The Nameless
Dołączył/a: lipiec 2013
Warszawa
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Socjopata Nie znam się zbytnio, niby nie ekstraklasa, ale stawiać z udziałem polskich drużyn w nogę coś?:D
1
W końcu mogę spokojnie umrzeć...
0
@matirix20 Warrior kings. Mało znana, ale bardzo przyjemna gierka.
0
@monsterrize Pewnie świński łeb :v .
0
@matirix20 Samochody to Rocket League, a z prostych gierek zależy czego szukasz, ze znajomymi fajnie się gra np. w overcooked, ale jak chcesz 1v1 żeby na siebie popykać, to polecam Eggnogg, prosta i wciągająca gierka wymagająca czasem trochę kreatywności.
0
@Grubson06 Ponoć czuł dyskomfort już od finału pucharu hiszpanii :D .
1
@Mihcim 2 z 3 kibice nie potrafią napisać :D .
5
A 2 dni temu śmiałem się z Hazarda..
3
Przypominają mi się opinie typu "Za ponad 200 mln tak możemy obsadzić skład, że zastąpimy i Neymara i rezerwowego za niego, a i na obrońce styknie". Nie ma co, warto było.
0
@NeroTFP Drogi pamiętniczku. Minął rok 2030...
0
@Khajio Juvenil B by ich pyknął, Ansu Hattrick, róbcie screeny.
0
@MarioVeB! Dzięki Tobie spojrzałem na notatnik i ujrzałem oficjalny news. Już trochę mi się nawet robi ich szkoda .
0
@Cules11 Trochę minęło odkąd zainwestowałem w tv, ale wcześniej to AceStream, albo Sopcast, chociaż telewizją internetową bym tego do końca nie nazwał :D .
1
@pride1899 Jak nie dostanie tej złotej piłki to kupi i to z prawie 10% zniżką!
0
@mariosss20 Sam nie zje i drugiemu nie da :D . Powiem Ci, że zobojętniałem na Neymara, La Rambla leczy !
0
@MacieG Jakoś musi wykarmić rodzinę. Bez żony też są wydatki !
0
@fajny_football http://rebloggy.com/post/titanic-gif-sad-gif-crying-gif-tears-gif-cry-gif-money-gif/23787655567 to oficjalne zdjęcia Rakitica zestresowanego potencjalną utratą pracy :(
0
@Nigaki Topielcy? To do wiedźmina polecam się zgłosić!
0
@4drian0 Nożyce, spóźniłem się?
0
@clyde No tak, na pewno poczują strach, ale żeby piłkarze znowu nie wyszli myśląc w ten sposób, że sam ich widok wygra mecz.
0
@Socjopata Taktyczny.
0
@Suzu Trypletu.
1
@IronSanHybrid Ahh, nie tak dawno temu jechałem tydzień na daniach knorra w proszku. Człowiek docenia później taki rosół, czy ogórka, ale takiego wiesz, małosolnego.
89
Andres Iniesta przed meczem-dziwnie będzie grać przeciw Barcelonie.
Andres Iniesta po meczu-dziwnie było grać przeciw Barcelonie. :D
0
By the pope! A ja spałem..
3
@adambądkowski93 Biedny ten Urugwaj :D .
1
@Coutinho007 Somsiady normalnie.
22
Nie dość, że De Ligt ukradziony, Neymar w drodze, to jeszcze nam Juve Own Goala podkradło?!
3
"Spieprzyliście nam środę"?
0
@ViscaBarca123 Kim jest Pan Zatopek i czemu jego zdanie miałoby się jakoś szczególnie liczyć? Pytam, bo wiem, że się interesujesz naszymi wychowankami, a o Emilu i jego ekspertyzie jeszcze nie słyszałem, dziwi więc, że się odnosisz akurat do Niego tak.