0

Każdy lepszy od Suareza. Niech będzie już ten Griezmann.

Do tego jeszcze Eriksen lub Pjanić i zmiennik dla Alby.

Wystarczy tylko pożegnać Rakitica Suareza Vidala i Roberto

0

Ehhh niewieże że to powiem.
Wole tego zdrajce niż patrzeć na Suareza.

4

Zrób 10 ciekawostek o Ernestro Valverde :D

0

Żeby nie było niemam nic do Thiago ale on miał około 40 kontuzji w karierze a może i więcej. Ten gość to tykająca bomba która by wybuchła u nas zapewne w 1/4 albo 1/2

0

No litości. Ty myślisz że Alena wypadł by lepiej od Pjanica który dyryguje w Juventusie. Spokojnie by pograł u nas 4 lata.
Bernardo jest do kupienia ale to musi być oferta około 150 mln

1

Jesli chodzi o De Bruyne i Eriksena to ich wkład w bramki jest nie bagatelny. Bernardo to świetny filigranowy pomocnik który ma to coś i potrafi przedryblować kogoś nie bedąc w pełnym biegu. Jest bardziej podobny do Iniesty niż Isco i świetnie zastąpi niewypał coutinho. Verratti to z koleji lepsza wersja Arthura przynajmniej czesto gra do przodu i nie jest aż tak statyczny jak Brazylijczyk czy Rakitić.

1

Żadnych Paquet Thiagów czy nowych Rakiticów.
Czas na transfer pomocników nie o tyle magicznych co skutecznych do bólu jak np De Bruyne Eriksen Pjanić Bernardo Silva czy Verratti.

2

Najlepiej taki mocny by nawet cięższe metale przyciągał :D

9

Tak tylko że wtedy w lm zagramy dopiero w sezonie 22/23

0

To nie jest głupi pomysł.......... xD

0

Jović

0

Młodzi a dobrzy to różnica.

0

Ale ja nikogo się nie pozbywam. Powiedziałem tylko że podobają mi się metody Realu a ty się spinasz.
Bale też jest zasłuzony. Ma więcej bramek w finale LM od Suareza Pique Rakitica i Coutinho razem wziętych.

0

Co z tego że masz 10 pomocników skoro nie dają należytej jakości. Lepiej mieć 5.
3 wybitnych i 2 dobrych

0

Rakitić Coutinho out
Eriksen Pjanić in

1

To jest biznes. A Real robi to po mistrzowsku.
To piłkarz powinien wiedzieć kiedy trzeba odejść.
Każdy kibic chcę by Rakitić odszedł. A on co robi? Mówi że chce tu grać do końca kontraktu w pierwszej 11. Mimo że wie że niema już poziomu na ten klub. Iniesta odszedł. Xavi odszedł, obydwoje wiedzieli że już nie dadzą nic dobrego drużynie. A ten...... pie......ieli że on chce kontrakt skończyć co potrwa kilka lat. On nie ma Barcy w sercu. On myśli tylko o sobie, tak samo jak Suarez.

1

Już dzwonię po Gattuso. Poczekaj chwilę :)

3

Uwielbiam metody Realu. Szkoda że Barca nie potrafi tak sobie radzić z dziadkami.

0

Ja widziałbym Eriksena :)

A z innych to Pjanić Bernardo Isco Ozil

0

Zwolnić go!
Koeman na trenera!
Visca el Barca!!!

1

Ty jemu (Valverde) , Luisem i Busim .......... nie wycieraj

To wina EV w 70%

9

Decyduje Bartomeu a on zrobi to co chcą kibice. Czyli go zwolni.
Nikt nie będzie trzymał trenera którego niechcą kibice a przedewszystkim mu nie ufają.

0

XD
A co do koszulek to mi się podoba szachownica. Jeśli chodzi o herb to jego nie powinni zmieniać już nigdy.

0

Lyon United Inter i Spurs z początku sezonu to zespoły z którymi lepsze liczby by wykrecił 36 letni Quagiarella jak by tu grał. Zresztą Suarez to ŚN ,dobrze że asystuje ale powinien być głównie rozliczany z bramek. Bramek których nie ma!.

0

LAPORTA za stery i hejja po tryplet trypletów
Pewnie Xaviego zaproponuje.

0

Wszystkie te zespoły ma w La liga.
Gdzie był z PSG Juve Chelsea Liverpoolem Tottenhamem i resztą ?
No właśnie

0

No ale przecież gdyby Jesus serio był taki dobry to by posadził Aguero na ławce.

0

Zobaczymy co się wydarzy. Ja akurat bym go sprzedał ponieważ od 3 lat nic nie gra z zespołami z elity.

0

On nie będzie grał w 1 składzie.

3

Czy tylko dla mnie Gabriel Jesus jest słaby?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?