0

Bo ludzie już nie będą mogli Go oglądać na stadionie, więc będą chcieli chociaż w grze. Tak mi się przynajmniej wydaje.

0

W sensie zmniejszyć ilość drużyn w lidze? W PK graliby na neutralnych boiskach tylko? Ten pierwszy pomysł fajny, mniej ogórków. Natomiast Pucharu bym nie zmieniał ewentualnie jak już to w ogóle skasował na rzecz tego typu prestiżowych rozgrywek.

2

O co chodzi z wycięciem barw na koszulce Pique?

0

Przecież jak go zapytali to nie powie "następne pytanie", bo byłoby oczywistym co o tym sądzi, nie powie też, że Mats zawalił, co jest oczywiste i chyba każdy kto ma oczy wie o tym, bo takie rzeczy jak pisano tu latami miliony razy załatwia się w szatni, a nie na konferencji, bo później robi się syf. Mi najbardziej do gustu przypadła opinia Pique, który powiedział, że Niemiec zawalił, zdarza się i dalej powinien próbowac, ale to nie w stylu Andresa.
Edit: Sorki za miejscami tragiczną składnię, ale zmęczenie daje się we znaki.

0

Co powiesz na "gol Pigue" ? xD

0

Raczej nie, najbliżej to po rusku :D . Po Polsku mała szansa, ale może będzie na soccer-live.pl

0

http://soccer188.net/link-sopcast
Tylko sopcasta musisz ściągnąć.

0

2

Pamięć krótka, sam wielu sytuacji nie pamiętam, ale kojarze tego Pana raczej negatywnie, np jak wypominał Neyowi gestem 7:1. O grze nie wspomnę bo to Atletico i taki mają styl, ale chyba kojarzycie jeszcze ich brutalność, wjazdy w kolana, czy pokazywanie przez Godina, by faulował Messiego po kontuzji.

4

Dokładnie, nie rozumiem zupełnie skąd wziął się ten cały hejt na sztuczki techniczne, nie tym każdego z nas zachwycała Brazylia kilkanaście lat temu? Przecież to piękno tego sportu, nie wiem czy ludzie zidiocieli do reszty, czy po prostu muszą się czegoś czepiać.

0

Suchar nie tylko na końcu :D .

0

Sztywno zmiany poszły, tylko w Barcelonie z ławki wchodzą gwiazdy formatu Messi, Iniesta, Suarez.

0

Turan dziś dośrodkowania jak niegdyś Alves :D .

1

Mathieu jak Ty byś mie zaimponował..

0

Przy tryplecie najgłośniej odnośnie Lucho mówiło się o rotacjach. Przecież nie stracił nagle tej umiejętności.

0

Tego nie przewidziałem..:P ale spokojnie, damy radę.

0

Zaraz strzelą coś tak czuje, niektórzy przyspieszyli ruchy jakby.

0

http://magiafutbolu.pl/img.php?id=44614 Nie wiem, czy już ktoś wrzucił, niestety nie powraca do nas jako piłkarz, ale ponoć ma być ambasadorem. Poprawcie mnie jeśli się mylę

2

Rozpieściła Cię ta nasza Barca co? To nie jest (przynajmniej jeszcze nie) ścisły top jak większość naszych zawodników.

0

Kolega pięć stów w plecy :D .

1

sop://broker.sopcast.com:3912/262534

1

Widać, że Iniesta ma ten swój "dryg", co bardzo cieszy przed sezonem :) .

0

Czy tylko ja nie miałem dotąd pojęcia, że Douglas ma dalej jakieś "S" z nazwiskiem? Trochę głupio się poczułem jako fan Barcy..

0

Nic złego, ale teraz nie ma tytułu "Mistrz Hiszpanii ograny przez ósmą drużynę ligi angielskiej".

2

Jakie piły Messi śle..

0

0

Umtiti może być strzałem w Messiego (nie mogłem się powstzymać :D ).

0

Wogóle?:D Bez spiny, ludzie czasem po prostu używają zwrotu "Barsie", ale wiedzą jak pisze się poprawnie.

0

Jak myślicie, opłaca się zarwać nockę na Chile Meksyk?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?