0

W #uj za mało ;)

1

Mi nie oto chodzi.
Jestem ciekawy czy ludzie potrafią się do tego przyznać xD
Sam jestem po studiach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A ty masz mature?

3

Niestety to piłka a nie MMA tutaj samemu się nie wygra.....

0

Na wózku widłowym?

0

Pozytyw taki że bez matury można pracować w Biedronce na kasie :) a i nieźle ci zapłacą

10

XD
Tłumacz sobie
Zagraliśmy katastrofalny mecz.

0

Ja to mam nadzieje że oni sprzedadzą Coutinho przy pierwszej okazji. Malcom odejdzie a Dembele musi poprawić się pod względem podań.

4

Nie za Neymara. Ale znalazło by się kilku np Mbappe De Bruyne Eriksen czy CR7

0

Roberto Martinez ostatecznie z tej trójki. Najlepszy będzie ten Hag albo Koeman.

0

Mało wiesz. I tyle w temacie.

0

Co ma mieć do powiedzenie? Lepiej przemilczeć to co zrobił EV

0

Teoretycznie co uważacie o Henku Ten Cate jako propozycji na trenera naszego klubu?

2

Hahahahahhah hahahhahahhh hahhahahhah skąd to wziąłeś?? Dobre Haha

Czego to ludzie nie wymyślą hahaha

Wcale nie było tego 87686458999085588744 razy dzisiaj.
Ludzie niedodajcie tego samego tyle razy serio bo to się nudne robi....

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ja bym chciał zagrać w finale lm z Juve i CR7 i ich pokonać powiedzmy 3-1 czy 4-1

0

Są tu jacyś obrońcy EV? Dalej uważacie że powiniem nas trenować? Suarez nie jest wolny a Rakitić to większa legenda od Xaviego? :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

City by dawno miało LM gdyby mieli Leo.

0

Tak to przypadkowe

0

Jak by znał Leo to tak poprostu z czystej szczerości i tego że chcę by wygrywał podradził bym mu transfer do City.

Barca nie zasługuje na takiego gracza jak on. Cały klub i piłkarze zabrali mu ostatnie 5 lat kariery na odpadanie z jakimiś Romami Atletikami czy Juventusami. Mecz z Liverpoolem pokazał że Messi już sam nie wystarczy bo nasz zespół osiągnął dostatecznie niski poziom. Że obecność piłkarskiego Boga nie wystarczy na tryumf z piłkarską elitą.

11

A co on sam zrobi? Messi nie może ciągnąć klubu sam....

0

Ten Hag
Koeman
Xavi
Blanc
Conte
Lopetegui
Wenger
Jest trochę tych nazwisk kolego

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ty się martw o nas a nie o transfer Hazarda do Realu

1

Valverde Out! - Wyraża więcej niż tysiąc słów.

0

Defensywnej?

0

I tak że nikt się o Fergusona nie ubiega xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?