wlazłem w popularne dyskusje i codziennie to samo.. Następny ból tyłka napiszę o odpowiedniejszej porze :D
1
Uwaga! Postanowiłem wyjaśnić raz na zawsze skrajne opcje polityczne, by na świecie mógł zapanować pokój (albo bardziej realistycznie żebyśmy zaczęli iść chociaż do przodu, zamiast krzątać się w dyskursach między sobą). To lecimy !
"Prawacy!" - Wasze podejście zbyt często ogranicza się do jednostki, trochę tak jak w Chinach, pracuj, co wypracujesz to masz, a jak sobie nie poradzisz w tych warunkach to umieraj, bo nie ma sensu Twe istnieje, jeśli nie przydasz się do wzrostu krajowego PKB. Aaa i jeśli w tych czasach coś się zmienia, a ileś tysięcy lat było dobrze, to po co to zmieniać, przecież działało, a jak ktoś chce inaczej spróbować, to zutylizować, bo jest psychicznie inny niż "powinno" być wedle mojej logiki, bo przecież tylko moja LOGIKA się liczy na świecie. Procent samobójstw i depresji w tych czasach to się w dupach przewraca ludziom, czym szybciej wymrą tym lepiej (póki mnie to nie spotka, wtedy jakieś emocje ludzkie zaczynają się liczyć, bo dochodzą osobiście). No i nie zapominajmy, że wybór inny niż standardowy, religia inna niż przodków, czy kolor włosów inny niż naturalny to jest jakiś chory psychicznie człowiek, bo nie potrafimy go zrozumieć, więc do zakładu, albo przetopić od razu na mydło, bo był jeden człowiek, który chciał dobrze dla polskich dzieci i był to Adolf Hi..-
-"Lewacy!"- Usilnie próbujecie stworzyć ze świata odcinek My Little Pony, no oczywiście póki nie chodzi o Chiny, bo szczekamy tylko tam gdzie nam pozwalają, czyli u siebie. Ekonomia to tam ciul, najpierw zajmijmy się pomocą wszystkim którzy tego potrzebują i wymyślmy coś dla tych którzy tego nie potrzebują. Szantaż emocjonalny łzami zawsze działa jak kończą się nam argumenty, bo przecież jak zejdziemy ze strony humanitarnej, to nie mamy zbyt wiele pomysłów w główkach co dalej. Nawet jak nie czujesz się w opresji, to w niej jesteś, to że jesteś innego koloru skóry, czy płci już upoważnia Cię do natychmiastowego zwalenia na to swoich problemów, bo patrzcie jak to ułatwia życie? Jeśli zamiast dociekać czemu ktoś czarnoskóry zgwałcił jakąś kobietę, szukać problemu w psychice, wychowaniu, kulturze, po prostu powiedzmy, że taki już jest i koniec sprawy. No i drodzy "lewacy" wcale z Was nie mniejsi rasiści niż z tej drugiej zacnej opisywanej grupy, tylko w inny sposób. Bo właśnie pomijając wszystkie problemy jakie mogły poprowadzić CZŁOWIEKA do złego czynu, wystarczy powiedzieć, że to przez różnice kulturowe i po problemie ! Po co dociekać, czy spróbować mu pomóc, skoro jest czarny i widać przeżył tyle, że musiał tak działać i sprawa zamknięta? Wyślemy mu koszyk słodyczy i niech żyje sobie tak dalej, bo za 2-3 pokolenia pomijania problemów w ten sposób NA PEWNO znikną same.
Są też ludzie którzy to obejdą i powiedzą "ja jestem bardziej prawicowy/lewicowy, ALE zgadzam się z..." No i spoko, jesteście otwarci jako tako na argumenty drugiej strony, ale z doświadczenia i tak prędzej czy później wychodzi przy braku argumentów, że trzeba pójść ad persona i to przeważnie obrażając kogoś po tym jakie ma poglądy (jak ja w tej przydługiej wiadomości). Ogarnijmy się, każdy ma swoje racje, nic nie jest czarno-białe, a i tak jutro będziecie na tym samym forum (albo jeszcze dziś) wyzywać się od jednych i drugich na pierwszą polityczną wzmiankę w jakimś komentarzu. Dziękuję już wy...chodzę.
0
@SzahMatt Przeczytałem całą dyskusję, argumenty użytkowników, których światopogląd musi być albo lewicowy albo prawicowy (którzy normalnie są naprawdę spoko ludźmi) są tak nietrafne, głupie, a jak się tylko gdzieś da zamiast argumentu, czy odniesienia się do zdania poprzedniego rozmówcy wcisnąć przywalenie się do jakiegoś konkretnego słowa omijając sens wypowiedzi czy próbę zrozumienia rozmówcy, to nie dziwię się, że w polityce wygląda to tak samo . Boże ludzie, już nie potraficie spojrzeć na coś z dystansem, bez polityki coś musi być "prawicowe", bądź "lewicowe", walczycie całe życie o stronę, która ma tyle racji co druga, czyli przeważnie niewiele, ale każdy z Was i tak FANATYCZNIE uważa, że to tylko jego strona ma rację. A porównania śmieszą tak samo jak próby ich wyśmianiewania z dodaniem mojego ulubionego "xD" . Ideologii się zachcialo, a i tak każda strona w polityce jak dojdzie do władzy będzie nas r***** tak samo. Sam temat szybko zboczył z jakiś sensownych argumentów na "xDDD Twoja prawacka/lewacka logika mnie śmieszy, nie odniosę się bo nie umiem, ale wyśmieje, bo to ktoś podchwyci i byde mundry xDDDD". Pozdrawiam !
1
@paweldunajecfcb Zmień na lepszy model, jakiś Fiat np.
1
@Cariones Na jakim organizmie Barcelony?xD
0
@Mamm0nFanNumberOne xD
0
@Mathoue A ja prędzej w żółtą Paredesa wierzę niż w Lipsk. Ja wiem, że Liverpool nie w formie, ale w LM myślę, że mogą strzelić więcej niż stracić (a jak nie stracą to się zdziwię) - idź za intuicją, ale dałbym na Twoim miejscu, że obie strzelą.
0
@Cochise Zazwyczaj się z Panem w pełni zgadzam Panie Cochise, jednak ten ostatni akapit nie do końca się zgadza z moim odczuciem. Raczej "globalnie" wiele to nie da, ale same wyświetlenia , ile osób włączyło tego dnia TVP itp grają tu większą role niż pieniądze. Jeśli jest już taka akcja, to Ci którym nie pasuje obecna władza i jej pomysły mogą po prostu ignorując oczywistą stacje pokazać swoje niezadowolenie, cyferki pójdą w świat, mogą być zawsze jakimś pierwszym klockiem (bo dotychczasowe wiele nie wywołały) budującym opozycje społeczeństwa do rządu. Prawdopodobnie wyolbrzymiam znaczenie, ale myślę że bojkotując ludzie bardziej myśleli o takim efekcie niż braku pieniążków za transmisje.
0
@DonMatteo901 "Mniej restrykcji, więcej pomocy!" no no konkretnie :D . Akurat wleciał fajny filmik na temat populizmu