The Nameless
Dołączył/a: lipiec 2013
Warszawa
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nigdy po meczykach, twitterach itp się nie spodziewam poziomu, jeśli to wszystko prawda, to zgodzę się też, że zachowanie Sousy fatalne, żałosne itp ale.. Od razu wychodzi z nas zaściankowość, jeszcze święta nie minęły, a my już życzymy selekcjonerowi wszystkiego co najgorsze, każdy już ma swoje zdanie wyrobione i szczeka na twitterze czując, że to jest ten moment, by zabłysnąć jako ekspert opinią, która się łatwo sprzeda na ten moment. Oczywiście zapominamy o wszystkim, co mogło doprowadzić do tego stanu, nawet jeśli od początku był to po prostu przystanek do klubu dla Sousy. Po co nam druga strona i jakieś szersze spektrum jak możemy wesoło pluć jadem, wyrok zapadł, najlepiej jakbyśmy winnego ścieli nie dając mu powiedzieć słowa. Naprawdę idzie się załamać jak mali i zakompleksieni są ludzie, którzy piszą czując wręcz DUMĘ (a przynajmniej tak to się czyta), że teraz Polacy zgotują Sousie piekiełko, bo hehe my to jesteśmy kurła tacy zajebiści negatywnie, każdego możemy zgnoić :) . A Sousa sam daje preteksty, coraz mocniejsze z czasem, byśmy z radością wskakiwali na te fale hejtu, ciekawe tylko czy spodziewał się, że odpowiemy równie niską mentalnością co jego własna.
0
@Jackazz Może jakiś pirat, u mnie jest normalnie złota, a sama gra jest piękną laurką dla każdego fana DB, chociaż rpg słabe.
1
Mallorca zapłaci rachunek.
0
@Mixtape Z ciekawości, czemu jechałeś po pijaku jeśli można wiedzieć? Widząc Twój post zastanowiło mnie czy sam w jakiejś konkretnej sytuacji i okolicznościach bym tak zrobił.
2
O cholera, też mają Albe!
0
@tomek8756 Panie Areczku, jak to wcześniej wyjść, myślałem że Pan tu zostanie z nami jeszcze dłużej, bo robota jest !
4
@dv7wisnia A później w wywiadzie podziękował i powiedział, że mu się przydał taki zastrzyk energii :D
3
@kamilos1214 Sam fakt myślenia o tych sprawach, bardziej niż fanatycznego podążania ślepo zdaniem za kimś z "Twojego" obozu sprawia, że wyprzedzasz inteligencją na starcie większość krzykaczy. Są to problemy złożone , których źródła i potencjalne solucje zależne są od wielu czynników, których przeciętny człowiek nie wyłapie. Wyłapie część z nich która mu pasuje i z efektem potwierdzenia dumnie będzie przerzucał się na argumenty z drugą równie inteligentną stroną, by dowartościować się tym, że ma jakieś zdanie i nie jest tak głupi, jak podpowiada mu często prawdziwie podświadomość. Każdy tego typu problem ma zazwyczaj dwie strony medalu, a jeśli ludziom bliżej do jednej, to zaczną wypierać drugą. To, że nie wiesz za czym się opowiedzieć nie musi oznaczać jakiś ubytków we łbie - czasem trzeba mieć po prostu chęć w danej chwili się zainteresować tematem, a nie zawsze się chce coś zgłębić. Więc wtedy moim zdaniem lepiej siedzieć cicho niż siać propagandę i dezinformację, by wyleczyć jakieś swoje kompleksy mogące wynikać z tego, że ktoś nie ma na tyle oleju w głowie, by imponować innym w jakikolwiek sposób swoim zdaniem - uff psychologicznie poszło z rana, ale w skrócie mądrzejszy będziesz moim zdaniem mówiąc "wiem, że nic nie wiem" niż krzycząc hasła o których masz tylko pozorne pojęcie. Swoją drogą to fascynujące, że ani jedna dyskusja z tych jakie tu mi się ostatnio rzucały w oczy nie wyłoniła jednej osoby, która przyznałaby, że obie strony mają swoje racje. Za każdym razem jest to argument z jednej strony vs argument z drugiej, jakby żadna z tych stron nie potrafiła w żaden sposób przeanalizować w swojej oburzonej główce argumentów przeciwnych, tylko ślepo wrzucała dla poklasku "swojego obozu" i sumienia swoje argumenty. Na głupim przykładzie wygląda to dla mnie tak:
-Blablabla nasze bezpieczeństwo, logika
-Blablabla empatia, mógłbyś być na ich miejscu
- Ale co odpowiesz na moje bezpieczeństwo?
-A co odpowiesz na moją empatię?
No jak w dniu Świra..
0
Czy życie dojedzie mnie jeszcze bardziej dzisiaj?? https://files.fm/u/9rq7vc9n5#/view/ezn49ygjk
1
@pt9 It takes two i poprzednie gry tego studia.
3
@k1nGPu1G Ciekawe pytanie, z wiekiem i doświadczeniami perspektywa strachu się zmienia. Kiedyś powiedziałbym śmierci, tortur, później śmierci najbliższych. Jednak powoli coraz bliżej mi do zdania, że nie ma sensu bać się nieuniknionego, a sam strach bardziej zamienia się u mnie w szkodę. Szkoda mi, że mogę nie wykorzystać życia, że po nim może nic nie być, szkoda, że nie starczy mi go żeby dowiedzieć się czy jest jakiś cel istnienia, czy to wszystko przypadek, jak powstał wszechświat itp.
0
@SkilledHydra16 Jak ten Pan!
0
@Barwindg Wytłumacz to w narodzie "chwilóweczki na wakacje" xDDD. Szkoda słów.
0
@Cule1234 Zawodnik Schrodingera.
0
@kaamil1910 Czyli jak w PESie 5 jakieś 16 lat temu xD. Mega pomysł tylko czemu dopiero teraz.
0
La liga nawet w Fifie traci atrakcyjność. 37 meczów Real zagrał, 35 wygranych i to tylko ze mną dwie przegrane w klasykach i weź tu wygraj człowieku, atleti trzecie z 10pkt straty.
0
@Comentateiro
0
@TheNekro94 Ehh, wierzyć, że coś się zmieni zmieniając tylko świnie przy korycie, a nie koryto, to jak puszczać z nadzieją totka co tydzień. Wszystko lepsze od PiS'u, ale obawiam się, że teraz każda władza może chcieć zmieniać państwo na swoją modłe.
3
@PatrychoO Uważaj..
8
A jakby tak Messi podpisał kontrakt z Barcą B? Albo z jakimś klubem i by go od razu wypożyczyć do Barcy? Nie znam się, bredzę.
0
@LuisSalvano "Jak źle wyglądam haha" po wstawieniu zdjęcia trzeba traktować jak enigmę, po rozszyfrowaniu masz mniej więcej "wiem jak zaje*iście wyszłam s*ko, patrz tylko" :D
10
@Comentateiro Ni mi w lewo ni w prawo, nie śledzę tutaj raczej wątków, nie wiem jakie macie wpisy, poglądy itp i nawet mi się nie chce, ale na podstawie samej tej dyskusji i sposobu wypowiedzi, argumentacji, czy doboru słownictwa, oraz maskowania słownictwem manipulacji, to muszę przyznać, że Waćpan powinien obejrzeć/poczytać parę materiałów o prowadzeniu dyskusji. Dobrym startem byłby "krótki film o prawdzie i fałszu" pewnego takiego jutubera co się zwie Scifun. Lewica ma swoje argumenty, ale przedstawiając je w taki sposób tylko zniechęcisz do niej ludzi, pozdrawiam !
1
@don'T.R.I.P.e U wielu osób chodzi o czynnik społeczny, tzn jest coś o czym wspólnie można napisać, dać swoje przemyślenia itp, takie ploteczki bo jest akurat nośny temat ;) Są osoby, które serio lubią oglądać, ale w większości wydaje się, że tak to właśnie zajęcie do pogadania i podzielenia się spostrzeżeniami.
0
Widzę ruch większy niż przed meczem Barcy :o
0
@IbrahimAfellay Znowu dziadków chcemy ściągać? Pewnie będzie większość sezonu leczył kontuzje.
0
1
@Hosh Od tego mieliśmy jestem przekonany pewnego Rowerzystę :o
1
@Nazio87 Dopiero wstałem.
0
@LambiPL ?? Na każdej samoobronie (poza jakimiś wojskowymi ala combat, czy krav maga ta nieokrojona) Ci powiedzą, że walka to ostateczność, nieważne czy ktoś ma broń czy nie, ALE jednocześnie nauczą Cie jakoś reagować, gdy nie masz wyboru. Nawet na takiej Kravie cywilnej uczyli na gumowych nożach żeby wyrobić jakiś odruch, czy przeciw walce walce z kilkoma naraz (nie pamiętam jak to się nazywało, satelita czy jakoś tak), a zawsze Ci taką walkę przedstawią jako ostateczność. Nawet ucieczki uczą na jakiś sposób (rzucić czymś w przeciwnika, żeby odwrócić uwagę, starać się do pewnej odległości nie odsłaniać pleców i mieć przeciwnika w zasięgu wzroku), oczywiście to wszystko trzeba wyćwiczyć, ale żaden szanujący się trener nie powie Ci po prostu "uciekaj" nie dając jakiś alternatyw, gdy ucieczka nie jest możliwa, bądź szybka ocena sytuacji na nią Twoim zdaniem nie pozwala.
0
Po meczu ctrl F i ciekaw jestem czy będzie tu więcej wyników "Gikiewicz" czy "Lewy" . Fakt, że niektórzy łączą nazwisko bramkarza z Glikiewiczem, ale i tak myślę będzie wyrównanie :D