TikiTaka4Ever
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2019
Gdzieś w Polsce
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za darmo nie jeździ.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Panieee nawet LM im wygrał. Ale to było dawno temu w 2005. Dzieci mogą nie pamiętać :D
0
A jaki jest obecny rekord LM w fazie pucharowej?
0
Pzdr :DDD
0
A na końcu i tak strzela Messi :DDD
0
Alisson, Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson, Fabinho, Milner, Henderson, Shaqiri, Mane, Origi < MESSI
0
Ja bym kupił: ŚN ŚPO i LO na ławke
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No i jeszcze tak nieuniknione jak 30 rok Live bez pucharu ligowego :D
1
Messi 11/12 to była maszyna.
0
Szczur? xD
Za dobrze w tym sezonie to niegra ale bez przesady.
Transfer dziewiątki z topu zweryfikuje czy Luis jeszcze może tu grać w pierwszej jedenastce bo ta 1 bramka w LM daje do myślenia.
1
Myślę że zwycięstwo w LM da kres przypominania tej klęski na Stadio Olympico
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Messi pozamiata w pierwszej połowie by dogranie meczu było tylko formalnością
6
Nie umieją strzelać w bramkę to chociaż niech sobie z fajerwerków postrzelają ;D
0
Jo.
0
Dobra niechce mi się już pisać choć mógłbym napisać jeszcze wiele to niemam na to czasu. Może wrócimy do tej dyskusji w przyszłości. Mimo wszystko pozdrawiam. Cześć.
0
Na gre to ja czekam od 4 sezonów. Tak jak mówiełem , poczekam. Wgl to Eriksenowi kończy się kontrakt i można by było nim zastąpić Rakitica. Była by to bardzo sensowna opcja a Duńczyk mógłby pograć u nas 6-7 sezonów.
0
O i w tym momencie zmierzamy do początku całego wątku tej rozmowy. Chciałbym nowych ŚP i ŚPO by mogli grać tak jak powinna grać Barca. Tiki Taka , mega pressing , wymiana pozycji. Czyli wszystko jak za Pepa.
Rakitić Vidal Cou Alena Arthur nigdy tego nie dadzą. De Jong i Puig to prawdziwe perły szkoły Cruyffa
0
W 14/15 miał pomoc. A ja głównie mówie o tym sezonie
Następna dwa do zapomnienia jesli chodzi o UCL.
Proszę nie mów o Piłce Cruyffa w wykonaniu Valverde.
Cruyffowską piłkę to grała Barca Pepa , repra Hiszpanii 2009-2012 , Bayern Heynckesa czy Ajax ten Haga.
Valverde do tych ekip nigdy się nie zbliży.
Oczywiście stworzył solidny zespół bo takie zwykł budować Ale zawsze to były ekipy bez polotu bez finezji i bez duszy w trudnych momentach. Mam nadzieję że wygrają tryplet ale będę miał mieszane uczucia. Napewno z sezonów z trypletem 2008/09 2014/15 i być może 2018/19 ta Barca będzie najsłabsza.
0
Jestem tu na dobre i na złe. Poczekam aż będzie lepiej poprostu. Kiedyś napewno to nastąpi. Ale musi przyjść trener który gra piłke ofensywną jak kiedyś choćby Lucho czy nawet Zidane mimo że go szczerze niecierpie.
0
Ja nigdy nie byłem przekonany do niego.
Już wole De Jonga który swoją grą i reszty drużyny wprowadzi jutro Ajax do finału UCL.
0
Messi Suarez potem długo długo nic.
Nasze mecze bez Leo pokazują power naszej ekipy. I proszę nie przytaczaj mi tu meczu z Realem bo ten klub to obecnie wrak.
2
Matura to bzdura :D nie przejmuj się
0
Jakoś w City czy Realu nigdy nie przeszkadzało to by mieli i staty i rozgrywali piłke bez przerwy. Prawda jest taka że indywidualnie nasza pomoc jest słaba. Taka pomoc Valverde który z Barcy zrobił drugie Atletico. Tylko że tak jak mówiłem Messi wszystko skutecznie maskuje.
2
Salah
0
Ale ta rozmowa nie idzie w tym kierunku co trzeba.
Teraz rozmawiamy o grze pomocników. A na początku rozmowy chodzi o to że nasi pomocnicy mają słabe staty. A przez co? Przez to że nie kreują sytuacji kolegą tak jak to robią ŚPO. Nasza cała linia pomocy ma strasznie mało asyst. A co będzie jak zabraknie Messiego?
0
Ale przecież pojedynczo statystycznie Cou i Dembele nie mają w ostatnich 4 latach podjazdu do De Bruyne i Eriksena.
Niemów że nie widzisz tego że nasza pomoc jest owielie bardziej toporna niż w City czy nawet Realu sprzed 2-3 lat. Jedynie Messi to wszystko maskuje.
0
Alena Cou Vidal Rakitic mają razem 12 bramek i 12 asyst w lidze. Tylko!
Eriksen i De Bruyne we dwóch mają 9 bramek i 14 asyst.
Przy czym trzeba zaznaczyć że De Bruyne ma bardzo słaby sezon przez kontuzje.
Niemam zamiaru wywoływać tu kłótni ale każdy obiektywny kibic widzi że brakuje nam efektywnych pomocników.