0

Dlatego trzeba ich zastąp w 3/4

1

Kiedyś: Xavi Iniesta Busquets Fabregas Thiago Keita Mascherano Affelay
Teraz: Arthur Arturo Rakitić Alena S.Roberto Rafinha Coutinho
W jakim kierunku to poszlo xDDDDDD

1

Koeman , Ten Hagg , albo ktoś nowy w fachu bo tacy zawsze się tutaj sprawdzali.

3

Dlaczego mamy Cię jeść ? Dobrze mówisz

1

Ta pomoc niczego nie ugra.

0

Może poleciałem z tym sprzedawaniem ale przydały by się tu transfery i nie zaprzeczysz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Lepiej dla niego żeby odszedł gdzieś gdzie ją wygra.

0

Nie można było tego lepiej ująć. Cała prawda na jednym obrazku.

7

Odchodzi ten Valverde?
Przecież każdy z honorem by tak postąpił.
To nie była zwykła porażka to była kompromitacja po raz drugi z rzędu w ten sam sposób.
Valverde miej resztki honoru i odejdź.
Dwa sezony zmarnowane przez zatrudnienie trenera który nigdy nie miał papierów by objąć nasz klub. Nigdzie indziej niczego nie osiągnął,nie był naszym wychowankiem. Ten trener to pomyłka jak i zarząd Bartomeu. Nic mnie już do nich nie przekona. A jedyne co widze i na co czekam to kolejne wybory w klubie.

0

Jesli Valverde teraz nie odejdzie to znaczy że niema homoru.

1

Jutro napiszs bardzo długi felieton na temat Barcy w latach 2016-2019.

1

XD

2

Rewolucja!!!! Rewolucja!!!!! Jak w 2008!!!!!!
Sprzedać drewna: Suarez Rakitić Pique Coutinho !!!
Valverde do dymisji!!!

1

Bartomeu powinien odejść!

0

VALVERDE OUT

0

Słuchaj.
Nie wkładaj mnie do jednego worka z innymi.
Ja zawsze będę przeciwko obecnemu zarządowi

0

Od 4 lat to mówie i powiem po raz kolejny. Mimo mojej całej sympatii do Barcy, niezasługuje ona na nic w europie. Nie z tym zarządem i trenerem.

0

Jaki zarząd taki trener a jaki trener tacy piłkarze a jacy piłkarze taka gra.

0

Tego meczu nie zmyje nawet puchar LM

0

Vidal niczyn Neuer w najlepszych latach

0

To zależy indywidualnie od człowieka. Naprzykład ja mam znowu za niski i tak od zawsze

1

Cóż za umiejętne podanie ivana xD

0

Mimo wszystko. Valverde proszę odejdź po sezonie. Doceniam co zrobiłeś ale Barca to Barca ona musi grać piłką a nie się murować.

0

Coś w tym jest.

0

Da ktoś dobrego linka do meczu. Proszę

0

A dla mnie znajdzie się miejsce? To moje marzenie xD

0

Dzisiaj tylko formalności.

4

Lepiej. Odrazu samolot do autokaru upchać

1

Da ktoś link do tego studia. Też chcę się pośmiać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?