The Nameless
Dołączył/a: lipiec 2013
Warszawa
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bo ludzie już nie będą mogli Go oglądać na stadionie, więc będą chcieli chociaż w grze. Tak mi się przynajmniej wydaje.
0
W sensie zmniejszyć ilość drużyn w lidze? W PK graliby na neutralnych boiskach tylko? Ten pierwszy pomysł fajny, mniej ogórków. Natomiast Pucharu bym nie zmieniał ewentualnie jak już to w ogóle skasował na rzecz tego typu prestiżowych rozgrywek.
2
O co chodzi z wycięciem barw na koszulce Pique?
0
Przecież jak go zapytali to nie powie "następne pytanie", bo byłoby oczywistym co o tym sądzi, nie powie też, że Mats zawalił, co jest oczywiste i chyba każdy kto ma oczy wie o tym, bo takie rzeczy jak pisano tu latami miliony razy załatwia się w szatni, a nie na konferencji, bo później robi się syf. Mi najbardziej do gustu przypadła opinia Pique, który powiedział, że Niemiec zawalił, zdarza się i dalej powinien próbowac, ale to nie w stylu Andresa.
Edit: Sorki za miejscami tragiczną składnię, ale zmęczenie daje się we znaki.
0
Co powiesz na "gol Pigue" ? xD
0
Raczej nie, najbliżej to po rusku :D . Po Polsku mała szansa, ale może będzie na soccer-live.pl
0
http://soccer188.net/link-sopcast
Tylko sopcasta musisz ściągnąć.
0
2
Pamięć krótka, sam wielu sytuacji nie pamiętam, ale kojarze tego Pana raczej negatywnie, np jak wypominał Neyowi gestem 7:1. O grze nie wspomnę bo to Atletico i taki mają styl, ale chyba kojarzycie jeszcze ich brutalność, wjazdy w kolana, czy pokazywanie przez Godina, by faulował Messiego po kontuzji.
4
Dokładnie, nie rozumiem zupełnie skąd wziął się ten cały hejt na sztuczki techniczne, nie tym każdego z nas zachwycała Brazylia kilkanaście lat temu? Przecież to piękno tego sportu, nie wiem czy ludzie zidiocieli do reszty, czy po prostu muszą się czegoś czepiać.
0
Suchar nie tylko na końcu :D .
0
Sztywno zmiany poszły, tylko w Barcelonie z ławki wchodzą gwiazdy formatu Messi, Iniesta, Suarez.
0
Turan dziś dośrodkowania jak niegdyś Alves :D .
1
Mathieu jak Ty byś mie zaimponował..
0
Przy tryplecie najgłośniej odnośnie Lucho mówiło się o rotacjach. Przecież nie stracił nagle tej umiejętności.
0
Tego nie przewidziałem..:P ale spokojnie, damy radę.
0
Zaraz strzelą coś tak czuje, niektórzy przyspieszyli ruchy jakby.
0
http://magiafutbolu.pl/img.php?id=44614 Nie wiem, czy już ktoś wrzucił, niestety nie powraca do nas jako piłkarz, ale ponoć ma być ambasadorem. Poprawcie mnie jeśli się mylę
2
Rozpieściła Cię ta nasza Barca co? To nie jest (przynajmniej jeszcze nie) ścisły top jak większość naszych zawodników.
0
Kolega pięć stów w plecy :D .
1
sop://broker.sopcast.com:3912/262534
1
Widać, że Iniesta ma ten swój "dryg", co bardzo cieszy przed sezonem :) .
0
Czy tylko ja nie miałem dotąd pojęcia, że Douglas ma dalej jakieś "S" z nazwiskiem? Trochę głupio się poczułem jako fan Barcy..
0
Nic złego, ale teraz nie ma tytułu "Mistrz Hiszpanii ograny przez ósmą drużynę ligi angielskiej".
2
Jakie piły Messi śle..
0
http://www.drhtv.com.pl/drhtv3.html
0
http://magiafutbolu.pl/img.php?id=39356
0
Umtiti może być strzałem w Messiego (nie mogłem się powstzymać :D ).
0
Wogóle?:D Bez spiny, ludzie czasem po prostu używają zwrotu "Barsie", ale wiedzą jak pisze się poprawnie.
0
Jak myślicie, opłaca się zarwać nockę na Chile Meksyk?