TikiTaka4Ever
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2019
Gdzieś w Polsce
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlatego trzeba ich zastąp w 3/4
1
Kiedyś: Xavi Iniesta Busquets Fabregas Thiago Keita Mascherano Affelay
Teraz: Arthur Arturo Rakitić Alena S.Roberto Rafinha Coutinho
W jakim kierunku to poszlo xDDDDDD
1
Koeman , Ten Hagg , albo ktoś nowy w fachu bo tacy zawsze się tutaj sprawdzali.
3
Dlaczego mamy Cię jeść ? Dobrze mówisz
1
Ta pomoc niczego nie ugra.
0
Może poleciałem z tym sprzedawaniem ale przydały by się tu transfery i nie zaprzeczysz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Lepiej dla niego żeby odszedł gdzieś gdzie ją wygra.
0
Nie można było tego lepiej ująć. Cała prawda na jednym obrazku.
7
Odchodzi ten Valverde?
Przecież każdy z honorem by tak postąpił.
To nie była zwykła porażka to była kompromitacja po raz drugi z rzędu w ten sam sposób.
Valverde miej resztki honoru i odejdź.
Dwa sezony zmarnowane przez zatrudnienie trenera który nigdy nie miał papierów by objąć nasz klub. Nigdzie indziej niczego nie osiągnął,nie był naszym wychowankiem. Ten trener to pomyłka jak i zarząd Bartomeu. Nic mnie już do nich nie przekona. A jedyne co widze i na co czekam to kolejne wybory w klubie.
0
Jesli Valverde teraz nie odejdzie to znaczy że niema homoru.
1
Jutro napiszs bardzo długi felieton na temat Barcy w latach 2016-2019.
1
XD
2
Rewolucja!!!! Rewolucja!!!!! Jak w 2008!!!!!!
Sprzedać drewna: Suarez Rakitić Pique Coutinho !!!
Valverde do dymisji!!!
1
Bartomeu powinien odejść!
0
VALVERDE OUT
0
Słuchaj.
Nie wkładaj mnie do jednego worka z innymi.
Ja zawsze będę przeciwko obecnemu zarządowi
0
Od 4 lat to mówie i powiem po raz kolejny. Mimo mojej całej sympatii do Barcy, niezasługuje ona na nic w europie. Nie z tym zarządem i trenerem.
0
Jaki zarząd taki trener a jaki trener tacy piłkarze a jacy piłkarze taka gra.
0
Tego meczu nie zmyje nawet puchar LM
0
Vidal niczyn Neuer w najlepszych latach
0
To zależy indywidualnie od człowieka. Naprzykład ja mam znowu za niski i tak od zawsze
1
Cóż za umiejętne podanie ivana xD
0
Mimo wszystko. Valverde proszę odejdź po sezonie. Doceniam co zrobiłeś ale Barca to Barca ona musi grać piłką a nie się murować.
0
Coś w tym jest.
0
Da ktoś dobrego linka do meczu. Proszę
0
A dla mnie znajdzie się miejsce? To moje marzenie xD
0
Dzisiaj tylko formalności.
4
Lepiej. Odrazu samolot do autokaru upchać
1
Da ktoś link do tego studia. Też chcę się pośmiać