The Nameless
Dołączył/a: lipiec 2013
Warszawa
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FC1899Barca Polecam 5-częściową analizę płaskiej ziemi na yt przez Sci-fun'a . Jest tam trochę powiedziane czemu ludzie wątpią w NASA, czy inne niezwykłe osiągnięcia naukowców jak np. lądowanie na księżycu. Jakbyś chciał wiedzieć czemu po zimnej wojnie "wyścig" kosmiczny zelżał, to polecam kanał kurzgesagt, ogólnie o kosmosie fajne rzeczy są, o przyszłej kolonizacji marsa, księżyca itp.
0
@kielon93 Oczywiście, że mają dowody kontaktów Gryzka z Barceloną. ROK temu.
0
@Wittgenstein Stary, mając grubo ponad 20 lat nie przejmuj się takimi pierdołami. Chcesz to idź. :p
0
@wachaFCB ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@mekston Zastanawiałem się czy dać na końcu "xD" dla efektu, że sarkazm itp.
7
Katarczycy ewidentnie przekupieni przez Argentyne.
0
@PawelPetek Miejscami kojarzy mi się jakoś z Prototype, czyli dla mnie spoko.
1
@IronSanHybrid To znak, że Dembele rośnie w siłę.
0
@messi 94 A ja bym się nie zdziwił jakby właśnie trenował jakąś szkółkę juniorską w zaciszu.
0
Wiem, że długofalowa inwestycja ale ja mogę poświęcić teraz stówkę nie 4k xD chyba, że szczęście dopisze w kuponach, podążam ścieżką naszego naczelnego Guru, Pana S. teraz tylko czekać na profity :p
0
Przewijało się setki razy, ale teraz na mnie padło, by dokonać wyboru.. https://www.upc.pl/pakiety/telewizja-internet/?CMP=snb_REGB2C519-P-goo-0001761_mediapl-4384&&s_kwcid=AL!6361!3!346867048541!b!!g!!%2Binternet%20%2Btelewizja&gclid=CjwKCAjw5dnmBRACEiwAmMYGOUxRtUroSArVfz0J9em5Bgyjgv-_KU0p7I_Y-u9JPwNgc6UO8SWO9BoC_aoQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds
ten pakiet sportowy za 90 zł jest ok, czy macie obecnie coś lepszego?
32
Odświeżyłem sobie meczyk Barcy z Chelsea z sezonu 2011/2012 i po golu Torresa widać było u naszych wściekłość, rozpacz, emocje, których nie było jak na dostanie lania 4-0 w takim meczu, po tych wszystkich deklaracjach. Ja tu czegoś nie rozumiem, skąd tu się wzięła taka bezpłciowość? Rozumiem, że inni piłkarze, inny wiek, doświadczenie, ale serio wydaje się jakby obecnej drużynie aż tak już nie zależało i to chyba boli najbardziej.
0
Ta rozmowa wyglądała komicznie, póki nie skapnąłem się, że wcale nie odpowiadacie na powyższy komentarz qruczka :/
0
Suarezowi chyba już frustracja zaczyna przeszkadzać.
0
Wiadomo, dwumecz z nami też nie, dlatego mówię, że póki co nieźle im idzie, a myślałem że kryzys ich na dłużej ściśnie ;) .
0
Póki co remis z nami, 2:1 z Atleti na wyjazdach, Real wychodzi z ciężkiego kalendarza z tarczą.
0
Ramblowicze, nie mogę obejrzeć meczu, wiecie może gdzie znajdę całe spotkanie koło 20 albo chwile po?
1
Mi nawet nie chodzi o wygraną, tylko zwyczajnie sprawiedliwsze podejście, nic bym nie mówił jakby miał 18 i przegrał z Kraftem.
4
Ja rozumem (zalożmy) odjęcie 20 pkt za wiatr, ale w takim razie za sam fakt ile techniki trzeba, żeby opanować tak daleki skok, to chyba te noty zdecydowanie za ostre...
0
Ogólnie jak dla mnie robimy dobre transfery, a że z Malcolmem nie wyszło, bywa, to i jak w zasadzie jedyny zawodnik który nie odpalił, a w którym pokładałem jakieś nadzieje.
0
Bez faulu ciężko.
6
Jak przyjemnie oglądać Arthura z piłką!
0
Ja tylko pokazuję możliwości..:D
2
Wszystkim pytającym o mecz polecam zainstalować acestreama http://www.acestream.org/ i później kliknięcie na odpowiedni kanał na stronie: https://acelisting.in/ Mi działa w 99% przypadków w przynajmniej przyzwoitej jakości, chyba tylko 2-3 razy w sezonie był jakiś mecz, który widziałem tylko na oficjalnym kanale Barcy, a tak to zawsze tu coś znajdywałem.
0
Nie wiem czy widzieliście
0
Nie wiecie, gdzie kupię teraz jakieś spodnie garniturowe w dobrej cenie?
2
Bardzo dobrze, niech szukają problemu u przeciwnika, a nie u siebie, to daleko nie zajadą.
0
Dzięki Panowie, chyba rzucę się w takim razie na te 55 , tylko zmierzę czy mi wejdzie, bo szafkę mam koło 120cm na tvka :D.
0
Głównie tv, czasem kompa podłącze żeby pyknąć w coś ze znajomymi.
Obecnie na oku mam to: https://allegro.pl/telewizor-49-samsung-ue49nu7172-4k-smarttv-i7534399280.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Acategory&bi_c=NTZkZjhkYTQtOGZmOC00ZDVhLTg4YjEtMmRjMTZlM2ExN2U1AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=0ee0db8a-855c-44d1-a324-7df595b87195
0
Jak myślicie, jaki dobry tv 49 cali kupić do 2 koła? 4K z Hdr'em czy w tej cenie lepiej dobry fhd?