0

@Mati90fcb Załóż premium Mordo. Same benefity.

0

@Maniek9444 Niezła próba Panie Policjancie..

0

Wiecie może u jakiego buka można obstawiać ilość fauli w meczu?

15

@Aerox I zaczyna się kolejna kariera- Skoki Narciarskie 2002, serdecznie zapraszam, Adam Małysz.

0

@OzzyFCB Taktyczny.....

1

@kerouac Tylko Dust2 !

0

@Danny Gaucho Strzela jak popcorn.

0

0

@Phatro Kojarzysz Hell Seniorz?

0

@student97r Długie lata byłem fanem zagranicznych komików, między innymi Carlina, twierdząc, że w Polsce jest słabo (bo było), ale teraz jest już kilku dobrych stand-upów, są w innym stylu niż te George'a, które częściej zmuszały do refleksji, ale też na swój sposób dają radę. Ze świeższych polecam Mieszko Minkiewicza.

1

@AV0CAD0 Popatrz jak drogie mamy teraz nieruchomości, jeśli myślisz np o wynajmowaniu mieszkania kiedyś to też trzeba uwzględnić, że mieszkania się starzeją, potrzebne są remonty, powstają nowe osiedla, chętniej kupowane i najmowane, prawdopodobnie ceny będą niższe w przeciągu kilku lat... Nie będę wchodził w detale ale np. Trader21 ma fajną wiedzę o tym rynku, polecam przejrzeć i zastanowić się nad inwestycją ;) .

0

@Kacper1998 A to ziemia nie jest płaska?:o

0

@sidzej Po co Ci będzie mieszkanie, jak nie będziesz miał gdzie godnie pracować ? Mieszkania są teraz bardzo drogie i naturalnie spadną nawet i bez takich popisów rządzących, tak działa rynek.

2

@4drian0 Ja np. płacę hobbystycznie rachunki.

0

@dominik127pl PC>>>>>XBOXPS8PROVITA (poza ekskluzywami).

0

@CatalanVeBFCB Czemu 2 ma nazwiska, a 3 jest znany z ksywki ? To taki Messi koszykówki, że wymienia się np Lewandowski, Aguero, D10S?

0

@kerouac Ale Błaszcza to Ty szanuj.

0

@JimMorrisonFCB Kup papirus, zapakuj do środka i na patelnie.

0

@czółkovsky Scrubs.

0

@Hushovt Notatnik to głównie duch ! Nie samo ciało !

1

@kerouac Rany a w drugą stronę byłoby tych co mówili, że nici z tego, tak samo jak było gdy odchodził i nikt nie mógł uwierzyć, bo przecież to tylko "głupie spekulacje mediów". Sam nie jestem zwolennikiem, przeciwnikiem, ale tematu mam dość, możemy zapomnieć o całej sprawie i nie być małostkowym, był taki jeden co pisał o tym codziennie, chcesz zrobić mu konkurencję po drugiej stronie szali?xd

0

@Janiama A pamiętam jak irytowałem się na Alvesa...

0

@Gaucho Jest w tym trochę racji, ale z drugiej strony po stracie nie stoi jak śnięta ryba, tylko potrafi zatrzymać grę walką, faulem i to mi się w nim podoba. Liczę, że z czasem przyjdzie też większa odpowiedzialność, dziś dla mnie źle nie zagrał.

0

@Lola120 Liceum mat-fiz-inf, matura rozszerzona z polskiego, angielskiego, geografii, studia turystyka i rekreacja, w między czasie praca jako jedna z firmowych złotych rączek w siedzibie plusa, teraz praca w banku. Niczego się nie spodziewałem, nastawiłem się z zaciekawieniem na to co przyniesie przyszłość i Tobie polecam to samo, bez zmartwień, dasz radę ;) Pozdro

0

@CalcioFan Wiedziałem, że ktoś mnie zrozumie!

0

@malyras Domyślam się, że taktyczny.

1

Nie chcąc dostać bana (mam nadzieję, że się uda ominąć droga Redakcjo w taki sposób), a będąc iście ciekawym, bo nick ten przewijał się dość często podczas pewnej brazylijskiej sagi transferowej (nie chodzi o Douglasa), chciałbym zapytać.. Za cóż jegomość mógłby dostać potencjalnego bana w dajmy na to krytycznym momencie pewnej operacji? Mam nadzieje, że wystarczająco incognito to ująłem :D

0

@Cochise Throught the fire and flames ! Ands somsiads!

0

@Buba13 Graczykowie? Znam.

1

@Phatro Też szpilają w Fife, wystarczy spojrzeć jakie robimy transfery na szczycie :p .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?