0

@Socjopata Nie znam się zbytnio, niby nie ekstraklasa, ale stawiać z udziałem polskich drużyn w nogę coś?:D

1

W końcu mogę spokojnie umrzeć...

0

@matirix20 Warrior kings. Mało znana, ale bardzo przyjemna gierka.

0

@monsterrize Pewnie świński łeb :v .

0

@matirix20 Samochody to Rocket League, a z prostych gierek zależy czego szukasz, ze znajomymi fajnie się gra np. w overcooked, ale jak chcesz 1v1 żeby na siebie popykać, to polecam Eggnogg, prosta i wciągająca gierka wymagająca czasem trochę kreatywności.

0

@Grubson06 Ponoć czuł dyskomfort już od finału pucharu hiszpanii :D .

1

@Mihcim 2 z 3 kibice nie potrafią napisać :D .

5

A 2 dni temu śmiałem się z Hazarda..

3

Przypominają mi się opinie typu "Za ponad 200 mln tak możemy obsadzić skład, że zastąpimy i Neymara i rezerwowego za niego, a i na obrońce styknie". Nie ma co, warto było.

0

@NeroTFP Drogi pamiętniczku. Minął rok 2030...

0

@Khajio Juvenil B by ich pyknął, Ansu Hattrick, róbcie screeny.

0

@MarioVeB! Dzięki Tobie spojrzałem na notatnik i ujrzałem oficjalny news. Już trochę mi się nawet robi ich szkoda .

0

@Cules11 Trochę minęło odkąd zainwestowałem w tv, ale wcześniej to AceStream, albo Sopcast, chociaż telewizją internetową bym tego do końca nie nazwał :D .

1

@pride1899 Jak nie dostanie tej złotej piłki to kupi i to z prawie 10% zniżką!

0

@mariosss20 Sam nie zje i drugiemu nie da :D . Powiem Ci, że zobojętniałem na Neymara, La Rambla leczy !

0

@MacieG Jakoś musi wykarmić rodzinę. Bez żony też są wydatki !

0

@fajny_football http://rebloggy.com/post/titanic-gif-sad-gif-crying-gif-tears-gif-cry-gif-money-gif/23787655567 to oficjalne zdjęcia Rakitica zestresowanego potencjalną utratą pracy :(

0

@Nigaki Topielcy? To do wiedźmina polecam się zgłosić!

0

@4drian0 Nożyce, spóźniłem się?

0

@clyde No tak, na pewno poczują strach, ale żeby piłkarze znowu nie wyszli myśląc w ten sposób, że sam ich widok wygra mecz.

0

@Socjopata Taktyczny.

0

@Suzu Trypletu.

1

@IronSanHybrid Ahh, nie tak dawno temu jechałem tydzień na daniach knorra w proszku. Człowiek docenia później taki rosół, czy ogórka, ale takiego wiesz, małosolnego.

89

Andres Iniesta przed meczem-dziwnie będzie grać przeciw Barcelonie.
Andres Iniesta po meczu-dziwnie było grać przeciw Barcelonie. :D

0

By the pope! A ja spałem..

3

@adambądkowski93 Biedny ten Urugwaj :D .

1

@Coutinho007 Somsiady normalnie.

22

Nie dość, że De Ligt ukradziony, Neymar w drodze, to jeszcze nam Juve Own Goala podkradło?!

3

"Spieprzyliście nam środę"?

0

@ViscaBarca123 Kim jest Pan Zatopek i czemu jego zdanie miałoby się jakoś szczególnie liczyć? Pytam, bo wiem, że się interesujesz naszymi wychowankami, a o Emilu i jego ekspertyzie jeszcze nie słyszałem, dziwi więc, że się odnosisz akurat do Niego tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?